Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (19)

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (19)

Sabah sabah çok konuştum biliyorum ama malum bugün cuma işlerim yoğun olacak yazacaklarımı yazayım içimde kalmasın :img-yes:
    yılmaza ne, onu çağıran mı oldu fikrini savunan arkadaşlar bir sorum olacak;
    böyle bir şeyi savunabilmeniz 2 şıkla değerlendirilebilir bana göre;
    1- yılmazın filizi sevdiğine inanmıyorsunuz.

şayet şıkkınız buysa tamam kendi kabahati diyin de en azından bravo adama be sevmediği biri için bile hayatını tehlikeye atıyor diye alkışlayın ve yaptığının hakkını verin. gerçi bu durumda biz size yılmaz filizi sevmiyor ha? :) diyeceğiz bunu da bilin:happy0064

2-yılmazın filizi sevdiğine inanıyorsunuz
    şıkkınız buysa ömer konuşsun "o zaman neyi konuşuyoruz".

onu çağıran mı oldu gelecekse de polisi çağırsaydı diyenlere de şunu derim, yılmaz niye çağırsın ki ona ne :) filiz kendi gitsin karakola beni zorla evlendiriyorlar diye şikayetçi olsun. Hem yılmaza ne oluyor o mandal diyeceksiniz hem de bari gidiyorsa da polise yetkili mercilere gitseydi önce diyeceksiniz.adama sorarlar bu ne lahana ne perhiz turşusu diye. mesajlarımla kırdığım birileri varsa özür dilerim aynı filiz gibi.:img-hyste yaz yaz yaz...sonra özür dile...filizi seyrede seyrede ona mı benzedim nedir?:img-hyste
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı denmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam abi ya en sonunda bir Yılmazcıya da Yılmaz'ın hatalı olduğunu söyletebilmek çok iyi oldu. Dünden beri ısrar etmekten dilimde tüy bitti hatta klavyemdeki yazılar silinecek. Bazı arkadaşlar da ne fanatiklik var anlamış değilim ama Yılmaz'ı %0.0000000001 bile hatalı görmüyorlar bu olayda. En azından senin oran bundan daha fazla :good:
    heh he:) gerek yoktu ki o kadar yazı yazmana denmavi. filize inanmadığı sahneye ne diyorsun dersen ben sana şapdadanak söylerdim yılmazın hatalı olduğunu. demin de dediğim gibi yılmaz vurulursa filizin günahı olmaz, o mu çağırdı onu oraya mantığı aslında fanatizmin boyutlarını gösteriyor bence. :img-yes:

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yakupoglu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filizim; pinkzone gelsin ekler imzaya ama önemli değil imzada ismin olması
    Benimde ismim yok orda...!

bak şu an 4 üyemiz kesin onay veriyo.[bn,ferman abi,tolga,kurşuni] şu an gördüklerim bunlar...!

başkanlada yarın görüşecem...
    öyle deme forumdaşım unutlmak da üzer insanı yarası hala taze :)

bakalım üye sayısına göre karar veririz:img-wink: başkan zaten bir iki yorumu okusun el üstünde tutar beni:)

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

heee:img-hyste FAL BİLİM MERKEZİ BAŞKANIM yine burada olduğunu gösterdi ve süper bir analiz yapmış..:img-hyste yahu filizim yani diyeceksin ki sizin afrikada ki yam yamlardan farkınız yok filizi çiğ çiğ yiyeceksiniz..:img-hyste biz o kadar acımasızmıyız yahu..:icon_sorr birde filizcileri melek yapmışsın ne diyeyim sana ben.. ahh filizim ah.. filizin hataları olmassa biz böyle şeyler yaparmıyız yahu ona.. :)

Durum:
    denmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili Filizim, sen para miktarına bakıpta yönünü belirleme. En iyisi orta yol Yılmaz-Filiz'cilik. Dünyaları verseler bu davamdan dönmem. Filiz'i güzelliğinden zerafetinden, mütevaziliğinden hatta hatalarından dolayı da olsa severim. Yılmaz'ı da delikanlılığından, aşk adamı olmasından, benim içimi sızlatan sözler söylemesinden ve hatta az da olsa hatasından dolayı severim :good: .Bu iş Allah'la şeytan arasında bir çizgi değil ki ya orada ya burada olalım :good:

Not: Eklemeyi unuttum şimdi biz de Filiz'i seviyoruz ama hem sever hem asarız muhabbeti etmeyelim lütfen :img-hyste
    Konu denmavi tarafından (27-04-07 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.
    Bazen gözler sadece başkalarının istediğini görür.

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri