Sayfa 2/22 İlkİlk 12345612 ... SonSon
110 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Hangi Bolumde Ne Var?

Durum:
    marenostrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ABD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    237

Aldığı Beğeni: 18

Bahsedilme
    0 Mesaj

Argosy modum,

Ben de bir ara kodlamaya baslamistim bolumleri.. Yazdigim mesaji buldum..

Arnav'in ruyasi-bolum 277
    Arnav ve kushi telepatisi-bolum 278
    Arnav'in Kushi'yi ablasinin odasina girdigi icin suclamasi-bolum 295
    Arnav'in pismanligi, ozru kabul edilmeyince okuze baglamasi-bolum 296
    Arnav'in sabah Kushi'yi bulamayincaki endisesi ve bilimum okuzlukleri-bolum 296 (yazmadan gecmeyeyim okuzluk bir adama bu kadar yakisir)
    Arnav'in kendini affettirmek icin hediye girisimleri ama bir turlu "Happy birthday" diyememesi-bolum 297 (bu bolum toptan citir citir yemelik-lutfen ozenle payal kilcigini ayiklayiniz- akash'a da bu miymintiya da ayri ayri feci uyuz oluyorum; ikisi de birbirinden karaktersiz, ruhsuz, gerizekali...)
    Duygulardan bu kadar uzak yasamis insanlarin duygusal degisimlerini ve cikmazlarini formullerle cozumlemeye calismasina bayiliyorum. Arnav 297. bolumde bunu yapmaya calisiyor... Her adim basarisizlikla sonuclaniyor cunku kizimiz kalbinin sesini duyabilen bir asiktan daha azina asla tav olmuyor... Yerim seni Kushiji!

Ay ben asagida uzatmisim, kaptirmis gitmisim.. Bolum listesini toplu tutmak adina bu mesaja ekliyorum:

Zorla pasta kestirip, zorla yediren okuz Arnavji- bolum 298
    Zihin yollari birden acilip kiza uyurken mutlu yillar dileyen Arnavji ve bilimum surprizleri eline yuzune bulastiran Arnavji- bolum 299
    Bir sari en okuzce nasil hediye edilir yarismasini kazana arnavjiyi alkisliyoruz- bolum 300

En favori bolumlerimden biri: bolum 301. Her sahnesi tutku dolu.. Terbiyesizlesiyorsun-daha terbiyesizlesmeye baslamadim'la baslayan bolum, Kushi'nin Arnav'in kollarina kosmasiyla son buluyor.
    Even God can not judge Hülya!
    Hülyaistler Çetesi

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

205 Uc karislik suya atlamakla tehdit etme sahnesi. Khushi Arnavin elinden bosanma kagitlari sandigi evraklari alir ve havuzun yanina kacar. Yaklasirsan atlarim der ve ayagi kayar. Arnav kolundan tutar, kendine dogru hizla ceker. Kagitlar havada ucusurken Rabbavee Rabbavee calar. Arnavji khushiyi optugunu, kandillerden kurtardigini ve isiklardan kurtardigini hatirlar (hic kotu sahne hatirlamadi) Bakislarin khushinin gozlerinden ayirmaz. Sonra ikisi de ne oldugunu anlamaz bir halde ayrilirlar.

206 Khushi holi boyasi almak icin kumbarasini kirar, paralar yere ve yatagin altina sacilir. Khushi almak icin yatagin altina egilir. Arnav odaya gelir. Khushinin egildigini gorunce saklanmak zorunda degilsin. Ben kazandim edalarina girer. Khushi panikten paralari tekrar yatagin altina sacar. Egilir almak icin, tam cikacakken kafasini carpacagini farkeden Arnav elini khushinin basina koyar. Napiyorsun, ya canin yansaydi der. Elini kafasindan cekmeden muzik devreye girer. Khushi bir ele bakar, bir de olanlari anlamaya calisir. " odada sadece ikimizdik, neden yaptin?" ( ketum arnav soyler mi?) " kafana bisey olabilirdi, çünkü kafan arizali senin"

207 Holi. Khushinin anneanneyi eglendirmesini tebessum ederek izleyen Arnavji pek guzel.
    Aileye yeni katilan uyeyi boyamak isteyen Syham, tam elini uzatip boyayi surecekken, elini bir el tutar. Khushinin gozleri kapali, actigindaArnavi gorunce rahatlar. " eniste khushiye boyayi ben surecegim, ne de olsa kocasiyim" der. Boyayi alir khushinin yanagina hafif dokunarak boyayi surer, bakmayi ihmal etmeyerek. Anjalinin israriyla Arnavda khushiye surdurmek zorunda kalir. Khushi cekine cekine elini Arnavin yuzune goturur. Arnavin bakislari arasinda surmekte kolay degildir. Surdukten sonra her ikiside diger tarafa yuzlerini cevirirler. Arnav elini yuzundeki boyaya degdirir ( normal sartlarda tiksinir gibi tepki vermesi gerekirken) Sanki Khushinin parmaklarini boyada hissetmis gibi tepki verir. Sanirim Khushinin bilerek Arnava dokundugu ilk sahne (baska var mi bilmiyorum da, varsa bilgilendirin)
    Holinin hint kulturunde farkli bir anlami da var sanirim, yuzune surdugun kisiyi kocamsin, karimsin anlaminda kabul ediyorsun. Bi nevi benimsin iceriyor sanirim ( modum bilgilendirme yapar bize)

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

modum bu baslik harika olmus..:love01: müsait degilim olsam yardimci olacagim zevkle ama su aralar malesef...

ama hemen aklima gelmisken su inci tanelerinin ciktigi bölümüde ekleyebiliriz listeye..

34.Bölüm..Arnav'in Khushi'nin elbisesinden kopardigi inci taneleri gün yüzüne cikar..Arnav odasinda iken calisanlardan biri odasina gelir ve hem kiyafetlerini getirir hemde kiyafetlerin cebinden cikan 3 inci tanesini Arnav'in eline verir..Tamda bu sirada Khushi'de kendi cantasinda Arnav'in dilek anahtarini bulur..O an ikiside birbirlerini hatirlarlar..

Durum:
    sude9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ateş böceği-kajra re
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

302: beni kocan olarak kabul edeceksin iddasını arnav kazanır...khushı kumarı gupta arnav'ın kollarına koşarak gelir...Arnav ile iddalaşmak bir başka dostum:img-in_lo

303: idda kaybeden mızıkçılık yapar..halasının evine halası güya hasta diye gider..arnav da peşinden türküler çağırır..what the,what the,what the

304: arnav'a ilk duvara yapıştırma harekatı uygulanır..harekattan memnun kalan arnav jıı "kocanım üzerimde hakkın var" diyerek durmak yok yapıştırmaya devam moduna hunharca bağlanmak istediğini alt metin olarak veriri...

305:yalandan hasta halaya ilaç almak için reçete kavgası yapılır..arnav reçeteyi istiyorsa khushının yapması gereken bir şart koyar ortaya ve bu şartı khushı bilmektedir..

306: khushı'nın yalanı ortaya çıkar...oyun sırası arnav'a geçmiştir artık..kira sorunu baş gösterir..arnav'ın yardımını istemeyip çemkiren khushı daha sonra niye yardım etmedin diye arnav'a gider yine çemkiriri..bu kız çemkirerek arnav'ı üstüne salmayı düşünüyor bence:img-hyste yeni iddalar gelsin..ilki..khushı geri gelecek:img-hyste

307: idda kazanılır..khushı yardım istemeye gelmiştir..kekeleyerek..zamanında arnav'ı nasıl tiya aldıysa şimdi devran değişti tiye alınan oldu..şart konulur..24 saat için arnav'ın her isteği yapılacak böylece kira parası ödenecek..idda gerçekleştirme merkez gupta malikanesi

308: khushı'nın şifalı elleri..arnav'ın gözlerden düşünce okuma seansı..paketleme görevi ve khushı'ye gece uyumak yok sana her an ihtiyacım olabilir talimatı..işte bunu yapmayacaktın arnav jııı:img-hyste

Konu Argosy tarafından (25-02-16 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

yorumlarimi gözden geciriyorum bazilarini yazmisim cünkü..buraya kopyaliyimm..

139.bölüm Khushi ve Shyam sonunda terasta karsilasirlar.. Shyamin gercek yüzünü gören Khushi nisan yüzügünü atar..Tabi shyama da okkali bir tokat atar..

142.bölüm Arnav Lavanya konusmasi yasanir..Onlarda ayrilirlar..

-----------------

edit.

158,159.bölüm- Aman Allahim bir yilbasi bölümü var ki..Anlatilmaz izlenir :happy0064 Payel'i görmek icin cabalayan Akash NK' den aldigi fikirlerle solugu Gupta'larin evinde alir..Basina gelmedik aksilik kalmaz..Ve Arnav'in yardimina ihtiyaci olur..Arnav'da mecburen Gupta'larin evine gider..Ikisininde yilbasi gecesi birbirlerini görmek en son diledikleri seydir..Ama yine devi maya aglarini örer..Ve saatler tam gece yarisi oldugunda ,isiklar yandiginda Khushi ve Arnav'in ilk gördükleri yine kendilerinden baskasi degildir..

162.bölüm- Dans yarismasi istemeyen Arnav'a oyun oynayan Khushi ve Raizada familyasi..sessiz sinema oynar gibiydiler..Arnav'i deli ettiler..
    Konu DILEK10 tarafından (18-02-16 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: :))

Sayfa 2/22 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri