Sayfa 499/501 İlkİlk ... 399449489495496497498499500501 SonSon
2501 sonuçtan 2,491 ile 2,495 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (19)

Durum:
    e.aykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ark. bende rüyamda gördüm yılmaz bebeği 75 bölümde öğreniyo filiz söylüyodu bi evdelerdi ama hangi ev olduğunu çıkaramadım aslıda içerdeydi sonradan geldi koşarak neyse snra yılmaz çocuğun babası sensin dedi ve o anda yılmaz filize bi osmanlı tokatı patlattı neden daha önceden söylemedin bu benim en doğal hakkım bilmeye hakkım vardı beni neden kandırdın dedi ve uyandım:d

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslı'ya yazılan şiirler harika süpersiniz. çok güldüm çookkk :img-hyste :img-hyste Allah da sizi güldürsün...

Yılmaz ne oluyorda o duruma geliyor acaba. bebeğe rağmen Filiz'le birlikte olması benimde biraz kafamı karıştırdı doğrusu. hani olmayacak iş değil ama. yinede açıklanması gereken bir durum.
    yok arzu bu olmayacak bir iş...ben anlamam sebep,süreç falan...o çocuk söylenecek ondan sonra olacaksa olacak birşeyler... adama sorarlar neydin ne oldun diye, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye...diğer karakterlerde döndü eyvallah ama onlar hatasını anladı da döndü. başkasından hamile kaldığını düşündüğün bir kadına karşı ne yanlışını anladı da yılmaz evlenecek onunla. böyle bir şey yaparsa yılmaz gözümde cemle aynı yerde olur ki bununla ilgili öyle bir yazı yazarım ki edebiyat ödülü kazanabilirim :happy0064 neyse şimdilik çok fazla asmayacam yılmazı hele bir yapsın sonra görecez.

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yahu tolga aslı kızı asa asa bir hal olduk ama sen hala imzanda aşk ve sevgi var diyorsun ayıp ama olmuyor bari filize, yılmaza ve bize haksızlık yapma nerede aşk nerede sevgi sen duymadın mı aslı kızın gezegeninde aşklar başka :img-hyste yok eğer sana uyuyorsa bilemem ama bence bırak artık aslı kız kendi ipini kendi geçirdi boynuna bizde sıka genişlete elimizden gelen yardımı yapıyoruz:):)

aslı kız için o kadar güzel şeyler yazdın ki ilk yorumlarımda senin de kafana bir sürü taş gönderim kaçırma derim malum aslıcıydın hani:img-hyste

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı
    sevgili arzu abla imzamın neyi var yahu ne güzel işte aşk,sevgi kokuyor..
    tolga'cım hakketne de öyle valla. ne aşkmış be kardeşim. bi türlü bitmedi. başkasına aşık olan onunla gelecek planlayan bir kişiyi nikah kıymaya zorla. oda yetmesin nikah masasında bırak git. oh ne ala memleket. :icon_whis

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filizim+y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ferman abim gerilmişsin bakıyorum da dur bence çok erken konuşma sen yoksa kendi kendini asmana izin evrmez filizim hem onu yapmak bana yakışır abim sana değil:img-hyste :img-hyste hem karayağızlı yılmazım yapar mı öyle birşey malum elifi o anda silmişti, filizi de silmişti yani o kadar esnek davranmaz vardır bir bildiği hemen celalenme sıra ona gelecekse asma sırası arası ne yapalım senle birlikte sonuçta herkes hakettiği asılma olayını yaşar forum unutmaz onlar unutsada (pasım nasıl abi)
    walla filizim dediğim gibi olmaz böyle bir iş.gerilirim ben...:) umarım filiz söylemese bile başkası söyler yılmaza da, o da filize çaktırmadan başkasının çocuğunu kabul etmiş gibi şekil yapar da oturur nikah masasına filizle.ha niye böyle yapsın derseniz ne bileyim.başkasından sana sana oturmasın da ne olursa olsun. diyorum ya yaparsa ben kendimi asacam zaten...:good:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri