Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    bego87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı feride-ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazen düşünüyorumda aslıda bir düşünme tembelliğimi var hani tümörün yanında birde düşünme yetersiliğimi çıkıyor hiç anlamış değilim kim bilir onları öyle görse aaa filiz seni gördüğüme çok sevindim yılmaz sende filize teşekküremi geldinder ve yılmazın koluna girer eğer öyle birşey olursa cinnet geçiririm çok kötü sinirlenirim iki kat daha gıcık olurum aslıya
    bence işine gelmiyo aslının bazı şeyleri görmesi ...Yada korkuyo bi laf etse yılmaz çekip gidicek falan diye..Baksana hastanedede dedi bana mutluluğumu geri verdin filiz.Sevdiği insandan hiç bi ilgi görmemesi onun için mutluluk onun yanında baska bı kadına askla bakması mutluluk,baska bı kadın için kendini ölüme atması mutluluk .Yada aslı çok bencil bi kız .Mutlulugun tek tafalı yasanabildigine inanıyo :img-hyste .Ya allah askına hangı insan çıldırmaz aslının yerınde olsa...

Durum:
    feride-ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    tuba nerdeyse ben orda:).
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bego87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi cevap veririm ne demek:)
    Aslı duygu sömürü yapıcagından Yılmaz hiç bişey yapamıcak Filizde gene gereginden fazla fedakarlık yapıcak ve Yılmazı aslıya göndericek.Ben Yılmazın aslıya Filize karşı neler hissettiklerini açıklamasını isterdim .Aynı sekildede Filiizinde ne hiisettiğini aslıya anlatmasını isterdim.Sonucta zaten yılmaz aslıyı bırakmaz hastalıgındada her zaman yanında olur ama bu yılmazın onunla evlenmesı anlamına hıc gelmez dimi..
    Peki bende sana sorim sen ne yapmalarını ısterdın??
    ben biraz fazla şey istiyorum galiba öncelikle aslının kesin görmesini isterdim yani görsün aklı başına gelsin ama nerde onda o zeka varken hiç sanmıyorum sonra yılmazın filize söylediklerini duymasını isterdim bu söyledikleri ayrılmayalım yada ben aslıyı sevmiyorum gibisindense sonra yılmazın aslıyı görmesini görünce filizi bırakmamasını ve aslı ne oluyor burda derse( hiç sanmıyorum) aslı benseni hep bir arkadaşım gibi sevdim demesini ve seni değil filizi seviyorum demesini isterdim biliyorum çok şey istiyorum ama ne yapayım kaç bölümdür bunu bekliyorum:img-wink:

Durum:
    medsul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    yavrum
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

öncelikle cemotora aslı konusunda söylediklerinin her harfine aktiliyorum yüreğine saglık
    cok haklısın aslı bbebeği ögremdikten sonra gitmesi aslıyi yücelmez
    ilk duydugunda yapsa bende helal olsun derdim ama öyle olmuyacak
    kursuni replik yorumlarin harika cok güzel yansitmişsin tebrikler:happy0064

Durum:
    bego87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet bu biraz zor galiba :) Yılmazın aslıyı o kadar kırması imkansız onu kırmadan anlatmalı bence ama bende fılız-yılmaz konusmasını tamamen duymasını ıstıorum ki bence duyucakta...Ama son sahnede hiç evden çıkıcak gbi bi hali yoktu dimi:)?

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı archshe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim sinemcim...filize özellikle geçen hafta ve bu hafta kızarak izledim...benim izlediğim filiz kendi tarif ettiği filiz değil..ailesi için parçaladı kendini bi de bişey yapmadım der...yılmaza hata yapmış olabilir ama yapmadığı şeyleri suçluluk duygusundan söyler anlamadım ben bu senaristleri..sırf filize günah çıkarttırıyolar ne için? yılmazcıları memnun etmek adına herhalde...çünkü onlar gibi konuşturuyolar filizi...ilk sezonki senaristler filizi severdi güçlü yapıcı karakter olarak yazarlardı ama şimdikilerin filizle bir problemi var galiba perperişan bir karakter yarattılar...hatta yapmadığı şeyleri söyleyerek replik hatası yaptırıyolar...ya senaristler olayları karıştırıyo ya da ben yanlış izledim 2 sezondur..
    günah çıkarıyor tamam da kız resmen boştan yere çıkarıyor :) yılmazla konuşmamış kurgularla yaşamış hadi aslı olayını diyorsa bir nevi ama yılmazın kafasında kurduklarıda yenilir yutulur gibi değildi...hatta son olaylarda bebekle filizi kabul etme inceliğini gösteriyor ama bu bile filizi suçlar cinsten :) sen cemle birlikte oldun bebeğinizde var ama benim sevgim o kadar büyük ki seni ve bebeğini kabul ederim havasına geliyor :img-hyste gerçi artık anlaması lazım ama nerde ,başına yediği odunlardan ötürü yılmazın devreleri bir bir yanıyor :icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri