Sayfa 52/52 İlkİlk ... 2424849505152
260 sonuçtan 256 ile 260 arası

Konu: İşler Güçler (Star Tv)

Durum:
    gemigemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

işler güçler bitti.güzel başladı fakat bence yarısından sonra ip koptu.aynı şeyler üzerinde çok durdular.bi yerden sonra ahmet kuralın mimikleri de kurtarmıyor komik bişey olmayınca.tek sezon sürmesi güzel oldu.dizi süreleri daha kısa olsa daha kaliteli işler çıkabilir.böyle uzayınca lastik gibi oluyor.ekibe başarılar dileriz yeni işlerinde.

Durum:
    Black Violin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 40.bölüm

Herkese merhabalar :)) Öncelikle finale doğru güzel bölümler izlemeliyiz diyordum ve öyle de oldu :) Çok mutluyum çünkü süper bir final bölümü izledim..

Benim başından beri demek istediğim her şey bu bölümde vardı..Duygusal sahneler ya da aşk,komedi hepsi vardı..Böyle bir dizi bir daha olmayacak o kesin..Sonlara doğru hatta en sonunda 'son' yazdığı anda ağlayacaktım resmen zor tuttum İşte ben her zaman bu tarz bölümler istiyordum..

Bir de ecevit hale gibi eski karakterleri de görünce hüzünlendim (yine) Açıkçası bu bölüm duygu yüklüydü..Kötü de değildi bence çünkü işler güçler sadece komedi dizisi olmadığını da gösterdi..

Kesinlikle unutamayacağım bir dizi olacak..Emeği geçen o kadar değerli kişiler var ki bence bu kişiler unutulmaz olacaklar :img-wink:

Açıkçası ben 41.bölümü pek anlayamadım :/ Çektikleri filmi mi gösterecekler ? Bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen :img-wink:

Bu arada eklemeden geçmeyelim Feride-Ahmet olayına sevindim :)))

Durum:
    -mine*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Finali izledim izlemez olaydim...neyse abartmayayim ama çok uzuldum ya...yani hep beraber vizyona giren filmlerini izledikleri yerde bitseydi...bence dizinin ruhuna daha uygun olurdu...yine kaybettiler yine deneyecekler gibisinden...çalgi çengi 2 senaryosu ortada kaldi halbuki hikayenin basida buydu...
    tamam daha oncede gorduk, ahmet çop toplayacak, murat onur'a soforluk yapacak, sadi de memurluga geri donecek...ama boyle gormeseydik ya hemde 3 yil içinde herseyden vazgeçiyorlar...

Ahmet- Feride olayina bile sevinmedim ne o , avustralya'da ayni isi yapiyor, yine ahmet'le...çocugu turkiye'den kopardi, mantigi var mi bunun simdi...madem ahmet var niye turkiye'den gidiliyor....

ben simdi eski bolumlerini izlerken ayni keyifle izlemeyecegim çunku aci sonu biliyorum artik...zaten selçuk abi'nin basindan beri yakindigi dunyayi gorduk, biraz anladik...rustem abi buna ornekti...bunlarin star olup yirtacagini hiçbirimiz dusunmedik ama bu da fazla oldu...tabi gerçekçiydi o ayri...mutlu son klisesinden kaçinmak istenildide bu da olmadi yani...daha yoruma açik bir son olmaliydi...bunu turk dizilerinde gormek imkansiz...bunu birtek japonlar basariyor galiba...:icon_whis

neyse evet geriye ibrahim ile erol'un filmini izlemek kaldi...ayni ekibi baska projelerde bekliyorum :img-wink:

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 450

Bahsedilme
    6 Mesaj

‘İşler Güçler’ Tekrar Bölümleriyle TLC’de!

Ağırlıklı olarak reality programlarını izleyiciyle buluşturan TLC ilk kez bir yerli diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor.

Yayınlandığı dönemde sosyal medyada kendine büyük bir hayran kitlesi edinen İşler Güçler’in yapımcılığını Limon Film, yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenirken başrollerinde ise Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Gaye Gürsel, Yılmaz Gruda, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Yeliz Şar ve Korhan Herduran gibi isimler yer almıştı.

İşler Güçler, tekrarlarıyla 18 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 23.15’te TLC’de!

fav10.net

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    120
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 450

Bahsedilme
    6 Mesaj

TLC'nin ilk yerel içeriği İşler Güçler başlıyor!
    Ranini tv

TLC yeni sezona hızlı bir giriş yaparak ilk yerel içeriğini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. İzlenme rekorları kıran dizi İşler Güçler artık yeni kanalında sevilen bölümleriyle izleyiciler ile buluşuyor.

Üç yakın arkadaş kendi filmlerini çekmeye karar veriyor ama ufak bir sorunları var, paraları yok!

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil'in başrollerini paylaştığı, senarist ve yönetmenliğini ise Selçuk Aydemir'in yaptığı efsane dizi İşler Güçler, ilk bölümüyle 18 Eylül'den itibaren hafta içi her gün 23:15'te TLC'de!

Sayfa 52/52 İlkİlk ... 2424849505152

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri