Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
22 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Hangi Bolumde Ne Var?

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    112
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bölüm 81...

Khushi anne ve babasiyla tapinaga gider. Arnav’da ayni tapinaga rahiple konumsak icin gelmistir. Tapinaga yaklastiginda Khushi’nin varligini hisseder. Khushi’de Arnav’i hissetmistir, etrafina bakinir ama goremez. Arnav rahiple giderken aglayan kucuk bir kiz cocugu gorur. Nedenini sorunca kiz cocugu” eger guvercin serbest birakirsam babam iyilesecekmis, ama benim yeterince param yok” der. Khushi’de dilegi icin guvercin serbest birakmaya gider ama tum guvercinlerin alindigini gorur “cok acgozlu biri herhalde, herseyi kendine istiyor” der. Sevinc icinde ziplayan kiz cocugunu gorunce en azindan o dilegini gerceklestirdi der ve dilegini gerceklestirmesi icin guvercinleri Arnav’in aldigini anlar. Evde anma toreni hazirliklari vardir. Khushi Arnav’in odasina gidip neler yasadigini, neler hissettigini anladigini soyler. Herzaman ki gibi Arnav, ailesini kaybetmis birinin neler hissedecegini nereden bilirsin diye onu azarlar, odasindan kovar ve arkasindan kapiyi sert bir sekilde kapar. *asudem*

Arnavın tapınakta gördüğü bir kız için tüm dilek kuşlarını satın aldığı bölüm.(Bölüm sonunda, anne babasını anma gününde Arnavla aynı duyguları paylaştığını dile getirmek isteyen Khushi, Arnav tarafından acımasızca odadan kovulacaktır)

Bölüm 82...

Khushi tam gitmek uzereyken anneanne kutsal su getirmesini ister. Khushi suyu doldurur tepsiyi geri goturecekken Arnav gelir, “sadece aile uyeleri toren hazirliklarina yardim edebilir, bugun benim icin cok onemli, senin yuzunu gormek istemiyorum” der ve kovar. Anjeli Khushi’yi aglarken gorur ve anne-babasini ozledigini anlar. Onu rahatlatmak icin konusurken Arnav Khushi’nin anne-babasini kaybettigini ogrenir ve soylediklerinden dolayi pismanlik duyar, deli gibi evin heryerinde Onu arar ama bulamaz. Khushi’nin babasi rahatsizlanmistir, eve gelen Khushi olanlari duyunca cok uzulur. Bu arada Khushi’nin babasi Shyam’dan suphelenmistir. Onu takip etmeye baslar.
    *asudem*
    [/B]

Arnav odadan kovmakla kalmaz, evden de kovar. Ama sonra khushinin anjeli ile yaptığı konuşmaya şahit olur ve hata yaptığını anlar.

83. Bölüm:
    Shyam gecte olsa anma torenine katilir ve anma toreni tamamlanir. Khushi Arnav’in soylediklerini dusunur ve uzulur. Anjeli Shyam’a cok kizgindir ama her zamanki gibi Shyam onun gonlunu alir, ozur diler. Bu sirada Arnav’da Khushi’ye soylediklerini hatirlar, ondan ozur dilemesi gerektigini anlar, fakat Arnav Singh Raiza’da ozur dilemez! Tum geceyi dusunerek geciren Arnav ayna karsisinda ozur dileme provalarina baslar. Baslar baslamasina da simdiye kadar kimseden ozur dilemedigi icin nasil yapacagini bilemez. Ozur dileme onun icin cok zorken etrafindakilerin kolayca ozur dilemesi onu daha da sinirlendirir. Ozur dilemek icin dort gozle bekledigi Khushi’nin izinli oldugunu duyunca sasirir. Bir an once ozur dilemek ister, Khushi’yi arar, sesini duyunca hemen kapatir. Ust uste birkac deme de basarisizlikla sonuclanmistir, Uzerine birde Khushi’den bir suru laf isitmistir.*asudem*
    [/B]

Arnav Kushi’den özür dileme pratikleri yaparken pambık gibidir ama yine de özür dileyemez… Khushi işe gelmez… (Pencerede bekleme sahnesi ekleyeydiniz de az keyifleneydik ) Telefonda Khushi susmaz ki Arnav konuşsun… Arnav Lavanya’ya artık it gibi davranıyor. (Onun da niyeyse zinhar gıkı çıkmıyor. Lavanya’ya ilk cemre hâlâ düşemedi!)

Bölüm 84...
    Lavanya Arnav’la partiye gitmek ister ama Arnav gitmek istemedigini soyler. Kapi calar gelen Khushi’dir. Lavanya partiye Khushi ile gitmeye karar verir. Khushi’nin geldigini duyan Arnav asagi onun yanina iner, tam ona birseyler soyleyecekken Lavanya gelir ve birlikte cikarlar. Partiye geldiklerinde Khushi iceri girmek istemedigini soyler. Lobide beklerken Arnav’in soylediklerini dusunur ve Arnav’i karsisinda bulur. Khushi ‘den ozur dilemek icin gelmistir ama Khushi’nin konusmalari yuzunden sinirlenmis ve yine ona kirici sozlerini soylemistir. Khushi oradan ayrilir, Arnav onu kameriyede bulur. Onunla konusmak istedigini soylediginde Khushi gitmeye kalkar, Arnav onu omuzlarindan yakalar “sabahten beri beni delirtiyorsun” deyince, Khushi’de “delirdin galiba sabahtan beri ilk defa gorusuyoruz”der. Arnav:” annen ve babana olanlari bilseydim sana o sozleri soylemezdim “ , (sozde ozur dileyecek ama Khushi’nin kollarini morarti) Khushi: “ ozur dilemeye calisiyorsun, senin icin zor olmali, sen Arnav Singh Raiza’dasin nasil ozur dilersin ” der. Kendi hakkinda Arnav’in bilmedigi seyleri anlatir. Anne babasinin sekiz yasindayken oldugunu, onlari bir yildiz olarak dusundugunu, hizli arabalardan, yalniz yatmaktan ve karanliktan korktugunu soyler. Ozur dilemesini ister, Arnav bir turlu soyleyemez. Khushi tam gidecekken, gozlerinde yaslar “ Ozur dilerim, gercekten ozur dilerim” der. Rabba veee….
    *asudem*
    [/B]
    Arnav Singh Raizadanın ilk defa "özür" dilediği bölümdür...

Bölüm 85...

Khushi Arnav’in ondan ozur diledigine hala inanamiyordur. Hazirlanirken kollarindaki izleri gorur ve dupattasini onlari kapatacak sekilde orter. Khushi’nin babasi da Shyam’in acigini yakalamak icin takiptedir. Lavanya Arnav’in giyinmesine yardim ederken Arnav”sen benim karim degilsin, asla da olmayacaksin” der, Lavanya buna cok uzulur. Khushi Arnav’i gorunce ozur dileyince degisecegini umarak gulumser ama Arnav ayni Arnav’dir. Khushi’nin yanindan gecerken Khushi’nin dupattasi laptopuna takilir, kollari acilinca kollarindaki izleri goren Arnav uzulur ve ozur diler. Khushi saskin bir sekilde bakarken Arnav’da donup ona bakar. Khushi Lavanya’yi gelin gibi giydirir. Arnav’in onu e$i gibi gormesini ister. Khushi odadan cikamadan Arnav gelir.
    Arnav Sİngh Raizadanın şaşılacak şekilde 2. defa özür dilediği bölümdür.
    *asudem*
    [/B]

Bölüm 86...
    Khushi odadan cikamayinca banyoya saklanir. Arnav gelir, ilk basta Lavanya’yi fark etmez, sonra gorur ve azarlamaya baslar. Bu sirada banyoda saklanmakta olan Khushi’yi fark eder. Khushi’ye orta sinif dusuncelerinin burada gecmedigini ozel hayatina karismamasini soyler ve odadan kovar. Lavanya’ya da kiyafetini degistirmesini soyler ama o kabul etmez. Buyuk bir kavga ederler ve Lavanya evi terk eder. Arnav butun sucun Khushi’de oldugunu, Lavanya’nin gittigine gore bu evde isinin bittigini evden ve hayatindan cikmasini soyler. Khushi Lavanya ile Armav’i baristirmaya calisir. Lavanya’ya telefon eder ozur dilemesi icin o kabul etmez. Anjeli’yi arar, Arnav cikar korkudan sesi cikmaz telefonu kapar. Bir iki denemeden sonra Arnav Khushi’nin oldugunu anlar, cesaretini toplayan Khushi konusur ama bu sefer Arnav dinlemez. Khushi Lavanya’nin agzindan mektup yazar. Mektubu Arnav’a goturur Lavanya’nin yazdigini ozur diledigini soyler. Arnav mektubu okur okumaz yirtar.*asudem*
    [/B]
    Lavanyanın, Arnavla kavga edip evi terk ettiği ve Khushinin Lavanyayı geri döndürmek için çalışmalara başladığı bölümdür.

87. Bölüm

Arnav mektubu yirtar “iste cevabim, kim yazdiysa ona gotur” der. Arnav’dan bir sonuc alamayan Khushi Lavanya’nin evine gider, valizini hazirlarken gorunce Arnav’in ozur diledigini sanar. Lavanya Londra’ya gidecegini soyler. Herkes Lavanya ve Arnav’i baristirmaya calisir. Manorama Lavanya’yi arar ama ikna edemez. Anjeli ve Shyam oyun oynarlar ama Arnav anlar. Tum aile psikolojik baski yapar yine de i$e yaramaz. Arnav toplantiya gider, toplantinin ortasinda Khushi iceri dalar. Lavanya’nin ulkeyi terk edecegini soyler, Arnav hicbir tepki vermez ve iliskilerinin bittigini soyler. Sozleriyle Khushi’yi uzmus, yaralamistir yine….*asudem*

Bölüm 88...

Arnav ve Lavanya’nin ayrilmasindan dolayi kendini suclayan Khushi barismalari icin careler arar. Altin bilezigini satarak Arnav’in ofisini cicekci dukkanina cevirir, Lavanya’nin agzindan ozur notu yazar. Arnav, Lavanya’yi dusunecegine Khushi’yi dusunur “neden onun goz yaslari beni perisan ediyor, neden onu uzgun gormeye dayanamiyorum” der. Khushi Lavanya’nin yanindadir, onu ikna etmeye calisirken Arnav gelir. Lavanya kosarak Arnav’a sarilir. Khushi onlari oyle gorunce gozlerinden anlam veremedigi yaslar dokulur. Arnav’la goz goze gelirler, bakisirlar. Ikiside bir birlerine olan asklarinin farkinda degillerdir. Khushi kosarak gider. Arnav Lavanya’yi eve getirir. Khushi “Arnav ve Lavanya baristilar ama onlari oyle gorunce neden boyle perisan oldum” diye kendine sorar. Khushi’nin akli basindan gitmistir, Arnav’dan baska birsey dusunemez olmustur ..*asudem*

Khushinin taktiklerinin işe yaradığı ve Lavanyanın geri döndüğü bölümdür.(Bu bölümde Khushi, Arnav ile Lavanyayı sarılırken gördüğünde istemsiz gözyaşı döker ve buna anlam veremez)

Bölüm 89...

Lavanya tapinagi temizlerken anneannenin bitkisini havuz basina goturur. Anneanne bitkiyi gormeyince kizar , bu sirada Khushi gelir neler oldugunu anlamaya calisirken Arnav gelir. Aksam ablasina ismi vermeden Arnav yanindayken kendisindeki tuhaf hallerden bahsederken Shyam “eger o kisi yanindayken kalp atislari hizlaniyorsa bir sorun vardir” demistir. Iste Arnav yanina geldiginden beri kalbi deli gibi atmaya baslar. Tum sesler kesilir, sadece kendi kalp atislarini duyuyordur. Bu hulyali durumdan Khushi’yi Lavanya cikarir. Saksiyi havuz basina goturdugunu, eger anneanne ogrenirse evden kovacagini soyleyince Khushi sucu Arnav’in uzerine atarak Lavanya’yi bu olaydan kurtarir. Herkesle birlikte Arnav’da saskinlik icindedir. Khushi’nin goz kirpmalari sonunda isi anlayan Arnav sucu kabul eder. Khushi Lavanya’ya birseyler ogretmeye yeniden baslar. Arnav etrafta oldukca Khushi’nin kulaklarinda sadece kalbinin sesi vardir, diger sesleri duyamaz. Shyam’in dedikleri aklina gelir, Test etmeye karar verir. Gazete okuyan Arnav’in arkasina yaklasir kalbi hizli atmaya baslar, uzaklasir yavaslar, bir kac kere tekrar eder hep ayni. Pencereden olanlari izleyen Arnav “ne oldu aklini mi kacirdin” der. Ertesi gun ritual icin eve dokuz kiz cocugu gelir, onlarla ilgilenme gorevi Khishi’nindir.*asudem*

Khushinin kalp atışlarının nedenini sorguladığı bölüm

Bölüm 90...

Khushi dokuz tatli canavarla ugrasirken Shyam’da entrika pesinde. Yildiz haritalarini degistirmek icin rahiple anlasma yapar, Khushi ile evlenmek icin. Cocuklar girilmemesi gereken odaya girerler, Arnav’in odasi. Odanin altini ustune getirirler,proje maketi parcalarlar, Arnav’in resmine biyik cizerler. Khushi hepsini toplar salona getirir, korebe oynamaya baslarlar. Khushi ebedir veeeee Arnav’i yakalar!!! Arnav’in cocuklari fark etmemesi icin cirpinan Khushi ne yapacagini bilemez. Arnav kirilmis maketi gorur ve Khushi’ye” benim ozel esyalarima dokuma demedim mi sana “ diye kizar, biyik cizilmis resmini gorunce sinirden kopurur. Veee sonunda cocuklar Arnav’a yakalanir. Arnav’in odasina girmesinler diye cocuklara “ O bir seytan, cocuklari yiyor” demistir, cocuklarda Arnav’in yaninda Khushi’nin soylediklerini tekrarlayinca Arnav’in siniri en ust seviyeye ulasir. Anneanne gelir ve Khushi ile cocuklari kurtarir.*asudem*

Küçük cimcimelerin ortalığı karıştırıp Arnavı delirttiği bölüm.

91. Bölüm:

Khushi cocuklari ozur dilemesi icin Arnav’in yanina getirir. Cocuklar ozur diler ama Arnav’in affetmeye niyeti yoktur, ayrica Anjeli ile de tartisir. Anjeli haliya takilip duser, Khushi Arnav’I cagirir ama Arnav Khushi’nin ona oyun oynadigini sanar ve gelmez. Khushi Anjeli’ye yardim eder ayagini duzeltir. Arnav gelir ama Anjeli ona kirgindir, konusmak istemez. Khushi’nin cocuklari affetmesi icin soylediklerini o ablasina soyler. Ablasi Arnav’I, Arnav’da cocuklari affeder. Khushi eve gitmek icin ayrilir, Anjeli onun oruc tuttugunu, ona yemek hazirladigini soyler. Arnav ben ona veririm deyip Khushi’nin arkasindan seslenir, yine kizacagini sanan Khushi o heyecanla bir suru sey soyler. Arnav onu susturur ve yemek kabini verir. Khushi’nin kalbi yine hizla atmaya baslar. Khushi kalp carpintisindan kurtulmak icin Arnav’dan uzak durmasi gerektigine karar verir. Lavanya ve Arnav’in is seyahatine gideceklerini ogrenen Khushi, Arnav’in Lavanya ile vakit gecirmesi icin plan yapar..*asudem*

Bölüm 92.

Arnav’in seker ilaci bitmistir. Odasinda calisirken fenalasir, mutfaga iner, Khushi onu gormek istemedigini ve gitmesini soyler. Tekrar dondugunde Arnav arkasinda yoktur. Gittigini sanar ama Arnav yere yigilmistir. Akash ve Payal pazarda karsilasirlar, ask coktan bacayi sarmistir. Khushi Arnav’i oyle gorunce telaslanir, herkesi arar ama ulasamaz ve Arnav bayilir. Khushi’den tatli ister, o da Arnav’a jalebi yedirir, sonunda Arnav kendine gelmistir. Tatli almak icin mutfaga gelen Arnav’a soylediklerinden dolayi pisman olan Khushi Arnav’dan ozur dilemek icin odasina gider. Hamurlu ellerini konusurken yuzune gozune surer. Bu hali Arnav’i guldurur. (gulmek bir insana bu kadar mi yakisir) Anjeli gelir, yillardan sonra senin guldugunu gordum der ve kahkahalarinin sebebini sorunca Arnav’da Khushi’yi gosterir, o da gulmeye baslar. Khushi is basinda, Arnav’in arabasinin benzinini bosaltir. Yaptigi lokmalari bagaja koymak icin kapagi acar, yerlestirirken dupattasi takilir, onu kurtarayim darken kafasini carpar ve bagajin icine bayilir. Gittigi guzellik salonunda alerji olan Lavanya’yi goren Arnav toplantiya tek basina gitmeye karar verir. *asudem*

Arnavın şekeri yüzünden baygınlık geçirdiği bölüm.

Bölüm 93...

Arnav ve Khushi Nainital’e yola cikarlar. Tabi Arnav on koltukta, Khushi bagajda. Khushi bagira bagira sesini en sonunda Arnav’a duyurur. Grev yuzunden geri donmeye taksi bulamayan Khushi Arnav’la beraber Nainital’e yola cikar. Arnav gec kaldigi icin gaza basar, Khushi’nin korktugunu gorunce onun hizli arabalardan korktugunu soyledigi ani hatirlar ve gazdan ayagini ceker. Benzin deposunun isigi yanar, Arnav” nasil olur sabah doldurmustum” der ve araba yolda kalir. Arabayi iterek benzin istasyonuna gitmek isterler ama basaramazlar. Arnav yuruyerek gitmeye karar verir, Khushi gelmeyecegini soylesede korkup arkadan gizlice onu takip ederek yola koyulur. Arnav Khushi’nin varligini hissedince beraber yurumeye baslarlar. Khushi’nin cenesi dusmustur yine. Arnav kizar ve 5 dakika susmasini , susmazsa maasinin yarisini kesecegini soyler. Arnav “ Khushi en sonunda sustu” derken arkasina dondugunde onu bulamaz ve aramaya baslar.*asudem*

Khushinin aracın bagajında kaldığı ve bu yüzden Arnavla beraber yol maceralarının başladığı bölüm.

Bölüm 94..

Kaçak gelinin Khushinin kıyafetlerini çaldığı bölüm

Bölüm 95...

Çevredekilerin Arnav ve khushiyi evli bir çift sandıkları bölüm(Bu bölümde telefonla babasıyla konuşan Khushinin, Arnavın kucağına düşer, "bırak beni" diyen Khushi, Arnav tarafından yere atılır)

Bölüm 96..

Bu olanlara artık sessiz kalamayan Arnav, sözde gelinini sırtına attığı gibi odalarına götürür. Kızı soğukta ve karanlıkta bırakacak kadar da insafsız olacaktır.

Bölüm 97...

Yaptıklarından pişman olan Arnav, Khushiye gözü gibi bakar.

Bölüm 98:

Nainitaal donusu vardir bu bolumde, Khushi ile Arnavi arabada Delhiye donerken izleriz. Arnav surekli adamlari dovdugunu ve Khushinin onun omuzunda dokundugunu dusunur. Garibim Khushide arabada sessizlik olmasin diye konusmaya baslar, iyiki toplantin olmadi filan der. Delhi sinirina geldiklerinde Arnava konusup birseyler soylemesini ister, cunku yoksa kendini kotu hissedecektir. Hatta garibim beni yine azarla ve seviyemi goster der ve konusur durur. Arnavin agzindan ''shut up'' kelimesi cikinca Arnav konustu diye garibim sevincten bayram eder ve Devi Maiyyasina tesekkur eder. Ve tabi cenesi dahada acilir ve Arnavin dovdugu serseleriden bahseder. Eger onlar sana el kaldirsaydi dediginde de Arnav frene basar ve ''get out'' der. Ustune ustluk taksiye biinmesi icin para bile vermeye kalkar. Garibim Khushi araban iner ve boiynu buyuk kalir.
    Eve gelen Khushi babasinin hastaneye kaldirildigini ogrenir.
    Arnavda eve bir hisimla girer ve hemen odasina gider. Odasinda sinirini dolaptan cikarir ve dovdugu adamlari ve Khushinin arabada dediklerini dusunur.
    simdiye kadar ben ondan rahatsizdim peki bugun bana ne oldu diye kendi

sunrise

Bölüm 99...

Babasının durumuna üzülen Khushi, sanki tüm gün onun gelmesini bekliyormuş gibi koşarak Arnava sarılır ve ağlayarak içini döker...

Bölüm 100:

Bu bolumun basinda hastanede sarilma olayi gerceklesir. Ve bu olaydan sonra hem Khushi hemde Arnav birbilerilerini surekli dusunur.
    Arnav Khushiyi o an neden teselli etmedim diyerek kendisiyle bir ic hesaplasma yapar. Lavanya ona sarilirken o onun Khushi oldugunu hayal edip geri sarilir ve endiselenme hersey iyi olacak der. Lavanyanin ne duzelecek sorusu karsisinda irkilip kendine gelir.

Ciceklerini sularken bile Khushiyi dusunur, ic sesi ''hersey duzelecek kelimesini duymak istiyordu sadece ve ben bunu diyemedim. Oysaki tamamen kirilmisti.''

Khushi hastane faturasini odemek icin Raizadalaragelir. Arnav ceki zaten hazir etmistir ve kendisine verir. Khushi ceki aldiginda 3000 Rupinin eksik oldugunu gorur ve Arnav ve Anjeliden muhasebecinin onu vergi icin kestigini ogrenir.
    Arnav KHushi ordayken kalkip gider ve sonra elinde yeni bir cekle geri doner ama geldiginde Khushinin evden ayrildigini gorur.

Kor olasi Shyamda Khushiyle evlebilmek icin iyice kafalari bulandirip iyice bu isin halanin aklina yatmasini saglar.sunrise
    Konu Argosy tarafından (18-05-16 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    112
    Verdiği Beğeni
    14

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bölüm 101...

Khushi ve ailesinin içinde bulunduğu zor durumu gören Arnav, hastane masraflarını gizlice öder. Bunu farkeden Khushi önce gurur yapsa da daha sonra durumu kabullenir. Arnav Khushiye destek olur.

Bölüm 102...

Arnavın davranışlarında büyük değişimler görülmeye başlar. Khushi evdeki değerli bir vazoyu düşürüp kırıcak ve Arnav bunu önemsemeyecektir(Eski odun Arnav olsaydı kesin kıyameti koparırdı) Bölüm sonunda, aldığı deterjan paketlerinden gümüş çıkmasını isteyen Khushiyi büyük bir süpriz bekliyordur

Bölüm 103...

Havuz kenarında lamba süslemeleriyle uğraşan Khushi, istemeden lambalara dolanır. Kurtarıcısı, onu zarif bir şekilde lambalardan kurtarır (Duyguları onları esir almaya başlamıştır bile.)

Bölüm 104...

Diwali için yer süslemeleriyle uğraşan Anjeli ve Khushi kendi aralarında evlilik hakkında konuşmaya başlar. Khushinin evlilikle ilgili kurduğu cümleler, Arnavın dikkatini çeker. Bölüm sonunda, Arnav dengesini kaybedip Khushiyle birlikte yerdeki güzelim rangoli süslemelerin üzerine düşecektir

Bölüm 105...

Bu bölümde Khushi, her yerde arnavın hayaliyle karşılaşır (taksi şoförü, güvenlik vs hepsi aniden Arnav oluverir) Bölüm sonunda artık aklını yitirmek üzere olan Khushi, Arnav jalebisi yapar

106. Bölüm

Khushi jalebi yaparken dusunmekten deli oldugu icin kendine ''aklina geleni dusunuyorsun yeter artik'' diye kizar ve yagin altini kapatir. Serbette attigi jalebileri cikarmak icin o tencereye yoneldiginde birde ne gorsun, o dalginlikla Arnav yazan jalebi yapmistir. Devi maiyya ben ne yaptim der ve o an Payal da gelince Atrnav yazan jalebiyi ona gostermemek icin etekleri tutusur. Jalebiyi hemencecik parcalar ve o aceleylede sicak olan jalebiyi ufliyerek yemeye baslar.
    Payal hersene Diwalide yaptigini ne zaman yapacagini sorar Khushiye o da yarin vakit buldugunda yapacagini der. Payal da nerde Raizadalarin evindemi diye serzeniste bulunur. Payal gittikten sonra Khushi devi maiyyasina ben onu surekli Arnavin yanina godnerdigi icin soylenmeye baslar.

Arnav telefonda konusurken eline mor kacagi gercer ve rangolinin uzerine dustukleri ani hatirlar ve dalip gider. Anjeli onun o halini gorur ve bu tur dalginliklarin sadece 2 defa oldugunu der, biri is ile cok mesgul olundugu zaman, digeride asik olundugu zaman. Arnavda iskolik oldugundan onun 1. sebepten dolayi dalgin oldugunda karar verir. Ve zaten asiksin der, Arnav sacmalik filan desende sonra Anjeli Lavanyanin ismini zikreder ve Arnav bir hos olur ve duraklar kalir.

Raizadakara gelen Khushi Diwali hazirliklari icin yardim eder ve yaglambalarini kendisinin yaptigini der, malzemeleride yaninda getirmistir ve lambalari yapmayi Lavanyaya da ogretmek ister, Ama dalgin oldugu icin toprak getirmeyi unutmustur. Lavanya ona topragi havuz tarafinda duran ciceklerden almasini soyler.
    Sunrise

Bölüm 107..

Kandiller için toprağa ihtiyacı olan Khushi, Arnavın odasına gizlice toprak çalmaya gider.Bu sırada Arnavla karşılaşan Khushi heyecanlanınca gözüne toz kaçırıverir...Tabi tozu çıkaracak olan kişi, narin üfürüşleriyle Arnavdan başkası olmayacaktır Bölüm sonunda Arnavın kendisine büyü yaptığını sanan Khushi, Arnavın meyve suyuna bir çeşit toz atacak ve Arnav öksürük krizine boğulacaktır )

Bölüm 108...

Kendini kurnaz sanan Khushi, yaptığı tuzağın kamera tarafından çekildiğinden habersizdir. Arnavın hışmına uğrar yine

Bölüm 109...

Diwali günü gelmiştir. Khushi hazırladığı kandilleri salonun ortasına ahenkle sıralar. Ama kendisini çemberin tam ortasına hapsetmiştir... Arnav ise salonun orta yerinde, kırmızılar içinde tüm güzelliğiyle duran Khushiyi görür ve adeta büyülenir

Bölüm 110...

Khushi ile Arnav artık birbirlerine karşı inanılmaz bir çekim duymaktadırlar, ikisinin de duyguları karmakarışıktır. Arnav, Khushinin yalnız olduğunu gördüğü bir ara onun yanına gider, O sırada Khushi ayağını burkar.Arnav Khushiyi sandalyeye oturtup ayağını tedavi etmeye çalışır. Ama sonra gitmesine izin vermez. O an uzun zamandan beri sakladığı halhalı ortaya çıkarıverir (Argosy'nin notu , Arnava ol-bit-geber sahnesi, ye , yut sahnesi)

Bölüm 111...

Arnav'ın duygularına yenik düştüğünü gördüğümüz bölüm...Bu bölümde Arnav Khushi'nin güzelliğine kapılıp onu öpecekken, ansızın çalan telefon yüzünde bir anda gerçek dünyaya dönüş yapacaklardır. Khushi olanlar karşısında şaşkındır. Sorularına cevap aradığı sırada Arnav beklenmeyen bir davranış sergileyecektir

Bölüm 112...

Arnav, davetlilerin huzurunda Lavanya ile evleneceğinin müjdesini verirken Khushi o anda büyük bir yıkım yaşar. Kimseye belli etmeden evden ayrılmak ister...Diwalinin neşesiyle sokaklarda curcuna yaşanıyorken kızımız yaşadığı şoku sessizce atlatmaya çalışıyordur. O sırada Arnav çıkagelir...

Bölüm 113...

Arnav, duygularına bir anlık yenik düşmenin verdiği hınçla Khushiye onun kalbini ve duygularını paramparça edecek acı sözler söyler. Altüst olan Khushi hem Arnavın sözleri hem de Shyamın hain oyunu yüzünden ani bir karar almak zorunda kalır...

114. Bölüm:

Khushi Syham ile evlenmeyi kabul etmistir. Hala nerdeyse gobek atacak. Khushi ve Shyam buyuklerin ve devi maiyyanin hayir duasini alirlar ama Khushi hala dalgindir.

Arnavda dalgindir. Anjeli ona Lavanya ile aldigi karardan mutlu olup olmadigini ve o karari kalbiyle alip almadigini sorar, ama bizimkisi havuz basinda Khushi ile yasadiklarini dusunur.

Payal Khushiye verdigin karardan emin olup olmadigini ve aceleyle alip almadigini sorar. Khushide ayagindaki halhala bakarak havuz basinda olanlari dusunur ve ablasina bazi seylerin oylesine dusunmedenanlamadan oldugunu soyler.

Khushi sabah evde hazirlanirken cantasi yere duser ve icindekileri toplarken Arnavin dilek anahtari eline gecer,Sunrise

Bölüm 115...

Khushi, Lavanyayı eğitme işine artık gerek kalmadığı düşünür ve Shantivandan tamamen kopmaya karar verir. Vedalaşmak için son kez oraya gider...O sırada daha önce sakladığı dilek anahtarını Arnav'a vermek ister. Kafası karmakarışık ve öfkeli olan Arnav, öfkesini Khushiden çıkaracak ve onun canını bir kez daha yakacaktır

Bölüm 116...

Khushi ayrıldıktan sonra biraz olsun öfkesi yatışan Arnav daha sağlıklı düşünmeye başlar ve o sırada masanın üzerinde gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırır.Khushi ise tapınağa çoktan ulaşmış duasını ediyordur...Shyam cephesinde ise gergin bir bekleyiş vardır.Rahip nişan için uğurlu vakti belirlediği halde Khushi henüz dönmemiştir. Arnav ile Khushi tapınakta karşılaşır. Bu sefer Khushi öfkesini kusar...Ama Arnav'ın onun yaralarını iyileştirmeden gitmeye niyeti yoktur

Bölüm 117...

Shyam'ın kurduğu plan işe yarar. Khushi gönülsüzce nişan yüzüğünü takmak zorunda kalır Artık istemese de Shyam'ın nişanlısıdır.Ama aklında hala tapınakta geçirdiği o dakikalar vardır...

118. Bölüm:

Arnav Khusiyle tapinaktan ayrildigini ve ona bir daha birbirleriyle konusmayacagini dedigini hatirlayarak uyanir ve uyanir uyanmaz onu azarliyan bir adet Anjeli ile karsilasir. Ne oldugunu anlamadan ne yaptigini bilmeden saskinlikla baka kalir ablasina. Ablasi azari bitirince gulmeye baslar ve ona nazar degmesin diye oyle yaptigini der, cunku o gun bhai dooj dur ve ablasi yine elinde tepsisiyle kardesine dua edecektir.

Hala yuzugu takmayan Khushiye bir onceki bolumde kizmistir ve bu bolumde ordan devam eder sahne. Parmagi iyilestiginde yuzugunu dogru parmaga (yani sol elin yuzuk parmagina) takmasini soyler cunku o parmagin nabzi direkt kalbe gidermis. Hala bunu der demez Khushi tapinakta Arnavin o parmagi sargi bezi ile sardigini hatirlar.

Raizadalarin evinde Khushinin artik gelmiyecegini hatirlarlar ve herkes biryandan Khushiden bahseder ve ona ovguler yagdirir. Arnav buna dayanamaz ve yeter artik diye isyan eder. O artik gitmistir ve herkesin bunu anlamasi gerekirmis. Anjeli onu orda bir guzel azarlar ve Khushiye nasil davrandigini gordugunu der. Insanlara duzgun davranmasini soyler cunku kimi ne zaman son kez gordugunu bilmiyecegini de der. Bunun uzerine Arnav tapinakta Khushiyele nasil ayrildigini ve ona onu artik gormeyecegini ve onunla konusmiyacagini dedigini hatirlar.

Anjeli Khushiyi arar ve onu Raizadalarin evine cagirir. Sesi endiseli geldigi icin Khushi gitmeye karar verir ve gider.
    Eve gittiginde naniji ve Lavanya tartisiyordur. Tabi o tartisma hepsi dumensen onlarin maksati Khushinin yine eskisi gibi eve gidip gelmesi. Khushi safi da zaten hemen inanir ve Lavanyaya ogretmenlik yapmak icin kollari yine sivar.Sunrise

Bölüm 119...

Anjali, Lavanya ve Nanijinin planı işe yaramış , geçici bir sürede olsa khushiyi shantivana geri dönmesi için ikna etmeyi başarmışlardır. Khushi hem Lavanya ile eğitime devam edip hem de Arnavın yüzünü görmemeyi düşlerken...Kendini yine istemeden Arnav Singh Raizadanın kollarında bulacaktır

Bölüm 120...

Karşılıklı bir anlaşma yapan ikili, sözde birbirleri ile hiç muhatap olmayacaklardır...
    Ta ki işyerinden acil telefon gelene kadar Khushinin bu acil notu Asr ye iletmesi gerekecektir. Ama nasıl

Konu Argosy tarafından (12-03-16 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    112
    Verdiği Beğeni
    14

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bölüm 121...

Arnav not kendisine ulaşmadığı için yeterince öfkelidir. Sofrada yemek için yanlışlıkla Lavanyanın hazırladıklarını seçer ve Khushi nin tüm işaret diline rağmen yemeğe devam eder Khushi Arnavın haline dayanamaz ve iyilik yapmak ister...Ama yine Arnavın hışmına uğrar. Arnavın tepkisine sinir olan Khushi intikamını alır ve onu yine deli eder

Bölüm 122...

Khushi Arnavı çıldırttıktan sonra kaçamaz ve yakalanır Ama Arnav dha önce yaptıkları anlaşmayı hatırlayarak(birbirleriyle konuşmama) bir şey diyemez...Anjali annelerine ait sandığı ortaya çıkarır ve anılar tazelenir...Annesi konusunda epey hassas olan Arnav duygulanır. O sırada odaya giren Khushi şaşkındır. Çünkü Arnavı ilk defa böyle görmüştür. İkili uzun zaman sonra yeniden duygularını paylaşırlar. Khushii, oradan ayrılırken çok önemli bir şeyi geride bıraktığının farkında değildir

Bölüm 123...

Arnav yerde bir yüzük bulur ve sahibini aramaya başlar. Anjali yüzüğü Shyamın almış olabileceğini düşünür. Ama Shyam durumu kurtarmak için almadığını söyler. Bu esnada Khushi yüzüğü kaybettiğini farkeder ve deli gibi aramaya başlar...

Bölüm 124...

Khushi deli dana gibi yüzüğünü ararken Arnav ile çarpışır...Arnav daha ağzını açamadan ona lafı yapıştırır çarptığı için asla özür dilemeyeceğini söyler ve yanından ayrılır. Arnav hem şaşkın hem de öfkelidir.
    Khushi Manorama sayesinde Anjali ve diğerlerinin oyununu öğrenir. Evden gitmek ister ama onlar engel olurlar. Olay tatlıya bağlanır. Khushi diğer taraftan yüzüğünü aramaya devam eder. Ama yüzük çoktan Arnavın eline geçmiştir bile. Anjaliden yüzüğün sahibinin Khushi olduğunu öğrenen Arnav, bu durumu koz olarak kullanır. Khushi yüzüğü almaya gelir. Ancak Arnav, alabilmesi için tek şartı olduğu söyler. Khushi şartı kabul etmez ve odadan çıkar. Evden gelen telefonla çaresiz kalan Khushi odaya geri dönmek zorunda kalır. Arnav zafer edasıyla onu bekliyordur.Khushi gururunu ayaklar altına alarak defalarca özür dilemeye başlar. Böyle bir şey beklemeyen Arnav Khushinin haline üzülür ve yüzüğü ona geri verir. Khushi öfke ve üzüntüyle karışık bir haldeyken yüzüğü takmayı bir türlü beceremez. Arnav yüzüğü onun elinden alır ve kendi takmak ister...Az sonra öğreneceği acı gerçek, Arnav!ın derinlere attığı duygularının istemsizce ortaya çıkmasına sebep olacaktır

Bölüm 125...

Arnav Khushi'nin nişanlandığını öğrenerek yıkılmıştır. Öfkesini bitkilerinden çıkarırken elini keser...

Bölüm 126...

Arnav'ın öfkesinden sadece Khushi değil herkes nasibini alır. Lavanya ile nişanını tüm itirazlara rağmen ertesi güne almak ister.

Bölüm 127...

Arnav'ın hareketlerine anlam veremeyen Khushi onunla konuşmak ister. Arnav ona ilginç bir soru yöneltir, Khushi tüm duygularına rağmen Arnav'a istediği yönde bir cevap vermez. Ama bu cevapla kendine khushi'yi hedef seçer...Nişanı öne almaktan vazgeçer ama bir şartı vardır. Tüm nişan hazırlıklarıyla Khushi'nin bizzat ilgilenmesini ister...Amaç kızın canını yakmaktır

Bölüm 128...

Nişan hazırlıkları başlamıştır. Lavanya'ya nişan takısı seçmek için eve kuyumcu çağırılır. Khushi takı setlerinden birini çok beğenir. Kuyumcu ısrarla denemesini ister. Khushi istemediğini söyler. Konuşmalara şahit olan Arnav, Khushi'nin beğendiği takı setini alır ve Khushi'ye uzatır. Khushi şaşkındır. Ne söyleyeceğini bilemezken Arnav'ın niyetinin başka olduğunu anlaması uzun sürmez

Bölüm 129...

Arnav, takıyı Khushi'nin gözünün içine baka baka Lavanya'ya takar. Khushi bir kez daha kırılmıştır.
    Lavanya için elbise alışverişine çıkılır. Bu tür şeylerle asla ilgilenmeyen Arnav, bu kez fikir değiştirip onlarla gitmeye karar verir. Lavanya Khushi içinde bir kıyafet seçer ve hemen üzerinde denemesini söyler. Lavanya'nın ısrarlarına dayanamayan Khushi, kıyafeti üstüne giyer. O sırada odaya Arnav girer ve güzelliğe bakakalır ama gerçek dünyaya dönmeleri uzun sürmez. Ve Arnav, zehir gibi sözlerle kızın bir kez daha canını yakmaktan geri kalmaz...

Bölüm 130:

Arnav'ın nişanı için hazırlıklar sürüyor..elbise alışverişi bitmiş eve gelinmiştir..lavanya khushı'nin kıyafetlerine benzer bir kıyafet almıştır...biçare lavanya..ne bilsin arnav'ın derdini..biz biliyoz annem biz biliyoz..khushı de biliyoz..bu yüzden harekete geçer..kalbi yeniden kırılır.."senin varlığının ya da yokluğunun benim için fark ettiğini sanıyorsan bunu unut"..hee canım ciğerim hee...ama en azından khushı'nin çabası sonuç verir..arnav lavanya dan özür diler..dikkat..asıl özüre gel..

Bölüm 131:

hesapta olmayan buluşma..devi maya yine iş başında "iki kişilik masa mı? evet..iki..o ve onun kibiri"

Bölüm 132:

ikilinin çekişmesi payal ve akash için sorun..tam gaz didişmeye devam..sonra akıllar başa gelir ilk ortak harekat için karar alınır..bu sefer masa sahiden iki kişilik

Bölüm 133:

khushı'nin parlak bir drama planı var..hiç arnav'lık değil..ama akash da khushı tarafında..başa gelen çekilir..arnav uyacak plana..ve sonuç..kesinlikle garanti

Bölüm 134-135:

garantili plan manorama'ya takılır..khushı ikna edilmesi için arnav'a taktik öğretir.."duygular,duygular..." arnav ise bu sefer kendi bildiğini okuyacaktır.."çözüm güç ve parayla sağlanır" ..bu da garanti sonuç..demek ki neymiş..herkes kendi akrabasına kendi taktiğini uygulasın:img-hyste

Bölüm 136:

gupta'lara akash'ın düğünü için gidilir...tüm payal-akash mevzusu herzaman ki gibi arnav ve khushı'ye göndermeler ile dolu..devi maya iş başında.."ama bu aşk meselesi"..arnav çayı döktü khushı herbişeyciği halledecekti..gitti gömlek

Bölüm 137:

khushı'nin felç babası anjali'yi tanır..fenalaşır..misafirler gidecektir..arnav hariç..söyleyecekleri var..khushı yanlış alarmlar veriyor..alarmın yanlış olduğunu anlayınca lastiğin havasını indiriyor..her anlamda alarm veriyor bu kız arnav sıngh raizada tekerlek değiştirmeyi bilmiyor flash flash flash

ek: gifleri bulmak zaten güç tek resim bile bulamadım ..hem de bu sahneye..nerelere gideeeemmmm,nasıl nasıl edeeeemmmm

Bölüm 138:

puja var..khushı şüphelerde..şiyam'ın gerçek yüzünü görmeye adım adım..

139.bölüm

Khushi ve Shyam sonunda terasta karsilasirlar.. Shyamin gercek yüzünü gören Khushi nisan yüzügünü atar..Tabi shyama da okkali bir tokat atar..(DILEK10)

140.bolum

Khushi Shyamin kim olduğu öğrenmiş ve Arnavin omuzunda ağlamıştır.
    Bolum Arnavla Khushinin havuz başındaki görüntüleriyle başlar. Arnav ağlayan Khushiye ne olduğunu yoksa nisanlisininmi birşey yaptığını sorar. Khushi Arnavin ablasını ne kadar sevdiğini hatırlayıp çekip gider, Arnav Khushi deyip peşinden gider.
    Khushiyi salonda durdururlar Arnavda orda birşey demez.
    Anjeli kocasını övüp durur ve Khushiyle tanıştırır garibim sesini çıkarmaz ve çıkıp gider.
    Dalgın dalgın olanları düşünerek eve gider. Kör olası Shyam kendini aklamak için kamyonun önüne atar ve Khushi onu kurtarır. Anjeli için yapmıştır.

Arnav Khushinin omuzunda ağlamasını düşünür ve Khushiyi arayıp aramamak için kararsız dır. Lavanyaya ve ablasina Khushinin nerde olduğunu sorar ve tabi sebep olarakta nişan için yapılacak işleri önüne sürer. Anjeli telegonda Khushiye ulaşamayınca üstelik evindekilerinden telefon gelince ve Khushinin eve henüz ulaşmadığını öğrenince dahada endişelenir.Sunrise

Konu Argosy tarafından (07-03-16 Saat 08:12 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    112
    Verdiği Beğeni
    14

Bahsedilme
    2 Mesaj

141. Bölüm:
    Khushi tapınakta devi maiyyasiyla konuşmaktadır. Telefonu birkac kez çalar ve telefonu açmaz. Sonra açar ve arayan Arnav dır Khushiyi bir güzel azarlar. Onun icin ne kadar endişelendigini ve bir daha boyle yapmaması ni söyler. Khushinin iyi olup olmadığı ni ve nerde olduğunu sorar. Khushi tapinakta olduğunu ve onun için endişelenmemesini soyler ve Arnav hemen senin icin endiselenmedim bir sürü iş güç var diye lafi kıvırır. O bunları söylerken Lavanya onu kapının önünde iken duyar.
    Shyam kendini aklamak için daha Khushi eve varmadan gerçeği evdekilere söylemiş. Khushi eve gidi ce onunla karşılaşır. Herkes sonra onu ayarlayıp ondan yüz çevirir ve Shyam evden gider.Sabah gerçeği Anjeli ye söyleme kararı alirlar ve Khushiye destek olurlar.
    Arnav hala Khushinin ağlamaklı halini düşünür ve o dalgınlıkla gelen telefondaki nişan gününe gelen randevuyu kabul eder. Bunu duyan Lavanya o gün nişan olacağını hatırlatır. Arnav bu konu için özür diler ama özür diledikten sonra Khushi der ve Lavanya ona ozur diledigi kisinin Khushi degilde Lavanya olduğunu hatırlatır.Sunrise

142.bölüm

Arnav Lavanya konusmasi yasanir..Onlarda ayrilirlar..(DILEK10)

Ozur diledigi kisinin Lavanya oldugunu anlayan Arnav Lavanyaya aciklama yapmak ister amalavanya gider ve o gittikten sonra kendine ben ne yapiyorum diye sor sormaya baslar ve lavanya ile alakali bir takim seyleri dusunur.
    Khushi Shyam ile alakali gercekleri soylemek icin Shantivana gelir, ama Anjalinin mangal sutrasi kopunca ve Anjeli bundan dolayi uzerine panikleyip uzulmeye baslayinca Khushi hicbirsey soyliyemez.
    Anjali Khushinin parmagindaki nisan yuzgunun olmadigini gorur ve yuzugun nerde oldugunu sorar ve Khushi nisanin bozuldugunu soyler. Akash ve Payalin nisani yuzuden bunu evdeki kimseye soylememisini ister
    Arnav Lavanyaya karsi hislerinin olmadigini soyler. Ayrilma karari alirlar ve Arnav bunu evdekilere soylemek ister ama Lavanya bunun Akash vePayalin nisanini etkileyiceginden dolayi buna engel olur. (Sunrise)

Bolum 143:

Khushi Shyam gerçeğini Anjaliye söylemekten vazgeçer. Ve kendi nişanınin bozulduğunu kimseye söylemesini ister.
    Evdekilre söyleyemediği der. Hem Anjeli için hemde Payal için yapamadığını der.
    Akash Payali arar ve Khushi telefonu Payalin elinden kapıp Payalin taklitini yapıp nazlanip süzülür. Akash Khushinin dediklerinden sıkılıp utanir ve telefonu o an oraya gelen Arnavin eline tutuşturur. Khushi hala Payalmis gibi konuşmaya devam eder ve sonra gülerek enişte diyerek onun sesine ne olduğunu sorar. Ablamla utanarak konusuyordun benle açık konussana der. Ve sonra Akashi ovup onu kardesi laad governor Arnava benzemedigini ve söyler. Arnav konuştuğu kişisin Akash değilde o olduğunu ve Khushinin onu hala nasıl tanımadığını der ve telefonu kapatır.(Sunrise)

Bolum 144:

Lavanya eşyalarını toplar. Arnav bunun gerekmediğini soyler ve özür diler. Hari Prakash nanijinin onları çağırdığını söyler. Lavanya Arnava gitmesini ve onun sonradan geleceğini soyler ama Arnav beraber gideceklerini der.
    Guptalar nişan için raizadalara gelir ve karsilanirlar. Korolasi Syham ilede tanistirilirlar. Hala ona birseyler yapmak icin kendini zor tutar.
    Khushi Arnav ve Lavanya ya hediye almistir ve hediyeleri onlara verir.(Sunrise)

Bolum 145:

Nisan eglencesi vardir, Lavanya ve Khushi dans ederler. Arnav gozunu danseden Khushiden alamaz.
    Khushi Lavanyanin uzgun halini fark eder ve onu odada sorguya ceker. Lavanya nisanin olmayicagini ve Arnavla aralarinda artik hicbir iliski olmadigini soyler.
    Lavanya aile uyelerini toplar ve onlarla ozel olarak konusmak istegini soyler. Herkes odasinatoplandiginda onlara Lavanya ile nisanlanmiyacagini soyler. Sebebi soranlara sebebin ne oldugunu soylemez.
    Akash ve Payal nisanlanirlar. Arnav misafirlere kendisinin nisanlanmiyacagini anons eder.(Sunrise)

146
    147. Bölüm:
    148. Bölüm:
    149. Bölüm:

150. Bölüm:

Arnav kokteyl partisinde Hint eglencesi olmasini reddeder ve Khushi bu yuzden Arnava sinirlenir. Arnav NKye Khushinin deli oldugunu ve bu yuzden ondan uzak durmasi gerektigini soyler.
    Akash Payala mektup yazmistir ve o mektubu ablasina vermesi icin Khushiye verir. Khushi mektubu verirken bile ablasiyla sakalasmayi ihmal etmez. Mektubu Manorama yazmis gibi okur, saf Payalda buna inanir. Ask onunda gozunu kor etmis iste yoksa Khushinin mektubu ters duz tuttugunu gorurdu.
    Khushi Arnava telefon eder ve en partide en azindan jalebi ve baska yerli yiyeceklerin olmasinin iyi olacagini soyler, Arnav ise dinlemez ve ustelik ben seni ne zaman davet etmistim diyerek telefonu Khushinin yuzune kapatir.
    Payal partiye gitmek icin hazirlanmistir, Khushi ise ayagi incidigi icin ablasiyla gitmez. Akash Payali almaya gelir ve Khushi evde kalir. Topalliyarak ablasini yolcu eden Khushi onu yolcu ettikten sonra birden keklik gibi sekmeye baslar ve onun bu yaptigi oyun buajinin gozunden kacmaz.
    Parti salonu gorunumu verilmis ASR ofisinde parti baslamistir. Parti sessiz sakin bir sekilde gecmemktedir.
    Khushi mutfaga girmistir ve ablasina telefon acar, ablasinin sesinden onun sikildigini anlar ve Arnava soylenmeye baslar. O soylenirken telefonu calar, arayan NKdir Khushinin partiye gelip gelmiyecegini sorar. Khushi hayir gelmiyecegim cebanini verir. Ve hayir der demez kafasinda tilkiler dolasmaya baslar ve Khushi NKden ona bir iyilik yapmasini ister. NK kabul ettiginde de neler yapilacagini anlatmaya baslar. (Sunrise)

151:

Khushi hazirlanip partiye gelir. Arnav Khushiyle karsilasir, Khushi davet ettigi icin tesekkur ederken seni davet etmedim der ama Khushi o laflari Arnavin arkasinda duran NKye soyler. Onlarin o halini goren Arnav saskinlik icindedir. Khushinin NKnin randevulastigi kisi oldugunu ogrenince dahada saskindir. Ustune birde Khushi ona onun davet etmedigi icin gelmedigini ama NK davet edince onu kirmadigi icin geldigini soyler ve Arnavi dumura ugratir.
    Arnav yanlarindan ayrilir ayrilmaz herseyin ayarlanip ayarlanmadigini konusurlar. Sonra Arnav gormeden bir takim esyalari iceriye tasirlar.
    Arnav Thai danscisi getirmis ama davetliler onu izlerken sikintidan patlamislardir. O anda Khushi getirdigi jalebi ve lassiyi (bildigimiz ayran iste) ikram eder ve milletin yuzu guler. Sonrada jalebi ve lassileri ikram ederler. O ikramlari goren Ayran ters giden birseylerin oldugunu anlar. Garsonlardan hesap sorarken isiklar soner ve Khushinin sesi duyulur. Sonra muzik baslar ve Khushi sahneye cikar ve dans edip davetlileri costurur.
    Arnav Khushiye daha nisani bozulali bir hafta olmadigini hatirlatir, Khushi ona butun bunlari ablasi icin yaptigini soyler ve onunda nisaninin bozulmasinin uzerinden bir hafta gecmedigini ve onunda parti verdigini hatirlatir sonrada eve gitmek icin salondan cikar. Kapinin onunde NKden ablasinin eve gittigini ogrenir. Nk onu eve gotutmek ister Khushi kendisi igdecegini soyler, Khushinin pesinden cikan Arnav Khushiye yanliz gidemeyiegeini ve onun onu eve goturmesini teklif eder, ama Khushi bunu red eder.(Sunrise)

Arnav Payal ve Akash icin sIkIci bir parti verir ve NK ile Khushi partiyi eglenceli hale getirirler...Arnav $ok arnav mors.Bir de bolum sonudna Khushiye 'sen nisanindan yeni ayrilmadin mi bu keyif niye' diye laf sokmaya calisan ama cevabini fazlasiyla okkalisindan alan bir Arnav.Desi Girl Dansi...(Argosy)

152. Bölüm:

Khushi cikip gider, NK israr etsede dinlemez. Onun oyle gitmesine dayanamayan NK onu eve birakmak icin onun pesinden kosar.
    Nk hala eve donmedi diye Arnav evin icinde deli danalar gibi dolanir ve NK iceri girer girmez ona azari basar.
    Sabah Raizadalarda telas vardir cunku Sangeetteki danslari calistirmasi icin eve koreograf gelecektir. Koreograftan korkan Manorama bir takim bahaneler ederek evden gider.
    Khushi ve Payal ise dans dersleri icin Raizadalara gelirler. Evdekiler onlara koreografin nasil disiplinli biri oldugunu anlatirlar.
    Koreograf gelir ve kafasinda neler yapacagini canlandirir ve gelinle damadi karsilamak icin gelinin kizkardesinin ve damadin erkek kardesinin olmasini soyler ve Khushi ve Arnavi cift olarak secer ama Arnav dans etmek istemedigini soyler. Koreograf damadin kardesi yoksa bende yokum der ve Arnav ona NYninde damadin kardesi oldugunu soyleyip onu secmesini ister. Koreogrfaf bunu kabul eder ve dans dersleri baslar. (Sunrise)

153. bolum:

Dans dersleri baslamistir herkes cift olarak dans eder. Arnav ise yukari cikip gider.
    NK ve Khushi dans ederken NKnin sakarlikla Khushinin ayagina basar.
    Shaymji yine turlu turlu oyunlarla Khushinin aklini calma pesindedir ama Khushi onu kaile almaz bile.
    Guptalarda buaji ve Garima dugun icin giyilecekleri hazirlarlar ve buaji gelinliginin Khushiye cok yakisacagini ve dugunde Khushinin onu giymesi gerektigini dusunur.
    Khushiyi arayan biaju telefonu acanin Nand Kishore oldugunu duyunca inandigi tanrinin onu aradigini dusunup mest olur. Khushi telefonu NKin elinden alir ve zorda olsa buajiye o Nand Kishorun tanri olan Nand Kishor degilde Manoramanin yegeni olan Nand Kishor oldugunu anlatir.
    Khushi nanijiyi ye hadi hadi derken Arnavla karsilasir. Arnav Khushiye onunla dans etmiyecegini zaten soyledigini ve gidip onun yerine gecen NK ile dans etmesini soyler. Bu laflar uzerine Khsuhi yine bir seytanlik dusunur. Dans ederken NKye surekli chhote diye seslenir ve Arnav diye NKyi azarlayip durur. Khushinin bu yaptiklarini goren Arnav icten ice sinirlenir.
    NK Khushiyi dansta dondururken Khushi done done Arnavin kollarina ulasir ve rabba vee esliginde oylece orda kalir ve sonra gelsin rabba vee li bakislar.(Sunrise)

154. Bölüm:
    155. Bölüm:
    156. Bölüm:
    157. Bölüm:

158,159.bölüm-

Aman Allahim bir yilbasi bölümü var ki..(DILEK10)

160. Bölüm:
    Konu Argosy tarafından (18-03-16 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    112
    Verdiği Beğeni
    14

Bahsedilme
    2 Mesaj

161. Bölüm:

162.bölüm-

Dans yarismasi istemeyen Arnava oyun oynayan Khushi ve Raizada familyasi..sessiz sinema oynar gibiydiler..Arnavi deli ettiler(DILEK10)

163. Bölüm:

164 bolum....

Payali istemeye giderler, Khushi Manorama kiliginda kapiyi acar. Ve dans yarismasini kim kazanacak diye iki deli mutfakta iddiaya girer . (Argosy)

165. Bölüm:
    166. Bölüm:
    167. Bölüm:
    168. Bölüm:

Khushi dans yarismasinda show yapar. "abla kayinbiraderin bir deli" sarkisiyla Arnavin ikinci kez gulmesini saglar.(Argosy)

169. bolum...

170. Bolum....

Meshuuur Teri meri dansimiz ve Arnavimizin dansedebilirligini gorebildigimiz, saskinliktan agzimizin acik kaldigi bolum.(Argosy)

174. Bolum...

Ortadan kaybolan Arnav'i merak eden Khushi..Khushinin kinasinda "A" harfi kesfedilir. Kushi Kumaaaaari Guptaaaaa AAAAAA!....
    Havuzbasi ilk opucuk..Hem de $oppp cinsinden.Arnav mest, biz o cikan sese ve adamdaki bakislarin deliciligine mest...Mestoglumest..(Argosy)

176. Bolum....

Sirtinda elbisesinin ipi cozulen Khushiyi NK'den kiskanan bir Arnavjii.

ve bunun karsiliginda havuzbasi opucugunun rovansini alan ve yine ayni geridonusumle havuzbasinda Arnavjisinin open bir adet Khushiji.(Argosy)

178-

NK ve Khushi'nin kaza gecirdigini sanan Arnav fenalarda, gecirmedigini ogrenince kiza cemkiyor, Rabbaa vee esliginde duygusal sahneler. (hazal_90)

179. Bolum...

Arnav Khushiye bilezikler alir.. Ve o bilezikler o bilekte gorulecek modunda elinden geleni ardina koymayarak bilezikleri Khushinin kollarinda gorur ve mutlu olur cakallll!.(Argosy)
    khushiye bileklik alan Arnav. Canimss(hazal_90)

180- "Bana bu bileklikleri sen mi aldin, aldiysan niye aldiiin" davasi. Adamin en buyuk hobisi bos vakitlerinde sana bileklik almak Khushi(hazal_90)

[/COLOR]
    Konu Argosy tarafından (12-03-16 Saat 00:44 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri