Sayfa 79/79 İlkİlk ... 29697576777879
395 sonuçtan 391 ile 395 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Mantık Hataları

Durum:
    lykiadreamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

en çok gücüme giden mantık hatası (yılmaz'ın çelik kapıyı kırmasından sonra) filiz dizinin başında yaptırmış oluduğu topuzu gelin topuzu olarak kullanıldı..aradan bir kaç gün geçmesine rağmen..hadi dedim tamam olabilir...ama 5 sene sonraya gelip baktığımızda gördüm ki filiz'in topuz aynı topuz,gelin topuzu...bu sahneyi çeken sevgili yönetmenimiz böyle bir şeyi gözden mi kaçırdı yoksa görmezden mi geldi...filiz'in italya'ya gittiği zamandaki gibi saçına en azından bir çıt çıt takılması ya da ne biliyim en azından saçının uzadığını belli etmeleri bu kadar mı zordu?? saçının uzadığını göstermeyi bırak modeli bile bozmamışlar..yılmaz'ın çelik kapıyı kırmasına gülmüştüm ama buna resmen üzüldüm son bölümde böyle bir dikkatsizlik beni üzdü..
    ayrıca: salih'in sakal tıraşı da 5 sene sonra maşallah hiç değişmemiş aynı duruyor..helal olsun...

Durum:
    (tuba) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Tuba'cım neredeysee
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart !

Eski bölümleri izlerken dikkatimi çekti. Yılmaz bebeği Cemden sanıyordu. Eline rapor gelmişti. O zaman Filiz 2-3 aylık hamileydi. Ama 1 aylık yazıyordu. Hiç mi dikkat çekmedi? Yani düşünemedi mi diğerleri? O 3 ay farkedilmedi mi? Yani demek istediğim Filiz'in karnı kocamandı ve bebeğin kaç aylık olduğu belliydi. Ama bebeğin 2-3 ay küçük olduğu sanılmalıydı çünkü raporda öyle yazıyordu. Filiz konusunda bu kadar hassas olan Yılmaz bu ayrıntıyı gözden kaçırdı heralde. Bebeğin ne zaman doğucağı kaç aylık olduğu biliniyordu. Ama Yılmaz düşünemedi heralde.
    Ne demek istediğimi anladınız mı?
    Konu BERNA tarafından (25-07-08 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı (tuba) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bölümleri izlerken dikkatimi çekti. Yılmaz bebeği Cemden sanıyordu. Eline rapor gelmişti. O zaman Filiz 3-4 aylık hamileydi. Ama 1 aylık yazıyordu. Hiç mi dikkat çekmedi? Yani düşünemedi mi diğerleri? O 3 ay farkedilmedi mi? Yani demek istediğim Filiz'in karnı kocamandı ve bebeğin kaç aylık olduğu belliydi. Ama bebeğin 3-4 ay küçük olduğu sanılmalıydı çünkü raporda öyle yazıyordu. Filiz konusunda bu kadar hassas olan Yılmaz bu ayrıntıyı gözden kaçırdı heralde. Bebeğin ne zaman doğucağı kaç aylık olduğu biliniyordu. Ama Yılmaz düşünemedi heralde.
    Ne demek istediğimi anladınız mı?
    Yılmazın eline 1 aylık raporu verildğinde filiz 2 buçuk aylık hamileydi.Yılmaz o dönemler kendini cemin bebeği olduğuna o kadar çok inandırmıştı ki filizn karnı büyükmüş,küçükmüş bunları bile gözden kaçırmıştır.

Durum:
    __FİLİZ__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    BülenTuba ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

filizin doğum yaptığı bölümü izledim az öncee..şimdi bebek geldi hoş geldi o bebek yeni doğmuş dizide ama nedense çocuk en az 2,5 aylık annemde dedi zaten izlerken 3 aylık bu bebek dedi..her dizide olan bişiy yeni doğmuş bir bebek nedense hiç görmedim dzide dikkat çekmez diye mi düşünüyorlar acaba??

hemde final bölümündeki hatalara katılıyorum hiçbiri yaşlanmamış filiz 2 tane çocuk doğurdu ama hiç kilo almadı saçlar düğünden kalmaa:icon_whis

Durum:
    byuzax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı __FİLİZ__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filizin doğum yaptığı bölümü izledim az öncee..şimdi bebek geldi hoş geldi o bebek yeni doğmuş dizide ama nedense çocuk en az 2,5 aylık annemde dedi zaten izlerken 3 aylık bu bebek dedi..her dizide olan bişiy yeni doğmuş bir bebek nedense hiç görmedim dzide dikkat çekmez diye mi düşünüyorlar acaba??

hemde final bölümündeki hatalara katılıyorum hiçbiri yaşlanmamış filiz 2 tane çocuk doğurdu ama hiç kilo almadı saçlar düğünden kalmaa:icon_whis
    yeni doğmuş bebeğini dizide oynatacak saf bulamadıkları için olabilir mi :)
    -oyuncak bebek çok yapmacık olurdu samimi sahneler için :)
    Aptal kutusunun aptal esirleri olmayın UYANIN!

Sayfa 79/79 İlkİlk ... 29697576777879

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri