Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: İki Yabancı (Arşiv 2)

Durum:
    keremcemcimm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Elazığ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hilal_keremcem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dizimiz gerçekten çok süperdi dün akşam ya o ranayı boğacaktım bozdu tomografiyi pis nolcak her yerde onun gibileri olmazsa olmaz zaten zeyno çok tatlıydı cemle anlaşma yaptılarya zeyno ve cem dicez birbirimize o çok hoşuma gitti benim ciddiyet kalktı aradan :happy0064 bide muhtar sahneleri çok güzeldi ya adam bayılırken bile yılışıyo ela süper kız nasıl geçirdi kafaya tavayı vanessa da nihayet terk etti cemi :happy0064 kurtulduk ondan da bence zeyno tedavi olacak ağamız izin verecek ve aşk öle başlayacak...
    ne o öle hanımlı beyli konusuyolardı cok iyi oldu walla böle dimi ama:img-hyste
    bide 2 kere gecirdi 'muhtar bey saksı düşüyooo':img-hyste
    asiye hnmda cok iyidi bu bölümki sahnelerinde..
    evt wannesa sonunda gitti ama bizi sinir ettikten sonra cem onun için o kdr yaklasmısken herseye yarm bırakıp onu kurtardı hanfendiye iyilik yaramadı tokat attı cemi terketti
    son sahne zaten bitrdi beni o karsılıklı yürüyüs sonra yaklastıklarında cemle zeynonun birbirine weda ederkenki bakısları fln süperdi
    zeynonun hareketi nasıl sasırttı herkesi ama rana basta olmak üzere kimse beklemiyodu öle bi hareket..
    ama zeyno aldı silahı basına dayadı we ceme söledigi söz cok hostu..'ben sana o kuledeki kız olmuycagım demiştim!'..
    haftaya neler olucak bakalım merakla bekliyorum:img-yes:

Durum:
    aLoNSoMaNia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    parasiempreFA
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    105

Aldığı Beğeni: 134

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı keremcemcimm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne o öle hanımlı beyli konusuyolardı cok iyi oldu walla böle dimi ama:img-hyste
    bide 2 kere gecirdi 'muhtar bey saksı düşüyooo':img-hyste
    asiye hnmda cok iyidi bu bölümki sahnelerinde..
    evt wannesa sonunda gitti ama bizi sinir ettikten sonra cem onun için o kdr yaklasmısken herseye yarm bırakıp onu kurtardı hanfendiye iyilik yaramadı tokat attı cemi terketti
    son sahne zaten bitrdi beni o karsılıklı yürüyüs sonra yaklastıklarında cemle zeynonun birbirine weda ederkenki bakısları fln süperdi
    zeynonun hareketi nasıl sasırttı herkesi ama rana basta olmak üzere kimse beklemiyodu öle bi hareket..
    ama zeyno aldı silahı basına dayadı we ceme söledigi söz cok hostu..'ben sana o kuledeki kız olmuycagım demiştim!'..
    haftaya neler olucak bakalım merakla bekliyorum:img-yes:
    evet kız vanessa tam bir nankör yabancı ne de olsa sen ondan kurtulduğumuza bak :img-hyste bakışmaları gerçekten süperdi ama sanki mahmut ağa ikna olacak da tedaviye izin verecek gibi gelio bana ay o muhtara acayip güldüm ya kendini doktor sanıyo fln koptum bide o gülüşü yok mu adamın heheheh die bayılırken bile gülüyo yaaa:img-yes: haftaya kadar nasıl sabretcez bakalım...

Durum:
    e.c.e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ReBeLdE'lEr DiYaRı..:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

slm dünkü bölüm süpeeer ötesiydi yanii ama mantık hatası çok vardı inşallah onlarıda zamanla düzelticekler bizim dizimizine 1. olacağı günler gelecek daha dizinin başında sayılırız nede olsa!!

Durum:
    aLoNSoMaNia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    parasiempreFA
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    105

Aldığı Beğeni: 134

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet inş. o günleride görcez yeni dizi ve 6. sırada fln şu aralar ve 4. olduğumuz da oldu geçen hafta misal yanlış hatırlamıosam ki daha 5. bölüm ben umutluyum mantık hataları var ve bence çok basit işleniyo konu ama yinede güzel ve izlerim bırakmam dizimi!!!!birsürü diziden daha yi şimdi moda hepsini sonradan kanser yapıp ya öldürmek ya kurtarmak(aşk oyunu hariç:img-wink: ) saçmaladı diğer dizilerde yeni heyecana ihtiyaç vardı o da bu diziyle oluyo ve konusu farklı bence.....diğer dizilere bin basar bizim dizimiz :happy0064

Durum:
    e.c.e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ReBeLdE'lEr DiYaRı..:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hilal_keremcem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet inş. o günleride görcez yeni dizi ve 6. sırada fln şu aralar ve 4. olduğumuz da oldu geçen hafta misal yanlış hatırlamıosam ki daha 5. bölüm ben umutluyum mantık hataları var ve bence çok basit işleniyo konu ama yinede güzel ve izlerim bırakmam dizimi!!!!birsürü diziden daha yi şimdi moda hepsini sonradan kanser yapıp ya öldürmek ya kurtarmak(aşk oyunu hariç:img-wink: ) saçmaladı diğer dizilerde yeni heyecana ihtiyaç vardı o da bu diziyle oluyo ve konusu farklı bence.....diğer dizilere bin basar bizim dizimiz :happy0064
    doğru diyosun valla dizi yavaş yavaş açılır ve hak ettiği yere gelir(geliceğinede kesinlikle inanıyorum).

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri