Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (20)

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ferman336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben daha da abartıp cem2 diyecem walla sbr sen gene insaflı çıktın.:) dizi kendini red eeder benim için bu çok açık..aşk herşeyi affeder ve halleder gibi bir niyetleri yoktur umarım senaristlerin.umarım...umarım...:img-yes: :icon_whis
    abi cem2 de olur hani handan midesiz ya o açıdan dedim handan2 diye .bune yawww sen kalk 40 küsür bölüm izle ondan sonra yılmazdan böyle bir hareket gelsin inşallah öyle olmaz yoksa bende büyük hayal kırıklığı olur:sad53:

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filizim+y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla tolgam astık bile hatta asmaya devam ediyoruz aslı kız diye biri kalmayacak bence sen vazgeç valla sevgiden anladığım için bu kadar uğraşıyorum ya ama ben gerçek sevgiden anlyırum filziyılmaz gibi senin ki gibi hayali olan değil:img-hyste :img-hyste valla limonilik değil de savunacağın bir yanı kalmadı bence ondan olmasın...
    YOK öyle size kolay lokma etmem aslıyı..:) ben burdayım daha ve ben olduğum sürece asamassınızzz:img-hyste hem kızın ne suçunu gördün kime ne kötülüğü olmuş ki..:icon_sorr tamm biraz saf ,duyarsız ama bunlarıda hak etmiyor yahu..:) bu filize sinir oldum ne güzel aslıyılmaz mutlu mesut:icon_sorr olacklardı yine geldi girdi araya:img-hyste

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ferman336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok be filizim bir planım yok walla. aslı da feride de bana hafif gelir. :) filiz tam benlik ama yılmaz ağır gelir bana.onu asacağıma kendimi asarım diyorum ya. :good: o da ne biliyorsa yapsın benden sonra.
    ne biliyim bir an öyle hissettim yılmaz sevgini bildiğimden:img-wink: haklısın aslı ve feride hafif ama filizde de birşey kalmadı elinde 1 kurşun var ve de 1 hafta ama sen feride, aslı ve yılmazdasın şu anda, yok yok astırmam seni abim sana kıyarmıyım yılmaz dururken:img-hyste :img-hyste olmaz olamaz

Durum:
    ezzgiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    büyüküstün|enver|YS|AK
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim ben mi yahu u son günlerim olduğunu bilsem bile filizci olmam ben.. :img-hyste hem doğru taraftayım yılmazcı olmak FENERBAHÇELİ olmak gibi ayrıcalıktır:) birde aslı ve ferideyi kimseye astırmam nede olsa bir durum söz konusu :)
    ya filizci olll bi sen aslıcısınn o durum ne? bide tmm ferideyi kabul ettim ama aslı diiil

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YOK öyle size kolay lokma etmem aslıyı..:) ben burdayım daha ve ben olduğum sürece asamassınızzz:img-hyste hem kızın ne suçunu gördün kime ne kötülüğü olmuş ki..:icon_sorr tamm biraz saf ,duyarsız ama bunlarıda hak etmiyor yahu..:) bu filize sinir oldum ne güzel aslıyılmaz mutlu mesut:icon_sorr olacklardı yine geldi girdi araya:img-hyste
    tolgacım yorumları baştan okuyarak gel aslının ne yaptığını göreceksin ve tabi ki neden asıldığını hem sen istediğin kadar astırmam de şu an da ip boynunda aslı kızın sen uyu:img-hyste :img-hyste sadece saydıkların değil aslı kızı anlatan özellikler bak oku göreceksin:img-wink: valla filiz onların arasından çekilmeyi bile göze alıyor sen bak filiz değilmil araya giren oku bak asıl giren kara kedi aslı kız:img-yes:

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri