Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (26)

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım madem yılmaz delikanlıydı ozaman gidip ömer ve elifle hesaplaşsaydı onlarla uğraşsaydı ama yılmaz delikanlısı ne yaptı gitti kızı kullandı hani yılmaz delikanlıydı demek ki içinde varmış adamın kötülük......

ömer hiç olmazsa elifi kullanmadı onu kandırmadı açık açık ilgilendiğini elife belli etti elifte sevmediği halde ömeri tercih etti olay budur.Hatası yokmudur vardır ama yılmazın yaptığı davranışının yanında ömerin ki devede kulak kalır.
    Olay budur, ekleyecek kelime bulamıyorum. Ancak böyle ifade edilebilir. Ellerine sağlık.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    lawinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ömer daha elifi ilk gördüğü an vuruldu ona nişanlı olup olmadıgını bilmeden. sonrasında nişanlı oldugunu ögrendiğinde de iş işten coktan gecmişti zaten. ömer bu sebeple elife olan ilgisini devam ettirdi ve baktı ki cok da terslenmiyo hatta elifin de hosuna gidiyo ilgisi demek ki nisanlısına cok da tutkun değil dedi. ayrıca yılmaza baktıgında kendisine cok daha fazla sans verdi ve asık oldugu kadın için elinden geleni yaptı. bana göre nisanlı olan elif olduguna göre tavırlarına dikkat etmesi gereken de eliftir. ona gelip askını ilan eden de olur evlenme teklif eden de olur ama önemli olan bunların karsısında elifin tavrıdır. ayrıca ömer hep elife ciddi yaklasmıstır asla amaaan nisanlı olsun olmasın banane ben gönlümü eglendiririm ne olursa olsun demedi hep cok ciddiye aldı cünkü gercekten asıktı. ve bana göre pek cok insan da bu kadar seviyosa ömerin yaptıklarını yapabilir sansını dener neden sansını denemeden hayatının askı olarak gördüğü birini kaybetmeyi göze alsın ki? zaten elifin onu ciddi anlamda reddettiğini görseydi ve asla beraber olamayacaklarını duysaydı eliften hala devam etmezdi üstüne gitmeye. evet nisanlı birine öyle yaklasmak dogru olmayabilir ama ömere de cok kızamıyorum ben. acıkcası yılmazın yaptıgının yanında cok da büyük görünmüyo gözüme. bi de sunu söylemek istiyorum yılmaz filizin sımarık havalı pek cok kişiyle ilişki yasamıs biri oldugunu düsündü en basta zaten öyle bi kadın senin o tavrını sallamaz amaaan der gecer gider madem filizi öyle gördü de nasıl onu kullanarak öç alabilecegini düsündü? asıl filizin karakteri böyle oldugu için onların canını yakabildi yoksa mümkün değildi filize yaptıklarıyla onların canını yakması.
    Konu lawinia tarafından (12-07-07 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım madem yılmaz delikanlıydı ozaman gidip ömer ve elifle hesaplaşsaydı onlarla uğraşsaydı ama yılmaz delikanlısı ne yaptı gitti kızı kullandı hani yılmaz delikanlıydı demek ki içinde varmış adamın kötülük......

ömer hiç olmazsa elifi kullanmadı onu kandırmadı açık açık ilgilendiğini elife belli etti elifte sevmediği halde ömeri tercih etti olay budur.Hatası yokmudur vardır ama yılmazın yaptığı davranışının yanında ömerin ki devede kulak kalır.
    sevgili arkadaşım zaten bende delikanlıydı dedim :img-wink: sonra gördü ömerden centilmen oldu harcadı gül gibi kızı (yani filizi yahu filizim duy bu yazdıklarımı bak bir daha yazmam )

valla bak ne güzel söylüyon belli etti elife olan ilgisini ama geri çekilmedi terfilerle falan girdi kızın aklına bunu noktayı kaçırmayalım lütfen :happy0064

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eva 21. yüzyıldayız canım ama ben o kadar geniş bir insan değilim. Ayrıca forum Ömer'e Feride'yle nişanlıyken birlikte oldu diye ateş püskürürken Yılmaz'ı niye eleştirmiyor aynısını hatta daha kötüsünü yaptığında? Benim itirazım çifte standarda. Ahlak kurallarının adamına göre uygulanmasına.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı secoms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Cem'den bir sözle cevap vereyim;
    Ferman Abisiz bir forum olmayacaksa, cehennemi göze alıyorum :)

Hosgeldi Abi....
    hehe:) sağoasın secomsum...yahu okuyayım güleyim eğleneyim dedim ama bir baktım eski yılmazı almışlar yerden yere çalıyorlar.bu duruma sessiz kalmam beklenemezdi yahu..yedirmem ben karayağızımı...kihkihkih:) hoşbulduk tekrar..anladım ki forum kendi kendine tükenene kadar ben yazacam buraya...sahipsiz bırakmam eski yılmazı:good:

Alıntı EvaLongoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi sen yazmıcam dedin ya o yüzden yılmaz a giydirme işlemine başladılar. ama bak harekete geçtin sende =)
    kihkihkih:) o zaman düzenliyorum söylemimi...yılmaza giydirilmeyecekse yazmayacam...öteki türlü ben rahat duramam yahu.

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri