Sayfa 2/57 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
284 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Senaryolar

Durum:
    barbiee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    SnnTzc
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart biraz uzun oldu ama kusura bakmayın

*2*
    filiz:alo yılmaz bekçiye ulaşabildin mi
    yılmaz:hayır filiz bekçiye ulaşamadım ama merak etme biz oraya geliyoruz zaten
    filiz:biz mi kimle geliyosun ki buraya
    yılmaz:ömer le
    f:ömerle mi ....sessizlik
    F:yılmaz neler oluyor bi terslik mi var
    y:filiz şimdi senden son derece sakin ve soğukkanlı davranmanı istiyorum tabi sema nında
    f:neler oluyor yılmaz lütfen söyler misin
    y:meral açık pazara bomba yerleştirmiş ve hisse senetleri ile kaybettiklerini geri istiyor
    f:nee aman allahım ne yapıcaz yılmaz
    sema:ne oluyor filzi hanım bir terslik mi var ne oldu
    f:peki ne yapıcaz yılmaz söyler misin
    y:siz sadece sakin olun ve bekleyin biz ömerle geliyoruz,ömer polise haber verdi bende kemal abiyi aradım
    f:yılmaz çok korkuyorum
    y:merak etme herşey yoluna girecek...sizi kurtarıcaz hiç merak etme canım..

o sıarada kemal ile meral hesaplaşır ve meral birkez daha kemal e yenilir...

polisler ömer ve yılmaz sayesinde filiz ile sema kurtulur..
    filiz koşarak o şaşkınlıkla yılmaza sarılır..
    f:çok korktum yılmaz seni bir daha görememekten çok korktum...
    y:bende canım bende ama bak geçti geride kaldı artık güzel günler bizi bekliyor sevgilim...
    ömer:filiz kardeşimm iyimisin sana bişey olacak diye o kadar korktum ki
    f:abii canım abim bende çok korktum bir an için ölmekten doğacak yeğenimi görememekten korktum...
    y:sema sen nasılsın iyi misin
    s:sağol yılmaz sağolun ömer bey siz olmasanız ayy allahım yaa ali nin haberi var mı kim bilir o da ne kadar çok korkmuştur..
    ve ali koşarak gelir..
    ali:semaa semaaa canım karım seni seviyorum allaha şükür hiç bişey olmamış
    sema:alii canım kocam bak iyiyiz işte merak etme...

hastanede elif ömeri beklerken
    elif:canım yavrum seni görmek , kokunu hissetmek , ellerine dokunmak için o kadar sabırsızlanıyorum ki tekmelerinden yaramaz bi bebek olacağının sinyallerini çoktan veriyosun zaten...o sırada o güzel gülümsemesiyle güler...
    bu babanda nerde kaldı meleğim bir an önce gelse bari...
    biliyomusun baban bana benzemeni çok istiyor oysa ben ona benzemeni daha çok isterim onun gibi sevecen,onun gibi duygu dolu bir insan olmanı çok isterim bitanem bunları ona söyleyemesemde sana söylüyorum kızım inşallah babana benzersin benim gibi sevgini gösteremeyen biri olmazsın meleğim...
    derken kapı açılır veee ömer odaya girer..
    ömer:HAYATIM (Bu forever_bim arkadaşımın isteği üzerine yazdım ) :)
    çok özür dilerim ama hesapta olmayan şeyler oldu o yüzden geciktim bitanem
    elif:hayırdır ömer ne oldu canım
    ömer:meral hisseleri ve kaybettiği herşeyi geri almak için açık pazara bomba koymuş..
    e:neee aman allahım bu ne biçim bir insandır yaa peki ne oldu bomba patladı mı
    ö:hayır hayatım çok şükür patlamadı pazar da da en son filiz ile sema içerde mahsur kalmış ama allaha şükür ikiside bişey olmadan atlattı durumu
    e:peki senin nasıl haberin oldu ,
    ö:bugün toplantıdan tam çıkarken meral yılmazı aradı bende yanındaydım daha sonra filizde yılmazı aradı ve bekçinin gittiğini sema ile içerde kaldığını bekçiye ulaşıp kapıyı açmasını istedi.. böylelikle filizle semanın içerde olduğunu öğrendik..
    e:allahım çok şükür iyiler şimdi değil mi beni üzmemek için saklamıyorsun
    ö:hayır hayatım filizi yada semayı ara istersen...
    bu arada elif filiz ile sema yı arar konuşur ve rahat bi nefes alır..
    ömer:eee sen neler yaptın bakalım dünyalar güzeli annesi olan prenses kızımla
    egülümser) sorma babası konuştuk onunla biraz şimdiden seni çekiştirmelere başaldık bile .. ikisi birlikte gülerler...
    ö:elif canımm sana bişey demem gerek aslında hiç istemiyorum ama benim iş için kısa süreliğine italya ya gitmem gerek .. ama sen istemezsen gitmem başka birini gönderirim..
    e:hayır canım olur mu öyle şey bu senin en çok istediğin bi proje ve projeni hayata geçirmelisin merak etme kızım ve ben seni çok özleyerek bekleyeceğiz
    ö:hayatım canım benim der vee elifi öper...

Durum:
    angel16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

1. Bolum

2. Sahne

Omer ve Filiz evin onunde, Omer'in arabasinin icindedirler. Filiz sessizdir ve ne diyecegini bilemez. Omer ise Filiz'in Yilmaz'a olan yakinligini icine sindiremez. Filiz kafasini kaldirir ve Omer'e bakar.

Filiz:...Omer, ben...ben ozur dilerim. Sana anlatmaliydim...
    Omer: Arabadan cikarmisin Filiz...
    Filiz: Omer bak bi dinle...
    Omer: Filiz...arabadan cik!
    Filiz: Bak hic dinlemiyosun bile...
    Omer: Filiz!!!

Filiz, Omer'e ters ters bakar ve sonrada sinirle arabadan cikip ever dogru yurur hizli adimlarla.
    Omer derin bir nefes alip, kafasini direksiyon ustune koyar.
    Omer: Ah Filiz, ah!!

3. Sahne:

Omer Elif'in odasinin onunde durup, yuzundeki endiseyi silmeye calisir. Sonra odaya hic bir sey olmamis gibi yurur. Elif'i gordugu anda yuzunde sakin ama hos bir gulumseme ortaya cikar. Bir saat icinde olan herseyi unutur Elif'in gozlerine baktiginda.

Omer: (Sakin bir ses tonuyla) Meraba canim.
    Elif: Meraba (utangac bir gulumseme olusur yuzunde).

Elif'in gozlerinde isilti dogar Omer'e bakinca.

Omer: Nasilsin hayatim.

Omer Elif'in elini alir ve oper, gozlerini Elif'ten ayirmiyarak.

Elif: Iyiyim, ya sen nasilsin.
    Omer: Bende iyiyim. Sadece...(tekrar Elif'e bakar ve sakince gulumser)...seni cok ozledim.

Ikiside sessiz olur.

Elif: Omer...
    Omer: Efendim Elif
    Elif: Bebek tekme atiyo (Elif'in yuzunu buyuk bir gulumseme kaplar)
    Omer: Gercekten mi?

Omer heyacanla elini Elif'in karnina koyar. Tekmeleri hissettikten sonra yuzu gulumsemelere bogulur.

Durum:
    xylol_benzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart reklamlardan sonra

tam meral yilmazla ve omerle karsilastigi an telefon calar (herkesin telefonu calar) ve herkes telefona kosar ve o anda olan olur bir sekilde meral yine yenilir ve telefondan geri donen seyirci en onemli sahneyi kacirmis olmanin veridigi uzuntuyle diziyi izlemeye devam eder :)

filiz masum ve korumasiz bir cocugun safligiyla yilmaza kosar.yuzunde boyle bir ifade vardir cunku cok korkmustur ve artik guclu olmasina gerek yoktur cunku kurtaricisi biricik yilmazi yanindadir.ask filizin gozunu oylesine kor etmistir ki sevgili abisini farkedemez bile...
    F:yilmaz yilmaz cok korktum
    Y:bende bende sevgilim.ama bak simdi yanindayim.o meral cadisindan ebediyyen kurtulduk.artik polislere hesap versin
    (filiz gozleri yasli bir seklide yilmaza bakar)
    F:yilmaz biz hic mutlu olamicakmiyiz
    (o sirada filizde yilmazda omerin onlara bakisindan habersiz bu kavusma aninin tadini cikariyordur.omerse bedbaht bir sekilde can dusmaniyla biricik kiz kardesinin arasindaki yakinligi gorup kahrolmustur.bu adam zamaninda karisinin kalbinin sahibi olmakla kalmamis sirketinde sahibi olmus, simdi ise sevgili kardesi filizide almistir.ama yikildigini belli etmemete kararlidir.o sirada olaylardan haberdar olan handan hanim gelir ve filizin yanina gider heyecanla)
    H:kizim guzel kizim benim
    F:anne annecim
    H:merak etme hersey gecti
    Y:anne yilmaz kurtardi beni.bak siz bide onu sevmiyorsunuz benim hayatimi kurtardi o
    H:tabii abinde bostan korkuluguydu dimi burda?hic konusma evde hesaplasicaz biz seninle
    F:aa omer sendemi burdaydin?(filiz mahcup olmustur ve abisinin yuzundeki uzuntuyu gorunce kahrolur)
    O:onemli degil filiz birsey aciklamak zorunda degilsin
    (oysaki filiz zaten o sirada birsey aciklamayi dusunmemektedir)
    handan hanim filizi alir ve eve giderler.ama o sirada filizin yilmaza bir bakisi vardir ki insanin yuregini parcalar.omerse bir banka oturmus kendini toplamaya hazirlaniyordur

Durum:
    Ay90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Almanya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filiz Yılmaza süpriz yapıp otelle gider:

Yılmaz kapıyı acar.

Filiz: Süpriz!!!Ben geldim.

Yılmaz: Filiz???

Filiz: Noldu Yılmaz?Yoksa gelmeme sevinmedim mi? o zaman ben gideyim en iyisi (gülümsiyerek)

Yılmaz: Yok canım bişeyim yok cok sevindim gelmene hic beklemiyordum o yüzden.

Filiz: (güler)İyikide söylediniz bunu Yılmaz Bey yoksa şu yüzüğü kafana fırlatıp giderdim. EEE beni iceri almicakmısın?

Yılmaz: Eee şey tabi girsene

Filiz Yılmaza sarılır.

Filiz: Seni cok özledim sevgilim!

Yılmaz somurtuk bir halde: ......Bende....bende

Filiz: Bu odada ne hatıralar var değil mi?

Yılmaz: E..evet halklısın canım!

Filiz: Ya neyin var senin kötü bişey mi oldu? İyi görünmüyorsunda.

Yılmaz: Yok bişey dedim ya! Sen gec otur. İcecek bişey isteyim.

Filiz: Yok kalsın canım. Gel yanıma sana sarılmak istiyorum.

Yılmaz Filizin yanına oturur. Sarılırlar.

Filiz: Daha hala bir korku var icimde ! Ama en korktuğum şey neydi biliyormusun?

Yılmaz: Neydi?

Filiz: Seni bidaha görmemek, sana bidaha sarılamamak beni cok kokuttu.

Yılmaz: Herşey gecti korkma artık yeniden kazanmışken seni bırakmam

İkiside gülerler.

Yılmaz: İstersen burda kalmıyalım bir yerlere gidelim mi?

Filiz: Ay yok Yılmaz. Hic halim yok cok yorgunum. Sana sarılıp sadece uyumak istiyorum.

Yılmaz: Hadi Filiz cıkalım cok kalmayız zaten. Hem kurtulmanın şerefine bişeyler yeriz.

Filiz: Burayada istiyebiliriz yemeği.

Yılmaz: Filiz lütfen

Filiz: Yok yok sende bişeyler var bugün. Anlat!

Yılmaz: Uff tamam ama kızıp kacmalar yok.

Filiz: O diyeceklerine bağlı

Yılmaz: Aslında sana anlatıcaktım ama yablış anlarsın diye....

Kız(oteldeki): Yılmaz

Filiz: Senin ne işin var burda? Bu kızın burda ne işi var Yılmaz?

Kız: Beni Yılmaz otele cağırdı.

Filiz: Yılmaz öyle mi? Sen ne zamandır tanıyosun ki onu hemen Yılmaz oldu?

Yılmaz: Filiz işte garipliğim bu yüzdendi yani bu durumdan korkmuştum ve o yüzden anlatmadım. Biz sadece iş icin....

Filiz: İş icin otelde mi buluşuluyor? Neyse siz artık yemeğe cıkarsınız beraber.

Filiz odadan koşarak cıkar

Yılmaz: Filiz! Dur!

Yılmazda Filizin arkasından koşar! Kızın yüzündeyse bir tebessüm vardır.

KIz: Mrb Handan Hnm. İş tamam. Araları bozuldu. Yılmaz şimdi gönül alma
    peşinde.

Otellin önünde.

Yılmaz: Filiz! Cocukluk yapma! Seni sevdiğimi biliyorsun boşuna kıskanclık yapıyorsun.

Filiz: Öylemi? Boşuna he? İlk gördüğüm andan beri bu kızdan hic hoşlanmadım bu sayede nefret etmeme sebeb oldu.

Yılmaz: Bana güvenmiyormusun?

Filiz: Hayır!

Yılmaz: Herşeyi geri bırakmamışmıydık Filiz? Yeni bir sayfa acmıştık...

Filiz: Senin sayende o sayfa kirlendi Yılmaz! Artık yeni sevgilinle acarsın yeni sayfa!

Yılmaz: Sacmalıyorsun! O kızdan hoşlanmadığını söyledin bende bayılmadım ama mecburdum Filiz iş icin mecburdum.

Filiz: Ama kız buluşucağınızı söyledi işden söz etmedi. Zaten sana nasıl baktığını gördüm.

Yılmaz: Bak kendin diyorsun işte. Hoşlanmış olabilir ve ikimiz bu durumda olduğunda ilk olarak o sevinicekdir Filiz.

Filiz: Galiba haklısın. Ya kız odaya girince kan beynime fışkırdı bir an kendimi tutamadım.

Yılmaz: Ben seni seviyorum başkasını görmem ki ben!

Filiz: Hııı tabi

İkiside gülümsiyerek otelle dönerler!!!!

İlk denemem arkadaşlar o yüzden sizin kadar iyi olmuyabilir:img-kiss: Artık siz karar vericeksiniz:)

Durum:
    hayatimsan... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Berlin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Otelde filiz bi yilmazin birde kizin yüzüne bakar...
    Filiz:Sana güvenmistim yilmaz,sora sen benim güvenimi yiktin!ömer bana senin aslinda gercek kimligini anlatirken dünyam yikildi.
    sora aradan zaman gecti sen bana daha yeni beni sevdigini söyledin
    Yilmaz:filiz ben...
    Filiz:sus yilmaz.bana yalanlarini anlatma.bana beni sevdigini söyledin demekki seni hic tanimamisim!kaza gecirdigim günü hatirliyormusun yilmaz?senin yüzünden attan düstügüm günü...,"yilmaz üzüntülü ve ayni zamanda filize neoldugunu anlatma cabasinda filizin gözlerine bakar ve sora yere...
    ,,o gün seninle konusurken sana artik icimde okadar asalik bir yere düstügünü söylemistim,yanilmisim asil simdi öyle biyere düstünki yilmaz efendi ordan birdaha cikman cok zor!seni sevmekten baska bir günahim olmadi!sadece masumca sevdim..."
    ikiside simdi öyle bir duygu icindedirki gözlerinin icine bakarlar.
    ,,artik degil seninle evlenmek,senin yüzünü bile görmek istemiyorum!Yüzügünüde arkadasina verirsin artik umarim mutlu olursun yilmaz!"
    ve filiz agliyarak disariya kosar.
    Yilmaz:FILIZ DUR BEKLE SANA ACIKLAMAMA IZIN VER...."
    yilmaz kiza sinirli ir bakis atip filizin arkasindan kosar...
    Filiz coktan merdivenleri asaga iniyodur...
    Yilmaz arkasindan bagirir ama filiz okadar kizgindirki ona arkasinda bakmadan kosar.
    Disarida filizin gözü hic kimseyi görmez kosar birden yola kosar ve araba carpar yilmaz görür ve yikilir hemen yanina kosar ve aglar...
    Yilmaz:Filiz,filiz neolursun kalk seni seviyorum seni üzecek hicbirsey yapmadim ve yapmamda seni seviyorum neolursun kalk!"
    Filiz yavascana gözlerini acar..
    Filiz:Öhö,öhö Yilmaz....öhö...ben....ben...seni seviyorum...ben o kizi orda görünce öyle..."
    Ve filiz bayilir...
    ,,FILIZ;FILIZ UYAN AC GÖZLERINI..."
    o arda handan hanim ve murat efendi herseyi görmüslerdir ve birbirilerine bakarlar handan kizinin yanina kosar...
    ,,Kizim,kizim uyan..."
    ,,Siz,siz bunlari yaptiniz degilmi dogruyu söyleyin sizin yüzünüzden filize araba carpti,neden ne istediniz bizden biz bibirimizi seviyoru....seviyoruz..."ve yilmaz kafasini filize dayiyarak devam aglar...

......

(filiz hemen hastaneye götürülür murat ve handan bu oyunu sürdürmezler daha...ve filiz ile yilmaz barisir filiz iglesdikten sora ikiside mutlu yasarlar birzaman sora evlenirler...)

Sayfa 2/57 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri