Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (16)

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili artılı filizim sorarım bunu bir gün filiz yaptımı böyle bir fedakarlığı filiz yılmaz için ne zaman yaptı.sevdiğin için endişenlenmek farklı bu farklı aşk fedakarlıkta demektir.ama bunu göremedim ben hiç filizde kusura bakmayacaksın doğruya doğru
    sevgili matrakam yine bulmuşsun bir yer kaçırmamışsın bakıyorum da:img-wink: filizin yaptığı fedakarlıklar da ama bence ver sence yoktur birçok kez fedakarlık yapmıştır ama sonuç etkili olmuş mudur hayır yaptıkları çok abartı şeyler belki senin beklediğin gibi şeyler değildir ama sonuçta var bunlar es geçilmez, hem fedakarlık diyorsan bu fedakarlıkta bulunmayan bir de yılmaz tarafı var değil mi onu es geçmemek lazım bence,

filiz yeri geldi yılmazı seçti, onu kaybetmeme pahasına vazgeçmeyi denedi, onurunu yıkmasına rağmen aşkına yenildi nitekim kendince birşeyler yaptı elle tutulur birşeyi var peki yılmazın bir fedakarlığı var mı bence sadece sevmekten başka bir fedakarlığı yok hisse olayını söyleyeceksin sanırım bunda da bir bit yeniği var diye saymıyorum:img-yes:
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ömerle telefonu kapatırken ömerin yüzüne kapatmasından bahsetmiştim ...ma gerek yok bu tartışmalara ikiside bu aşk için çok emek verdi ne yılmazın yaptıklarını ne de filizin yaptıklarını es geçemiyorum...

feride ve ömer konusunda güvenme konusunda haklısın ...ama iki sezondur bu çift üzerine de yoğunlaşsalardı onların sevgisini de görürdük...bir de şöyle bir durum var ömer ve feride iflas nedeniyle neden bir güvensizlik yaşayacak onu anlamadım ...birisi ömere gidip feride hamle nevzattan falan diye bir şey mi dedi ya da ferideye gidip ömer seni aldatıyor gibi bir şey mi dediler...ya da başka güven zedeleyecek bir olayla mı karşılaştılar..
    Ya Sinemcim 66. bölümdeyiz 47. bölümü tartışıyoruz.

Hem senin dediğin şeyi gidip Ömer'e yöneltseler Ömer gider Feride'yle konuşurdu bence. Nevzat olayı çıktığında onu seviyorsan aranızdan çekilirim diyor paşam daha ne yapsın?

Bu sefer kaybetmeye de niyeti yok çünkü Feride Ömer'in kendi deyimiyle başına gelen en büyük mutluluk.

Ha iki sezon degil de aslında bir sezon bile yıpratmak için uğraşılan çift Feride Ömer olsaydı ben onları da desteklemezdim. Bazı şeyler aşkın büyüsünü götürüyor. Filiz Yılmazda da aşkın büyüsü çoktan uçtu benim için.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı medsul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten bence yılmazı ölümüne sevdiği için ondan ayrılmayi düşündü
    çünkü ölümüne sevmek sevdiğinin ölmesini degil onsuz onun için ondan ayrılmak demektir filizde bunu düşümdü:img-wink:
    medsul deli etme beni neden birlikte değil neden olsunda başına ne gelicekse ikimize gelsin öleyimde onun yanında öleyim değilde ondan vazgeçmek kim için ayrıca vazgeçti sevdiğinden feride sevdiğinin içeride kalmaya bu kadar dayanamadığı için fedakarlık yapıyor ama filiz ne için yaptı mualla içinmi ömer içinmi kim için yılmaz için bu fedakarlık mı oldu bak göre bu iş uzamadan ömer feride cephesi kendisini nasıl toparlayacak filiz yılmaz aşkında göremediklerimin hepsini bana inat olsun diye sunuyorlar bende direniyorum hewr seferinde yok diyorum boş bunların sevgisi kendi kendimi teselli ediyorum işte
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili modest

Şu görüşe katılıyorum. Evlilik için aşk lazım. Ama sadece aşk yetmez. Bencil olmamak lazım. Birlikte susabilmek lazım. Evli de olsalar bireylerin kendine ait alanları olması lazım. Saygı lazım. Hoşgörü lazım. Dertleri zamanında uygun zamanda irdelemek lazım. Konuşabilmek de lazım, birlikte susabilmek de lazım.

Sadece birine sürekli dokunarak aşk yaşanmaz. Herşey lazım bir ilişki için. Sabır lazım anlayış lazım. Seni seviyorum lafının içinin çeşitli emekle doldurulması lazım.
    Saydıkların olmazsa olmaz zaten sevgili forever.Tek başına aşk yetmez evlilik için ama aşk olmadan da bu yola çıkılamaz.En azından ben öyle düşünüyorum.Yola çıkanların tercihleridir,saygı duyarım bu arada.:img-wink: Bu konularda ahkam kesmeye karşıyım,sadece düşüncemi iletmek isterim.Dizide de bu düşünceme yakın kadın karakter olarak Filiz'î (Aslı-Filiz arasından)görmekteyim.:img-wink:

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Görüşmeye gittiği şirket sahibinin tokat gibi cevabı kesinlikle profesyonelce.. Yani olması gereken bu.. Kardeşi bile gelse böyle davranacağını söyledi. Yani iş hayatında ciddiyet kararlılık önemli. Adam orda haklıydı. Her rica ile dava çekilseydi.. Şirket çoktan kapılarını kapatmıştı.

Gurur tuhaf birşey.. Yılmazdan para teklifi yada para diyince ortaya çıkıyor.. Her türlü şekilde reddediliyor.

Ama gidip ricada bulununca da gurur derin dorundurucuya kaldırılıyor.

Sanırım Filizin havaları sadece Yılmaza.. Yılmaz ve para cümleleri birlikte geçince.. :) Gurur şaha kalıyor.

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri