Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arzuinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın Hasan'cım. Ekrem'i farkkettiğine göre kendine haksızlık etme gayet güzel uyanmışsın. :img-wink: Çünkü ben netten de olsa 3 kez izlememe rağmen Ekrem'i farketmedim. :icon_whis gerçi bu durumdan bugün benim yaptığım işten hayır beklemeyin gibi bir anlamda çıkar ama çaktırmayalım en iyissi :img-hyste

Ömer'in tepkisine gelince. Bu sefer fazlasıyla haklı. Feride'nin orada bulunma sırasındaki davranışlarını ve öncesinde yaşananaları bildiğimden onun için ne kadar üzülsemde Ömer'i anlayabiliyorum. İnşallah olaylar çok fazla çığrından çıkmaz. :sad53: Feride içinde hiç kolay bir durum değil. 3-5 zaman içinde kendisiyle ilgili ne çok şey öğrendi. bir çoğunda da hayatı kontrolunun dışında gelişti ve belkide dengesinin bozulması çok normal. :icon_whis
    Arzu Ablacım;

Feride'yi Ekrem'in aldığını siyah jeep cherokeeden anladım. Sete giden arkadaşlar da söylemişlerdi zaten:)

Bir de senaristler bu sorunu çözerler. Baktılar birleştiremiyorlar Feride'nin aniden sabah bulantıları başlar, sonra birden bayılır ve sürpriz hamile. O kadar çok izledik ki bu tarz sahneleri. Bu gerçekleşmezse şaşarım.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arzu Ablacım;

Feride'yi Ekrem'in aldığını siyah jeep cherokeeden anladım. Sete giden arkadaşlar da söylemişlerdi zaten:)

Bir de senaristler bu sorunu çözerler. Baktılar birleştiremiyorlar Feride'nin aniden sabah bulantıları başlar, sonra birden bayılır ve sürpriz hamile. O kadar çok izledik ki bu tarz sahneleri. Bu gerçekleşmezse şaşarım.

Hasan'cım inşallah bu kez o yönteme başvurmazlar ne diyeyim. ama haklısın öyle olursada şaşırmamak lazım. :icon_whis

bu arada Feride nereye gidiyor.??? Aynalı onu alıyorsa Yılmaz'da olaya müdahil oldu demektir. kafam karıştı iyice.

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese günaydınlar ben geldin yine:)

öncelikle fragmanı izlemem de yardımcı olan arzu ablama çok teşekkür ederim iyi ki varsın abla:)

fragmanda ilk sahende filizyılmaz ve bebek üçlüsü yer alıyor filiz mutlu, yılmaz endişeli ve huzursuz, bebişte hiçbirşeyden habersiz annesinin kucağında babasının yanında
    ömer paşam yine kahroluyor ağlıyor biliyorsunuz ben ağlayan erkekleri severim bu sahne beni çok duygulandıracak ahh paşam ahhh
    sonrasında nikah görüntüleri herşey sorunsuz gibi, herkes mutlu kucağında bebekle imzalar atılıyor, yılmaz takım elbiseli filiz normal kıyafet bu konuya değiniriz sonra
    feride elifle vedalaşıyor ömer yüzüne ble bakmıyor, arabanın içinde ağlıyor feride beter olsun paşama yaşattıkları yüzünden
    sonra atölye yanıyor herkes panik
    en son sahne de filiz uyurken baş belası yani hepimizin belası cem sahne alıyor filizin ruhu duymuyor, ama bebeği alıp giderken içi cız edecek filizin annelik yüreği ile anlayacak

güzel bir bölüm şimdilik bu kadar yorumladım kendime geleyim şöyle güzel bir fragman yorumu yaparım bir aksilik olmazsa...

Durum:
    feride-ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    tuba nerdeyse ben orda:).
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar herkese günaydın fragmanı izledim güzeldi ama sonu hiç hoşuma gitmedi yani biraz mantıksız geldi çünkü cemin kaçtığını biliyorlar neden hala filizle bebeğe koruma tutmamışlar yani nasıl olurda bu adam o kadar yakınlarına geliyor ayrıca filiz yılmazların evinde kalmıyormu hiç kimse yokmu evde nasıl iş bu anlamadım birde yangını cem çıkardı heralde bence herkes yangını söndürmeye gitsin bende bebeği rahat kaçırıyım diye düşündü heralde yoksa atölyedekilerle ne işi var haa unutmadan ömerde yataklara düşmüş ne bu hali harab etmiş kendini ama haklı yani sevdiği kadını öyle görüyor birde üstüne kötü bir haber alıyor kim olsa o duruma gelirdi heralde yani ben bu fragmanı en azından diğerlerinden daha iyi buldum artık ayrıntılarını izleyip görücez bomba gibi bir bölüm bizi bekliyor:img-wink: iyi yorumlar:img-yes: :img-wink:

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

İstermisiniz Cem bebeği kaçırınca herkes Filiz'i suçlasın. Mışıl mışıl uyumuşsun çocuğu alıp gitmişler ruhun duymamış diye :sad53: Gerçi gelen tüyolara göre eve döndüklerinde kimseyi bulamama ihtimalleride var. Filiz, Can'ın olmadığını anlayınca deli gibi ordan oraya koşturacak sanırım. :icon_whis

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri