Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon
168 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İki Aile - Bölüm Yorumları

Selin_Y
    Selin_Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Post İki Aile - Bölüm Yorumları

Alıntı iki_ailem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size tekrar bu başlıktan seslenmek harika.ama alışık olmadığım birşey yapacağım,yani kısacık bir yorum yada bir haber verip gideceğim.Buyrun:

(belki biliyorsunuzdur ama burda belirtmedi sanırım)d-max'te hafta içi hergün sabah ve akşama doğru 2 kere İKİ AİLE oynuyormuş.Maalesef bizde olmadığı için izleyemiyorum :img-cray: .Şu anda bu sorunu çözmeye çalışıyoruz.Daha ilk bölümleri sanırım...2 hafta falan olmuş olabilir.Benim İki Aile deliliğimi bilen akrabalarımdan aldığım yarım bilgiler bunlar.O yüzden size kesin hiçbir şey söyleyemiyorum ama d-max'ta var yani bundan eminim,sanırım :img-hyste .

Sizi seviyorum arkadaşlar...

ŞİMDİLİK bye ...
    Evet D-max'de oynuyo bende rastladim, :img-yes:
    Saate pek dikkat etmedim ama

Durum:
    Jose Calderon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi D-Max te terkar bölümleriyle veriliyor evet 17:45 te başlıyor uygun olduğum zaman izlemeye çalışıyorum

Durum:
    bugra9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Dizifilm...
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink Buğra - Bazı Şeyler Eskidikçe mi Güzelleşir ?

:img-ok::img-hi::img-ok:Bazı şeyler eskidikçe güzelleşir ...:img-ok::img-hi::img-ok:

Sevgiler ... Tanıdıkça , paylaştıkça , yaşadıkça iyisini kötüsünü ... Ve bu gerçek hayatlara mekan olan dört duvar ... Eski tarihi Köşk bu yüzden değerli... Çünkü onunda eskiden kalma çok derin bir hikayesi var ...

icon_shadGECE AJANSIicon_shad

Küçük yaşta , çocukluğunun en mutlu günlerinin geçtiği Köşkten ayrılmak zorunda kalan bir çocuk ... Küçükken bizim olan herşey zaten çok değerlidir ... Çünkü hayatımızın en temiz günleridir o yıllar ... Beyaz bir sayfaya bir ressam edasıyla ilk çizikleri atmaya o günlerde başladığımız için , hayat daha az karmaşıktır , o yıllarda atılan çizikler unutulmaz , insan nasıl unutur ki , siz unuttunuz mu çocukluk arkadaşlarınızı , belki bir köşkte büyümedik hiçbirimiz , ama kıymetliydi işte bizim olan herşey ... Misal , En güzel ev bizimdi , en güzel günleri biz yaşamıştık , çünkü bizimdi , bizim olan güzeldi ...

Bu çocuk içinde özlem büyütmüş , kayıpları görmüş , erken yaşta olgunlaşıp hayatın belki de hiç ummadığı bir yerine tutunmuş ... Köşkle karşılaştığı an , bir yaş günü düşmüş aklına , tüm sevdikleri ve artık yanında olmayanları anımsamış teker teker ... O günleri bir daha geri getirmenin mümkün olmadığını biliyormuş bilmesine de , ama yine de çocuklarına o günleri hediye edebileceğine inanmak istemiş ...

Babasının kaybettiği Köşkü yeniden kazanmış , aile olmayı öğrendiği yere ailesini taşımış ... Kader deyin , kısmet deyin ne derseniz deyin , aynı Köşk bir başka aile için de umut demek miş ... Hayata bir yerden tutunmak için başka başka yerlerine tutunmuş her iki aile'de ...

Ağır dramlar , içlerinde aslında çaktırmadan sağlam bir komedi de barındırırlar ... Bu yüzdendir ki geçmişte hayatımızın yüzde yetmişlik dramasını oluşturan dertlerimiz , bugün yüzde doksanlara varan komik hatıralardır sadece ... Çok ciddiye alırız hayatı ... Hayatla çok uğraşırız ... Böyle yazması kolay ama sabah olunca yine hayatla omuz omuza yeni bir güne , tüm plan programımızla birkez daha uyanırız ...

Diyeceğim şu ki tıpkı hayatta hergün defalarca şahit olduğumuz gibi iyiyle kötü , gözyaşıyla kahkaha , güzel ile çirkin , eğri ile doğru çok sevdiğimiz bu hikayede de çatışmaya devam etmiş ...

Eskidikçe güzelleşen hikaye , eskidikçe güzelleştirdiği aile içi dayanışma ile tadından yenmez bir hal almış ... Ve biz sorgulamışız , bıkmadan usanmadan , haftalar boyunca ...

Kan bağı mı , yoksa can bağı mı ... ? ... Yoktan var etmek veya var olana can vermek ... Kötü kötümüdür sadece , yada her kötünün görünmeyen bir iyiliği ve çokta sebebi vardırmıdır acaba ... ? ... Peki ya dört duvara sıkışmış çok bilinmeyenli aşklar ...

Ve tabi ki hepimizin daha ilk günden bildiği , muhteşem final ... Bazı hikayeler yaşamaya devam eder ... Onlar bir masal veya bir destan değildir ... Gökten üç elma düşsede , onlar ersede muradına , İki Aile Ailesine kerevetine çıkmak yetmez ...

Evet eskidikçe güzelleşiyor her birşey ... Eda ile Oğuz'un aşkı gibi ... Köşkte yeşeren kardeşlik gibi ...

Tanıdıkça çok sevdiğim İki Aile Ailesi gibi ... Eski unutulmuyor , o artık çok geride kalsada , hatırlanmaya , arada bir anılmaya her zaman deyiyor ... Ve çokta özleniyor ...

Ablalarım , birbirinden değerli kardeşlerim , geçmişinizde keşkeleriniz az ama özlemleriniz bol olsun inşallah , özlemek güzeldir ...

Durum:
    Queen_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Mete&İnci
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Harika bir diziydi. Zevkle izliyordum. Keşke bitmeseydi... :img-in_lo:img-wink:

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ayy Kendime İnanmıyorum

Pek bir arabesk duygu ve düşüncelerden oluşan öyle böyle değil bir yorum yazıp, sizlerle paylaşacaktım ki o ne sen yorumu göndermeden, salakça gelen mesaja bakmak isteyip, orayı tıklarsan canımmm yorum uçar gider:icon_sorr

Yahu yada bu bana bir göndermeydi. Bu kadar acımsı yorum olmazzz olmazzz diye mi acaba. Neyse ben biraz toparlayıp, yine yeniden yazmaya çalışayım.

Bugün sanırım yarım saat önce (oysa ilk yorumu yazarken 15 dakikaydı ya neyse) işyerimin kapısı çaldı. Gelen bize her zaman kargo getiren kişiyi karşımda görünce yine kim fatura gönderdi diye düşündüm sonra alıcı tarafında kendi ismimi gördüm, şaşırdım allah allah nedir diye ama hiç gönderici tarafına bakmıyorum, niyeyse artık. Sonra gönderici tarafına bakıpta bugra9 nickli BUĞRA kardeşimin adını görünce (ne diyorsunuz anlamadım, soyadı mı? ayol var tabi ama bende saklı, buradan kendisini deşifre mi yapalım canım, tüm millet çocuğun kimlik bilgilerine ulaşsın sonra:img-grin2) neyse kargoyu aldığımda hafifliğinden yola çıkarak bir cd olabileceği kanaatine vardım (evet biliyorum çok zekiyim, jetonum da köşeli, kare, bilumum geometrik şekillerde değil allahıma binlerce şükür:img-beee:) neyse koşar adım bilgisayarıma geldim ve cd yi taktım ki (bu arada duygularım dışında yaptığım hareketleri de yazıyorum ki kafanızda canlandırın) daha dakika bir demiyeyim saniye bir ağlak Fatoş ablanızın gözlerinden sicim ne kelime şelale gibi gözyaşları akmaya başladı ki, şimdi bile (yahu aradan yarım saat artı beş dakika geçmiş) hala gözyaşlarım hay maşallah yanaklardan, pantolunuma, hatta kimi yoldan çıkarak, halıya doğru yol almaya başladı ve de maşallah devam ediyor almaya:img-cray:

Bu cd de olan, cd de olmayan ama kalpleri, gönülleri benimle olan canım kardeşlerim, dostlarım duygularımı, hissettiklerini size nasıl anlatabilirim inanın bilmiyorum. O beş dakikalık cd beni benden aldı desem. 39 yaşıma girdiğim bugünün değil tüm hayatımın en anlamlı, beni en mutlu eden ve hayatımın sonuna kadar da en özel hediyesi olacağını söylesem, bilmem duygu ve hissettiklerimi size biraz anlatır mı inanın bilemiyorum.

Bugün belli oldu tüm gün ağlak ağlak ortalıklarda dolaşacağım. İnanın cd yi hazırlayan arkadaş ve kardeşlerime telefonla ulaşabilme imkanım olmasına rağmen, bu ağlak halimle onlara ne konuşabileceğim ne de bu harika cd için teşekkür edebileceğim.

Allah allah ağlak Fatoş abla acaba sürprizi aldı mı diye merak ederlerse, tüm içtenliğimle paylaştığım bu duygularımı ailemizin ortak buluşma noktası bu sayfalara bakınca görüp, okuyacaklardır sanırım (ağlak ablanız hala ağlamaya devam ederken artık gözleri kıpkırmızı, bir değişik renk oldu, eyvahhh yüüzmde şişmeye başladı, allahtan birileri gelmez, gelirse bu halimi nasıl açıklarım bilemiyorum çünkü:img-cray:)

Buğranın nezdinde hem cd de olan, hem de cd de olmayan ama tüm kalbiyle yanımda olan sevgili ailemin tüm üyeleri iyi ki varsınız, iyi ki kan bağı olmadan da hem de Türkiye'nin değişik illerinde olsak bile böyle mükemmel candan bir aileme sahip olduğum için çok şanslıyım. Bu günümü özel gerçekten özel yapan sizi çok seviyorum. Her daim hayatımda olun olur mu:icon_whis çünkü ben hep sizin hayatınızda olucam, bazen çaça halimle, bazen de vıdı vıdı konuşup, gülerek, ağlak halimle. İsteseniz de istemeseniz de bende kurtuluşunuz yok ona göre.

Selam olsun tüm sevdiklerime, selam olsun gerçek aileme.

Şimdi bu yazının silinme ihtimalini göz önüne alıp diyorum ki

Oğuz'un o aşık halini, o Türk sanat Müziğinin eşsiz eserlerini söyleyen halini, Allah allah yawww diyen halini çok özledim desem.

İÇİMDEKİ OĞUZ AŞKINA, İKİ AİLE AŞKINA NALET OLSUN:)

Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)