Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (20)

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YOK öyle size kolay lokma etmem aslıyı..:) ben burdayım daha ve ben olduğum sürece asamassınızzz:img-hyste hem kızın ne suçunu gördün kime ne kötülüğü olmuş ki..:icon_sorr tamm biraz saf ,duyarsız ama bunlarıda hak etmiyor yahu..:) bu filize sinir oldum ne güzel aslıyılmaz mutlu mesut:icon_sorr olacklardı yine geldi girdi araya:img-hyste
    şuana kadar saman altından su yürütmekle meşgülmüş meğersem. öyel saf birşeyden anlamaz ayağıyla Yılmaz'ımı elde etmekmiş amacı. baktı güzellikle olmuyor, duygu sömürüsüne dökmüş işi. şimdi biz Aslı'yı asmayalımda kim assın. yada kimi asalım :img-hyste

Durum:
    Asi Seyirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla ben bu dizide en cok Omer ile Feride'ye bayılıyorum... Onların birbirine bakışi çok güzel. İkisini daha çok görmek isterim. Aslı'ya da kızamıyorum iyi bir kız çünkü. Ama Tabi Yılmaz ile Filiz'in kavuşmasına engel oluyor zaten bu yüzden diziye sokmuşlar

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuana kadar saman altından su yürütmekle meşgülmüş meğersem. öyel saf birşeyden anlamaz ayağıyla Yılmaz'ımı elde etmekmiş amacı. baktı güzellikle olmuyor, duygu sömürüsüne dökmüş işi. şimdi biz Aslı'yı asmayalımda kim assın. yada kimi asalım :img-hyste
    yahu aslı ne yaptı yada neler yapacak anlıyamadım.. şimdi de kara meleğe mi özendi yoksa...:img-hyste sevgili filizim de demiş bunları hak ediyor diye ama ben birşey göremedim yoksa kaçırdığım birşey mi var :)

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı si_nice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forever_bim açlıktan ölmesin diye yazıyorum kıyamam arkadasıma ben:)

biraz zaman atlaması olacak.yılmaz toparlanmalı tabi.ağır bi ameliyat geçiriyo kolay değil
    yılmazla filiz barışıyo:) sevgi sözcükleri filan söylenecek büyük ihtimalle..
    tam herkes oh be diyeceği vakitt oda ne aslııııııııı
    olay şöyle gerçekleşiyo yılmazla fiiliz konuşurlarken aslı duyuyo filiz aslıya ne olacagını soruyo yani biz barışırsak aslı ne olacak diyo yılmazda anlayışla karşılacaktır ben konusurum diyo.aslı hızla ordan uzaklaşıyo yıllmazın evinide terk edip kendi evine yerleşiyo.yılmaz eve gelip aslıı bulamayınca aslının evine gidiyo herkesin fedakarlık yapar diye beklediği aslı tokat gibi cevabı yapıştırıyo eğer ameliyattan önce benimle evlenirsen beni gerçekten sevdiğini anlarım sanırım orda bölüm bitecek.
    yılmaz henüz çocugu öğrenemiyo ve aslının ölüp ölmeyeceği konusundada kararsızlarmış
    tolga'cım senin için. iyi oku bak. ondan sonra o imzanı bir hada görmeyeyim :img-hyste

hala şoktayım aslında Aslı'dan böyle bir tavır gerçekten beklemiyordum. resmen başka bir boyuta geçmiş sanki. :icon_whis

Diğer tüyolar ....

Alıntı si_nice Nickli Üyeden Alıntı
    peki o zaman seni ve diğer arkadaşları kırmamak için yazayım bari

yılmaz kanlar içerisinde hastaneye yetiştirilmiştir.tabi filiz ağlamaktan helak olmuştur.ameliyat başlar fakat yılmazın kalbi buna dayanamaz.doktor kapıya çıkar ve artık yapılacak birşeyin kalmadığını söyler çok üzgünüz hastayı kaybettik

devam ediyorum
    filiz bağırır hayır ölemez onu yaşatacaksınız der bi daha deneyin ne olur ne olur
    doktor bu yalvarmalar karşısında tekrar dener ama nafile yılmazın kalbi çalışmaz..filiz bunu bi türlü kabul etmemektedir.bi daha denenmesini ister doktora göre hasta çoktan ex olmuştur ama son bi kez daha dener ve yılmaz hayata döner
    Alıntı si_nice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon yaa sonra şey olacak yılmaz bunları filize anlatacak filizde aslının mutsuzluğu üzerine mutluluk kuramayız diyo ve yılmazı nikaha kendi elleriyle uğurluyoooooo
    Konu [arzu] tarafından (07-05-07 Saat 17:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga'cım senin için. iyi oku bak. ondan sonra o imzanı bir hada görmeyeyim :img-hyste

hala şoktayım aslında Aslı'dan böyle bir tavır gerçekten beklemiyordum. resmen başka bir boyuta geçmiş sanki. :icon_whis
    puhahaaaa:img-hyste yapma yahu abla sen buna inandın mı?:img-hyste ya:img-hyste hu hiç böyle birşeyin olması mümkün mü yani filiz gidip yılmaza aslı ne olacak dermi? yani önce bunu kabul edin ondan sonra aslıyı kabullenirsiniz.. bence böyle birşey olması imkamsız.. hem aslı ''ameliyattan önce benimle evlenirsen sevdiğini anlarım'' niye desin ki..:icon_whis o da biliyor yılmazın onu sevmediğini ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri