Sayfa 1/155 123451151101 ... SonSon
775 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kate Beckinsale

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  Seno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  06.02.2005
  Yer
  DINOZZO
  Mesajlar
  29,883
  Konular
  128
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 7

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Kate Beckinsale

  Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.

  Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

  Tek cümlelik mesaj yazmak,Büyük boyutta resimler eklemek,Mesajları bold olarak yazmak,Resim alıntılamak,Chat tarzı mesaj yazmak kurallara aykırıdır.

  Bu uyarıları dikkate almanızı rica ediyorum.

  Seno

  Bölüm Sorumlusu

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  mlsgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  13.11.2008
  Yer
  KATE BECKINSALE
  Mesajlar
  3,808
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Biyografi

  Yaşayan En Sexy Kadın'ın Başlığına Hoşgeldiniz!

  Kate Beckinsale, 26 Temmuz 1973'te Londra, İngiltere'de doğdu.Henüz 6 yaşındayken babası Richard Beckinsale’i (31) kaybetti.Daha sonra Kate’in annesi Judy Loe bir evlilik yaptı ve bu evlilik sayesinde Kate’in 5 kardeşi daha oldu.Aynı zamanda babasının ilk eşinden olan üvey bir kız kardeşi daha var.
  Öğrenim gördüğü okul Godolphin and Latymer School.Burda yazdığı hikayelerle 2 kez ödül aldı fakat tam da bu sıralar anoreksiya hastalığına yakalanıp kronik sigara bağımlılığına bu yaşta başladı.Bugün Kate o dönemlerde vücuduyla barışık olmadığını itiraf ediyor.Ama bunu atlatan Kate, sonradan katıldığı yarışmalarda çok iyi dereceler aldı.Okulunu da çok başarılı bir öğrenci olarak bitirdi.
  Öncelikle basit televizyon dizileriyle oyunculuk hayatına başladı.Bu diziler her ne kadar kariyeri için büyük bir dönüm noktası olmasa da onun film projeleri için önemli bir adım oldu ve 1991 yılında ilk filminde oynadı.[One Againist The Wind]Daha sora arka arkaya düşük bütçeli İngiliz filmlerinde oynayan Kate(Rachel’s Dream,Anna Lee) sinemaya adımını atmış oldu.Fakat her ne kadar oyunculukla ilgilendiyse de Üniversite eğitimi olarak Edebiyatı seçti.Oxford’ta Rus ve Fransız edebiyatı okudu, fakat eğitimini tamamlamadı. Much Ado About Nothing, Prince Of Jutland, Uncovered gibi filmlerde oynayan Kate, bu filmlerdeki cesur sahneleri ile dikkat çekti. Cold Comfort Farm, Haunted o dönemler oynadığı başarısız yapımlardan birkaçı...Aynı zamanda 1995 yılınd Emma’da da yer aldı.
  Her ne kadar büyük umutlarla çekilen bir film olsa da Shooting Fish de umulan başarıyı gösteremedi.The Last Day of Disco yine yeterince ilgi göremedi.Kate’in 1998 yılında oynadığı bir film olan Alice Through the Looking Glass ise ona oyunculuk adına bir şey kazandıramadı.Bir yıl sonra ise Brokedown Palace’ta yer aldı.  Bundan Sonra Golden Bowl (Altın Kap[1999]) filminde yer alan Kate, bu film sayesinde yeni rolleri için bir şans elde etti.Bugünkü başarısında önemli katkıları bulunan bir film olan Pearl Harbor’da oynamayı kabul etti ve Josh Hartnett, Ben Affleck gibi ünlü oyuncular eşliğinde 2001 yılının en iyi yapımlarından birinde yer aldı.Film Dünya çapında inanılmaz bir başarı sağladı ve bütçesine göre çok iyi bir hasılat yaptı.Birçok yerde Premiere’lere katılan Kate’in sinema hayatı bundan sonra çok çok değişti.  Aynı yılda yer aldığı Srenedipity (Tesadüf) ona John Cusack’la oynama olanağı verdi.Romantik-Komedi olan bu film onun çok farklı rollerde oynayabileceğini gösterdi.Daha sonra Laurel Canyon ve Tiptoes (Küçük İnsanlar) gibi gençlik filmlerinde oynamasıyla birçok ödül gecesine katılma şansı yakaladı.
  2003 yılına geldiğimizde bu yılın Kate’in hayatı için “Altın Dönem” olarak nitelendirilebileceğini fark ederiz.Aristokrat vampirler ve Lycan denen Kurt Adamların yer aldığı film olan Underworld’te (Karanlıklar Ülkesi) oynayan Kate büyük bir başarı elde etti.Filmin hasılatının hiç umulmayacak kadar yüksek olmasıyla beraber bir anda tüm Dünya’nın ilgiyle izlediği bir aktris haline geldi.İnanılmaz bir akım yaratan film her ne kadar türü nedeniyle tartışılsa da kült haline geldi.
  Vampir-Kurt Adam konseptine alışan Kate 2004 yılında Hugh Jackman’la Van Helsing adlı bir filmde rol aldı.Valerious ailesinin son varisini canlandıran Kate bu filmde çok değişik bir görünüş ve aksaanla karşımıza çıktı.Gişe başarısı büyük olan Van Helsing konusu bakımından pek iyi değerlendirilmedi.Aynı yıl çekilen The Aviator (Göklerin Hakimi) Oscar’a aday olabilecek kadar başarılı bulundu.Cate Blanchett ve Leonardo DiCaprio ile oynayan Kate Ava Gardner’ı canlandırıyordu.Ona bunun nasıl hissettirdiği sorulduğunda “Bu gerçekten zor bir şey, onun gibi olmak ve bunu yaparken rol yapmak gerçekten zor.Hareketlerini ve yaptığı şeyleri izliyorum ve onun gibi davranmaya çalışıyorum.”şeklinde cevap vermiştir.  2006 yılına geldiğimizde Underworld’ün 2. Filmi olan Underworld Evolution’da(Karanlıklar Ülkesi:Evrim) yer aldı.Aslında bir seri olarak planlanmayan Underworld, elde ettiği başarı sayesinde hikayesini genişletti ve çoğu kişinin ‘daha iyi’ olarak değerlendirdiği bir yapım ortaya çıkardı.Bu filmde de tartışmalı sahneler vardı hatta bir süre DVD’si Türkiye’ye gelmemişti.Aynı yıl Click (Süper Kumanda) adlı filmde Adam Sandler’la oynayan Kate Komedi-Dram türündeki bu filmle ününü pekiştirdi.Daha sonra dram türüne de ısındı ve 2007 yılında Sam Rockwell ile beraber Snow Angels’da (Kar Melekleri) yer aldı.Filmin hasılatından çok konuşulan oyunculuklar oldu.Aynı yıl Vacancy (Boş Oda) filminde Luke Wilson’la başrolü paylaşan Kate tartışmalı bir korku-gerilime imza attı.Filme çok iyi diyen kesimler bulunduğu gibi klişe olduğu için yetersiz bulanlar da vardı.  Daha Sonra Winged Creatures (Kanatlı Yaratıklar[Kayıp Yol]) isimli filmde oynadı ve bu film de yeterli hasılat yapamadığı için Fragments(Kırıntılar) adıyla yeniden gösterime girdi.Başarısız filmlerinden sonra yönünü tamamen değiştiren Kate Nothing But The Truth’ta(Gizli Gerçekler) oynamayı kabul etti.Oscar’a aday olma amacıyla oynadığı bu filmin dağıtımcısının iflas etmesiyle nedeniyle gösterim yerleri sınırlandırıldı.ABD’nin gizlilik politikasını konu alan film ner ne kadar iyi puan alsa da başarılı olamadı.


  2009 yılında kendisine gelen teklifi kabul eden Kate, Greg Rucka’nın çizgi romanından uyarlanan Whiteout’ta (Soğuk Ölüm) yer aldı.Van Helsing’le aynı kaderi paylaşan film eleştirmenlerden iyi not alamadı, sadece hasılatı iyi oldu.Aynı zamanda Kate’in bu filmi Türkiye’de vizyona girmedi.Türkçe Kopyası’nı taşıyan uçak soyuldu.Normal tarihten 1 ay kadar sonra DVD’si çıktı.
  Yine aynı yıl Robert DeNiro, Drew Barrymore ve Sam Rockwell’la beraber yer aldığı Everyboy’s Fine (Herkesin Keyfi Yerinde)olumlu eleştirilere rağmen iyi hasılat yapamadı ve filmin DVD çıkış tarihi öne alındı.
  Kate’in şu anda gündemde olan 2 projesi var; biri Underworld’ün 4. Filmi diğeri ise The Trials of Cate McCullough.  Kate Underworld filmi için yaptığı açıklamada ortalıkta dolanan şeylerin sadece söylenti olduğunu, film için herhangi bir imza atılmadığını ve teklif gelmesinde bunu kolayca kabul etmeyeceğini söyledi.Şu anda film hakkında herhangi bir bilgi de bulunmuyor...


  The Trials of Cate McCullough ise Kate’in avukatı canlandıracağı bir film olacak, şu anda yapım aşamasında ve Kate’in bilinen tek net projesi.
  Bunun dışında Batman’in son filminde Kedi Kadın için düşünüldüğüne dair söylentiler var.
  Kate’in özel hayatına gelirsek...
  Genç yaşta babasını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayan Kate aile kurmak için bilerek hızlı davranmış.Beraber yaşamaya başladığı Michael Sheen ile olan birlikteliği 2003 yılına kadar sürmüş. Ama asla evlenmemişler.Aynı zamanda 1999 yılında kızı Lily (Mo Sheen) dünyaya geldi.Sakin giden hayatı 2003 yılına geldiğimizde Yönetmen-Senarist Len Wiseman’la tanışmasıyla değişmiş.Kate Underworld filminin röportajında ona bir anda aşık olduğunu ve böyle bir şeyi hiç hissetmediğini söylüyor.Aynı yıl eşi Michael Sheen’den ayrılan Kate 9 Nisan 2004’e kadar bir flört hayatı yaşıyor ve 9 Nisan günü Bel-Air Hotel’de Len Wiseman’la evleniyor.Hala devam eden bir evlilikleri var.Bu süreç içerisinde kızı için Michael Sheen’le de görüşüyor.Michael bir röportajında Kate’in ruh eşi olduğunu dile getirmiş.  Aynı zamanda Kate Ülser hastasıymış, 2004 yılında da apandisit ameliyatı olmuş.Erken yaşta sigara içmesinin hastalıklarıyla bağlantısı olduğunu düşünen Kate sadece hamileyken sigarayı bırakmış...  Sadece oyunculuğuyla değil, güzelliğiyle de fark edilen Kate, bugüne kadar birçok dergi ve internet sitesinin sıralamalarında en güzel kadınlar arasında yer aldı.2009 yılında Glamorous Women of The Year ödülünü alan Kate, aynı yıl Esquire tarafından Sexiest Woman Alive(Yaşayan En Sexy Kadın) seçildi.Umut edilen başka kişilerin olması nedeniyle (En başta Megan Fox) eleştiri alan bu durumdan dolayı Kate pişman olduğunu dile getirdi.
  Şu an Los Angeles’da yaşıyorlar.Fred Segal ve Kitson en sevdiği giyim mağazaları(Santa Monica Bulvarında olanlar)Marchesa, Donna Karan, Jane Mendel, Stella McCartney en iyi modacıları.Marka olarak Chanel ve Giorgio Armani tercih ediyor.ABD’ye göre ayakkabı numarası 41, ama kızının Converse’lerini giyebildiği için nasıl bir ölçüm şekli karar veremedim...Boyu 1.70-1.73.Her yerde farklı geçiyor.  Şimdi de Lily’ye göz atalım:
  Lily tam bir Alacakaranlık fanı.Babasının da filmde oynamasının bunun etkisi olduğunu söylemişti.Aynı zamanda Kristen Stewart’ı da çok seviyor.
  Lily küçük yaştan beri buz pateni eğitimi alıyor.Hatta bu sevgi Len ve Kate’e de bulaşmış olacak ki birlikte kaydıkları resimler var...
  Lily de annesi gibi Fred Segal ve Kitson’a gidiyor.Ayakkabı olarak Converse-Nike-Adidas kullanıyor.Kate gibi tayt ve şort giymeyi çok seviyor.
  Eşi Len Wiseman’sa rahat giymeyi tercih edenlerden.Bulunduğu ortama göre Capri-Kot-Takım Elbise giyebilen biri Len.Ayakkabı olarak da Converse ve Parmak Arası Terlik tercih ediyor...Converse’lerinin bağcıklarını kullandığını henüz gören olmadı sanırsam...
  Ailecek Malibu Plajına gitmeyi seviyorlar.Kate’in suyla pek arası yok sanırım, çok fazla denize veya havuza girmiyor.Ama bikinili pozları da mevcut.Hatta poposunda Mrs. Wiseman yazan beyaz bikinisiyle göz kamaştırdığı günler unutulmuş değil.
  Kate’in en iyi arkadaşları Gwen Stefani, Eva Longoria ve Victoria Beckham.Çocuklarla ilgilenmeyi seven Kate, eşiyle beraber onların doğum gününe bile katılıyor.Ama daha önceden tek çocuğun yeterli olacağını söylemiş...  Kate her gün düzenli spor yapıyor ve sık sık doktor kontrolüne gidiyor.Çabuk kilo alabilen bir bünyesi olduğundan bahsetmişti bir röportajında.Hatta bir ara çok kilo aldığını düşünüyormuş.Yine de şimdi tam formunda.

  Kısaca (Gerçekten çok kısa..!) Tanımlarsak Kate böyle biri...Şimdi işe daha eğlenceli yanından bakalım : )

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  mlsgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  13.11.2008
  Yer
  KATE BECKINSALE
  Mesajlar
  3,808
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart  One Against the Wind (1991) (TV) .... Barbe Lindell

  Rachel's Dream (1992) (TV) .... Rachel

  Anna Lee: Headcase (1993) (TV) .... Thea Hahn

  Much Ado About Nothing (1993) .... Hero

  Royal Deceit (1994) .... Ethel
  ... aka "Prince of Jutland" - Netherlands (original title)

  Uncovered (1994) .... Julia

  Cold Comfort Farm (1995) (TV) .... Flora Poste

  Haunted (1995) .... Christina Mariell

  Emma (1996) (TV) .... Emma Woodhouse

  Shooting Fish (1997) .... Georgie

  The Last Days of Disco (1998) .... Charlotte

  Alice Through the Looking Glass (1998) (TV) .... Alice

  Brokedown Palace (1999) .... Darlene Davis

  The Golden Bowl (2000) .... Maggie Verver


 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  mlsgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  13.11.2008
  Yer
  KATE BECKINSALE
  Mesajlar
  3,808
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart
  63. Cannes Film Festival  Sexiest Woman Alive

  Saçını boyadım:img-hyste

  Kateism, Dünya çapındaki resmi Fan Club'ımızın adı, üye gibi görünmek için herhangi bir Fanlist'e katılmanız yeterli...:img-in_lo

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  mlsgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  13.11.2008
  Yer
  KATE BECKINSALE
  Mesajlar
  3,808
  Konular
  2
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Sözlük Girileri


Sayfa 1/155 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Kate Winslet
  By Melal in forum ABD/Hollywood Oyuncuları
  Cevaplar: 661
  Son Mesaj: 14-05-20, 00:47:22
 2. Kate Mara
  By ekin-sarp in forum ABD/Hollywood Oyuncuları
  Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 30-08-15, 22:42:47
 3. Kate Beckinsale
  By Melal in forum Kapatılan Başlıklar (Yabancı Oyuncular)
  Cevaplar: 1001
  Son Mesaj: 26-07-10, 10:41:06
 4. Kate Winslet
  By Melal in forum Kapatılan Başlıklar (Yabancı Oyuncular)
  Cevaplar: 1005
  Son Mesaj: 30-03-09, 15:06:35
 5. Kate Beckinsale
  By prensesss in forum Kapatılan Başlıklar (Yabancı Oyuncular)
  Cevaplar: 879
  Son Mesaj: 10-10-08, 20:50:32

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.