Sayfa 2/2 İlkİlk 12
7 sonuçtan 6 ile 7 arası

Konu: 4N1K "Yeni Başlangıçlar" (Foxplay)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    92
    Verdiği Beğeni
    557

Aldığı Beğeni: 889

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: 4N1K "Yeni Başlangıçlar"

Televizyonda sona erdikten sonra nette yayınlanmaya devam edeceğini duyduğumda biraz önyargılı yaklaşmıştım
    fakat izleyince yanıldığımı anladım internetteki hali TV deki halinden çok çok daha başarılı olmuş
    ilk 4 bölümüde izledim ve çok çok beğendim umarım sadece tek sezonla kalmaz
    öncelikle TV deyken çok gereksiz dram vardı malum TR televizyonları komedi dizilerinde bile dram olmazsa olmuyor
    şimdi artık o dram kalmamış sadece komedi odaklı çekilmiş ve bence çok güzelde olmuş çünkü olması gerek bu zaten
    çocuklar ailelerinin yanından ayrılıp üniversteye başlamışlar ve kendi başlarınalar TV deki o aile dramı bu yüzden kalmamış çokta iyi olmuş
    dizinin en sevdiğim kısımlarından biride karakterlerin fiziksel temastan kaçınmamaları
    türk dizilerinde esas çift hariç fiziksel temas içeren sahneler diğer karakterlere hiç yazılmıyor
    anne baba ve çocuklarına yada kuzenlere kardeşlere arkadaşlara kankaralara vs arada bir bir tane sarılma yazılırsa
    yazılıyor ve okadar başka yok sürekli vebalıymış gibi birbirilerinden uzak duruyorlar hep bu dizide öyle değil ve bu kısmı çok hoşuma gitti
    özellikle son bölümdeki Oscar sahnesi beni gülmekten öldürdü

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    385

Aldığı Beğeni: 334

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: 4N1K "Yeni Başlangıçlar" (Foxplay)

Aslında aşk kısmını düzgün işleseler hiç fena olmayacak bir dizi ama işte... Normalde çocukluk aşkları çok ilgimi çeker ama bu dizide olmamış sanki. Ali aşırı ego kasıyor ve bu durum beni karakterden soğutuyor. Madem bunca yıl seviyordun niye açılmadın. Hadi açılmışsın kız sana olumlu bir yanıt vermediğine göre o iş olmayacak demektir niye kızın hayatına karışıyorsun? Sanane belki sarışında gönlü var kızın.
    Yaprak’ın durumu ayrı bir sorun. Ne istediğini bilmeyen çocuklar gibi her iki tarafa da boncuk dağıtıyor. Seç artık birisini telef ettin oğlanları. Ayy nefret ediyorum böyle insanlardan. İyilik meleği pozları kesiyor haspam. Anlıyorsun madem ikisinin derdini al karşına konuş. Aman bunun derdi başka. İkisine de yol yapmak istiyor. Pis sinsii Hayır bir de erkek fatmayı oynamıyor mu? Zaten itici bu hareketleri ile iticiliğin küpünü oynuyor kız.
    Barış’a bir lafım yok. Ama bu Yapbar mı diyorlarsa artık ne zıkkımsa onu destekliyorum anlamına gelmez. Bence iki oğlan da kendilerine en güzel en akıllısından bir kız bulup sallasınlar şu Yaprak’ı. Zaten oldum olası sevmem böyle şımarık tipleri. ( Bkz. Twilight-Bella , Açlık Oyunları-Katniss vs vs )

3. Beğenenler;
    dajavu (28-05-19)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri