Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (24)

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dünden cvplayamadığım yorumlar için şöyle genel bir yorum yapayım

sevgili fatma ablam teşekkür ederim bende özledim sizleri bugün bir aksilik olmazsa buradayım madem özlendim yerim aranıyor sizlerleyim...
    sevgili arzu ablam demek ceza keseceksin bana senden gelecek ceza başım üstüne yeter ki senden gelsin sağolasın ablacım...
    sevgili evam geldim cnm buralardayım bensiz bırakır mıyım sizi gerçi senin işte güçleşmiş tek başına malum şahsiyet cephesinde savaş vermektesiniz o şahısla ilgili yazmayacağım dediğim için yırttın yoksa neler neler yazardım:):)
    sevgili ferman abim dünkü dizi dışı konuya dönmeyeceğim ama senaristlikle ilgili bizi tömhet altında bırakmışsın aslında bu çok gizliydi ama dizide de sona yaklaşıldı açıklıyorum ben ıhlamurlar altından senaristlerinden biriyim ferman abimin sayesinde mecberen açıklamak zorunda kaldım kızmayın bana:)
    ferman abi mualla benim elimde bugün diğer şahsiyetle ilgilenmiyorum:)

sevgili sysdll ve sbr cezalarınızı yazıyorum

--- 50 defa cem melek değil bir psikodur yazılacak foruma 1 kez
    --- 50 defa biz yaptık bir kusur affetmek size düşer yazılacak foruma 1 kez
    --- 41 defa "filizyılmaz aşkını istiyoruz ve onların aşkına inanıyoruz"
    --- 50 defa sadece sbr yazacak "yılmaz ölmedi yaşıyor ben yanılmışım"
    --- 41 defa sadece sbr "aslı-cem aşkı gönüllerin aşkı, destekçisiyiz" diyecek

şimdi bunları foruma 1 kez hem hasanımı yormamak için hemde forumu işgal etmemek için 1 defa ama istediğim sayıları da özelden msjla bana yazıp göndereceksiniz yoksa forumda sizlere neler yaparım tahmin bile edemezsiniz:):)
    Konu filizim+y tarafından (13-06-07 Saat 10:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    monalisa454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    CANSEllElÇİN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yangın olayı bence tamamen cem in işi birkaç arkadaş demiş evde kimse yokmu filan nasıl cem o kadar yaklaşabiliyor filan diye işte bizim kurnaz cem yangını çıkartıp tüm mahalleyi oraya toplamiş ee evde de kimse kalmamiş tabi bunu duyan yılmazda filizi uyandırmamiş o da koşmuş yangına doğru... aslında bir mantık hatası yok tek sorun herkesin giderken filizin uyandırılmayışı yılmaz onu en azından haberdar edebilirdi neden uyandırmıyor ki?tabi bu durumda cemin tuzağına herkes düşmüş ve filizle bebeği,cem sonunda savunmasız yakalamiş bu sefer kesin götürür o bebeği senaristlerin aynı türden bi olayı yani bebek kaçıramama olayını 2.ci kez izleticeklerini sanmıyorum bu sefer bebek gitti:icon_sorr

Durum:
    sysdll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filizim+y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünden cvplayamadığım yorumlar için şöyle genel bir yorum yapayım

sevgili fatma ablam teşekkür ederim bende özledim sizleri bugün bir aksilik olmazsa buradayım madem özlendim yerim aranıyor sizlerleyim...
    sevgili arzu ablam demek ceza keseceksin bana senden gelecek ceza başım üstüne yeter ki senden gelsin sağolasın ablacım...
    sevgili evam geldim cnm buralardayım bensiz bırakır mıyım sizi gerçi senin işte güçleşmiş tek başına malum şahsiyet cephesinde savaş vermektesiniz o şahısla ilgili yazmayacağım dediğim için yırttın yoksa neler neler yazardım
    sevgili ferman abim dünkü dizi dışı konuya dönmeyeceğim ama senaristlikle ilgili bizi tömhet altında bırakmışsın aslında bu çok gizliydi ama dizide de sona yaklaşıldı açıklıyorum ben ıhlamurlar altından senaristlerinden biriyim ferman abimin sayesinde mecberen açıklamak zorunda kaldım kızmayın bana:)
    ferman abi mualla benim elimde bugün diğer şahsiyetle ilgilenmiyorum:)

sevgili sysdll ve sbr cezalarınızı yazıyorum

--- 50 defa cem melek değil bir psikodur yazılacak foruma 1 kez
    --- 50 defa biz yaptık bir kusur affetmek size düşer yazılacak foruma 1 kez
    --- 41 defa "filizyılmaz aşkını istiyoruz ve onların aşkına inanıyoruz"
    --- 50 defa sadece sbr yazacak "yılmaz ölmedi yaşıyor ben yanılmışım"
    --- 41 defa sadece sbr "aslı-cem aşkı gönüllerin aşkı, destekçisiyiz" diyecek

şimdi bunları foruma 1 kez hem hasanımı yormamak için hemde forumu işgal etmemek için 1 defa ama istediğim sayıları da özelden msjla bana yazıp göndereceksiniz yoksa forumda sizlere neler yaparım tahmin bile edemezsiniz:):)
    sana da günaydın filizim...
    dedim neler olmuş geceden beri bir gireyim...keşke girmez olaydım..girer girmez yapıştırdın balyozu kafamıza..:img-hyste oldu olacak forumun önünde tek ayak havada bekleyelim...böyle daha güzel olur..

haa bunlarda kesmezse senaristlere bir başvur istersen.onlarda çözüm çok biliyorsun...:img-hyste

gelelim fragmana...vazgeçtim gelmeyelim..:img-hyste

bir de aklıma bişi geldi paylaşayım dedim....:img-hyste :img-hyste (neyse onu da paylaşmayayım yoksa hepten kafamı koparırsın..:img-hyste )
    thepainkiller...bazen kader demek gerek,sineye çekip teslim olmak gerek...

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı filizim+y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım benim o senin güzel gönlünden kaynaklanıyor.:good: Biliyorsun benim ceza şöyle bam tellerimizi titretecek mısralar olur ki hepbirlikte coşalım diye. :happy0064

*** küçük Elif onun için herkesten çok üzülüyorum sanırım. Tamda Feride'yi annesi yerine koymaya hazırlanırken bu ayrılık ona çok koyacak. :sad53:

Ömer'in halide içler acısıydı. yatakta yastığı parçaladağı sahneyi izlemek sanırım hepimiz için ızdırap olacak. :icon_whis

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sysdll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana da günaydın filizim...
    dedim neler olmuş geceden beri bir gireyim...keşke girmez olaydım..girer girmez yapıştırdın balyozu kafamıza..:img-hyste oldu olacak forumun önünde tek ayak havada bekleyelim...böyle daha güzel olur..

haa bunlarda kesmezse senaristlere bir başvur istersen.onlarda çözüm çok biliyorsun...:img-hyste

gelelim fragmana...vazgeçtim gelmeyelim..:img-hyste

bir de aklıma bişi geldi paylaşayım dedim....:img-hyste :img-hyste (neyse onu da paylaşmayayım yoksa hepten kafamı koparırsın..:img-hyste )
    sevgili sysdll bu kadar yazı yazana kadar cezanla ilgili yapman gerekenleri yapmaya başlasaydın ya senin gireceğini bildiğim için girer girmez sürpriz olsun istedim bak o kadar acımasız değilim foruma o kadar rezil etmem sizi ama yok eğer cezaya karşı gelirseniz siz düşünün artık "şeriatın kestiği parmak acımazmış":) okumadın mı senaristlerden biri benim:)

gel nereye gelmek istiyorsan gel sınırı biliyorsun sınır ihlali yapmadığın sürece sorun yok, paylaşmadan ömür geçer mi beklemedeyim yok yok kellen lazım bana:)

cezanın yerine getirilmesini bekliyorum ona göre:icon_whis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri