Sayfa 3/57 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
284 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Senaryolar

Durum:
    angel16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

1. Bolum

4. Sahne

Filiz yataginin ustunde bitkin bir halde oturmustur. Bir yandan abisini uzdugunu dusunur, oteki yandanda Yilmaz'i bir daha gormeyecegini sanarak dogan korkusunu. Bir derin nefes alir ve sonrada etrafa bakinir, ta ki telefonu calana kadar.

Filiz: Efendim.

Yilmaz: Filiz...

Filiz: Yilmaz, sen misin?

Yilmaz: Filiz, iyi misin canim? Seni cok merak ediyorum.

Filiz: Endise etme. Yavas yavas kendime geliyorum.

Yilmaz: Ne kadar merak ettim bilemezsin. Bir an seni kaybetme korkusuyla doldu icim. Icim icimi yedi. Ya ordan cikamasaydin? Ya seni birdaha goremeseydim? Olurdum Filiz.

Filiz: Oyle deme Yilmaz, sakin.

Yilmaz: Elimde degil...

Ikiside sessizdir. Filiz Yilmaz'in sesini duyarak rahatlamistir, fakat Yilmaz hala merak icindedir.

Yilmaz: Filiz...biliyorum gec oldu...hemde yorgunsun, ama...bulusabilirmiyiz. Seni gormeden rahat etmiycek icim.

Filiz: Yilmaz endise etmene gerek yok. Evden cikabilecegimi zannetmiyorum, evde herkes suphe icinde zaten. Bide simdi ciksam iyice suphelenirler...

Yilmaz: Filiz, anliyorumda...ben seni simdi gormeden dayanamam ki. Belki gizlice cikabiliriz ha?

Filiz: Bilmem ki. Fakat bu halde araba surebilecegimi zannetmiyorum.

Yilmaz: Ben seni alirim canim, 15 dakka ya kadar hazir ol.

Filiz: Bu kadar cabuk mu? Bari evdekilerin yatmalarini...

Yilmaz: Okadar bekliyemem. 15 dakka sonra ordayim. Gorusuruz sevgilim.

Filiz: Gorusuruz...

Durum:
    xylol_benzen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart elif hastanede

omer filizi yilmazla gordukten sonra darmadagin olmustur.ne yapacagini bilemez.birsey yapmanin otesinde ne hissedecegini sasirmistir.icinde kin, nefret,ofke ve sefkat birbirine karismistir.bir yandan yilmaza olan nefretini dusunurken bir yandan da filiz gelir gozunun onune.onun yilmaza olan bakislarini gormustur ve ilk defa filizin sevgisinin ne kadar buyuk oldugunu anlamistir.yalniz filizin degil yilmazinda sevgisini kavramistir.her ne kadar ona hala tam olarak guvenemesede filize olan bakislarini omerin kafasini karistirmistir.acaba gercekten yilmaz filizi seviyormu diye bir dusunce beynini kemirir.artik eskisi kadar gunul rahatligiyla yilmazdan nefret edemez.bu dalginlikla hastaneye gelir.elifi uzmemelidir o yuzden kendini toplamaya calisir
    iceri girer

O:hayatim nasilsin?
    E:iyiyim.cok sikildim.neden bu kadar gec kaldin?
    O:sey...son anda bir terslik oldu.kusura bakma hayatim

(bu sirada omer elifin yanina oturur ve elini tutar.yine her zamanki gibi o sefkat dolu bakislariyla bakar elife)

E:noldu omer hadi soylesene
    O:meral yine ortaya cikti?
    E:ne?zaten bu kadar zaman sessiz kalmasina sasirmistim
    Eee ne istiyor yine
    O:kaybettigi herseyi geri almak icin acik pazara bomba koymus
    E:ne?bombami........omer hadi anlatsana.noldu sonra?
    O:merak etme hayatim hallettik.polisler yakaladi,artik ondan kurtulduk

elif endiseli gozlerle bakar

E:insallah.ben o kadina hic guvenmiyorum ama....o hapisten kurtulmayida becerir

omer elifin elini alir oper

E:canim karim benim sen boyle seyleri kafana takma.bak herseyi hallettik.sen simdi sadece kendini ve minik kizimizi dusun bundan otesi yok benim icin

(elif utangac bir seklide gulumser.ama gozlerinin ici guluyordur)

E:biliyormusun bugunlerde cok yaramaz.hic yerinde durmuyor.bence babasini ozluyor
    O:bende onu ozluyorum ama galiba daha bir sure daha birbirimizi ozlicez.sana birsey soylemem gerek elif
    E:noldu?
    O:hani su italya isi varya.birinin gidip adamlarla gorusmesi gerek
    E:anladim.yani italyaya gidiceksin...

(Elif bu duruma bozulmustur.her ne kadar belli etmemeye calissada bunu omerden saklayamaz)

O:hadi asma suratini sadece birkac gun.sonra yine canim karimin ve biricik kizimin yaninda olucam
    E:omer burda cok sikiliyorum.butun gun senin gelmeni bekliyorum
    O:tamam ben o zaman filizle konusurum o gider
    E:hayir hayir olmaz.sen bana bakma.bu senin projendi bunu ne kadar istedigini biliyorum.biz kizimla bekleriz
    O:hayatim soz veriyorum bir kac gun sadece

(elif buruk bir tebessumle bakar omere.onu bu kadar ozliyecegini ve eksikligini hissedecegini dusunmemistir.o gelene kadar guclu olucak ve kiziyla babasini en guzel haliyle bekliyecektir)

(omerse bir yandan eliften ayrilmanin buruklugunu yasarken bir yandan da elif tarafindan ozlenicek olmanin mutlulugu sevinci icerisindedir)

ah bir bilseler kader daha ne aglar orecektir..............

Durum:
    barbiee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    SnnTzc
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

otelde filiz yılmaz sahnesi
    f:süprizzz sevgilime ben geldim
    y:ee hoşgeldin filiz
    f:eee sarılmayacak mısın
    y:şeeyyy ben şaşırdım birden seni görünce de der ve sarılırlar
    F:sevgilim seni okadar çok özledim ki evdekiler görüştüğümüzü anlamasınlar diye gizlice sana geldim
    y:ii yapmışsın canım istersen gel dışarıya yemeğe gidelim
    F:yok canım ne gerek var ben insanlardan kaçıp seninle başbaşa olmaya geldim bırak şimdi dışarıyı yemeği buraya söyleriz olur mu sevglim
    y:olur sevgilim (bu arada yılmazın yüzünde şaşkın ne yapacağını bilmez bi ifade vardır)
    f:yılmaz senin neyin var canım yüzün bembeyaz olmuş
    Y:şeyy filiz benn
    f:evet sen ne oldu yılmaz
    vee malum o kız : yılmaz otel servisi mi geldi
    f:yılmaz buda ne demek oluyor
    y:filiz canım yanlış anlama lütfen dinle beni
    f:o sırada kapıya doğru gider
    neyi dinliycem yılmaz gözlerime mi inanayım yoksa senin anlattığın yalanlara mı
    kız:bakın filiz hanım siz yanlış anladınız
    f:siz susar mısınız lütfen
    y:filiz sevgilim lütfen dinle beni (Der ve filizi durdurmaya çalışır)
    f:yılmaz bırak kolumu sana tekrar güvenmekle hayatımın hatasını yaptım hoşçakal der ve filiz odadan çıkar tabi yılmaz da filizin peşinden gider..
    kız:alo handan hanım merhaba dediğiniz gibi yaptım ve kızınız herşeyi yanlış anladı sanırım istediğiniz buydu...
    h:evet şekerim aynen öyle istediğim onları ayırmak
    kız:ama şunu belirtmeden edemiycem ben onların gözünde çok büyük bi aşk ve sevgi gördüm er yada geç birleşeceklerdir tabi bu benim fikrim
    h:ama şunu görmemişsin bende onları birleştirmemek adına elimden ne gelirse yapacağım
    kız:peki handan hanım
    h:teşekkürler sana iyi günler

Durum:
    SİDAL86_FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Herkes Gibi Bende Otel Sahnesine Yaziyorum

kapı çalınır yılmaz kapıya yönelir ve açar...

FİLİZ--süpriz ben geldim sevgilim(gülümser ve boynuna sarılır)
    YILMAZ-- şeyyy hoş geldin canım(şok olmuş şekilde filze sarılır.
    FİLİZ--seni çok özledim canım ya...sevgilime süpriz yapıyım dedim..ayrıca önemli bir konuda konuşucam..
    YILMAZ--bende seni özledim canım hadi çıklalım dışarda konuşalım..
    FİLİZ--olmaz..burda konuşalım..hem bütüngece sana sarılarak uymak istiyorum..
    YILMAZ--şey filiz..
    FİLİZ---ne oldu yılmaz gerçekten şarırdın beni gördüğüne :) şoktasın hala....
    yılmaz.... şey ben ölümle burun buruna geldiğimde bir daha seni göremiyceğimi düşündüm ve çok korktum.. daha fazla uzak kalmak istemiyorum senden hemen ailemi karşıma almaya hazırım hemen evlenerim
    o ara
    YENİ KIZ-- kimmiş yılmaz
    FİLİZ-yılmaz....
    YILMAZ-filiz dinle beni yanlış anladın
    FİLİZ-- [gözü yaşlı bir şekilde )ne yanlış anlamsı ya..neden yılmaz neden? hani yeni bir sayfa açmıştık..sana güvendim niye beni üzdün.
    YILMAZ--yapma filiz..seni seviyorum ben
    FİLİZ-seviyormuş..(yüzüğü çıkarıp yılmaza atar ve koşarak uzaklaşı)
    YILMAZ--filiz durrrr...(arkasından koşarak oda çıkar)

YENİ KIZ:tel.açar tamamdır murat...ben çıkıyorum
    FİLİZ-- o hızla arabaya binerken yılmaz kolundan yaklar..
    YILMAZ---dur filiz beni dinle...
    FİLİZ--dinleyecek bişey kalmadı..bitti anlıyomusun bittiiii.
    FİLİZ arabayı çalıştırarak ordan uzaklaşı yılmaz arkasından baka kalır...

devamı gelicek:) umarım beğendiniz

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Can sıkıntısıyla yazılmıs fantastik ve sacma ötesi bir öykü metni yazdım ben de sırf gülelim diye.

Hakan(Kurdoglu degil tabii ki) Ömerin arkadası olan yatagında silkinerek uyanır.Rüyasında Elif ve Ömeri bir parkta 4 tane masum cocukla oynarken görmüştür. O an artık Ömerle konuşması gerektiğine karar verir. Ömeri iş yerinde yakalar. Ona aşık oldugunu itiraf eder. Ömer çok şaşırır. Hakana aklını başına toplaması gerektiğini kendisinin sadece Elifi sevdigini söyler. Hakan hastaneye gider. Elifin kaldığı odayı öğrenir. Cebinden çıkardığı bir şişeden odanın girişine yağ damlatır. Elif kayıp düşsün ve bebeği düşürsün diye. Ancak planı umdugu gibi gitmez. Ömer hastaneye gelince yaga basar ve kayıp düşerek başından yara alır. Ömer hemen müşahade altına alınır. Ayılınca yanında Elif ve Filiz vardır. Ancak bu işte bir terslik de vardır. Ömer Elifi kardesi Filizi ise eşi sanmaktadır.

Filiz bunalır. Otele Yılmaza gider. Kapıyı acınca içerde bir kadın görür. Yılmazı hiç dinlemeden bıyıklarını yolmaya başlar. Hızını alamaz tüm esyaları dagıtıp gider. Çok geçmeden işyerine gelir. Bir süre sonra ona gelen gizemli telefon Muratın bu işi tezgahladıgını söyler. Filiz Muratın odasına dalar. Onu o at kuyrugu sacından yakalar ve yere carpar.

Handan Hanım artık hayatından bezmiştir. Motosiklete binmeye baslar. Saclarını punk haline getirip deri giysiler giyer ve barlara takılmaya baslar.

Nasıl güzel saçmaladım di mi.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Sayfa 3/57 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri