Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (23)

Durum:
    bego87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (23)

Valla forumu hareketlendirmenin en güzel yolu filizim sende bilirsinki soru sormak :) Hem zevkli oluyo hemde herkesin ne düşündüğü kısa cevaplar halinde belli oluyo.Valla soru sorarsan süper olur bende şimdi sınava gidiorum zaten en azından gelince bide onları cevaplarım:)
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    aşkımbülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hüznün geceleri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senaristlerin en iyi yaptıkları şey filiz karakterini çok iyi yapmaları.tarif bile edemiyorum.
    aslında senaristlerde zamanında çok iyi şeyler yaptılar haklarını yememek lazım.
    bende filizin yılmazı affetmemesini istiyordum.hem oyun oynadığında hemde bebek konusunda.ama onları yanyana görünce akan sular duruyor.ne hikmetse
    aşk ne demek olduğunu ben filiz ile yılmada öğrendim.
    eğer bana bir gün şöyle bir soru sorulursa en büyük aşk kimin aşk
    hiç şüphesiz filiz yılmaz aşkı:happy0064
    aynen katılıyorum sana..bende aşkı bu dizide öğrendim.ama işin kötü tarafı şu şimdi de illa öyle bir aşk yaşamak istiyor insan :)o da gerçekte biraz zor gibi :)

Durum:
    CanKuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hüznün geceleri
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sudemnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatırladıkça heyecanlanıyorum
    filize giydiği kıyafet için kızmıştı elifi görmüştü yaa sinirleri yerinden oynamış hırsını filizden aldı...
    canım filizimde surat yapmıştı ama sevince hemen affediyor insan ben olsam biraz daha süründürürdüm
    filiz yılmazın evlilik teklifini keşke hemen kabul etmeseydi intikam alsaydı
    sen benimle oynadın sana güvenebilir miyim falan bişiler deseydi işte
    sonra affetseydiii
    sanırım yılmaz filizi çok üzdü ilk sezon

bu dizi biterse ben çok üzülürüm
    iki senedir hayatımın bir köşesindeler hiçbir şeyi onlar kadar çok düşünmüyorum birgün geriye dönünce ne kadarda tuhaf insanmışım demem inş.

onları sevmek çok güzel
    son söylemlerine bende katılıyorum.bu dizi benide çok etkiledi.diziye göre plan yapan insan oldum .cumaları ne birileri gelsin istiyorum nede biryerlere gidelim.cuma kendimi eve kapatıyorum.hele fragmanları izleye bilmek için diğer saçma sapan dizileri izlemek zorunda bile kalıyorum
    umarım dvd yada vcd si çıkar.okadar çok istiyorum ki.seneye bende artık cumaları saat 10 koyarım vcd izlerim geleneği öyle devam ettirmek istiyorum oda olmadı kanaldan izlerim.
    çok şükür d max var oradan bakarız tekrarlarını

Durum:
    sudemnaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ıhlamurlar altında
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aşkımbülent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de filizin otelde sarhoş olduğu bi sahne vardı ya arkadaşlar :)24.bölümdü sanırım.yılmazın tekstile ortak olduğunu öğrenmişti yılmaza çok öfkeliydi.yılmaz da otele geldi.filiz yağmurlu havada içkiliyken yola çıkmaya kalmkmıştı ama yılmaz ona engel oldu..sonra filiz yılmazın kucağına bayıldı :)çok tatlıydı sarhoşken ya :)yılmaz filize dediki hasta olacaksın filizde diyoki hastayım zaten ama yanlış anlaşılmasın sana hasta değilim.biraz kendimizi beğenmişiz ya dedi :)sarhoş haliyle o kadar tatlı konuşuyoduki.sabah kalktığındada şaşkın hali çok komikti.sinirle bayoya gidişi falan :)ben senden kurtulamayacakmıyım demişti yılmaza yılmazda kim bilir belki kurutlmak istemiyosundur demişti.filiz iyice sinir küpü oldu tabi :)ya çok şirinlerdi ya.o kaçma kovalamacalı,inatlaşmalı günlerini özlemişiz.anlatırken nasıl heyecanlanıyorum yine
    ben de onu hatırladım
    sonra filizin arabası bozuldu yılmazla beraber döndü
    teşekkür bile etmemişti yılmaz a
    ayyy çok şekerdiler
    o bölümlerde yılmaz filizi yalnız gördüğü her sahnede öpmeye çalışıyordu
    sinir oluyordum madem kısı sevmiyorsun uzak dur
    dimi ama

Durum:
    aşkımbülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hüznün geceleri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş dün neler bahsedildi.biraz açıklaya bilirmisin.bende birşey duydum fakat öyle bilemiyorum.
    ya dün orkun80 adlı bir arkadaş hastane çekimine gittiğini ve bizi şaşırtacak olayların beklediğini söyledi.bebek sağ salim doğuyomuş.kazada cemde ölmüyomuş kimseye birşey olmuyomuş.filiz erken doğum yaptıktan sonra sağlığı pek iyi olmayacakmış..aslıya ben ölürsem bebeğime sahip çıkın gibisinden konuşmalar geçmiş falan.ben ağlayacaktım nerdeyse dün..cemde hastaneye gelmiş herkesten gizli bebeğe bakmış oğlum falan demiş.ayyy ne bileyim işte böyle şeyler..inanasım gelmedi hiç..

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri