Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (26)

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw benim dediğim 2 bölüm olayının vehametini göstermek için yazılan hafif bir abartıydı :img-yes: bak sende diyon mektubu bulunca anladı diye halbuki daha önce tavır ve davranışlardan anlaması gerekiyordu hani forum aslı bakışlardan niye anlamadı deniliyordu ahanda aynı durum :img-yes: ee ömerde yaptıklarını ödedi bir şekilde modum ne yaparsın
    Zaten bu durumun kızda farkında değildi :):) Partiye kadar ömerle gayet mutlu olduğunu düşünüyordu sonra kızımız ömerin bir gün başkasını seversen önce bana söyle söz mü demesi üzerine söz diyerek tamamladı :) Ömer nasıl elifin başkasını sevdiğini düşünsün..Aslıyla durumu çok farklı yılmaz bir gün bile aslıya seni seviyorum demedi,öpmedi ömerle elifse gerçekten bir çift gibiydi :)

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim şimdi bu Edi ile Büdü yani Filiz'le Yılmaz 4 yıl boyunca araya başkalarını koymuş olsalar, herif ne diye açıklama bekliyorum diye hatunu kovalasın, ya da hatun bir gelecek kurduysa neden sürekli açıklama yapmaktan çekinsin, başkası var diyip pekala devam ederdi yoluna.

Abi sende yani bir karar ver, hergün bir başka tarafı tutuyorsun:) Seni Filizci diye de görebilecek miyiz acaba?
    yahu hasancım araya başkalarını koymuş olmaları demek illa hayata araya koyduklarıyla devam edecek demektir..filiz gider italya da takılır birine,yatar kalkar onla herşeyi yapar anlaşamaz ayrılır,veya anlaşır ama hala yılmazı sevdiği aklına gelir bırakır.keza yılmazda yapabilir bunu..kısaca senin bekaretini ona verdi nasıl olurdu böyle birşey düşünebilir lafına karşı çıkıyorum ben. abicim benim rengim her zaman belliydi..biraz makara kukara yapalım dedik bakıyorum hemen ordan girdin sende olaya:icon_sorr hehe:) alemsin hasanım..herhalde bir kahve ve sucuklu yumurtaya 7 aydır savunduğum şeyleri çiğneyeceğimi düşünmedin di mi? olamaz yoksa düşündün mü?

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten bu durumun kızda farkında değildi :):) Partiye kadar ömerle gayet mutlu olduğunu düşünüyordu sonra kızımız ömerin bir gün başkasını seversen önce bana söyle söz mü demesi üzerine söz diyerek tamamladı :) Ömer nasıl elifin başkasını sevdiğini düşünsün..Aslıyla durumu çok farklı yılmaz bir gün bile aslıya seni seviyorum demedi,öpmedi ömerle elifse gerçekten bir çift gibiydi :)
    yapma sevgili sinem ömerle yemeğe çıkıyor elif elifin surat 2 hatta 3 karış aşağıda :img-yes: valla elifte hemen söyleyecek bir tip ya:):) valla bence ömer tavırlardan anlamalıydı zaten kızı hiç sorma boşuna iki yüzlü demiyorum elif için süper oynuyordu zaten sonra baloda gördü yılmazı yamuldu gene kendinden geçti al benide götür edasında baktı ah ah maske açık olacaktı ki .....:happy0064

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet Sinem

Gerçek bir çift gibiydiler. Elif en basiti evlendikleri gece eğer bu adamı istemiyorsa birlikte uyumazdı hazır hissetmiyorum derdi. Madem bu adamdan rahatsızdı neden ondan hamile kaldı? Neden korunma ihtiyacı hissetmedi. Evli ve düzgün bir hayatı olan çiftlerin bu düzgün hayat sonrası bebek dünyaya getirme olasılığı olduğunu bilmiyor muydu Elif? Valla bence biliyordu. Cin gibiydi çünkü.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ömerin zaten ne kadar cücük bir adam olduğu şimdi sinemin yazısında geçen "birgün başka birini seversen ilk bana söyle olur mu" lafından kabak gibi bellidir işte..öyle kendine güveniyormuş gibi gözükmekle olmaz bu işler arkadaşlar..önemli olan gerçekten kendine güvenmektir. şu 150 saniye olayı performansımı olumsuz yönde etkiliyor bu arada yahu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri