Sayfa 499/501 İlkİlk ... 399449489495496497498499500501 SonSon
2501 sonuçtan 2,491 ile 2,495 arası

Konu: İki Aile - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bölüm Yorumları

Daha onceki forumun mesaj sayisi 1250'yi astigi icin yorumlariniza bu forumda devam ediniz.Daha onceki basliga asagidaki linkten ulasabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=13213

Tek cümlelik mesajlar, baslikla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harflerle yazilan mesajlar ve tüm kural disi mesajlariniz uyari birakilmaksizin silinecektir. Sohbet ortami olusturmayiniz.

Saygilarimla
    Bolum Sorumlusu
    BERNA
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    dilara-1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Allons-y
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 52

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya inanamıyorum safiş ve muhtar evlenmiomu ooooffffffff
    sabutay yine manyamışşş tabii damlda fazla uzattı ya şu işi ya eda ile nasılda anlaşıolardı bir ara ben fritle barşınca düzelir sanmıştım:/ ama evlenme olayınada çok sevindimmm oğuz edayı nikah dairesine görütüoo süper yaa umarım bu defa bi aksilik çıkmazzzzzz

bu aradaaa yeni başlık hayırlı 0olsun 2007 nin ilk başlığııı

Durum:
    YerçekimliKaranfil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Berkin'in Kara Kaşları
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yuppiii yeni sayfaya geçmişiz harika birsey buuu :happy0064 :happy0064

evet nerde kalmıştık

buğrada kalmıştım bn en son :)

Birde 2.Olasılığa bakalım...Bu Evlilik gerçekleşir...Ve Çocuklara söylemezler...Hikaye böyle ilerleyebilir...Tek fark evli olmaları...
    Bu 2 olasılıktan birisi olacak...

evet 2 olasılık gibi gözüküyo ama bnce 2. olasılık daha ağır basıyor hikjaye böyle ilerlerse bu tatlı aşıklarımızın daha romantik sahnelerini görürüz nede olsa evli olacaklar

ama bnim içimdeki bir his diyorki bu yakın zamanda evlenemiycekler bence :icon_sorr yani inş yanılırım ama bnaa öyle geliyor bir aksilik olcakmış gibi

tekrar hayırlı olsun yani topicimiz :happy0064

HBERTH
    HBERTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Wink

Berna çok teşekkürler...hayırlı uğurlu olsun...

evet bomba bir özet ardından...fragmanı beklemekteyiz...Aysun demin gönderdiğim yoruma edit yapmak isterken baktım başlık kapandı...şimdi burdan devam ediyorum...
    safiye abla dememismiydi numan siz yasayamam diye, yani öyle bir tabir kullanmisti, tam olarak bilmiyorum, hayri´cim sen ne dersin???

bunu anlamadım...bölüme tekrar bakmamı mı istiyorsun...bakarım ozaman öyle mi dedi...bende hatırlamıyorum...ama numansız yaşıyamam? ben hatırlamıyorum...ama bakarım şimdi...

evet hayri´cim ve eda´cilar sakin üzülmeyin, bu agresif davranis kesinlikle eda sahsina yönelik degil...duruma yönelik, yine söylecegim: Damla´nin derdi bu konuda hic´e sayilmasidir....tek temmnim biran önce bu soguk rüzgarlari, sicacik akdeniz rüzgarcigina cevrilmesi....bak bak nerden aklima geldi bu...olsun silmeyecegim....

iyiki silmedin...ben çok beğendim bu benzetmeyi...kızmadım da bu sefer...hatta aynı fikirdeyim seninle...Damlanın tek derdi ilgisizlik...bunda da babası suçlu...maleesef bomba Edanın etrafında patladı...bu bölümde de Oğuza patlayacak gibi...

neyse ben geliyorum hemen...bölüme bi göz attim...bye

Durum:
    hukukcine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Münih
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart eveet biraz toparladikatan sonra döndüm(hayri!!)

önce bende kusur kalmayim tabii, yeni basligimiz hayirli olsun dedikten sonra bir dalalim bakalim...

Hayri´cim benzetmemi begenmissin, cok sagol...iyi silmedim o zaman...ya galiba ben karistirdim...demin...yok öyle birsey...bende tekrat hemen izledim...kusuruma bakma...eh bana o kadar heyecan yaramiyor....tabiii ya tek suc özette...:img-yes:

Not: allah okuyanlara kolaylik versin..n:img-hyste ama gercekten kisa tutmaya calisacagim...valla....

Nilgün´cüm senden baslayayim bu sefer...sorular sorumussun gelsin hemen cevap...
    dün konusmutuk bunlari (ben, nuray, aysun, gözde ve burcu yalnis hatirlamiyorsam). yok dogru hatirliyorusun canim....
    düsündükce icim bir hos oluyor. sizce gerceklesir mi bu nikah, yani eda evlenirmi böyle yildirim nikah karsindan? eger evlenirlerse cocuklara nasil söyleyecekler?
    vallahi bence cokta olumlu bakmamak lazim belki...yani ufak bir isik var ama...özete bakarsak oguz gizli nikah icin karar veriyor diyor...orada...yani tamam karar vermek birinici basamak ama bu karari da uygulamak lazimm bu konuda pek emin degilim...sizin yorumlarinizi bekleyecegim....belki baska tüyolar da cikar özetin satir aralarindan...belli mi olur...Cocuklara söyleme gelince...ben tabiii gizli nikahin en büyük fan´larindanim...cok görmek isterim tatli asiklarimizin o telasli halini, ilk yorumumda da demistim zaten eda blue jeans ile mi evvvet diyecek oguzuna....oda gerce cok seker olur...ama gizli nikah ne kadar hos gelirse bize....bence yine de yapmamalilar böyle birsey....cocuklarin hemen hemen hepsi yetiskin bireyler artik...onlarin en dogal hakki...ve dedigim gibi onlar bir suc islemiyorlar...rica ediyorum....bu cok dogal birsey, yani evlenmelerini kastediyorum....yok bence önce söylemeleri...coculara böylece ne kadar deger verdiklerini ancak böyle gösterebilirler, aksi takdirde korkarim buzlar cok zor erir.....böyle yani...

amanin amanin cabuk evlenin. bu yemek yerine nikah dairesine götürme fikride bizdendi. eda'nin yüz ifadesini cok merak ediyorum, hem saskin, ama bir o kadar mutlu ve heyecanli olacaktir...vee bölüm sonu da bu sahneyle birlikte gerceklesir. (hayri senin mutlu son dedigin yer burasi galiba, gecekten cok mutlu bitecek). bakalim 29. bölümde de evlendiklerini görürüz artik ...

burada haklisin....hemen evlensinler....dogru nikah dairesine...bence de ancak 29. bölüm de görürüz belki basindan beri bekledigimiz o sahneyi....Düsündümde...tamam eda ve oguz evlendiler...o zaman dizimizin adir degismeyecegine göre hala iki aile olarak kalacak...pek o iki aile kim olacak...buldum eda ve oguz gizli evlenirler...ardindan güzel bir yerde yemek yerler...aksama eve dönerler....ve artik bir an önce agizlarinda o baklayi cikarmak isterler....ve Nilgün´cüm senin dedigin gibi pattt diye söylerler...cocuklar tabii sok yasarlar...baslarlar tavirli davranmaya....ve günler gecer...sonra cocuklarin aklina cözüm gelir...babalari birinci katta oglanlar ise üst katta yerlesmeleri hakkinda karar kilarlar.....ve böylece iki aile devam mi eder...bilmemedim, bende nelere takiyorum yani.... neyse...devam...

bugra...bakalim sen nelere takilmissin...
    Çocuklara evleneceklerini söylemedikleri için önce evlenip sonra söylemeye karar verir.Eda’nın da bundan haberi yoktur.Oya ve Ergin ‘den destek alan Oğuz nikah işlemlerini başlatır.Oğuz Eda’ya süpriz yıldırım nikahı kıyacaktır.

İşte Bölüme damgasını vuracak olay çıktı ortaya...Bu kararın doğru bir karar olduğundan şüpheliyim...Resmen Yanan ateşin üstüne benzin dökmek gibi tehlikeli bir karar...Ve Oğuz yine Ceren ile konuştuktan sonra acele bir kararla bunu düşünüyor...Ne düşünmesi uygulamaya başlıyor hatta...Ve Oya+Ergin zaten dünden razı...Oğuz'a destek veriyorlar demek...Bu nikah işlemlerini başlatmak için Eda'nın kimliği gerekir...Oğuz acaba yeni bir hırsızlıkmı yapacak..."Kimlik Çalma Operasyonu"...Bu sahneler eğlenceli olacak...Oğuz bakalım bu sürprizi hem eDa'dan hem Köşk sakinlerinden nasıl saklayacak...Ahhh Bu karar doğrumu düşünüyorum hala...

bak keske okusaydim, tamamen ayni fikirdeyim bende zaten deginmistim o acele ve heyecanli yorumumda...ne kadar güzel ifade etmissin, hakikaten zaten ates var, alevlenmis durumda...bu gizli evlilik benzin gibi olacak...halbuki bize su lazim...ama acele etmeyelim bence...sadece karar almis oguz abi...belki araya aciklama faslini sikistirirlar...:img-wink:
    Kimlik calma operasyonunu cok begendim...cok komik olur valla...hemde ne eglenceli olur...aklima o eda nin kösk ü terk ettigi bölüm aklima geldi bak simdi...eda yola cikacak...edirneye dogru...ama oguz pesini birakmiyor..telefonla bile takipte...sonra bir uyduruk yalanlan cagiriyor ofise...eda geliyor....masada onun resimleri....disariya cikiyorlar...ve basliyor cacaliga...:img-hyste sonra bir ara...oguz...sanki bikinili fotoraflarini aldik diyor...ve yoksa onlari da mi gördünüz deyince eda..yok onlar hizli gectim diyor...ay ne güzel anlar gecti....:img-hyste
    simdi de öyle birsey bekliyoruz hakli olarak...tabii..
    gelelim senin düsünüdügüne...karar dogru mu...vallahi düsünürsek pek te öyle degil...evlenmeleri tamam ama ben de o gizli olmasina biraz endise duydum...

SONUÇ: Ben Özeti beğendim...Ama Özet bizim düşündüğümüzden biraz farklı geldi karşımıza...Biz Sahte Evlilik diyorduk...Ama bu evlilik gerçek evlilik olacak basbayağı...Şimdi ilersini düşünelim...Evlendiler diyelim...Köşkte geldiler...Ve Yaman'ın Velayet davası ile karşılaştılar...Bu durumda Çocuklara açıklama derdinden kurtulurlar...Bu Gerçek evliliklerini Formalite evlilik süsü vererek Velayet davasında kullanırlar...Hem Çocuklara açıklama yapmak zorunda kalmazlar...Hemde Velayet işi çözülmüş olur...Eğer bu evlilik olursa iyi olur...Bu Sürekli evleniler,evlenmediler sancısından kurtulacağız...İnşallah Senaristlerimiz bu evliliği Yaman'ın Velayet Davasında kullanmak üzere Formalite evlilik için düşünmüşlerdir...Böylece hayal ettiğimiz o sahnelerede kavuşmuş olacağız...

bunun altina imzami atarim...ama aslinda bu söylediklerinden sahte bir evlilik cikmiyor mu yine...Eda ve Oguz icin gercek ama digerleri icin sahte degilmi...birde velayet davasi diyorsun...tamam iste...ben aslinda istemiyorum aciklama derdinden kurtulmalarini...sonu cok kötü olur....evliligi dedigim gibi ben de istiyorum...

Hayri´cim gelelim sana...
    bak sen demissin, hemde damla hakkinda...bir gelismemi var.... anlayamadim...

Damla'yı anlamakla çok güç çekiyorum....daha şiddetli rüzgarlar esecek mi?...daha ne olabilir ki...
    bana göre de Damla artık biraz fazla ileri gitmeye başladı...ama Oğuzu da suçluyorum...niye konuşmuyor Damlayla...bunu anlamadım gitti...Edanın daha fazla üzülmesini bende istemiyorum...

buna sicacik akdeniz rüzgarcigi demistik öyle kalsin...Oguz da cok suc var bunu bende böyle görüyorum...treni kacirdi...yakalasa bari....Eda bundan fazla üzüntüyü kesinlikle hak etmiyor....

ve bölümün sonu...çocuklara rağmen evlilik...beklemedik geldi...birkez daha patandak
    ama yinede iyi oldu...az söylemedim...değil mi...

görünüşe bakılırsa...bu bölüm ciddi olacak...komedi bölümü izledik zaten..geride bıraktık...ha bu aklıma geldi...Enişte ve ablamız nerde?? onlardan bahsedilmedi özette...biliyorsunuz özelikle enişte çok gözüme girdi...inşallah görürüz bölümde...

neyse şimdi bu kadarı yeter...görütüleri beklemekteyiz...yeni hedef fragman...o fazla bekletmez kendini inşallah...
    evet cok söyledin hakkini yememek lazim:img-wink: evet ciddi sahneler olabilir, ama bence bu bölüm ask kokuyor arkadaslar...böyle olursa sahit...sanirim Nilgün´cüm ve ben deniz eriyip gideriz artik tv basinda.....Nilgün ne dersin??

bytempoem, ne kadar dogru bir tespit...
    ne kadar haklisin..bu cocuklari hic saymaktir...hic deger vermemektir...bende daha iyi dile getiremezdim bunu kutlarim...

hiç bir çocuğa yaşı ne olursa olsun danışmadan, söylemeden evlenmeni anlatamazsın. Bu resmen seni ilgilendirmez demek oluyor. Ailense ilgilendirir. Söylersin, tepki koyarlar, genede evlenirsin, bu bir derece, ben haberdar ettim en azından dersin. Ama hiç söylememek çok kötü. Herkes, ne yaşta olursa olsun çok kötü etkilenir bundan. Senaryo böyle giderse kötü olur, ama tahmin etmiyorum, senaristler çevirirler başka türlüye.

bence sahte evlilige gider bu yol aksi taktirde bir dram olur...ve bizim dizimizin formatina hic uymaz...birde zaten velayet davasi var...sanirim o ikisini baglayacaklar...ve bizim tatli asiklarimiz oyunlarina devam edecekler böylece...

Sule´cim ne kadar detayli anlatmissin...cok sagol programi görmedim ama seyreder gibi oldum okuyunca...
    birseye takildim hemen söylüyorum...

bana aşık iki kişi var dizide dedi biri muhtar, digeri bakkal. Safiyenin gönlü bakkalda gibi ama muhtarıda taktir ediyo yani ne yardan ne serden geçebiliyor dedi... Bakalım nolcak dedi
    iste bu, bugün Hayri´ye demistim sanki öyle birsey vardi diye...vallahi hayri gerci o bahsettiyim bölüme baktim, ama yoktu böyle birsey ama sanki var gibi öyle birsey...ben bir arastirma yapayim en iyisi...ben diyorum sonunda numan bakkal a varacak cünkü gönlü onda...

Nuray´cim cok güzel söylemissin...

Valla Eda'nın bahanesini ben de çok merak ediyorummm canım yaa tek istediğimm "Boşver canımm" diyip geçiştirmesinin diğer her bahane kabulümdür
    bence´de öyle olsun...zaten Eda yalan söyleyemezki...en iyisi birsey söylemeden terk etsin mutfagi...

Valla inşallah barışırlarr tesadüfe bakk ben de yorumumda bunu söyledim şimdi okurken görürsünn sen dee!Hatta belki Ergin de evlenme teklif edebilir dedim valla
    Okudum evet, yorumun bir harika olmus...vallahi iyi de olur, vesile olur..artik barissinlar ya...Ergin de hic belli olmaz eder mi eder, ne güzel cifte dügün olur...olur olur bal gibi olur...:img-hyste

gerisi yarin, saka ya asaga bakin....:img-hyste
    vallahi uzun yorum istediniz, buyrun yani...iste böyle ikiye bölünür...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)