Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    aşkımbülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hüznün geceleri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende cemin öleceğini biliyorum.öyle söylemler var.
    filiz hakkındada doğumda birşeyler olacağını duymuştum.
    bence ölmez.öylede olmalı.yani biz filiz için katlandık herşeye:img-hyste

böyle olursa izleyiciye çok büyük haksızlık yapılır.
    ağlarım valla.kolay bulmadık biz filizimizi:icon_sorr
    evet ya filizi bu kadar kolay harcayamazlar.hem ne bu böyle aynı olayı tekrar ediyolar sanki..elifte kızını bırakıp gitti,şimdi de filiz mi öyle olacak?valla isyan ederim.ne filizle yılmaz ne de biz hakediyoruz böyle bir sonu.bize de yazık ya

Durum:
    CanKuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hüznün geceleri
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aşkımbülent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepimizde var demkki aynı hastalık :)cumaları bizim evde tık yoktur..misafir falan kabul etmeyiz :)ben asla ve asla saat 10 ile 12 arası oda dışına çıkmam nerdeyse :)iki kanald dede izliyorum tekrar tekrar..ama bu aralar ikisi de aynı anda reklama giriyor sinir oluyorum.annem sen manyaksın gerçekten diyo :)desin umrumda değil böyle diziyi bi daha nasıl bulurum dimi ama?
    aynen kanal arasında mekik dokuyorum.bi o kanal bi bu kanal.birde euro da saat 5 veriyor bide ona bakıyorum.sonra int.yani bir bölümü bir kez değil defalarca.
    bizim evdede dizi başladığında tıp oyununu oynuyoruz.milleti alıştırdım.babam bile ıhlamur kolik oldu.koştur koştur eve geliyor.
    hadda küs olduklarındada daha barışmadılarmı die sora sora.bende hayır demekten bıkmıştım.izliyor ama genede soruyor

Durum:
    sudemnaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ıhlamurlar altında
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet bende bakıyorum çem
    dizinin tekrarını tatilde felan vermesinler valla tatile felan gidemem.
    defalarca izlesem bıkmıyorum.belki yazdıklarım abartılıyor gibi geliyordur ama valla ben öyle düşünüyorum.bu diziyi izlerken başka dünyada gibiymişim oluyor.yani hayattan kopuyorum
    kendimden biliyorum abartmıyorsundur
    filize bişi olmasın hastalık eksikti bi tek tövbe tövbe
    kalpten götürecekler beni...

Durum:
    CanKuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hüznün geceleri
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aşkımbülent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ya filizi bu kadar kolay harcayamazlar.hem ne bu böyle aynı olayı tekrar ediyolar sanki..elifte kızını bırakıp gitti,şimdi de filiz mi öyle olacak?valla isyan ederim.ne filizle yılmaz ne de biz hakediyoruz böyle bir sonu.bize de yazık ya
    öyle yapmazlar.yakında bizide hastanelik edecekler.acı acı.zaten gerçek yaşamda acı çekiyoruz.
    kırk yılın başında muhteşem bir dizi bulduk onuda ağız tadıyla izletmeyecekler
    hani heryerde deniyorya neden ıhlamurlar altında:icon_sorr yoksa filiz ölüyordamı (dmek bile tüylerimi diken diken ediyor)onla bir bağlantısı olabilirmiki

Durum:
    aşkımbülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aynen kanal arasında mekik dokuyorum.bi o kanal bi bu kanal.birde euro da saat 5 veriyor bide ona bakıyorum.sonra int.yani bir bölümü bir kez değil defalarca.
    bizim evdede dizi başladığında tıp oyununu oynuyoruz.milleti alıştırdım.babam bile ıhlamur kolik oldu.koştur koştur eve geliyor.
    hadda küs olduklarındada daha barışmadılarmı die sora sora.bende hayır demekten bıkmıştım.izliyor ama genede soruyor
    bak bunu söylemen iyi olmadı hiç :)saat 5 te de mi tekrarı var :)allaaahhhhh bu hafta saat 5e kadar ders çalışayım bari sonra tekrar izlerim :):)çok sevindim bu habere sağol :)valla bizimkilerde çok seviyor ıhlamurları sayemde ama kimse benim gibi izlemiyor.ben tvye yapışıyorum.kızarak bağırarak hatta bazen salak manyak gibi laflar kullanarak izliyorum.bizimkiler iyice endişeleniyolar benden :img-hyste cemli sahnelerin çok olduğu bölümlerde sinirden hasta olacam diye korkuyolardı.hele yılmazın cenazesinin olduğu sahnede allahım ben nasıl ağlıyorum annem bana bakıyo zavallım acır gözlerle..sonra filizin hayal gördüğünü görünce bi zıpladımki koltukta :img-hyste annem diyoki valla yılmazın kalbi durmadı ama seninki çalışıyo mu acaba bi baksana diyo :img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri