Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

archshe'cim yorumun çok güzel olmuş...her kısmına katılıyorum...hatta filiz'e bir kaç haftadır bu yüzden kızıyordum yok ailem için bir şey yapmadım diyor çaba sarfetmemişmiş eee biz iki sezondur yaptıklarını bilmiyormuyuz :) ya da senaristler balık hafızalı geçen sene yazdıklarından bihaberler ( bunun kanıtları çokta neyse :) ) filiz'in son haftalarda ben kendim ettim tarzındaki konuşmalarını hiç sevmiyorum ...aynı yılmazcı ömerci edasıyla konuşuyor :):)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _hayal_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ayrica asli için soylenen kotu seyleri hak etmedigini dusunuyorum, sonuçta yilmazin nisanlisi onu seviyor ve asik bir insan karsisindakinin en ufak hareketinden hatta anlami olmayan gunluk seylerinden nem kapip hayaller kurar bu kizin yilmazin nisanlisi oldugunu goz onune alirsak normaldir onu birakmamakistemesi vede o oyuncak degil yilmaz istedigi zaman gelecek istemedii zaman gidecek. neyse fazla uzattim.
    Yorumuna genel olarak katiliyorum ama bu kismina ozellikle katiliyorum, Asli'yi oyle bir hale geldi ki bu forumda ki sanki entrikalarla Yilmaz'la Filiz'i ayirmis, onlari arasina zorla girmis, hatta evlenme teklifini de Yilmaz'a o yapmis gibi. Acikcasi Asli bayildigim bir karakter degil, birtakim gariplikleri de yok degil ama Yilmaz'i sutten cikmis ak kasik gibi gosterilme cabasini anlamiyorum.

Bu kiza Yilmaz evlenme teklif etmistir, gitmeye niyetlenmistir Yilmaz tarafindan durdurulmustur. Ilk yapilan alelacele evlenme teklifini kabul etmemistir. Yilmaz onu ikna etmek icin uzun bir konusma yapmistir. Yilmaz'in da Filiz'e farkli davrandigini ben de biliyorum ama Asli'ya da ilgi gosteriyordur ve de Asli da asik ve evlenme teklifi almis bir kadin olarak bunu bu sekilde algiliyordur.

Sorulara gelirsek...

1-aslı filizle yılmazı o halde görecekmi?
    Hayir gormeyecek bence

2-yılmazla filizin arasında nasıl bir konuşma geçecek?
    Benim tahminim Asli'yi birakmamasi gerektigi konusunda Filiz Yilmaz'i ikna etmeye calisacak

3-yılmaz filizle barışacakmı?
    Sevgili olacaklar mi manasinda ise bu soru hayir, obur turlu zaten kus degiller.

4-düğün bu bölümde olur mu?
    Bence gelecek bolumde olacak dugun

5-aslı gelirse o manzara karşısında ne yapacaktır?
    Klasik dizi hareketiyle birsey soylemez ceker gider

6- filiz yada yılmaz aslıyı görürse ne tepki verir?
    Bence Filiz gorurse Yilmaz'a soyler, Yilmaz da konusmak icin Asli'nin pesinden kosar

7-yılmazla aslının arasında ne gibi bir konuşma geçer?
    Tuyolara gore Asli hemen nikah istiyormus ama zaten basvuru yapilmadi mi benim iyice kafam karisti :icon_sorr

8-yılmaz filizin kendini hala sevdiğini aslıya söylermi?
    sanmiyorum

9-aslı aradan çekilirmi?
    Daha degil biraz zorlayacak Asli

10-bebek meselesi bu bölümde çözülürmü?
    Hic sanmiyorum

11-cem hapisten çıkarmı?
    O bence akil hastanesine yatacak oradan da kacacak bir yolunu bulup

12-fatih ceydaya yaklaşırmı?
    Senaristlerin yeni bir oyku yazacaklarini dusunmuyorum ama yaklassa seyretmeyi isterim, cunku iki oyuncu da cok sempatik :good:

13-yılmaz bebeği öğrenirse ilk ne tepki verir?
    Sasiracak tabi ki sonra da sevincle kirginligi birarada yasar
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    bego87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı feride-ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili bego87 yazdılarıma çok güzel cevap vermişsin çok güldüm çok beğendim ayrıca sana bir sorum olacak tabi cevaplamak istesen aslının filizle yılmazı samimi birşekilde gördükten sonra diyelim düşüncesizlik yapıp araya girdi filizle yılmazın ne tepki vermesini isterdin ve ne söylemelerini isterdin:img-wink:
    tabi cevap veririm ne demek:)
    Aslı duygu sömürü yapıcagından Yılmaz hiç bişey yapamıcak Filizde gene gereginden fazla fedakarlık yapıcak ve Yılmazı aslıya göndericek.Ben Yılmazın aslıya Filize karşı neler hissettiklerini açıklamasını isterdim .Aynı sekildede Filiizinde ne hiisettiğini aslıya anlatmasını isterdim.Sonucta zaten yılmaz aslıyı bırakmaz hastalıgındada her zaman yanında olur ama bu yılmazın onunla evlenmesı anlamına hıc gelmez dimi..Net olarak herşeyi anlatsınlar isterdim ayrıca aslınında bunları bılmeyede hakkı var:) biliosun çok açık herşey ama zor anlıo aslı biraz:img-hyste
    Peki bende sana sorim sen ne yapmalarını ısterdın??
    Konu bego87 tarafından (13-05-07 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    feride-ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    tuba nerdeyse ben orda:).
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sudemnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu aslı çok değişik biri yaa beni seviyorsan komiksin kısım yılmaz seni seviyor aaa oldu başka ...
    seni sevse filizin yanında işi ne???
    düşün yaa çok mu şey istiyorum...
    hastasın beni de hasta edeceksinnn...
    çekil aradan izin bırak mutlu olsun filizle yılmaz...
    bazen düşünüyorumda aslıda bir düşünme tembelliğimi var hani tümörün yanında birde düşünme yetersiliğimi çıkıyor hiç anlamış değilim kim bilir onları öyle görse aaa filiz seni gördüğüme çok sevindim yılmaz sende filize teşekküremi geldinder ve yılmazın koluna girer eğer öyle birşey olursa cinnet geçiririm çok kötü sinirlenirim iki kat daha gıcık olurum aslıya

Durum:
    archshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    archshe'cim yorumun çok güzel olmuş...her kısmına katılıyorum...hatta filiz'e bir kaç haftadır bu yüzden kızıyordum yok ailem için bir şey yapmadım diyor çaba sarfetmemişmiş eee biz iki sezondur yaptıklarını bilmiyormuyuz :) ya da senaristler balık hafızalı geçen sene yazdıklarından bihaberler ( bunun kanıtları çokta neyse :) ) filiz'in son haftalarda ben kendim ettim tarzındaki konuşmalarını hiç sevmiyorum ...aynı yılmazcı ömerci edasıyla konuşuyor :):)
    çok teşekkür ederim sinemcim...filize özellikle geçen hafta ve bu hafta kızarak izledim...benim izlediğim filiz kendi tarif ettiği filiz değil..ailesi için parçaladı kendini bi de bişey yapmadım der...yılmaza hata yapmış olabilir ama yapmadığı şeyleri suçluluk duygusundan söyler anlamadım ben bu senaristleri..sırf filize günah çıkarttırıyolar ne için? yılmazcıları memnun etmek adına herhalde...çünkü onlar gibi konuşturuyolar filizi...ilk sezonki senaristler filizi severdi güçlü yapıcı karakter olarak yazarlardı ama şimdikilerin filizle bir problemi var galiba perperişan bir karakter yarattılar...hatta yapmadığı şeyleri söyleyerek replik hatası yaptırıyolar...ya senaristler olayları karıştırıyo ya da ben yanlış izledim 2 sezondur..

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri