Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: İsimsizler - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Nazlıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ZeynepCeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin konusunun ve ciddiyetinin farkındayım ama 20 yaşında, ergenlikten çıkamamış bir insanım ne yapayım?:img-hyste

Başlığı illa bir yere kaldıracaklarsa ana sayfaya kaldırsınlar:img-hyste.
    Tabletten üst üste alıntı yapamadığım için her yoruma karşılık veremiyorum, lütfen kusura bakmayın. Ama üstteki yoruma çok güldüm. :) Ana sayfa hakkımız, yaza yaza alırız! :img-hyste

Bu foruma ilk geldiğimde ben de sizin gibi tazecik körpecik bir kuzuydum. Sonradan gözüm açıldı. :img-hyste Ama o zaman bile oyuncuların tipleri hakkında konuşmaktan pek hazzetmezdim. Ancak öyle olan forumdaşlarımla uğraşmayı çok severdim. Neyse ki onlar da şaka kaldıran kişilerdi, sağolsunlar.:love01: Bu forumu hep böyle güzel hatırlamak istiyorum. Ama uyarı gelince elinden şekeri alnmış çocuğa dönüyorum.

Dizideki siyasetten bahsedemeyince kendime konu bulamadım. :) Çünkü geriye karakterlerin arasındaki sıkı bağ ile güzel oyunculuklar kalıyor. Ama bunları herkes gördüğü için devamlı bahsetmek de olmaz ki.. En iyisi aklıma gelen soruyu sorayım: Uğur Bey, o saçlarının parlaklığını hangi karşıma ya da şampuana borçluymuş, bileniniz var mı? :img-hyste Gerçi Volkan Beyin o lüle lüle saçları da fena değil.. Ondan da bir fikir alabiliriz.:img-hyste
    "Alem çiçek olsa arı ben olsam,
    Dost dilinden tatlı bal bulamadım."

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    571

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nazlıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabletten üst üste alıntı yapamadığım için her yoruma karşılık veremiyorum, lütfen kusura bakmayın. Ama üstteki yoruma çok güldüm. :) Ana sayfa hakkımız, söke söke alırız! :img-hyste

Bu foruma ilk geldiğimde ben de sizin gibi tazecik körpecik bir kuzuydum. Sonradan gözüm açıldı. :img-hyste Ama o zaman bile oyuncuların tipleri hakkında konuşmaktan pek hazzetmezdim. Ancak öyle olan forumdaşlarımla uğraşmayı çok severdim. Neyse ki onlar da şaka kaldıran kişilerdi, sağolsunlar.:love01: Bu forumu hep böyle güzel hatırlamak istiyorum. Ama uyarı gelince elinden şekeri alnmış çocuğa dönüyorum.

Dizideki siyasetten bahsedemeyince kendime konu bulamadım. :) Çünkü geriye karakterlerin arasındaki sıkı bağ ile güzel oyunculuklar kalıyor. Ama bunları herkes gördüğü için devamlı bahsetmek de olmaz ki.. En iyisi aklıma gelen soruyu sorayım: Uğur Bey, o saçlarının parlaklığını hangi karşıma ya da şampuana borçluymuş, bileniniz var mı? :img-hyste Gerçi Volkan Beyin o lüle lüle saçları da fena değil.. Ondan da bir fikir alabiliriz.:img-hyste
    Güldürebildiysek ne mutlu:img-hyste

Ben de öyle her oyuncuya yürümüyorum, sadece Uğur ve Volkan'a. Başka kimseye yürümüyorum. Valla ben masumum:img-hyste:img-hyste

Şaka bir yana, işin siyasi boyutu hakkında, ev halkıyla yorumlaşıyoruz. İşin magazin kısmını da buraya yazıyorum. Annemin yanında Uğur ne yakışıklı diyemem neticede:img-hyste

Yoksa, gerçekte yaşanan (dizide de anlatılan) olaylardan bihaber değilim. Bu diziyi, oyuncuların karizması için de izlemiyorum. Kendi çevremde de, paralel mağduru ve hala fetöye inanan bir çok insan mevcut ne yazık ki.:good: Ben sadece gündelik hayatın sıkıntısından uzaklaşıp gırgır, şamata yapmak için bu tarz yorumlar yazıyorum. Zaten öyle olmasaydı, bu diziyi hiç merak edipte izlemezdim.Diğer 2 diziyi izlerdim. Çünkü bu dizi reklamını hiçbir zaman oyuncularının popülaritesi ve yakışıklılığı üzerinden yapmadı. İlk andan beri amacı ve anlatacağı gerçekler belli olan bir diziydi. Zaten o yüzden her türlü şans vereceğim bir işti ve sağolsun beni yanıltmadı.:good:

Durum:
    Nazlıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yoksa, gerçekte yaşanan (dizide de anlatılan) olaylardan bihaber değilim.
    Siz dahil bu başlığa yazan her forumdaşın işin ciddiyetinin farkında olduğunuzu biliyorum. Bu biraz zevk meselesi.. Çünkü bu tür dizileri izleyip de konuları boğduğu için izlemeyi bırakanlar çok oluyor. "Aman bu ne be, hep kavga dövüş kan revan.." yorumlarını çok duydum. Ama hayat hep laylaylom değil işte.. O kavga dövüşün bir sebebi var. Bu dizinin yapılmasının ve elbette bizim onu izlememizin bir sebebi var.

İlk bölümde "Aziz Şehidimiz Muhammed Fatih Safitürk anısına" yazısını görünce ben bu diziyi izlemeliyim dedim. Çünkü basit bir konu değildi ve nasıl anlatılacağını merak ettim. Şimdilik çok iyi gidiyor şükürler olsun.
    "Alem çiçek olsa arı ben olsam,
    Dost dilinden tatlı bal bulamadım."

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    85

Aldığı Beğeni: 536

Bahsedilme
    5 Mesaj

Fahriye falan gelmez:img-hyste:img-hyste
    Fazla tanınmadık biri gelsin:good:

Otto rahat falan uyumasın, mezarında ters dönsün:img-hyste Hayır niye bu kadar pis bir karaktere bu kadar sempatik bir oyuncu seçtiler ki? Noyan da öyleydi mesela. Kızıcam,saydırıcam karaktere, ama olmuyor. :img-hyste Lütfen sempatik kötü istemiyorum:img-hyste
    Bence de.. :865323 Tanınmış bayan diziyi izlettirme açısından iyi olur.. :865323

İlla ki ters dönecek uyuyamayacak.. Elif diye sayıklayacaktır :img-hyste Yok yok pkk paralel yapıyı düşünüp durur :img-hyste

İşte yabancı dizilerde kötü karakterler sevilir.. Normal durum ama bizde pek rastlanır birşey değil.. Noyan otto bunlardan bir kaçı

Bence böyle kötüler daha çok olmalı.. Öyle birini seçsinler ki kötü olmasına rağmen hastası olalım :img-hyste

Durum:
    ZeynepCeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    571

Aldığı Beğeni: 611

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Nazlıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz dahil bu başlığa yazan her forumdaşın işin ciddiyetinin farkında olduğunuzu biliyorum. Bu biraz zevk meselesi.. Çünkü bu tür dizileri izleyip de konuları boğduğu için izlemeyi bırakanlar çok oluyor. "Aman bu ne be, hep kavga dövüş kan revan.." yorumlarını çok duydum. Ama hayat hep laylaylom değil işte.. O kavga dövüşün bir sebebi var. Bu dizinin yapılmasının ve elbette bizim onu izlememizin bir sebebi var.

İlk bölümde "Aziz Şehidimiz Muhammed Fatih Safitürk anısına" yazısını görünce ben bu diziyi izlemeliyim dedim. Çünkü basit bir konu değildi ve nasıl anlatılacağını merak ettim. Şimdilik çok iyi gidiyor şükürler olsun.
    Altına imzamı atarım müsadenizle:good:

Sadece Muhammed Safitürk anısına da değil, her bölümün başında şehitlerimizi anması ve gerçek olaylar olması da iyi ki bu dizi çekilmiş dedirtiyor.:good: Bu şekilde hiç bozulmadan uzun süre devam eder inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri