Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (19)

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sevgili denmavi, kesinlikle haklısın bu ikisi yok mu bu ikisi kıyamıyoruz ne olursa olsun ben seni filizciler kısmına dahil ettim son yazdıklarından dolayı yoksa filizyılmazcı olduğunu biliyorum:img-wink: bakalım transfer görüşmelerimiz devam ediyor:)

sevgili cemotara, sende bu forumda es geçemediklerimdensin analizimin doğru olduğunu söylemişsin teşekkür ederim:) yılmazın vurulmasına karşı aynı düşünüyoruz, kesinlikle fenerlilere geçmiş olsun bir kara kartallı olarak:)

Durum:
    ÖlÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    IhLaMuRlAr AlTıNdA Da:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

öncelikle herkese mrblar yılmazcılar varmı burda ya ne güzel:happy0064 hangi siteye girsem hertarafta filizi savunuyolar valla yoruldum yılmazı savunmaktan ama pes etmek yok burdada savunmaya devam :img-wink:

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydınlar;
    Bugün çok mutluyum herzamanki alışkanlığımızı sürdürdük ve feneri yine eledik çok seviyorum şu feneri ya keşke tüm maçlarımız fenerle olsa eğlenceli oluyor.Bu arada tüm fenerlilere geçmiş olsun artık birdaha ki sefere
    Birde sevgili Filizim benimle ilgili doğru tespit yapmışsın kesinlikle öyle düşünüyorum tabi yılmazın vurulmasınada çok üzülecem keşke yılmaz vurulmasa ama galiba vurulacak
    Bu arada yılmazın filizi kurtarması niye suçlu olsun anlamadım burda yılmazın suçu yok tabi yardıma gidecek sonuçta sevdiği benim anlamadığım herşeyin sorumlusu,suçlusu cem olduğu halde niye tüm suç filize yükleniyor ve yerden yere vurmak için sabırsızlanıyorlar karşınızda psiko cem var gidin onunla uğraşın onu asın kesin zaten filizin hayatı tehlikede birde filize saldırıyorsunuz
    ilk paragrafında çok haklısın sevgili cemotara.bu hakemler ve federasyonla çok eğlenceli oluyor sizin için fener maçları hakikaten. :) sonucu bilerek oynamak ayrı bir tat veriyordur jimnastikçilere. ee elbet bu düzen yıkılır nerde görülmüş dünyanın zalimlere kaldığı tarihte.:happy0064 diziye gelirsek cemi suçlasak ne olacak ki cemotara herkes beter olsun diyecek forum 15.sayfada kitlenecek.herkesin hemfikir olduğu bir konu cem.tartışacak birşey yok onun hakkında. ama filiz öyle mi yaz yaz bitmiyor hataları :img-hyste :img-hyste

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ÖlÜ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese mrblar yılmazcılar varmı burda ya ne güzel:happy0064 hangi siteye girsem hertarafta filizi savunuyolar valla yoruldum yılmazı savunmaktan ama pes etmek yok burdada savunmaya devam :img-wink:
    hoşgeldin ÖLÜ, gel gel filizi çiğ çiğ yiyeceğiz bugün ve muhtemelen önümüzdeki hafta.sana da birşeyler düşer masadan.:img-yes:

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ferman336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yan çizmeye başlamadık filizim :) senin yan çizmeni engellemeye çalışıyoruz. uydurduğun şey mantıklı değil dün de dedim samimi olabilirsin ama tarafsız olamazsın. tamam yılmaz için birşeyler yapıyorsun ama filiz içinde yapıyorsun.bizim dernek filiz düzelene kadar hiç bir şey yapmamayı yazdı tüzüğüne.ne zaman düzelir o zaman alacağız onu kanatlarımızın altına. hem şunu unutma :) biz savunduk mu kralını yaparız savunmanın :img-hyste
    bilmiyorum ben öyle sezinliyorum yorumlarda yok deneme süresi falan kaç zamandır birlikteyiz birbirimizi tanımadıysak değil mi ama:) ben yan çizmem şu an akadar yapmadım bilmem bile nasıl birşey, nasıl düşünürsen öyle abicim ben tarafsızım dersin sen değilsin dersin:) diyorum ya ben kıyamıyorum ikisine de sizin dernek o zaman beni daha almadan ihraç eder:) değil mi
    savunma mekanizmalarınızı zevkle okuyoruz efem hemde ailecek bilmez miyiz:)

NOT: ferman abi analizime birşey demedin neden

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri