Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: IPKKND 1-5. Bölüm Yorumları

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart IPKKND 1-5. Bölüm Yorumları

Bölümlerin yorumlarını artık sayfa sayfa yapalım istedik arkadaşlar.

1. bölümden itibaren tekrar izleyip, yorum yapmak isteyen arkadaşlar, bu başlık altında 1-5 arasıbölüm yorumlarını yapabilirler. Her bölüm için ayrı başlık açmak istiyorum. Böylece yorumlarımız hem düzenli olur hem de arşiv niteliğinde ileride dönüp bakacağımız güzel bir başlığımız olur.

Haydi iyi seyirler.

Argosy
    Konu Argosy tarafından (20-01-16 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Eveeett bugün ilk 5 bölümün yorumu yapılacaktı. Hazırsanız başlıyorum everybodyyy:img-hyste

Hikayemiz sanjeet töreniyle başlıyor, hemen burdan subliminal mesajı alıyoruz, demek ki düğünlü bişeyler olacak..:img-hyste

Kızımızın ilk bölümün başlarında yüzünü bütün olarak bir türlü göremiyoruz.. Önce dudakları çıkıyor sahneye.. Burdan da ikinci subliminal mesajı alıyoruz..:img-hyste Yok ya ne mesajı maksat heyacan olsun işte.. Derken gözler kaşlar, motor görüntüsü falan feşmekan nihayet yüzünü görebildik. ailenin çılgın ve iyilik sever kızı.. Yanlış giden duruma müdahale etmek ister, atar kendini motora, düşer Lunknown yollarına.. Kızımız nedense bu olayı düğün günü gitmeyi akıl etmiştir. Ondan dolayı pek bir şık, pek bir gelin havasındadır. Ee kırmızı ışıklarda farkedilmeyecek gibi değildir haliyle. Dalga geçmek isteyen çok olur. Düğünden mi kaçtın derler.. Tabi böyle bir duruma maruz kalmak istemeyen Khushiji hikayesini uydurur.. Tiyatro gösterisinde prensesi oynuyorum, evden hazırlanıp çıktım der. Küçük haylaz çocuk yapıştırır cevabı ''O halde prensin nerde'':img-wink: Öyle yaa.. Sonra bir ses çıkar patapatapatt diye Takdiri Devimaya olacak ki, üçüncü subliminal mesaj gelir..:img-hyste Khushiji ufuktaki helikoptere bakar, kaderine bakar gibi.:img-wink:

Ünlü iş adamı Arnav Sing Raizada kaderinin değiştiği yere helikopterle arzı endam edecektir. :img-wink: Helikopterin pervaneleri arasında dimdik duruşunu hiç bozmaz, evin içinde bile rüzgarı bulan Arnav Sing Raizada'nın saçlarının teli bile kıpırdamaz.. Ne de olsa o Arnav Sing Raizada'dır.. O demeden dal kıpırdamaz..:img-hyste

Moda dünyasının devleri arasına katılmıştır Arnav Sing Raizada, nefretinin ve hırsının mükafatını almıştır artık. Onun için para dışında bir güç yoktur. Buna tüm benliğiyle inanmıştır. Artık bu gücünü ispatlamanın zamanı gelmiştir. Muhteşem defilesine çok az bir zaman kalmıştır..

Otele varan Khushiji müstakbel eniştesini arayış içindedir. Hangi odaya bakacağını şaşırmışken, kendini bir anda podyumda bulmuştur. Çok biçare bir haldedir. Ürkek ceylan edasında podyumda yürürken dupattasına ayakkabısı takılır ve hoppp Arnav Sing Raizada'nın kolları arasında bulur kendini.. 5. subliminal mesaj gelmiştir. Artık o kollardan kurtuluş yoktur.. :img-hyste seyirci ağlar, hindistan ağlar, rhett ağlaar kaderinee neden Khushi neden Khushii diye..:img-hyste:img-hyste

İlk bölüm yorumu bitti, gerisi sizden..

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Tüm diziyi forumcak baştan sona tekrar izlemeye başladık . “Neden” diye soranlara “neden olmasın” diyorum. Bu diziyi bir kere izleyenler zaten 2.ve 3. Turları atmadan duramıyorlar. Tecrübeyle sabitlendi artık. Hali hazırda 5. Tekrarımı yaparken, aynı zamanda daha ilk bölümden herşeyin nasıl birbiriyle bağlantılı olduğuna dair düşünceler kafamda dolandı durdu. Bu dizide en çok sevdiğim şeylerden biri de, Shyam diziden çıkana kadar yaşanacak herşeyin, dizinin daha ilk 20 bölümünde falan temellerinin atılması oldu.

Ben de arkadaşlarım gibi, büyük zevk alarak izlediğim bu dizinin bölümlerini, yeniden izledikçe, sadece yorumlamak yerine, yakaladığım detaylarla ve ileriye yönelik ipuclarıyla birlikte , analiz tadında paylaşmaya çalışacağım. Hintçe konuşmalar nette bir websitesinden alıntıdır.

Bölüm 1: Başlangıç

1. Khushi’nin Tanıtımı

Khushi ilk olarak siluet olarak gösteriliyor, sonra Payal ile konuşurken,gözlerini görüyoruz, yüzünün yan tarafı (profil değil ),dudakları, elleri ve ayakkabılarını bağlarken ayakları, ve sırtı, sonra bütün vücudu ama yüzü hala kapalı görünüyor. Gölgeler ya da arkası dönük görüyoruz hep.
    Birkaç sahne sonunda kamera yüzünün tamamını göstermek için dönüyor. Tam Devi Maya ile konuşurken, gayet yavaş, hiç kasmadan dudaklarını, gözlerini, yanağını, boynunu derken seyircinin sabrını büyük bir imtihana tuttular. Biz izleyicilerde kaskın arkasından mı görürüz, mopetin kenarından mı diye bakınmaktan bitap düşmekle yetindik. Ama sonunda gördük mü güzeller güzelini, gördük!

2. Arnav’ın Tanıtımı

Arnav’ın görüntüsü helikopterden inerken tüm olarak gösteriliyor. Kamera onun daha aşağısına yerleştirilmiş ki izleyici ona aşağıdan baksın –kameranın açısı bize çok şey anlatıyor aslında. onun o siyah takım elbisesiyle, pahalı -davulcu- ayakkabılarıyla ve gözlükleriyle birlikte gücünün yoğunluğu, çok iyi gösteriliyor- Helikopterin gölgesinin altında aşağıya iniyor ve gözlüklerini çıkartıyor. Kamera onun yüzünün ilk anlık görüntüsünü aşağıdan veriyor. Ama kesinlikle Arnav’ı yüz seviyesinde göremiyoruz. Ulaşamıyoruz bay şaheserin seviyesine.

Oradaki medya muhabirleri bize ASR hakkında bilmemiz gereken şeyleri söylüyorlar aslında – uluslararası bir şirketin sahibi, bekar, geçmişte Lucknow’la olan bağlantısı-.

ASR medya muhabirlerini es geçiyor ve gözleri dolarak Sheesh Mahal’in önünde duruyor. Kamera burada ilk defa onun yüzünün seviyesinde duruyor ve rahatça yüzünü görüyoruz sonra Mevlam özene bezene yaratmış demekten kendimizi alamıyoruz. Burada,gülmelerin, düğünün, silah sesinin ve bir erkek çocuğunu “Anne” diye bağırması flashback olarak veriliyor.

3. Tanıtımlara Dair Notlar

Ne zaman Khushi’yi görsek kamera her zaman Khushi’nin yüzüyle aynı seviyede oluyor ama ASR gözlüğünü çıkartana kadar kamerayı onunla aynı seviyede göremiyoruz ve gördüğümüz anda da ASR olmaktan çıkıp Arnav’a dönüşüyor.

Khushi bize azar azar gösteriliyor ve onu gördüğümüz zamanda ise zaten kızkardesine ve buna bağlı olarak da ailesine ne kadar çok benzediğini anlıyoruz. Arnav ise tüm vücut olarak gösteriliyor fakat daha çok onun zenginliği ve pozisyonu – helikopter, takım elbise, gözlükler- ile paket bir şekilde gösteriliyor. Sheesh mahal’e gelene kadar ona hep aşağıdan bakıyoruz. Ve her görüntüde bu paket gözümüze sokuluyor. Kesinlikle tek görmüyoruz.

Khushi aslında daha çok, belli başlı özelliklerinin bir araya gelmiş hali iken – güzelliği, masumluğu ve aldığı acil kararlar – Arnav’ın bunu görmesi ve kabul etmesi uzun zaman alıyor. Öte yandan, ASR kişiliği Arnav için bir zırh gibidir ve Khushi’nin de bunu farketmesi uzun zaman alyor.

Khushi’nin ana motivatörü olarak ailesini görüyoruz. Onlara kendini adamasını ve ailesinden aldığı gücü görüyoruz. İlk sahnelerde Khushi hep bunlarla gösteriliyor. Diğer yandan ,bize ilk anda dışarıdan bakılınca kaya gibi sert görünen (biz ona odun da diyebiliriz kısaca) bir adamın içinde saklı olan, Sheesh Mahal’e dolu gözlerle bakan bir adam görüyoruz. Onu o halde görür görmez anlıyoruz ki, yaşadıkları hem derin, hem şiddetli hem de çok özel.

Senariste küçük bir not: Ana karkateri oynayan bir erkeği, ilk bölümde ilk sahnede gözyaşları içinde tanıtmak nasıl bir gözüpekliktir ayrıca!

4. İlk Sözler

Khushi’nin ilk kelimeleri: “Jiji, hum bilkul galat nahi kar rahe” [Jiji (abla), biz kesinlike yanlış birşey yapmıyoruz]

Khushi her zaman ama her zaman kendisi için, neyin doğru olduğuna inanıyorsa onu yapıyor, Devi Maiyaa’ya çok kuvvetli inançları olan ve o yanında olduğu sürece yanlış adım atmayacağına inanan bir kız.
    Bir yandan da…

“Arnav Singh Raizada ka nishana kabhi nahin chukta! Paisa mera shaukh nahin pesha hai.”[Arnav Singh Raizada hiçbir hedefi şaşırmaz. Para benim hobim değil, benim işim.] diyen bir adam.

Ve ekrandan çıkıp doğruca kalplerimize ok gibi saplanan bir adam. Ama ne adam!:img-in_lo

5. Ablalar.

Khushi ilk ablasıyla konuşurken görülüyor. Arnav’ın ailesinden konuştuğu ilk kişi de (öz amcası dışında) yine ablası. İkisinin de bu hikayedeki odak noktaları ablaları.

Yalnız Anjali’nin saçları yukarıda toplanmışken çok ağırbaşlı ve yaşından büyük duruyordu. Bütün dizi boyunca bir daha saçlarını öyle toplamadıkları için memnunum açıkcası. Anjali, kardeşini ilk birkaç bölüm Arnav diye çağırıyor, daha sonra sürekli Chotte (küçüğüm, ufaklık) derken, Arnav diye seslenmeyi kızgın olduğu zamanlara saklıyor.

Arnav, podyumda ablasını Anjali Jha olarak tanıttı. Bu bir de Shyamla evlilik yıldönümlerinde tanıtırken olmuştu, bir daha olmadı.

6. İlk Bakış

Mopetin üzerinde, Khushi, kendine garip garip bakan, başka bir mopetin üzerindeki 4 cocuklu bir kadına neden öyle giyindiğini açıklamaya başlar.
    “Aaj school mein drama hai na? To hum ghar se taiyaar ho ke ja rahe hai, rajkumari ke tarha.”[Bugün okulda bir piyes var. Ben de evden prenses gibi hazırlanıp çıktım]

Kadının çocuğu; “Phir aap ke rajkumar kaha hai?” [O zaman prensin nerede?] diye sorduğunda, Khushi yukarı bakar ve tam da o sırada helikopter üzerinden geçmektedir.

Bu küçük ayrıntı, karakterlerin birbirine olan ileriye yönelik bağları için düşünülmüş, müthiş parlak bir fikir olmasının yanında, Arnav’ın hem bir prens, hem de şeytan/ canavar yönünün önceden vurgulandığı inanılmaz bir adım oluyor. Nasıl ince ince nakış gibi her detayı işliyorlar hayretlerdeyim doğrusu.

7. Devi Maiyaa

Khushi’nin birlikte gösterildiği ikinci kişi ise Devi Maiya’sı.
    Sheesh Mahal’de, Khushi Devi Maiya’ya hangi yöne gitmesi gerektiğini soruyor, DM onu doğruca Arnav’a götürüyor. Üstelik bu bir defa da olmuyor. Devi Maya ilk bölümden itibaren bıkmadan usanmadan bu ikisini bir araya getirmek için uğraşıyor! Daha da önemli bir detay ise, ne zaman Khushi DM den yardım ya da destek istese Arnav ya yanına geliyor ya da telefonla arıyor.

8. Düşme

Arnav’ın defilesi hazırlanıyor ve bütün bölüm boyunca onu ilk defa rahat bir şekilde görüyoruz. Derin bir nefes alarak sandalyesine yaslanıyor ve gözlerini kapatıyor . Sheesh mahal’I almış olmanın verdiği bir sevinç, şirketi için senenin en büyük defilesini hazırlaması ve herşeyin gayet yolunda gitmesi. Bu onun hayatındaki bir sayfanın kapanıp yeni bir sayfanın başlangıcı oluyor.

Khushi, podyuma çıkması için itekleniyor ve “Devi Maiyaa” deyip, gözlerini kapatıyor ve dua etmeye başlıyor. Daha gözlerini kapatır kapatmaz, aynı anda Arnav da gözlerini açıyor..

Khushi Arnav’ın kollarına düşüyor ve görünür bir şekilde ona tutunuyor. Burada çekimler çok fazla yapıldığı için sanırım, her karede ellerin konumu hep değişiyor ama Khushi Arnav’ın yakasını sürekli tutuyor. (Şimdi bile:img-in_lo). Tabii ki bu, zamanla dizinin en önemli motiflerinden biri haline dönüşüyor.

Arnav daha ilk bakışta onun güzelliği karşısında kilitlenip kalıyor. Gözleri, Khushi’nin gözlerinden dudaklarına ve tekrar gözlerine kaymaya başlıyor. Onu sadece yakalamıyor, aslına bakacak olursak bir noktadan sonra onu kendine çekerek daha da sıkı tutuyor ve bir daha da bırakana aşkolsun.:img-in_lo

9. İmalar,

Khushi’nin podyumdaki kıyafeti ürkütücü bir şekilde Arnav’la ikinci evliliğinde giydiği giysiyle benzerlik gösteriyor. Rengi, modeli..Bu nasıl şairane, nasıl romantik bir düşüncedir Allahım!:img-in_lo
    Konu Argosy tarafından (18-01-16 Saat 23:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

Rhett Butler8/1.

.
    1.Bölüm

Bölüm adı : Arnavın Gözlükleri

Lucknowda düğün hazırlıkları ceryan etmektedir.Payal denilen sessiz mi sessiz süklüm püklüm bi kızçenin düğünün hazırlıklarıyla başlar dizi..Herbi yerde çiçekler tavanlardan asan bişeyler göz yoran bi kalabalık ve Madumati halanın neşeli çığırtkanlıkları mutludur yeğeni evlenecektir.müsafirlerini eğlenceye davet etmektedir.Ama gel görün ki bi sıkıntı vardır..Bizdeki başlık parası onlarda erkek parası olarak adetlenmiş..Payal fakirdir düğün günü erkek tarafı yüksek bi meblağ istemektedirler.sersem hintli damadın diğer günlerde bu konuyu niye açmadığı o gün bunu niye istediğini bilemiyoruz..maksat olaylar gelişsin..gelişiyorda..şimdi efenim bu payalin Kuşi adında güzel alımlı bi kızkardeşi var...tüm sorunları çözebilen gazman gibi bi kız.ablasının gözyaşlarına dayanamaz ve abla çözicim bu işi der ve gizlice evden sızar sokaklara üzerinde gelinin kızkardeşi abiyesi bulunmaktadır.tabi sokaktakilerin gözü üzerindedir.hatta bi aile ona yiyecek gibi bakmaktadır..Kuşi ise şaşkınlıkla "müsamerem var okulda ondan böyle giyindim prensesim ben "derken..anaaa oda ne...bi helikopter geçmektedir üzerinden..Gökyüzünde süzülen bu helikopter öyle bir şekilde kadraja girer ki..bi yere çarpacak gibi heyecan yaratılmıştır.O an Kuşiyi falan unuttuk bu doğa olayına kapıldık efenim.:img-hysteHelikopter iniş yapar ve derken birisi iner...

Yüce Devi Maya..o inende kimdir kimsin ülenn...gazeteciler etrafta ellerinde mikrofonla bi karışıklık çıkarıyorlar..Sabırsızım..Neler oluyor demeye kalmaz..biri görünür..Alltan gösterilen görüntü ayaklar beden derken yürüyen bişey bu..aman Allahım küçük dilinizle birlikte yutkunma işlemi yaparken bulursunuz kendinizi.Gözlüklü bi şahaser duruyor ekranda..Ekanın ayarlarıyla oynamak istiyorsunuz gözleriniz sizi yanıltıyor sanıyorsunuz bişeyler oluyor durduramıyorsunuz:img-hysteUfffffff derken o adam gözlüklerini çıkarıyor ve fondaki müzik coşuyor siz coşuyorsunuz Allah Allah nidalarıyla saldırıya geçmişsiniz:img-hyste Bir erkek güzeli bu..O an Hindistanda olmak istiyorsunuz o gözlükleri elinizle siz çıkarmak istiyorsunuz..Merhaba tanışabilirmiyiz burcunuz nedir diye sormak istiyorsunuz:img-hyste
    Ama adam sanki robot:img-hyste..korkuyosunuz da hani..Böyle yakışıklı bi robotun ne olduğunu çözmek için isteğinizi bastırıp adama kulak veriyosunuz.Gazeteciler sorularını ardı ardına soruyor..Adam susuyor susuyor susuyor ve kimseyi sallamadan yürümeye devam ediyor ve herkes gibi şaşkın şaşkın bakarken çıkardığı gözlüğü tekrardan taktığını görüyor ve dumura uğruyosunuz:img-hyste Tek bi bilgiyle sahneyi bitiriyoruz..Adamın adı Arnav..aşkitom ya:img-hyste

Duvar gibi dururken geçmişin hayalleri ekrana geliyor ve anlıyorsunuz ki bu adam çok acılı ızdıraplı..yaralı..O an hikaye sizi sarıyor tabi bu arada Kuşiyi Payali hep unutmuşuz

(burdaki bi çekimin güzelliğine dem vurmak istiyorum..Arnav anılarını hatırlarken o flashbackden sonra sahneye giriş uçan kuşlarla oluyor bu esnadaki çekimi çok başarılı bulmuşumdur.)

masada Arnav dediğimiz adamla bi kaç adam var..konuşuyorlar işte çamdan kavaktan:img-hyste daha doğrusu diğerleri konuşuyor bizimki susuyor.pis pis gülen adama attığı bakışlardan ürkersiniz..adam o kadar yılışık ki Arnav dayanamıyor ve ayaklanıp ona gerekli cevabı veriyor ve biz anlıyoruz ki ..Arnav..Arnav Sing Raizadaymış..Hedefi kaçırmazmış.Para onun işiymiş ve artistlik hareketlerle tekrardan çıkardığı gözlüğü takıyor.Ve ilerliyor güçlü adımlarla.Aslanım benim heyttt be..

Sahnaye Kuşi giriyor ve offf defol Kuşi diye sahneyi ilerletiyosunuz:img-hyste

Arnavın peşinden o yılışık adam koşturuyor ona yalvarıyor ama Arnav bu takarmı ..geçmişe gidiliyor yeniden ve anlıyoruz ki o yılışık adam Arnavın amcası onları kovmuş çok zaman öncesinde ve Arnav intikam için oraya gelmiş..Ve amcayı bi güzel mort ettikten sonra sahne Arnavın o heybetli yürüyüşüyle devam ediyor..Çıkarılan gözlükler yeniden takılıyor:img-hystegözündeki gözlük olayım..belindeki kemer olayım..ne varsa o olayım olayım ülennn

Sahne Arnavda tabi yine meğer Arnav bi modacı..ayy duyda inanma görde inanma:img-hysteRobotumuz bi modacı.Defilesi var.sahneye takdim ediliyor mavi ışıklar içerisinde (sana mavi çok yakışıyor..Cansu selamlar:img-wink:)..adam güzel çok güzel..anlatmakla inanın olmuyor izleyip test etmek şart..Böyle bi defileye çağrıldıkdamı gitmedik..Sahnede gayet cool ama robotvari bi duruşla hoşgeldiniz beş gittiniz konuşmasını yapıyor Arnav.sonra ablası çıkıyor..Anjali hanım..Arnavın ona duyduğu sevgi herhalinden belli..Abla kardeş defilenin ortasında dertleşiyorlar puhahhhaaa:img-hysteAblası Arnavı anlamaya çalışıyor Arnav ablasını dinlemiyor benim ben ben ben Arnav Sing Raizada laflarının ilk zamanlarına şahit oluyoruz sonra lap diye ablasının lafını kesip ablama hoşgeldin deyin diye seyirciyi tehdit ediyor:img-hyste

Payallerin evindeyiz Kuşi ortalıkta yoktur..Aaaa Kuşi vardı dimi.Nerdeki bu kız.Cidden unuttuk.Kuşiye kader oyun oynamaya başlamıştır..Enişteme gidiyorum diye Arnavın defilesine gelmiştir.Yanlışlıkla sahneye çıkar..Defile devam ediyordur..Kızlar süzülüyor Arnav put gibi suratında gram gülümse olmadan kendi başarılarını izliyor..Ve Kuşi olay yerinde..Herkes dumur.Kırmızı temalı bi defilede yeşil kıyafetli bi kızın varlığı kargaşa yaratıyor (Burdaki kırmızı rengin önemini sonra anliyciz..ay sonrayı demeye gerek..Arnavın rengi kırmızıymış baştan beri.en sevdiği renkmiş..Arnavın bi renk sevdiğine tabi inanmak zor:img-hyste)

Neden gözlerini kapadığını bilmediğimiz Arnav ise başını geriye doğru atmış bi şekildeki duruşuyla ekranda beliriyor ve kapalı gözlerini ani bi açışla sahnedeki yeşilli Kuşiyi görüyor.

Kuşiyi mankenler yürümeye zorluyor.Kuşi ürkmüş salınıyor Arnav ayağı kalkıyor meymenetsiz bi suratla ve Kuşi ile gözgöze geliyorlar..Kuşiye bakışı..bittin kızım sen bakışı.Kuşi sahneyi terketmek için ani bi dönüş yapmak istiyor ve oda nesi..Kuşinin düşüşlerin ilkini yaşıyoruz..İlk düşüş diye tarihe geçiyor:img-hysteKuşi bunu o kadar çok seviyor ki. hep yapacaktır..
    Ve o şahane robotumuz kıvrak hareketlerle düşen Kuşiyi yakalıyor ve kollarıyla sarıyor müzik coşmuş izleyici coşmuş ben coşmuşum Kuşinin nefes alışverişlerinin haddi hesabı yok Arnav hipnoz olmuş gibi daha doğrusu hiç kız görmemiş gibi bi nevi yiyecek gibi Kuşiyi gözlerden başlayarak dudaklara inerek süzüm süzüm süzüyor..Arzunun ilk ayak sesleri ilk hissiyatlar ..Arnavdan gelen ilk insancıl tepki..yalnız izlerken dikkat edilmesi gereken anlar olarak şu sahneyi tekrardan bakınız efenim..Arnav kuşinin dudaklarına baktıktan sonra tekrardan gözlerine bakarken ki geçişde o rahatlıkla birlikte Kuşiyi bedenine bastırıyor ya..:img-eat:

Kuşinin Rhett olması gerektiğini bi kere daha anlıyorum..:img-hyste

20 dakika biter

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

2.Bölüm

Bölüm Adı : Arnav Tavrına Tüküreyim Senin:img-hyste

Kaldığımız sahneden başlar bölüm.Arnavın kucağında Kuşi..Bakar duruyordur Kuşinin korkusu hareketlerine yansımıştır..Napacağını bilmez şeklinde tepinir kucakta Arnav beyimizde onun korkusunu hissetmişcesine bi mimik yapıyor ki..Tiksiniyor sanki Kuşiden ve pisliğe dokunmuş gibi..Kuşiyi bi fırlatıyor Kuşi sağ kalmışsa eğer şanslıdır.Sanarsın ki azılı katildir Kuşi korumalar gelip alır kızcağızı ve götürürler.Giderken dubattası düşer Arnavın ayaklarının dibine..Arnav güçlülüğün simgesi gibi elektrik direği gibi dikilmiş bi dubattaya bi Kuşiye bakıyor ve defilesinin bozulmasının basına yansımaması için emir veriyor.işin gücün emir vermek zaten

sahnede payal ve ailesi görünür kuşi bekleniyordur herkesde bi sıkıntı oyyyyy nandi kisorr nidaları eşliğinde sahneyi bitiriyoruz.mümkünse onlara dönmesek:img-hyste

kuşiyi muhafızla koridor boyunca sürüklüyorlar..ne hikmetse kader işte kuşi kırmızı bi dubattayı yolunun üstüne buluyor ve hemencecik aşırıyor..bizim mfö gibi şapkasız çıkmamın tıpkı..dubattasız gezemiyorlar kadınlar..Allahım ne büyük acılar :img-hyste

Kuşi kapıyı yumrukluyo ben günahsızım ben suçsuzum kim takar seni..toka olsan kafaya takılmazsın:img-hyste

Paranoyak Arnav kuşinin defilesini basmak için tutulduğunu sanıyor.araştırın diyor..oldu güzelim tamam önemlisin ama bu kadarıda fazla değilmi..

muhafızlar kuşiyi sıkıştırıyorlar..sektörle ilgin nedir..salak muhafızlar soruya bak:img-hyste

derken Arnav kuşinin tutulduğu o ışıklı odaya gelir bi el işaretiyle kapıyı açmalarını emreder..açılan kapıdan kuşinin koşusunu görmelisiniz..korktu tabi.ama Arnav bu koşan kuşiyi yakalayıp tekrardan fırlatır ve üzerine doğru yürümeye başlar..tırsmamak elde değil.ve arnavın sorgusu başlar..kuşi anlatmaya çalışıyor bizim robocop arnavda cevap ver ne işin var kimlerdensin gibi gerçekle alakası olmayan sorularını sıralıyor.arnavın bomba cevapları başlıyor..

Kuşi : yanlışlıkla geldim diyor..
    Arnav ise zeka küpü lafa bakın
    : yanlışı bile seviyene göre yapman gerekirdi.

yuhhh yani arnav..kibrin doruklarındasın orda havalar nasıl..seviyemize göre yanlış nasıl yapılır..lütfen bi anlat.

kuşi elbet arnavın verdiği cevabın saçmalığından dumur olmuş vaziyette bırakın beni deyip duruyor..arnav tabi bi yandan böylesi güzel bi kızla laf dalaşı etmekten bi hayli hoşnut.seni eziyorum ayağına konuşmayı devam ettiriyor.zorluyor zorluyor kuşi artık yıkık bi şekilde ne sorsan sor cevabım hayır hayır diyen kuşi ablam evlenemeyecek gitmem lazım dediği halde..bizim zeka küpümüz

-olmasın o zaman o düğün

diye lafı gediğine koyuyor.

kuşi bu duygusuzluk karşısında iyice şaşkın..sonrasında ki arnavın "sizin için bi koca gelir bi koca gider" lafından sonra anlıyor ki..bu adam bi deli:img-hyste arnava veriyor lafları sen ne biçimsin benim ablam için böyle konuşamazsın falanlar filanlar..en sonda yeter terbiyesizleştiğin diyor ve kaçmak isterken..arnav o meşhur kendine döndürme bi nevi kuşinin bileğin kırma işlemi ile burun buruna dudak dudağa getiriyor kızı..ve diyor ki...efendiler..duyuyormusunuz..

-daha terbiyesizleşmeye başlamadım.

en sevdiğim cümle..bu cümle yüzünden bu adamın terbiyesiz olmasını bekledim durdum:img-hyste

sonrası kuşinin inci kolyesini kopartıyor ve kuşiyi top misali yeniden duvara fırlatıyor..Kuşinin duvarla buluşmasındaki o suratı ağlar hali..tekrardan izlerken şunu dedirtti bana..Arnavvvvv kızgın demirlere gelesin:img-hysteKıza içim parçalandı resmen tipsiz herif diycem de adam tipli:img-eat:

tabi duvarla buluşan kuşi bi yandan da namusunu korumak için açıkta kalan sırtının derdine düşmüştür.kızımmm o robocop arnav senin sırtına tenezzül mü eder.için rahat olsun.öncelikle senin seviyen yetmez ki buna..ben demiyorum o diyor..bu bölüm kuşinin yanındayım arkadaşlar..sinirimi zıplattın arnav..mahalle direği gibi dikildin bide kızın hareketlerini takip ettin.
    sonra kuşi sırtını saçlarıyla örter..ve biranönce kaçmalıyım bu manyakdan uzaklaşmalıyım diye koşar koşar koşarr.

ve ilk 10 dakika da biter kalan 15 dakika yarın..bu meaj kendini editleyecektir.arz ederim.

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)