Sayfa 1/22 1234511 ... SonSon
110 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hangi Bolumde Ne Var?

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Hangi Bolumde Ne Var?

Bir amme hizmeti daha sayin sevgili uyeler...

Hangi bolumde ne var diye buraya ekleyelim derli toplu olsun istedim... Ben bu kadarini buldum devamini da sizler ekleyin birlestirelim...

Hadi opuldunuz.

Argosy

Arkadaslar bu ozetleri internetten toplama usulu yapiyorum, krediyi onlara vermek lazim. Degisik sitelerden buluyorum hepsini. BUndan sonrakileri kendimiz ekleyelimm insallah.

Edit:Sitemizde en fazla resim sayisi 22 oldugu icin bolum resimlerini bir mesajda toplamak zor oldu... Mesajlar bolunmesin diye de baska birbaslik actim... Sizler eksik bolumleri buraya yazin , ben hepsini alt alta toparladiktan sonra sizin mesajalrinizi da o basliga aktaririm. Diger baslik asagida...
    http://forum.dizifilm.com/forum/show...post1060344824

1. Bölüm: Lucknow… Arnav’ın gözlüğü, Khushi’nin kulağı derken “Hint usulü karakter girişleri” neredeyse tüm bölüm boyunca sürüyor… Khushi ablasının düğünü için epeyce süslenmiş olarak motosikletle Arnav’a doğru yola çıkıyor. Arnav “Ben çok zenginim, biraz da sonradan görmeyim” açıklamalarını yapmış olarak defilede Khushi’yi bekliyor.(Kızı havada kapabilmek için sırt egzersizlerini de yaptı ama montajda çıkarmışlar o sahneleri ) Dizi boyunca neredeyse 1456 kere izleyeceğimiz ‘Arnav’ın ablasının düğün günü’ flashbackinin de ilk izlemesini yapıyoruz. Veeee 3..2..1 Kushi Arnav’ın kucağında! Varan 1! (Evet, bütün dizide ana tema olan “kucağa düşme” olayını saymaya karar verdim~.~) #KushiArnavınKucağındaVaran1

2. Bölüm: Arnav kızı kucağından fırlattıktan sonra kafasındaki dupattayı da tek bir ayak hareketiyle çekip alıveriyor. Arnav, “Seviyene göre hata yap… Sizin gibi kızlar…” gibi çıkışlar yaparak, Khushi’ye, kendisinden âlâ öküz bulamayacağını, bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini net bir dille ifade ediyor. Efsane olan “Daha terbiyesizleşmeye başlamadım…” repliğiyle birlikte kızın bluzunu yırtıyor hayvanoğluhayvan.

3. ve 4. Bölüm: Tapınak… Arnav’ın kafasında beyaz yemeni, Khushi’nin boynunda beyaz dubatta. “Khushi’nin eğitimli dupattalarının Arnav’a dolanma serisi”nin açılışının yapıldığı bölüm… Khushi, Arnav’ın ağzının otunu vermek niyetiyle yolunu kesiyor ama ne hikmetse misyoner tebliği ile babanne nasihati arasında gidip gelen bir konuşma yapıyor adamcağıza… (Kendi ayağıyla tapınağa gelmiş adamı durduk yere şirke zorladı ya hadi neyse ~~)

7. Bölüm: Arnav’ın da dediği gibi: “Delhi’ye gelir gelmez doğrudan benim arabama mı çarptın uyduruk motosikletinle?” Trafik kazası ve arkasından gelen söz dalaşı… Arnav’ın değişmeyen “Sizin gibi kızlar…” repliği. (Kushi de o kadar tanrıdan söz edeceğine bi’ diyemiyor ki; ‘Bizim gibi kızlar derin yara olmuş sende, demek zamanında iyi oymuşlar seni ki unutamamışsınasdfghjkl)

9. bölüm: Khushi Arnav’ın evine ilk kez giriyor. Arnav da evde olmasına rağmen gölgelerin gücü adına birbirleriyle karşılaşmıyorlar…

14. Bölüm: Arnav’ın ofisindeki yangın söndürme fıskiyelerinin çalışmasına sebep olan Khushi; bu olayın hemen akabinde, Arnav’ın arabasının üstünde piknik yaparken Arnav’a enseleniyor. Arnav yine “Senin gibi kızlar…” çıkışı yapıyor. Khushi’nin eğitimli dupattası Arnav’a yetişemeyince Arnav’ın arabasına dolanıveriyor. Arnav dupattayı yırtıveriyor.

Bölüm 16...İşe girdiği ofiste patronun kim olduğunu hâlâ bilmeyen Kushi’yi Arnav tam da kendi çalışma masasının altında sobeliyor. (Şimdi yani Allah için doğruyu söylemek lazım; ilk bölümden beri adam nereye gitse bir şekilde adamın burnunun dibinde bitiyor Khushi. Normalde olsa kızın tam hasta-manyak bir stalker olduğunu söyleriz ama dizi işte diyemiyoruz )

Arnav kızı camdan aşağıya atıyor, atarken bir de “Ne de olsa düşmek senin fıtratında var!” diye laf sokuyor. (Bence, kız bu sefer kucağına düşmedi diye bozuldu, ondan böyle laf sokuyor )

Bölüm 17...Arnav khushi ile karşılıklı sözleşme imzalar...Arnav "cehenneme hoşgeldin" der.. Kovulmayı hazmedemeyen Khushi Arnav’a meydan okuyor. Khushi’nin meydan okuması çok zayıf ve temelsiz olmasına rağmen; Arnav’ın bu başkaldırıyı bastırması saniye sürmeyebilecekken; Arnav, tavuk kümesinin kapısını açık görmüş gebeş sansar gibi sinsi sinsi yanaşıyor Khushi’ye ve 15 günlüğüne kızı kendine köle eden sözleşmeye zorla imza attırıyor. (Çakaaaal, bir de kıza gazla çalışan cihaz muamelesi yapıp “yoksa korkuyor musun” ayağına verdi gazı, verdi gazı!) Meşhur “Welcome to hell!” repiğini de söyledi rahat etti…

19. Bölüm: Khushi’nin ofisteki kölelikte ilk günü. İlk iki iddiayı Khushi kazanıyor. Ofisteki yangını Khushi’nin çıkardığını öğrenen Arnav “Bir yemin ettim ki dönemeeem” diyerek Khushi’yi kovamıyor. Khushi, annemin deyişiyle, kuru göllerde boğularak yine düşmeye yeltenir, bir “tutmasaydım düşüyordun” sahnesiyle Arnav bilekten yakalıyor Khushi’yi.

Bölüm 22... Khushinin kırmızı sari giyip mankenlik yaptığı ve Arnav'ın ilk değişen bakışları..(Aglamakelebek)Khushi ofiste ‘takvim çekimi’ için kırmızı sari giyiyor. Veeeeee işte; İlk RabbaVeeee çalıyor, Arnav ilk ‘hattan düşme’sini yaşıyor (Khushi’nin şalları kesinlikle eğitimli. Sarinin şalı bile Arnav’ı görünce düşüverdi ama bu sefer uzanıp da Arnav’a dolanamadı, kısa geldi herhalde sari şalı.)

24. Bölüm: Otoparktaki yağmur sahnesi. Arnav Khushi’yi arabadan kurtarmak isterken ‘sarılıveriyor’. Yağmur altında uzun uzuuuun RabbaVeeee… Kushi’yi yağmur altında it gibi bırakıp giden Arnav, arabasından kendini dışarı atıp: “İlk defa bir şeyleri yanlış yaptığımı hissediyorum. Her ne yapıyorsam haklıyım. Öyleyse neden devamlı onu düşünüyorum, sürekli onun yüzünü görüyorum? ASR hiçbir kızı umursamaz!” (Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Kırmızi sari olayı ile otoparktaki yağmur olayı dizide aynı gün gerçekleşiyor. Yani adama daha ilk seferde dayamışınız yüksek doz RabbaVe’yi, sapıtması normal. İyi bari eli ayağı kesilmedi çocuun )

25. Bölüm: Khushi sabah sabah Arnav’ın evine evrakları götürüyor. Arnav havuzbaşında çiçekleri sulamaktadır. (Manzaraya kop gel ><) Khushi yine düşmeye kalkıyor ama Arnav yine “tutmasaydım düşüyordun” sahnesiyle yakalıyor kızcağızı. RabaaaaVee… Kahvaltı masasında aynı anda hapşırma olayı… (“Tutmasaydım düşüyordun” sahnelerini ‘kucak’tan saymıyorum ama saysa mıydım ki?)

28. Bölüm: Arnav Khushi’yi harabe binadan kurtarıyor. Lakin Khushi, çakma superman Arnav’a görüp görebileceği en büyük atarı yapıyor.

Veeee tıp tarihine geçecek şekilde Khushi’nin sadece belden yukarısı bayılıyor! RabbaaaaVeeeeee (Kız az daha ölüyordu, eli-kolu kanlar içinde kalmış; herif hâlâ RabbaVe derdinde O_o ) #KushiArnavınKucağındaVaran2 (Direk kucağına düşmedi ama olsun.)

Ve benim bu dizide en sevdiğim detaylardan biri olan şu olayın ilk seferi: #KhushininEliArnavınYakasında1 (Khushi’nin bilinci yerindeyken şalları Arnav’a yapışıyor olabilir ama kızın bilinci kapandığı an bizzat kendisi yapışıyor herifin yakasına )

Bölüm 33...Khushi istifa eder.Arnav'a kendi evinde" İşinin de senin de canı cehenneme" der.

34.Bölüm..Arnav'in Khushi'nin elbisesinden kopardigi inci taneleri gün yüzüne cikar..Arnav odasinda iken calisanlardan biri odasina gelir ve hem kiyafetlerini getirir hemde kiyafetlerin cebinden cikan 3 inci tanesini Arnav'in eline verir..Tamda bu sirada Khushi'de kendi cantasinda Arnav'in dilek anahtarini bulur..O an ikiside birbirlerini hatirlarlar..(DILEK10)

Bölüm 37...Tapınak civarında büyük çarpışma(ikisinin de yüzü gözü boya içinde kalır) Ayrıca tuhi bata mere maula şarkısının ilk çaldığı bölüm.
    Bilmem ne festivalinden dolayı herkes tapınakta. Khushi ve Arnav ellerinde tepsi varken çarpışıyor. Yine “tutmasaydım düşüyordun” sahnesi. Tepsideki kırmızı boya ikisinin üstüne saçılıyor. Khushi’nin şalı Arnav’ı görünce yine harekete geçiyor Arnav istifa günüyle ilgili bi’şeyler demeye kalkıyor ama Khushi bizim oğlanı oracıkta sıcak tezek gibi yığıp bırakıyor. Bütün ahali ağacın altında çaput bağlayıp maneviyatta level atlar iken; afallamış olan Arnav uzaktan uzaktan, ibadet eden Kushi’yi kesiyor. (cıkcıkcık günah oğlum ayıp )

Bölüm 38... Tapınaktaki çarpışmanın etkisi ile evinde arpacı kumrusu gibi düşünen Arnav: “Eskiden konuşuyor diye rahatsız oluyordum, şimdi ise suskunluğuna neden tahammül edemiyorum? Bana neler oluyor?“

Bölüm 39 ...Khushinin açlıktan bayıldığı ve cengaverimizin uçarak yanına gelip kurtardığı bölüm.Yine bilmem ne seremonisinden dolayı herkes tapınakta. (Khushi’nin de dediği gibi, dinsiz Arnav da niyeyse tapınaklardan çıkmaz olduasdfghj) Khushi oruçlu diye bayılmaya kalktı ama bu sefer belden yukarısı bile bayılamadı. Tıpkı bir vals sahnesiymişçesine kendisini geriye doğru atıp Arnav’ın elini yakaladı Ama neyse, sonuçta kombo yaptılar: Hem #KushiArnavınKucağındaVaran3 hem de “tutmasaydım düşüyordun” sahneleri peş peşe yaşanıyor… Orucunu suyla bozdurdu diye kendisine çemkiren Khushi’ye Arnav: “Yürümeyi öğren sonra konuş!” (Adam haklı beyler dağılın )

Bölüm 41...Dizinin kötü adamının gerçek yüzünü gördüğümüz bölüm.

Bölüm 45-46...Khushi ile Arnav'ın şirketin deposunda kilitli kaldığı bölümler...
    48. Bölüm: Arnav, aşkı anlatan ablasına: “Dediğin gibi bir aşka düşersem onu kendimden uzak tutarım; çünkü ben beynimle yaşarım.” diyor. Ablası: “Nefes alamazsın.” diyor Eniştesinin tavsiyelerini dinleyen Arnav Kushi’ye yaptığı zulümleri hatırlıyor…Lavanya’nın konağa girdiği bölüm.

49. Bölüm: Konaktaki yemek masasında Khushi’nin adı geçiyor ve kamera zoom yapıyor: Kızcağıza karşı niyeti bozmuş olan iki erkek, enişte ve Arnav! (Ahahhah manzaraya bak yaasdfghjklşi, hooşt köpek!)

50. Bölüm: Ablasını tapınağa getirme bahanesiyle Kushilerin muhite gelen Arnav, Khushilerin kapısına kilit vurdukları evin önünü pişmanlıktan dilek ağacına çevirecek, az kaldı

55. Bölüm: Arnav, Khushi’yi hatırlatan incileri fırlatırken: “Kaybetmeyeceğim, artık sadece ismi var! Devamlı onu düşünüyorum, görüyorum. Büyüledi sanki.” Khushi partiye sipariş hazırlıyor.

Bölüm 57...Khushinin Arnavın dolabından çıktığı bölüm.(Bölüm sonunda kızımız halhalını da düşürüverecektir.)Havuz başında, ilk köşeye kıstırmaca… “Terbiyesizlik ediyorsun!” “Çünkü bir tek terbiyesizlikten anlıyorsun!” O_o “O zaman da çaresizdim şimdi de çaresizim.” Khushi halhalını koyverdi de gitti (Şu damat olayı bütün “ilk buluşma” heyecanını dağıtıyor püff )

59. Bölüm: Büyükannenin Khushi ile Lavanya’yı kıyaslaması… Ama höğh yani o nasıl kıyaslama asdfgh ‘Eşeğin kulağına su kaçırmak’ dedikleri bu olsa gerek

Bölüm 61...Anjalinin lavanyayı eğitmesi için Khushi yi tehdit yoluyla eve çağırdığı bölüm.

Bölüm 63...Arnavın Khushiyi evde gördüğü bölüm.

Bölüm 64...Arnav'ın Khushi'yi aşağılayıp evden kovduğu ve ablasını ağlattığı bölüm.(Bölüm sonunda arnav, khushilere gidecek ve cebinden çıkardığı destelerle kızı eve geri çağıracaktır)

Bölüm 65...Arnavın ablasını tapınakta bulduğu ve birlikte ağladıkları bölüm.

66. Bölüm: ‘Köyden indim şehre’ modunda takılan Khushi, Arnav’ın ‘birlikte yaşadığını’ öğreniyor ve -ne haddineyse artık- bayaa bir yaygara yapıyor. “Arnav’la konuşmak hoparlörün önünde konuşmak gibi!“

Bölüm 70...Elektrikleri kesme numarasıyla Arnavı dini törene getirdikleri bölüm.

Bölüm 71...Arnavın kandırıldığını anlayıp Khushiyi eve götürme bahanesiyle yolda bir güzel azarladığı ve çamur sıçrattığı bölüm.

72. Bölüm: Khushi intikam serisine geçiyor… (Söylemezsem çatlarım: Arabanın benzin deposuna şeker koyarsanız araba aynen çalışmaya devam eder, hatta performansı artar bile. Diğer bilgiler şehir efsanesidir.)

Bölüm 73..."Mango suyu" desem yeterli olacaktır sanırım

Bölüm 74...Arnav'ın Khushiyi, yaptıkları yüzünden çok kötü azarladığı bölüm.

Bölüm 75...Khushinin, bir yanlış anlama dolayısıyla çocuğu cayır cayır yaktığı ve ardından ağlaya ağlaya burnunu çeke çeke özür dilediği bölüm (Arnavın burada ilk defa sanki biraz tebessüm ettiğini bile söyleyebiliriz.)

76. Bölüm: Lavanya ve Khushi keçi vasıtasıyla yakınlaşıyor. Khushi: “Sizin birlikteliğiniz için her şeyi yaparım, bu benim işim.” Kulak misafiri olan Arnav… Arnav’ın yanağındaki izi silen Lavanya; kıskanan Khushi… RabbaVeeee :) (İlişkilerin etik kalabilmesi için Arnav’ın bu bölümlerde Lavanya’dan ayrılması gerekirdi ya hadi niysaa -_- )

Bölüm 77...Khushinin küpesinin ve şalının Arnavın üzerine ilk takıldığı bölüm.(Bölüm sonunda Arnavın attığı şal lavanya yerine Khushinin başına düşecektir.)

Bölüm 78...Khushi ile Lavanyanın müzik eşliğinde yastık savaşı yaptığı, Lavanyanın herkesin önünde Arnava evlenme teklif ettiği bölüm.(Bölüm sonunda Arnav ofisten Khushiyi arayıp hesap soracaktır)

Bölüm 79...Khushinin Arnavdan köşe bucak kaçtığı, mutfakta yakalandığı ama son anda kurtulduğu bölümdür. (Bölüm sonunda Arnav Khushi ile karşılaşacak ama uyanık kızımız fenalaşma numarası yapacak ve su isteme bahanesiyle ortamdan yine tüymeyi başaracaktır)

Bölüm 80...Her defasında kaçmayı başaran Khushi, bu kez Arnavın ahtapot gibi kollarından kurtulamayacaktır. Karşılıklı ağız dalaşı yaptıkları esnada Khushi Arnav'a "Sen karaktersizsin" cümlesi sarfedecek ve ipler işte o anda kopacaktır...

Bölüm 81...Arnavın tapınakta gördüğü bir kız için tüm dilek kuşlarını satın aldığı bölüm.(Bölüm sonunda, anne babasını anma gününde Arnavla aynı duyguları paylaştığını dile getirmek isteyen Khushi, Arnav tarafından acımasızca odadan kovulacaktır)

Bölüm 82...Arnav odadan kovmakla kalmaz, evden de kovar. Ama sonra khushinin anjeli ile yaptığı konuşmaya şahit olur ve hata yaptığını anlar.

83. Bölüm: Arnav Kushi’den özür dileme pratikleri yaparken pambık gibidir ama yine de özür dileyemez… Khushi işe gelmez… (Pencerede bekleme sahnesi ekleyeydiniz de az keyifleneydik ) Telefonda Khushi susmaz ki Arnav konuşsun… Arnav Lavanya’ya artık it gibi davranıyor. (Onun da niyeyse zinhar gıkı çıkmıyor. Lavanya’ya ilk cemre hâlâ düşemedi!)

Bölüm 84...Arnav Singh Raizadanın ilk defa "özür" dilediği bölümdür...

Bölüm 85...Arnav Sİngh Raizadanın şaşılacak şekilde 2. defa özür dilediği bölümdür.

Bölüm 86...Lavanyanın, Arnavla kavga edip evi terk ettiği ve Khushinin Lavanyayı geri döndürmek için çalışmalara başladığı bölümdür.

Bölüm 88...Khushinin taktiklerinin işe yaradığı ve Lavanyanın geri döndüğü bölümdür.(Bu bölümde Khushi, Arnav ile Lavanyayı sarılırken gördüğünde istemsiz gözyaşı döker ve buna anlam veremez)

Bölüm 89...Khushinin kalp atışlarının nedenini sorguladığı bölüm

Bölüm 90...Küçük cimcimelerin ortalığı karıştırıp Arnavı delirttiği bölüm.

Bölüm 92...Arnavın şekeri yüzünden baygınlık geçirdiği bölüm.

Bölüm 93...Khushinin aracın bagajında kaldığı ve bu yüzden Arnavla beraber yol maceralarının başladığı bölüm.

Bölüm 94...Kaçak gelinin Khushinin kıyafetlerini çaldığı bölüm

Bölüm 95...Çevredekilerin Arnav ve khushiyi evli bir çift sandıkları bölüm(Bu bölümde telefonla babasıyla konuşan Khushinin, Arnavın kucağına düşer, "bırak beni" diyen Khushi, Arnav tarafından yere atılır)

Bölüm 96...Bu olanlara artık sessiz kalamayan Arnav, sözde gelinini sırtına attığı gibi odalarına götürür. Kızı soğukta ve karanlıkta bırakacak kadar da insafsız olacaktır.

Bölüm 97...Yaptıklarından pişman olan Arnav, Khushiye gözü gibi bakar.

Bölüm 99...Babasının durumuna üzülen Khushi, sanki tüm gün onun gelmesini bekliyormuş gibi koşarak Arnava sarılır ve ağlayarak içini döker...

Bölüm 101...Khushi ve ailesinin içinde bulunduğu zor durumu gören Arnav, hastane masraflarını gizlice öder. Bunu farkeden Khushi önce gurur yapsa da daha sonra durumu kabullenir. Arnav Khushiye destek olur.
    Bölüm 102...Arnavın davranışlarında büyük değişimler görülmeye başlar. Khushi evdeki değerli bir vazoyu düşürüp kırıcak ve Arnav bunu önemsemeyecektir(Eski odun Arnav olsaydı kesin kıyameti koparırdı) Bölüm sonunda, aldığı deterjan paketlerinden gümüş çıkmasını isteyen Khushiyi büyük bir süpriz bekliyordur

Bölüm 103...Havuz kenarında lamba süslemeleriyle uğraşan Khushi, istemeden lambalara dolanır. Kurtarıcısı, onu zarif bir şekilde lambalardan kurtarır (Duyguları onları esir almaya başlamıştır bile.)

Bölüm 104...Diwali için yer süslemeleriyle uğraşan Anjeli ve Khushi kendi aralarında evlilik hakkında konuşmaya başlar. Khushinin evlilikle ilgili kurduğu cümleler, Arnavın dikkatini çeker. Bölüm sonunda, Arnav dengesini kaybedip Khushiyle birlikte yerdeki güzelim rangoli süslemelerin üzerine düşecektir

Bölüm 105...Bu bölümde Khushi, her yerde arnavın hayaliyle karşılaşır (taksi şoförü, güvenlik vs hepsi aniden Arnav oluverir) Bölüm sonunda artık aklını yitirmek üzere olan Khushi, Arnav jalebisi yapar

Bölüm 107...Kandiller için toprağa ihtiyacı olan Khushi, Arnavın odasına gizlice toprak çalmaya gider.Bu sırada Arnavla karşılaşan Khushi heyecanlanınca gözüne toz kaçırıverir...Tabi tozu çıkaracak olan kişi, narin üfürüşleriyle Arnavdan başkası olmayacaktır Bölüm sonunda Arnavın kendisine büyü yaptığını sanan Khushi, Arnavın meyve suyuna bir çeşit toz atacak ve Arnav öksürük krizine boğulacaktır )

Bölüm 108...Kendini kurnaz sanan Khushi, yaptığı tuzağın kamera tarafından çekildiğinden habersizdir. Arnavın hışmına uğrar yine

Bölüm 109...Diwali günü gelmiştir. Khushi hazırladığı kandilleri salonun ortasına ahenkle sıralar. Ama kendisini çemberin tam ortasına hapsetmiştir... Arnav ise salonun orta yerinde, kırmızılar içinde tüm güzelliğiyle duran Khushiyi görür ve adeta büyülenir

Bölüm 110...Khushi ile Arnav artık birbirlerine karşı inanılmaz bir çekim duymaktadırlar, ikisinin de duyguları karmakarışıktır. Arnav, Khushinin yalnız olduğunu gördüğü bir ara onun yanına gider, O sırada Khushi ayağını burkar.Arnav Khushiyi sandalyeye oturtup ayağını tedavi etmeye çalışır. Ama sonra gitmesine izin vermez. O an uzun zamandan beri sakladığı halhalı ortaya çıkarıverir (Argosy'nin notu , Arnava ol-bit-geber sahnesi, ye , yut sahnesi)

Bölüm 111...Arnav'ın duygularına yenik düştüğünü gördüğümüz bölüm...Bu bölümde Arnav Khushi'nin güzelliğine kapılıp onu öpecekken, ansızın çalan telefon yüzünde bir anda gerçek dünyaya dönüş yapacaklardır. Khushi olanlar karşısında şaşkındır. Sorularına cevap aradığı sırada Arnav beklenmeyen bir davranış sergileyecektir

Bölüm 112...Arnav, davetlilerin huzurunda Lavanya ile evleneceğinin müjdesini verirken Khushi o anda büyük bir yıkım yaşar. Kimseye belli etmeden evden ayrılmak ister...Diwalinin neşesiyle sokaklarda curcuna yaşanıyorken kızımız yaşadığı şoku sessizce atlatmaya çalışıyordur. O sırada Arnav çıkagelir...

Bölüm 113...Arnav, duygularına bir anlık yenik düşmenin verdiği hınçla Khushiye onun kalbini ve duygularını paramparça edecek acı sözler söyler. Altüst olan Khushi hem Arnavın sözleri hem de Shyamın hain oyunu yüzünden ani bir karar almak zorunda kalır...

Bölüm 115...Khushi, Lavanyayı eğitme işine artık gerek kalmadığı düşünür ve Shantivandan tamamen kopmaya karar verir. Vedalaşmak için son kez oraya gider...O sırada daha önce sakladığı dilek anahtarını Arnav'a vermek ister. Kafası karmakarışık ve öfkeli olan Arnav, öfkesini Khushiden çıkaracak ve onun canını bir kez daha yakacaktır

Bölüm 116...Khushi ayrıldıktan sonra biraz olsun öfkesi yatışan Arnav daha sağlıklı düşünmeye başlar ve o sırada masanın üzerinde gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırır.Khushi ise tapınağa çoktan ulaşmış duasını ediyordur...Shyam cephesinde ise gergin bir bekleyiş vardır.Rahip nişan için uğurlu vakti belirlediği halde Khushi henüz dönmemiştir. Arnav ile Khushi tapınakta karşılaşır. Bu sefer Khushi öfkesini kusar...Ama Arnav'ın onun yaralarını iyileştirmeden gitmeye niyeti yoktur

Bölüm 117...Shyam'ın kurduğu plan işe yarar. Khushi gönülsüzce nişan yüzüğünü takmak zorunda kalır Artık istemese de Shyam'ın nişanlısıdır.Ama aklında hala tapınakta geçirdiği o dakikalar vardır...

Bölüm 119...Anjali, Lavanya ve Nanijinin planı işe yaramış , geçici bir sürede olsa khushiyi shantivana geri dönmesi için ikna etmeyi başarmışlardır. Khushi hem Lavanya ile eğitime devam edip hem de Arnavın yüzünü görmemeyi düşlerken...Kendini yine istemeden Arnav Singh Raizadanın kollarında bulacaktır

Bölüm 120...Karşılıklı bir anlaşma yapan ikili, sözde birbirleri ile hiç muhatap olmayacaklardır...
    Ta ki işyerinden acil telefon gelene kadar Khushinin bu acil notu Asr ye iletmesi gerekecektir. Ama nasıl

Bölüm 121...Arnav not kendisine ulaşmadığı için yeterince öfkelidir. Sofrada yemek için yanlışlıkla Lavanyanın hazırladıklarını seçer ve Khushi nin tüm işaret diline rağmen yemeğe devam eder Khushi Arnavın haline dayanamaz ve iyilik yapmak ister...Ama yine Arnavın hışmına uğrar. Arnavın tepkisine sinir olan Khushi intikamını alır ve onu yine deli eder

Bölüm 122...Khushi Arnavı çıldırttıktan sonra kaçamaz ve yakalanır Ama Arnav dha önce yaptıkları anlaşmayı hatırlayarak(birbirleriyle konuşmama) bir şey diyemez...Anjali annelerine ait sandığı ortaya çıkarır ve anılar tazelenir...Annesi konusunda epey hassas olan Arnav duygulanır. O sırada odaya giren Khushi şaşkındır. Çünkü Arnavı ilk defa böyle görmüştür. İkili uzun zaman sonra yeniden duygularını paylaşırlar. Khushii, oradan ayrılırken çok önemli bir şeyi geride bıraktığının farkında değildir

Bölüm 123...Arnav yerde bir yüzük bulur ve sahibini aramaya başlar. Anjali yüzüğü Shyamın almış olabileceğini düşünür. Ama Shyam durumu kurtarmak için almadığını söyler. Bu esnada Khushi yüzüğü kaybettiğini farkeder ve deli gibi aramaya başlar...

Bölüm 124...Khushi deli dana gibi yüzüğünü ararken Arnav ile çarpışır...Arnav daha ağzını açamadan ona lafı yapıştırır çarptığı için asla özür dilemeyeceğini söyler ve yanından ayrılır. Arnav hem şaşkın hem de öfkelidir.
    Khushi Manorama sayesinde Anjali ve diğerlerinin oyununu öğrenir. Evden gitmek ister ama onlar engel olurlar. Olay tatlıya bağlanır. Khushi diğer taraftan yüzüğünü aramaya devam eder. Ama yüzük çoktan Arnavın eline geçmiştir bile. Anjaliden yüzüğün sahibinin Khushi olduğunu öğrenen Arnav, bu durumu koz olarak kullanır. Khushi yüzüğü almaya gelir. Ancak Arnav, alabilmesi için tek şartı olduğu söyler. Khushi şartı kabul etmez ve odadan çıkar. Evden gelen telefonla çaresiz kalan Khushi odaya geri dönmek zorunda kalır. Arnav zafer edasıyla onu bekliyordur.Khushi gururunu ayaklar altına alarak defalarca özür dilemeye başlar. Böyle bir şey beklemeyen Arnav Khushinin haline üzülür ve yüzüğü ona geri verir. Khushi öfke ve üzüntüyle karışık bir haldeyken yüzüğü takmayı bir türlü beceremez. Arnav yüzüğü onun elinden alır ve kendi takmak ister...Az sonra öğreneceği acı gerçek, Arnav!ın derinlere attığı duygularının istemsizce ortaya çıkmasına sebep olacaktır

Bölüm 125...Arnav Khushi'nin nişanlandığını öğrenerek yıkılmıştır. Öfkesini bitkilerinden çıkarırken elini keser...

Bölüm 126...Arnav'ın öfkesinden sadece Khushi değil herkes nasibini alır. Lavanya ile nişanını tüm itirazlara rağmen ertesi güne almak ister.

Bölüm 127...Arnav'ın hareketlerine anlam veremeyen Khushi onunla konuşmak ister. Arnav ona ilginç bir soru yöneltir, Khushi tüm duygularına rağmen Arnav'a istediği yönde bir cevap vermez. Ama bu cevapla kendine khushi'yi hedef seçer...Nişanı öne almaktan vazgeçer ama bir şartı vardır. Tüm nişan hazırlıklarıyla Khushi'nin bizzat ilgilenmesini ister...Amaç kızın canını yakmaktır

Bölüm 128...Nişan hazırlıkları başlamıştır. Lavanya'ya nişan takısı seçmek için eve kuyumcu çağırılır. Khushi takı setlerinden birini çok beğenir. Kuyumcu ısrarla denemesini ister. Khushi istemediğini söyler. Konuşmalara şahit olan Arnav, Khushi'nin beğendiği takı setini alır ve Khushi'ye uzatır. Khushi şaşkındır. Ne söyleyeceğini bilemezken Arnav'ın niyetinin başka olduğunu anlaması uzun sürmez

Bölüm 129...Arnav, takıyı Khushi'nin gözünün içine baka baka Lavanya'ya takar. Khushi bir kez daha kırılmıştır.
    Lavanya için elbise alışverişine çıkılır. Bu tür şeylerle asla ilgilenmeyen Arnav, bu kez fikir değiştirip onlarla gitmeye karar verir. Lavanya Khushi içinde bir kıyafet seçer ve hemen üzerinde denemesini söyler. Lavanya'nın ısrarlarına dayanamayan Khushi, kıyafeti üstüne giyer. O sırada odaya Arnav girer ve güzelliğe bakakalır ama gerçek dünyaya dönmeleri uzun sürmez. Ve Arnav, zehir gibi sözlerle kızın bir kez daha canını yakmaktan geri kalmaz...

01.bolum
    Muhallebi yediren arnav, anjali goruyor diye rol yapar. Ama muhallebi khushinin genzine kacinca, khushinin oksurmesiyle telasa kapilir. Orda khushi ses tonu bile naiflesmis. Khushi khushi iyimisin diye telasi var. Su arayisina basliyor.. Khushi Anjaliye farkedince, lafi yapistiriyor.

Bana boyle davranmak zorunda degilsin. Anjaliji coktan gitti. Artik rol yapmayi birak.

Tabi burda Arnav rol yapmadigini demek yerine bakip cekip gitmeyi tercih ediyor.(Aglamakelebek)

205.bolum... Uc karislik suya atlamakla tehdit etme sahnesi. Khushi Arnavin elinden bosanma kagitlari sandigi evraklari alir ve havuzun yanina kacar. Yaklasirsan atlarim der ve ayagi kayar. Arnav kolundan tutar, kendine dogru hizla ceker. Kagitlar havada ucusurken Rabbavee Rabbavee calar. Arnavji khushiyi optugunu, kandillerden kurtardigini ve isiklardan kurtardigini hatirlar (hic kotu sahne hatirlamadi) Bakislarin khushinin gozlerinden ayirmaz. Sonra ikisi de ne oldugunu anlamaz bir halde ayrilirlar.(Aglamakelebek)

206. Bolum... Khushi holi boyasi almak icin kumbarasini kirar, paralar yere ve yatagin altina sacilir. Khushi almak icin yatagin altina egilir. Arnav odaya gelir. Khushinin egildigini gorunce saklanmak zorunda degilsin. Ben kazandim edalarina girer. Khushi panikten paralari tekrar yatagin altina sacar. Egilir almak icin, tam cikacakken kafasini carpacagini farkeden Arnav elini khushinin basina koyar. Napiyorsun, ya canin yansaydi der. Elini kafasindan cekmeden muzik devreye girer. Khushi bir ele bakar, bir de olanlari anlamaya calisir. " odada sadece ikimizdik, neden yaptin?" ( ketum arnav soyler mi?) " kafana bisey olabilirdi, çünkü kafan arizali senin"(Aglamakelebek)

207 Bolum....Holi. Khushinin anneanneyi eglendirmesini tebessum ederek izleyen Arnavji pek guzel.
    Aileye yeni katilan uyeyi boyamak isteyen Syham, tam elini uzatip boyayi surecekken, elini bir el tutar. Khushinin gozleri kapali, actigindaArnavi gorunce rahatlar. " eniste khushiye boyayi ben surecegim, ne de olsa kocasiyim" der. Boyayi alir khushinin yanagina hafif dokunarak boyayi surer, bakmayi ihmal etmeyerek. Anjalinin israriyla Arnavda khushiye surdurmek zorunda kalir. Khushi cekine cekine elini Arnavin yuzune goturur. Arnavin bakislari arasinda surmekte kolay degildir. Surdukten sonra her ikiside diger tarafa yuzlerini cevirirler. Arnav elini yuzundeki boyaya degdirir ( normal sartlarda tiksinir gibi tepki vermesi gerekirken) Sanki Khushinin parmaklarini boyada hissetmis gibi tepki verir. Sanirim Khushinin bilerek Arnava dokundugu ilk sahne (baska var mi bilmiyorum da, varsa bilgilendirin)
    Holinin hint kulturunde farkli bir anlami da var sanirim, yuzune surdugun kisiyi kocamsin, karimsin anlaminda kabul ediyorsun. Bi nevi benimsin iceriyor sanirim ( modum bilgilendirme yapar bize)(Aglamakelebek)

249. bölüm Khuahi-Arnav dugme dikme(Aglamakelebek)

bolum 277...Arnav'in ruyasi (marenostreum)
    bolum 278...Arnav ve kushi telepatisi(marenostreum)
    bolum 295...Arnav'in Kushi'yi ablasinin odasina girdigi icin suclamasi(marenostreum)

bolum 296.....Arnav'in pismanligi, ozru kabul edilmeyince okuze baglamasi-
    Arnav'in sabah Kushi'yi bulamayincaki endisesi ve bilimum okuzlukleri (yazmadan gecmeyeyim okuzluk bir adama bu kadar yakisir)(marenostreum)

bolum 297...Arnav'in kendini affettirmek icin hediye girisimleri ama bir turlu "Happy birthday" diyememesi- (bu bolum toptan citir citir yemelik-lutfen ozenle payal kilcigini ayiklayiniz- akash'a da bu miymintiya da ayri ayri feci uyuz oluyorum; ikisi de birbirinden karaktersiz, ruhsuz, gerizekali...)
    Duygulardan bu kadar uzak yasamis insanlarin duygusal degisimlerini ve cikmazlarini formullerle cozumlemeye calismasina bayiliyorum. Arnav 297. bolumde bunu yapmaya calisiyor... Her adim basarisizlikla sonuclaniyor cunku kizimiz kalbinin sesini duyabilen bir asiktan daha azina asla tav olmuyor... Yerim seni Kushiji! (marenostreum)

bolum 298...Zorla pasta kestirip, zorla yediren okuz Arnavji(marenostreum)

bolum 299...Zihin yollari birden acilip kiza uyurken mutlu yillar dileyen Arnavji ve bilimum surprizleri eline yuzune bulastiran Arnavji-(marenostreum)

bolum 300...Bir sari en okuzce nasil hediye edilir yarismasini kazana arnavjiyi alkisliyoruz- (marenostreum)

bolum 301... Her sahnesi tutku dolu.. Terbiyesizlesiyorsun-daha terbiyesizlesmeye baslamadim'la baslayan bolum, Kushi'nin Arnav'in kollarina kosmasiyla son buluyor.(marenostreum)
    Konu Argosy tarafından (18-02-16 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hah bu cok iyi oldu iste. Simdi butun bolumleri izlememe gerek yok. Zaten sardirarak izliyorum bu liste iyi oldu. Bilenler daha daha yazsin lutfen.

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bölüm 22 Khushinin kırmızı sari giyip mankenlik yaptığı ve Arnav'ın ilk değişen bakışları..

Durum:
    *asudem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hindistan..Shantivan
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

süper bir fikir ellerinize saglik :happy0064:happy0064:happy0064
    birde bolum numaralarinin yaninda o sahneyle ilgili resim olsa tadindan yenmez :img-wink::img-wink:

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı *asudem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süper bir fikir ellerinize saglik :happy0064:happy0064:happy0064
    birde bolum numaralarinin yaninda o sahneyle ilgili resim olsa tadindan yenmez :img-wink::img-wink:
    Resimler sizden eklemesi benden...:)

Sayfa 1/22 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri