Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (26)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (26)

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılmazın özür dileme sahnesine bayılmıştım şener şen'in filmlerinde olduğu gibi filiz tamam seni kullandım ama bir sor bakayım neden kullandım :):) Sebeplerim vardı :)
    şimdi yazınca benim de aklıma geldi ben de en son babalar duyardaki Kadir gibi demiştim. Adamın özrü kabahatinden büyük :) Bir de Filiz'e 'amacım seni üzmek değildi' demişti değil mi? İyi ki diziydi seyrettiğimiz normalde çok az küfreden ben şöyle okkalı bir küfür savururdum Filiz'in yerinde olsam :icon_whis
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    EvaLongoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    eva sana güLe güLe :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki durum çok mu normal Eva? Hamile kalmış ve yüksek ihtimal hamile kalan kadınla geçirdiği malum geceyi anımsıyor ama ona en zor gününde sırtını dönüp hasta ve aciz bir kızla nişan takıyor. Çok mu normal bu? İyi bari kız arkadaşım bana bebek dogurmadan evlenmeyim onunla babam da artık beni diri diri gömsün.

Hasan 20.yüzyıldayız. Adam nerden bilsin Allah aşkına ? Rapor veriliyor Cem'den diye. Adam müneccim değil heralde. Rapora inanıyor. Sonra da ilişiğini kesiyor kızla. Yai burada anormal bir durum yok.

Alıntı ferman336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu evacım dün en son ömer filiz gidiyordu..yılmaza pek ses yoktu..ben de iyi diyordum...walla bilmem ben 73 kadar olan yılmaza la fedeceklere peşin peşin yılmazın ağzıyla konuşurum "cehenneminiz olurum sizin" :happy0064
    ortada ne güzel nişanlı hırsızı cücük ömer var, erkeğini yiyen karadul var,rakkase feride var siz gidiyorsunuz dizi tarihinin en tutkulu seven adamına giydiriyorsunuz.tieytttt
    Yok abi sen yazmıcam dedin ya o yüzden yılmaz a giydirme işlemine başladılar. ama bak harekete geçtin sende =)

Durum:
    ferman336 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Peki durum çok mu normal Eva? Hamile kalmış ve yüksek ihtimal hamile kalan kadınla geçirdiği malum geceyi anımsıyor ama ona en zor gününde sırtını dönüp hasta ve aciz bir kızla nişan takıyor. Çok mu normal bu? İyi bari kız arkadaşım bana bebek dogurmadan evlenmeyim onunla babam da artık beni diri diri gömsün.

hehe:) var ya hasan ben lafları iyi eğip büktüğümü düşünürdüm,kelimelere iyi ip atlattığımı düşünürdüm lakin görüyorum ki sen de benden az sayılmazsın hani. özellikle son cümlen harika..yılmaz beraber olduğu kadının çocuk doğurup doğuramadığına mı göre bakıp karar veriyıor yani..:happy0064

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ferman336 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe:) bu çok ilginç bir yorum olmuş be hasanım..ne alaka bekaretini ona vermekle hayat boyu onu beklicek anlamına mı geliyor yani..4 yılda başkasıyla ilişki kurup kurmadığını yılmazın düşünüp düşünmediği gayet muallak bir durum.jhiç böyle bir konuşma geçmedi aralarında..e haliyel yılmaz kadın-doğum uzmanı da değil..ben de çocuğum olana kadar hangi ayda karın ne kadar şişer diye bir olayı araştırmadım yani.bu olaylarda filizin ufacık hakkı yoktur..yılmazın kendine olan güvenini yıkan kendisidir.bu durumda sonuçlarına katlanacak olan da kendisidir. ayrı ekten şunu da eklemeliyim ki edison un bir lafı vardır "şans, hazırlıklı beyinlere güler" diye.bunun tam terside doğrudur..ayrıca yılmaz o dönem zaten beyin olarak kendini filize güvenmemeye ve onu hayatından çıkarmaya adamıştır beynini...bu pozisyonda neyin kim tarafından getirildiği pek önem taşımaz..adam zaten hazır inanmaya...artı böyle olmadığı varsaysak bile gelen rapor bir doktor tarafından imzalanmış ve getiren kişi de nekadar kötü olursa olsun bir annedir...yılmaz insanların bu kadar alçalabileceğini düşünemeyecek kadar yüce ruhlu bir adamdır o dönemde ki 74 te vefat edene kadar da öyle kaldı garibim..ne çekti be.....nur içinde yatsın:good:
    Abicim şimdi bu Edi ile Büdü yani Filiz'le Yılmaz 4 yıl boyunca araya başkalarını koymuş olsalar, herif ne diye açıklama bekliyorum diye hatunu kovalasın, ya da hatun bir gelecek kurduysa neden sürekli açıklama yapmaktan çekinsin, başkası var diyip pekala devam ederdi yoluna.

Abi sende yani bir karar ver, hergün bir başka tarafı tutuyorsun:) Seni Filizci diye de görebilecek miyiz acaba?
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    YASİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    The City of Lost Heaven
    Konular
    78
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sbr'cım sevgili arkadaşım

24. bölümde odalar ayrıldı 33. bölümde bile ki Elif hastaneye düşmüştü ayrı odalarda uyuyorlardı. Elif'in hamileliği iki aylıkken 4 aylık olmuştu. Var durumu sen hesapla. Elif'in onu sevmediğini mektubu bulunca anladı. Ondan sonrası da zaten çorap söküğü gibi geldi.
    yaw benim dediğim 2 bölüm olayının vehametini göstermek için yazılan hafif bir abartıydı :img-yes: bak sende diyon mektubu bulunca anladı diye halbuki daha önce tavır ve davranışlardan anlaması gerekiyordu hani forum aslı bakışlardan niye anlamadı deniliyordu ahanda aynı durum :img-yes: ee ömerde yaptıklarını ödedi bir şekilde modum ne yaparsın

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri