Sayfa 1/5 12345 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hangi Bolumde Ne Var?

Durum:
    Argosy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    15

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Hangi Bolumde Ne Var?

Bir amme hizmeti daha sayin sevgili uyeler...

Hangi bolumde ne var diye buraya ekleyelim derli toplu olsun istedim... Ben bu kadarini buldum devamini da sizler ekleyin birlestirelim...

Hadi opuldunuz.

Argosy

Arkadaslar bu ozetleri internetten toplama usulu yapiyorum, krediyi onlara vermek lazim. Degisik sitelerden buluyorum hepsini. BUndan sonrakileri kendimiz ekleyelimm insallah.

1. Bölüm:

Lucknow… Arnav’ın gözlüğü, Khushi’nin kulağı derken “Hint usulü karakter girişleri” neredeyse tüm bölüm boyunca sürüyor… Khushi ablasının düğünü için epeyce süslenmiş olarak motosikletle Arnav’a doğru yola çıkıyor. Arnav “Ben çok zenginim, biraz da sonradan görmeyim” açıklamalarını yapmış olarak defilede Khushi’yi bekliyor.(Kızı havada kapabilmek için sırt egzersizlerini de yaptı ama montajda çıkarmışlar o sahneleri ) Dizi boyunca neredeyse 1456 kere izleyeceğimiz ‘Arnav’ın ablasının düğün günü’ flashbackinin de ilk izlemesini yapıyoruz. Veeee 3..2..1 Kushi Arnav’ın kucağında! Varan 1! (Evet, bütün dizide ana tema olan “kucağa düşme” olayını saymaya karar verdim~.~) #KushiArnavınKucağındaVaran1

2. Bölüm:

Arnav kızı kucağından fırlattıktan sonra kafasındaki dupattayı da tek bir ayak hareketiyle çekip alıveriyor. Arnav, “Seviyene göre hata yap… Sizin gibi kızlar…” gibi çıkışlar yaparak, Khushi’ye, kendisinden âlâ öküz bulamayacağını, bu fırsatı kaçırmaması gerektiğini net bir dille ifade ediyor. Efsane olan “Daha terbiyesizleşmeye başlamadım…” repliğiyle birlikte kızın bluzunu yırtıyor hayvanoğluhayvan.

3. ve 4. Bölüm:

Tapınak… Arnav’ın kafasında beyaz yemeni, Khushi’nin boynunda beyaz dubatta. “Khushi’nin eğitimli dupattalarının Arnav’a dolanma serisi”nin açılışının yapıldığı bölüm… Khushi, Arnav’ın ağzının otunu vermek niyetiyle yolunu kesiyor ama ne hikmetse misyoner tebliği ile babanne nasihati arasında gidip gelen bir konuşma yapıyor adamcağıza… (Kendi ayağıyla tapınağa gelmiş adamı durduk yere şirke zorladı ya hadi neyse ~~)

5. Bölüm:

Tapinakta Khushi'nin söylediklerine sinirlenen Arnav tum haber kanallarina defilede çekilen resimleri gönderir ve tum gun yayinlanmasini ister. Tv deki goruntuleri gören halk Khushi'ye uzucu sözler söyler ve bir kac serseri Khushi'ye sarkintilik eder. Shyam Cüneyt Arkin edasıyla Khushi'yi bu zor durumdan kurtarir ve Khushi'nin adini kalbine ve beynine yazar(ciyan demek lazim ). Annesi Khushi ve ablasini halasiyla Delhi'ye göndermeye karar verir. Khushi Delhi'ye gitmeden once resimlerinin tv ekranlarinda yayinlanmasini sağlayan kişiyi öğrenmek için tv kanalina gider. Ve sonunda bu isin arkasinda ki kisinin Arnav Singh Raizada olduğunu öğrenir.(asudem)

6. Bölüm:

Khushi Delhi'ye gitmeden once Shyam'la karsilasir ve Shyam ona kartini verir. Her turlu yardima hazirim der. Khushi ablasi ve halasiyla Delhi'ye gelir. Yol maceralarindan sonra eve ulaşırlar. Evde temizlik sirasinda halasini tozla kaplayınca halasinin astim krizi tutar. Evde de ilaci kalmamisti halasinin ve Khushi ilaç almak için evden firlar. Karsi komsunun motorsikletini odunc alir ve yola koyulur. Bu sirada Arnav da toplantı için yolladadir. Khushi'nin telasimi yoksa aşkın çekim gucu mu desek Khushi ters yola girer ve Arnav'in arabasına çarpar.(asudem)

7. Bölüm:

Arnav’ın da dediği gibi: “Delhi’ye gelir gelmez doğrudan benim arabama mı çarptın uyduruk motosikletinle?” Trafik kazası ve arkasından gelen söz dalaşı… Arnav’ın değişmeyen “Sizin gibi kızlar…” repliği. (Kushi de o kadar tanrıdan söz edeceğine bi’ diyemiyor ki; ‘Bizim gibi kızlar derin yara olmuş sende, demek zamanında iyi oymuşlar seni ki unutamamışsınasdfghjkl)
    7.Bölüm ..Kaza sonucu ikilimiz yine karsi karsiyadir..Arnav Khushiyi tekrardan karsisinda görünce sinirden küplere biner..Arabasinin ne kaaaadaaan degerli ,pahali oldugundan bahseder ..Khushide inadim inat arabanin parasini ödeyecegim diye tutturur..Lakin duydugu fiyat karsisinda sok olur..Arnav Khushiye para uzatarak kendi kullandigi motoru tamir ettirmesini kalan paraylada Lucknow a dönüs bileti almasini söyler..Arnav eve döndügünde Akashla kapi önünde karsilasir..Arabaya birsey oldugunu fark eder..Ama Arnav gecistirir..Akash Arnava birseyler oldugunu farkeder..Shyamda alisveris icin pazara giden Khushi ile Payelin pesindedir..(DILEK10)

8. Bölüm:

Puja günü..Raizada familyasi Puja merasimindeler..Bu sirada Khushide Shyami arar is icin.. Shyamdan yardim ister..Anjeli ve Arnav bol bol havuz basinda cicekleri bir yandan suluyorlar bir yandan muhabbet ..Khushi halasina katkida bulunmak icin Sari satmak icin yola cikar..Ama devi maya.. Adres tabiki Shantivan !...Khushi ilk kez Shantivan da Raizadalarin evinde ..Vee Arnavin odasina ilk girisi ... Kader bu ya Arnav da tam odaya girecekken Khushi odadan cikiyor laxmiji ile ..(DILEK10)

9. bölüm:

Khushi Arnavin odasinda Sarilerin oldugu bohcayi unuttugunu farkeder..Tam almak icin dönerken odada olan Anjeli elinde bohca ile ona dogru gelmektedir..Bocayi Anjeliden alir büyükannenin odasina giderler..Büyükanne ile tanisir..Sarileri onlara gösterir..Büyükanne Khushiyi ilk görüste cok sever ici isinir..Khushi onlarin yanindan ayrilirken Manorama ile karsilasir onu evin hizmetcisi zanneder..Bunu kendine yediremeyen Manoroma öfkesini Khushinin getirdigi Sarileri yirtarak, Khushiye iftira atarak cikarmaya calisir..Yani Khushinin Sariler yirtik sari adini alir..Ve alacaklari siparisleri iptal ettirir..Khushi o gece rüyasinda Arnavi görür..Herkesin gözü önünde Arnavin suratina paralar firlattigini borcu ödedigi seklinde bir rüyadir ..
    (DILEK10) Khushi Arnav’ın evine ilk kez giriyor. Arnav da evde olmasına rağmen gölgelerin gücü adına birbirleriyle karşılaşmıyorlar…

10. Bölüm:

-Khushi Symla bulusmak icin anlasir..Halasindan gizli sekilde Shyamla bulusur..Hala ile Payelde pazardadir..Yakalanmadan Shyamla görüsür ve Shyamin ayarladigi is yerinin ( is baslama )kagidini ondan alir..Manorama aileden gizli sekilde eve mücevherciyi cagirir..Tam mücevher alacakken Büyükanne eve gelir..Büyükanne Manoramanin kendi basina is yapmasina kizar..Istedigi takilari alamadigi icin aglayan Manoramayi gören Arnav dayanamayip yengesine takilari hediye olarak alir..Büyükannesi Arnava kizar..Arnavda "zamaninda yengem benim isim icin takilari satip bana yardimci olmustu "der..Khushi de bu arada halasindan calismak icin izin ister.(DILEK10)

11. Bölüm:

Khushi Is icin halasini ikna etmeye calismaya devam eder..Oda babasini arayip ona sormasina söyler..Khushi babasi ile konusur ikna eder ve 15 günlük bir is olacak diyerek izin koparir..Raizada ailesi yine dinsel bir ayin falan düzenlemis..Rahip evde...Vee Rahip Büyükanneye Arnav icin bir kac kiz buldugunu söyler..(DILEK10)

12. Bölüm

Lavanya ile tanisiyoruz. Arnav'in kişisel asistani ve sevgilisi ..
    Shyam'in verdiği referans mektubunu kaybeden Khushi merkez ofise Lavanya ile gorusmeye gönderilir. Ofiste yasanalarin ardindan Khushi Lavanya'nin asistani olarak ise baslar. Patronunun onun en nefret ettiği kişi Arnav Singh Raizada olduğunu bilmeden. Bu arada anneanne Arnav'in sevgilisi Lavanya Kashyap hakkından ev halkindan bilgi toplamaya calisir.*asudem*

13. Bolum

Khushi ofiste islere alismaya calisir. Lavanya'nin ofisinden gelen telefon sesine cevap verir. Arayan Arnav'dir, O olduğunu bilmeden Khushi onunla konuşur ve bu ses ona tanidik gelir ama cikaramaz. Bu arada anneanne Lavanya hakkında bir seyler bulma cabasi içindedir.*asudem*

14. Bölüm:

Arnav’ın ofisindeki yangın söndürme fıskiyelerinin çalışmasına sebep olan Khushi; bu olayın hemen akabinde, Arnav’ın arabasının üstünde piknik yaparken Arnav’a enseleniyor. Arnav yine “Senin gibi kızlar…” çıkışı yapıyor. Khushi’nin eğitimli dupattası Arnav’a yetişemeyince Arnav’ın arabasına dolanıveriyor. Arnav dupattayı yırtıveriyor.

15. Bolum

Khushi is yerindeki arkadaslarinin oyununa gelir ve pizza sipariş faturasini elinde bulur ama ödeyemez Lavanya parayi oder ve onu azarlar. Ona is yerinde iyi davranan sadece kafetaryada ki bayandir.
    Isyerine kabul belgelerini imzalamasi için Arnav'in odasina girdiğinde elindeki dosyalar masanin altina uçar. Bu sirada Arnav telefon görüşmesi yapmaktadır. Khushi'yi fark eden Arnav masaya doğru yürür. Khushi patronundan once 398 bolum ayagindan cikarmadigi ayakkabilariyla tanisir .
    Arnav masanin altinda Khushi'yi gorur ve onunla yasadigi anlar gözünde canlanir. Defilede kucagina düşmesi, koparilan inci elbise bagi, tapinakta karsilasmalari, trafik kazasi ve dupattanin aynaya takilmasi.....
    Ve...... sonunda Khushi patronuyla tanisir. ASR matlap Arnav Singh Raizada....*asudem*

16. Bölüm...

İşe girdiği ofiste patronun kim olduğunu hâlâ bilmeyen Kushi’yi Arnav tam da kendi çalışma masasının altında sobeliyor. (Şimdi yani Allah için doğruyu söylemek lazım; ilk bölümden beri adam nereye gitse bir şekilde adamın burnunun dibinde bitiyor Khushi. Normalde olsa kızın tam hasta-manyak bir stalker olduğunu söyleriz ama dizi işte diyemiyoruz )

Arnav kızı camdan aşağıya atıyor, atarken bir de “Ne de olsa düşmek senin fıtratında var!” diye laf sokuyor. (Bence, kız bu sefer kucağına düşmedi diye bozuldu, ondan böyle laf sokuyor )

17 Bölüm...

Arnav khushi ile karşılıklı sözleşme imzalar...Arnav "cehenneme hoşgeldin" der.. Kovulmayı hazmedemeyen Khushi Arnav’a meydan okuyor. Khushi’nin meydan okuması çok zayıf ve temelsiz olmasına rağmen; Arnav’ın bu başkaldırıyı bastırması saniye sürmeyebilecekken; Arnav, tavuk kümesinin kapısını açık görmüş gebeş sansar gibi sinsi sinsi yanaşıyor Khushi’ye ve 15 günlüğüne kızı kendine köle eden sözleşmeye zorla imza attırıyor. (Çakaaaal, bir de kıza gazla çalışan cihaz muamelesi yapıp “yoksa korkuyor musun” ayağına verdi gazı, verdi gazı!) Meşhur “Welcome to hell!” repiğini de söyledi rahat etti…

18. Bölüm:

Khushi'nin Arnav'la anlasmasindan sonra ki ilk is gunu. Arnav'in Khushi'yi yildirma cabalarinda ilk raund. Bir oda dolusu erkeğin beden olculerini almak. Odaya giren Khushi ufak bir sok geçirdikten sonra kurnaz zekasiyla isi çözer. Iclerinden birine abimsin, ben senin bileğine kutsal ip bagliyayim diye gonlunu kazanir ve tum olculeri ona aldırır. Tabii Arnav da Khushi'nin basarisiz olmasini beklerken onu nasil asagilayacagini dusunmeyide ihmal etmez.*asudem*

19. Bölüm:

Askin yavaş yavaş tum hücrelerini sardigini fark etmeyen bir Arnav. Khushi'yi kovmayi beklerken onun aldigi vücut olculerini saymasiyla sinirlenen bir Arnav. Hic bir sekilde pes etmeyeceğini gösteren bir Khushi. Ve Arnav kamera goruntulerinden yangin fıskiyelerinin calismasina sebep olan mumu yakanin Khushi olduğunu anlar. Cok kizmasina rağmen sozlesme gereği onu isten kovamaz. Dikte ettirdiği mektubun İngilizcesini istediğini söyler. Bu arada Shyam halanin evinde kiraci olarak yasamaya baslar.*asudem*
    Khushi’nin ofisteki kölelikte ilk günü. İlk iki iddiayı Khushi kazanıyor. Ofisteki yangını Khushi’nin çıkardığını öğrenen Arnav “Bir yemin ettim ki dönemeeem” diyerek Khushi’yi kovamıyor. Khushi, annemin deyişiyle, kuru göllerde boğularak yine düşmeye yeltenir, bir “tutmasaydım düşüyordun” sahnesiyle Arnav bilekten yakalıyor Khushi’yi.(alıntı)

20. Bolum

Akash kalbini Payal'e kaptirmistir. Arnav'in söylediklerini telefona kaydeden Khushi eksiksiz mektubu Arnav'a teslim eder ve 2. raundu da kazanir. Khushi'ye verilen diğer islerinde eksiksiz tamamlandigini öğrenen Arnav sinirden küplere biner. Daha sonra aşka dönecek olan nefreti kalbinde daha da büyümektedir.*asudem*

Konu Argosy tarafından (06-03-16 Saat 23:38:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    15

Bahsedilme
    2 Mesaj

ggggggggggggggggggggggggg
    Konu Argosy tarafından (06-03-16 Saat 23:32:23 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    15

Bahsedilme
    2 Mesaj

21. Bolum:

Ablasinin doğum gunu olduğu için is yerinden erken cikmayi planlayan Khushi'yi duyan Arnav ona bir suru dosya verir, düzeltme yapmak için. Tam isini bitirip cikacakken ASR sirketinin takvimi için fotoğraf çekilmeye unlu bir manken gelir ve onun kurkune gos kulak olma görevi de Khushi'ye verirlir. Oturmak yok, kurku bir yere koymek yok, hatta goz kırpmak bile yok... Khushi'den hoşlanmayan is arkadaslari kurkun üzerine meyve suyu dökerler. Khushi lekeyi cikarmaya calisirken daha da berbat eder.*asudem*

22.Bölüm...

Khushinin kırmızı sari giyip mankenlik yaptığı ve Arnav'ın ilk değişen bakışları..(Aglamakelebek)Khushi ofiste ‘takvim çekimi’ için kırmızı sari giyiyor. Veeeeee işte; İlk RabbaVeeee çalıyor, Arnav ilk ‘hattan düşme’sini yaşıyor (Khushi’nin şalları kesinlikle eğitimli. Sarinin şalı bile Arnav’ı görünce düşüverdi ama bu sefer uzanıp da Arnav’a dolanamadı, kısa geldi herhalde sari şalı.)

23. Bolum:

Kirmizi sarisiyle Khushi fotoğraf çekimlerini tamamlar. Eve gitmek için izin istemeye gittiğinde Arnav ve Lavanya'yi yakin bir halde bulur. Kapiyi vurmasini duymamislardir ama ikisi de Khushi'ye kizar. Arnav eve gidemeyeceğini otoparkta toplantı bitene kadar görev yapmasini söyler. Ve yağmur baslamistir. Khushi yağmurda sirilsiklam olmuştur. Misafirlerini karsilamaya gelen Arnav Khushi'yi görünce kalbine yerleşmeye başlayan aski ve nefreti arasinda kalir. Uzerine gelen arabayi fark edemeyen Khushi'yi arabanin onunden Arnav kurtarir. (Rabba veeeeee) *asudem*

24. Bölüm:

Otoparktaki yağmur sahnesi. Arnav Khushi’yi arabadan kurtarmak isterken ‘sarılıveriyor’. Yağmur altında uzun uzuuuun RabbaVeeee… Kushi’yi yağmur altında it gibi bırakıp giden Arnav, arabasından kendini dışarı atıp: “İlk defa bir şeyleri yanlış yaptığımı hissediyorum. Her ne yapıyorsam haklıyım. Öyleyse neden devamlı onu düşünüyorum, sürekli onun yüzünü görüyorum? ASR hiçbir kızı umursamaz!” (Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Kırmızi sari olayı ile otoparktaki yağmur olayı dizide aynı gün gerçekleşiyor. Yani adama daha ilk seferde dayamışınız yüksek doz RabbaVe’yi, sapıtması normal. İyi bari eli ayağı kesilmedi çocuun )

25. Bölüm:

Khushi sabah sabah Arnav’ın evine evrakları götürüyor. Arnav havuzbaşında çiçekleri sulamaktadır. (Manzaraya kop gel ><) Khushi yine düşmeye kalkıyor ama Arnav yine “tutmasaydım düşüyordun” sahnesiyle yakalıyor kızcağızı. RabaaaaVee… Kahvaltı masasında aynı anda hapşırma olayı… (“Tutmasaydım düşüyordun” sahnelerini ‘kucak’tan saymıyorum ama saysa mıydım ki?)

26. Bölüm:

Khushi yazdigi dosyalari Shantivan'a getirir. Arnav'in havuz kenarinda cicek suladigini öğrenenince cok sasiran Khushi dosyalari vermek için havuz kenarina gider. Arnav'in ayagi havuz kenarina takilir ve düşecekken Khushi onu tutar ve birbirlerine sarılırlar. Bu sirada Khushi daktiloyu havuza dusurur.(daktilo tüyden hafif su ustunde yüzüyor). Anjali ve anneannenin israri üzerine kahvaltıya kalan Khushi Lavanya ile Arnav'in arasinda olanlari anneanneye anlatir. Anneanne Lavanya'yi gorusmeye cagirir.
    Khushi'nin anneanneye Lavanya'yi söylediğini duyan Arnav Khushi'yi yine azarlar ve "Bundan sonra yuzunu dahi görmek istemiyorum" diyerek inşaat halindeki misafirhaneye gönderir. Yogun yağmur nedeniyle hasar gören insaatin catisi coker ve Khushi içeride mahsur kalir...
    *asudem*

27. Bölüm

Muhendis binanin tamamen çökme tehlikesi olduğunu söylediği esnada Payal'de Yengeye telefonda Khushi'yi sorar. Bunu duyan Arnav buyuk bir hisimla evden cikar. Karanlik, gokgurultusu ve yağmur... Khushi iyice korkmuştur. Arnav Khushi'ye söylediklerinden ve onu oraya gönderdiği için pişmanlık icinde inşaata ulasmistir. Khushi'nin cigligi sayesinde onun olduğu odayi bulur ve kapiyi kirarak içeri girer. Odanin tavani çökmek üzereyken Khushi'nin elinden tutar ve onu kurtarir. Khushi o kadar cok sinirlenmiştir ki içindekileri Arnav'in yüzüne haykırır. Ona bagirirken bir yandan da Arnav'a vuruyordur. Bu sirada Arnav Khushi'nin kollarindan yakalar ve onu duvara yaslar. Ikisinin de gözlerinde ofke ve nefret vardir......*asudem*

28. Bölüm:

Arnav Khushi’yi harabe binadan kurtarıyor. Lakin Khushi, çakma superman Arnav’a görüp görebileceği en büyük atarı yapıyor.(alinti)

Veeee tıp tarihine geçecek şekilde Khushi’nin sadece belden yukarısı bayılıyor! RabbaaaaVeeeeee (Kız az daha ölüyordu, eli-kolu kanlar içinde kalmış; herif hâlâ RabbaVe derdinde O_o ) #KushiArnavınKucağındaVaran2 (Direk kucağına düşmedi ama olsun.)(alinti)

Ve benim bu dizide en sevdiğim detaylardan biri olan şu olayın ilk seferi: #KhushininEliArnavınYakasında1 (Khushi’nin bilinci yerindeyken şalları Arnav’a yapışıyor olabilir ama kızın bilinci kapandığı an bizzat kendisi yapışıyor herifin yakasına )(alinti)

Khushi'nin bileğinden tutarak duvara yaslayan Arnav'in eline Khushi'nin gozyaslari damlar. Eline değil de kalbine damlamistir sanki. Elini bileğinden ceker. Bilezikler kirilmis ve Khushi'nin bileği kaniyordur ve Khushi bayilir. Arnav onu tutar, gozyaslarini siler yuzunu okşayarak ve kucaklayıp halasinin evine goturur. Khushi'yi yatagina yatirir ama Khushi beni birakma dercesine Arnav'in yakasindan tutmuştur. Ablasi ve halasi Arnav'a gitmesini söylerler. Disaridan Khushi'nin durumunu izlerken pişmanlık içindedir. Arabaya bindiğinde avucundaki yaraya bakar. Bilezik avucuna değil sanki kalbinde acmistir o yarayi. Koltuktaki kirilmis bileziği alir ve Khushi ile inşaattaki yasadiklarini hatirlar. *asudem*

29. Bolum:

Khushi gözlerini açmıyordur. Shyam doktor aramaya gider ve zorla doktoru eve getirir. Arnav eve gelmiştir avucundaki yaraya bakarak Khushi ile yasadiklarini hatirlar. Anneannesiyle Lavanya ile ilgili konuşurken bile aklinda Khushi vardir. Anneannesine "Khushi hakkında konuşmak istemiyorum" der ve ev halki sasirir. Bu sirada Khushi yanagini oksayan Arnav'i gorur ve hayir diyerek uyanir, Arnav'la yasadiklarini hatirlar. Anneannesiyle Lavanya hakkında tartisan Arnav, Lavanya ile evlenmeyeceğini ama ondan da ayrilmayacagini, aska inanmadigini söyleyerek odasina gider. Odasina geldiğinde Khushi ile yasadigi tum anlar aklindan geçer. Otoparkta yağmur altinda yasadiklari.... Kirmizi elbiseyle fotoğraf çekimi... Insaatta bileğini tuttuğu ve bileziklerin kirildigini... Baygin halde yatan Khushi'nin penceresinden onu gordugu an.... Ne oluyor böyle neden aklimdan cikmiyor diye dusunurken Anjeli girer odaya. Neden böyle perisansin? Kimi dusundugunu biliyorum der. Arnav'in kalbindekiler istemeden dudaklarindan dokulur... "Khushi'yi düşünmüyorum" der. Anjeli Khushi'den değil Lavanya'dan bahsettigini söyler. Khushi Arnav'la yasadiklarini gorur ruyasinda ve firlar yataktan baslar jalebi yapmaya....
    *asudem*

30. Bölüm:

Khushi hem jalebi yapar hem de Arnav'la yasadiklarini haitlar. Arnav olanlari ablasına anlatir. Anjeli Arnav'a kizar. Arnav Sing Raizada maskesi altinaki seni görebiliyorum. Kalbindekiler neden yüzüne yansimiyor aslinda sen de Khushi için endişelisin, merak ediyorsun der ama Arnav kabul etmez. Avucundaki yaraya bakarak Khushi'yi hatirlar. Anjeli Kahushi'yi arar ablasi acar Anjeli'yi azarlar ve Khushi'nin iyi olduğunu söyler. Anjeli Payal'le konustuklarini Arnav'a anlatir. Arnav merak etmediğini soylese de gözleri onu ele verir. Anjeli Khushi'nin iyi oludugunu söyler. Belli etmese de rahatlamistir. Khushi de jalebiden bir dag yapmistir. Shyam da güzel sözlerle Khushi'ye destek olduğunu göstererek ona yanaşmaya calisir.(ay bu adami kizgin yaga atasim var) Anjeli anneanneye Lavinya'yi kabul etmesini söyler ama anneanne bunu kabul etmez. Payal Khushi'ye uyumasini söyler ama Khushi her gözlerini kapadiginda Arnav'i görmektedir. Payal Khushi'ye isi birakmasini, artik onu oraya göndermeyeceğini söyler. Bu arada hala Shyam'i ballandira balladira babaya anlatir. Anneanne de bos durmamistir. Arnav'a evlenmesi için kiz bulmuştur. Kizin ailesi Arnav'la tanismak için Shantivan'a gelmiştir.*asudem*

31. Bölüm:

Anneannesinin bulduğu kiza ve ailesine evlenmek istemediğini söyleyen Arnav anneannesiyle tartisir. Shyam Khushi'nin kalbine girmek için elinden geleni yapmaktadır. Onun için kahvaltı hazirlamistir. I$e gitmeye hazirlanan Khushi'ye Payal izin vermez. Shyam, Payal ve Hala Khushi'yi isten ayrilmasi için ikna etmeye calisirlar. Khushi sonunda ikna olur. Son kez sirkete gidecektir. Arnav'a istifasini vermek için.....*asudem*

32. Bölüm:

Khushi istifa mektubunu yazarken Payal de onu Lucknow'a geri dönmeye ikna etmeye calisir. Arnav sirkete geldiğinde Lavanya ve kizlari Khushi hakkında konuşup onunla dalga geçerken görünce cok kizar. Lavanya'nin Chamkili demesine sinirlenir ve "Bir daha bunu duymayacagim. Onun bir ismi var. Khushi Kumari Gupta. Herkes böyle hitap edecek" der. Khushi sirkete gelir. Kapidan girerken inşaatta yasadiklarini hatirlar. Bu sirada Yengeden telefon gelir ve Arnav'i eve cagirir. Anajeli oruç tuttuğu için bayilmistir. Bu sirada Khushi Lavanya ve sirketteki calisanlara güzel bir ders vermiştir.*asudem*

Bölüm 33...

Khushi istifasini vermek icin Shantivan'a gelir. Onun geldigini gorevli telefonla Arnav'a bildirir. Ikiside yavas adimlarla ilerler ve karsi karsiyadirlar. Khushi dupattasini duzeltirken bilegindeki bilezik yarasina gozu takilir, Arnav da yarayi fark etmistir. Rabba veee esliginde insaatta olanlari hatirlarlar. Arnav "iyi misin" diye sordugunda Khushi "bundan sonra iyi olacagim cunku istifa ediyorum" der ve istifa dilekcesini uzatir. "Korktugum icin istifa etmiyorum, ben sizin koleniz degilim. benim ismim sizin sozlesmenizden ve paranizdan daha degerli. Senin de isinin de cani cehenneme.. Ben baskasinin hayatini onemsemeyen birinin yaninda calismam. Benim hayatim bu sozlesemeden daha degerli. Ben iyiyim size ragmen iyiyim. istifa ediyorum, ne istiyorsaniz yapin" der ve dilekceyi Arnav'a verir. Buyuk bir saskinlikla Arnav ve ev halki Khushi"yi dinlemistir. Arnav odasinda dilekceyi okuyup burusturarak atar. Khushi dalgin bir sekilde eve dogru yurur. Ikiside birlikte gecirdikleri anlari dusunmektedirler.....(*asudem*)

Khushi istifa eder.Arnav'a kendi evinde" İşinin de senin de canı cehenneme" der.

34.Bölüm..

Arnav'in Khushi'nin elbisesinden kopardigi inci taneleri gün yüzüne cikar..Arnav odasinda iken calisanlardan biri odasina gelir ve hem kiyafetlerini getirir hemde kiyafetlerin cebinden cikan 3 inci tanesini Arnav'in eline verir..Tamda bu sirada Khushi'de kendi cantasinda Arnav'in dilek anahtarini bulur..O an ikiside birbirlerini hatirlarlar..(DILEK10)

35. Bolum:

Khushi isten ayrilmistir ama hala ici rahat degildir. Surekli aklinda Arnav vardir. Anneanne ve Arnav Lavanya yuzunden tartisirlar ve Arnav evden ayrilacagini, Lavanya ile yasayacagini soyler. Shyam'in telefonu calar "Sultanim" yazisini goren Khushi telefonun israrli calisina dayanamayip acmak icin aldiginda Shyam gelir ve elinden alir. Shyam telefondakinin Rajghar Sultani oldugunu soyler.
    Arnav bavulunu toplar. Anneannesinin onu babasina benzetmesi Arnav'i cok sinirlendirmistir. Anjeli yarinki saygi torenine kadar gitmemesi icin onu ikna etmistir.*asudem*

36. Bolum:

Arnav Anjeli'ye onun mutlu olmasi icin soz verir. Yenge Akash'a zengin kiz bulma cabasi icindeyken Akash'ta aklindan ve kalbinden Payal'i cikaramiyordur.
    Khushi Arnav'in "Bayan Gupta" haykirisiyla uykusundan uyanir. Akli basindan gitmistir. I$e gec kaldim diye evin icinde kostururken ablasi istifa ettigini hatirlatir.
    Arnav takvim fotograflarina bakarken Khushi'nin resmini gorunce cekim gununu hatirlar. Resimlere hayran hayran bakarken Anjeli gelir ve tapinaga gitmek icin cagirir.
    Hala Payal ve Khushi'ye oruc tutmalarini soyler. Bu Khushi icin cok zor olacaktir. Anjeli de Lavanya'dan oruc tutmasini ve sari giyerek tepinaga gelmesini ister.*asudem*

Bölüm 37...

Tapınak civarında büyük çarpışma(ikisinin de yüzü gözü boya içinde kalır) Ayrıca tuhi bata mere maula şarkısının ilk çaldığı bölüm.
    Bilmem ne festivalinden dolayı herkes tapınakta. Khushi ve Arnav ellerinde tepsi varken çarpışıyor. Yine “tutmasaydım düşüyordun” sahnesi. Tepsideki kırmızı boya ikisinin üstüne saçılıyor. Khushi’nin şalı Arnav’ı görünce yine harekete geçiyor Arnav istifa günüyle ilgili bi’şeyler demeye kalkıyor ama Khushi bizim oğlanı oracıkta sıcak tezek gibi yığıp bırakıyor. Bütün ahali ağacın altında çaput bağlayıp maneviyatta level atlar iken; afallamış olan Arnav uzaktan uzaktan, ibadet eden Kushi’yi kesiyor. (cıkcıkcık günah oğlum ayıp )

38. Bolum:

Arnav ve Khushi ellerine yuzlerine bulasan boyalari temizlerken bir yandan datapinakta carpistiklari ani Rabba veee esliginde tekrar tekrar hatirlamaktadirlar. Arnav“Eskiden konuşuyor diye rahatsız oluyordum, şimdi ise suskunluğuna neden tahammül edemiyorum? Bana neler oluyor?“ diye dusunurken, Khushi' de neden hep Arnav'i dusundugune anlam verememektedir. Shyam Hala'nin yuzunden evden ayrilamaz. Anjeli'nin gidecegi tapinaga gitmelerini engellemek icin onlarin baska tapinaga gitmelerini soyler.(*Asudem*)

Tapınaktaki çarpışmanın etkisi ile evinde arpacı kumrusu gibi düşünen Arnav: “Eskiden konuşuyor diye rahatsız oluyordum, şimdi ise suskunluğuna neden tahammül edemiyorum? Bana neler oluyor?“

Bölüm 39 ...
    39. Bolum:

Khushi ve Payal tapinaga gitmek icin hazirdirlar ama sukran tepsisinin Anjeli'nin oldugunu anlayinca onlarin bulundugu tapinaga gitmeye karar verirler. Bu arada Raizada ailesi tapinaga gelmistir. Anjeli de tepsinin onun olmadigini anlar ve uzulur. Bu sirada Lavanya sari giymis bir sekilde muhtesem giris yapar tapinaga. Herkes hayretler icinde ona bakar. Khushi ve Payal tapinagin merdivenlerinden cikarken Khushi ve Arnav bir birlerini gorur. Payal tepsiyi Anjeli'ye goturur. Khushi merdivenleri cikarken basi donmeye baslar, artik ayakta duramiyordur bayginlik gecirir bu sirada Arnav kosarak gelir, Khushi'yi elinden yakalar ve Rabba veee esliginde kucagina alir....(*asudem*)
    Khushinin açlıktan bayıldığı ve cengaverimizin uçarak yanına gelip kurtardığı bölüm.Yine bilmem ne seremonisinden dolayı herkes tapınakta. (Khushi’nin de dediği gibi, dinsiz Arnav da niyeyse tapınaklardan çıkmaz olduasdfghj) Khushi oruçlu diye bayılmaya kalktı ama bu sefer belden yukarısı bile bayılamadı. Tıpkı bir vals sahnesiymişçesine kendisini geriye doğru atıp Arnav’ın elini yakaladı Ama neyse, sonuçta kombo yaptılar: Hem #KushiArnavınKucağındaVaran3 hem de “tutmasaydım düşüyordun” sahneleri peş peşe yaşanıyor… Orucunu suyla bozdurdu diye kendisine çemkiren Khushi’ye Arnav: “Yürümeyi öğren sonra konuş!” (Adam haklı beyler dağılın )

40. Bölüm:

Arnav Khushi'yi Rabba veeee esliginde yakalar ve kucagina alir. Bu sirada Payal sukran tepsisini Anjeli'ye getirir. Payal'i gorunce Akash'in gozleri parlar. Bunu fark eden Anjeli Payal'i kalmasi icin ikna eder. Arnav Khushi'yi banka oturtmustur ve kendine gelmesi icin su icirir. Khushi kendine gelir ve Arnav'a orucunu bozdugu icin kizar, yanindan uzaklasirken birden basi doner. Ve onu dusmekten yine Arnav kurtarir. Rabba veeee esliginde birbirlerine sarilirlar. Goz goze gelirler. Nefretleri adim adim aska donusuyordur. Tapinagin icindedirler kacamak gozlerle birbirlerine bakiyorlardir. Anjeli Payal ve Khushi'ye hurmetlerini burada sunmalarini soyler.*asudem*
    Konu Argosy tarafından (15-03-16 Saat 11:49:24 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    15

Bahsedilme
    2 Mesaj

41. Bolum:

Toren baslamistir. Herkes tepsiyi alir cevirir, tepsi Khushi'dedir Arnav'a uzatir. Arnav tepsiyi alirken Khushi'nin ellerine dokunur. Khushi irkilir. Ikisinin bakislari alev alev.... Lavanya da oradadir ama Arnav'in gozleri Khushi'nin uzerindedir. Ikiside kacamak gozlerle birbirlerini suzerler. Anjeli uzgun bir sekilde kocasini beklemektedir. Arnav'i Lavanya'nin orucunu acarken goren Khushi oylece dona kalir. Payal ve Khushi tapinaktan ayrilirken Arnav ve Khushi'nin gozleri hala birbirlerindedir bir turlu ayrilamaz bu gozler...
    Veee Anjeli'nin kocasi gelir, O Shyam'dir. (Bu bolumde izleyici Shyam'in gercek yuzunu ogrenir) Anjeli ve Shyam tapinakta dua ederken, eve donmek uzere olan Khushi tepsiyi unuttugunu fark eder ve tapinaga geri doner.(*asudem*)

Dizinin kötü adamının gerçek yüzünü gördüğümüz bölüm.

42.Bölüm-

Shyam Khushilere yakalanmadan tapinaga gelmeyi basarmistir..Sabahtan beri onun gelisini bekleyen Anjelinin orucunu actirir..O kadar ask doludur ki! ..Sözleriyle davranislariyla tüm ailenin biricik damadi cok sevilmektedir..Hürmetten sonra ordan ayrilirlar..Khushi ile Payel de eve dönmüstür..Khushinin acliktan gözü hic bir seyi görmez..Bir an evvel yemek icin masayi hazirlamaya baslar..Bu sirada halasina da Shyami sorar..Onun icin masaya tabak koyup ,koymamak icin ..Oruc tuttukdan sonra ilk yemegi ve Halasi Khushinin Syama asik oldugunu ilk yemegi onunla yemek istedigini düsünür..Raizada aileside eve dönmüstür..Ablasini mutlu görmekden dolayi Arnav da mutludur..Shyam ve Anjeli ( ates basinda ) dua ederler birbirlerine..Ama Shyamin dua ederken aklinda Khushi vardir..Manorama acliktdan bayilmak üzeredir..Ama Anjelini ritüelleri bitmemistir.. Shyam ailedeki herkese hediyeler verir.. Halasi Khushiye dua bitmeden orucunu bozup bozmadigini sorar..Khushide Arnavin ona su icirdigi sahneleri hatirlar..DILEK10

43.Bölüm -

Khushi ile Payel Akash hakkinda konusurlar..Khushi yagmurlu günde onu eve birakan ve dogum gününde ki şali alanin Akash oldugunu söyler..Raizada ailesinde oldugu icin Akashin da icinden bir seytan cikabilecegini söyler..Ama Payel Anjelinin iyi biri oldugundan ,bütün Raizadalarin kötü olmadigindan bahseder..Khushide tasdikler..Naniji ,Anjeli ,Akash iyidir..Ama yengeleri hello hi by by kötüdür ..Biraz konustukdan sonra yatarlar..Ama Khushi Arnavin onu kurtardigi anlari hatirlar..
    Sabah Naniji odasinda masasinda tesbih bulur o sirada Shyam gelir kendisinin aldigini söyler...Khushi ve Payelde babalariyla konusurlar telefon da..Babalari kizlari mutlu neseli oldugu icin onlar üzülmesin diye borc icinde oldugunu bahsedemez.. Shyam ve diger aile üyeleri mutfakdadirlar..Shyam kahvalti hazirlar..Jalebi pisirir..Khushide halasini delirtecek miktarda ekmek pisirir...Arnav da Khushi de birbirlerini hatirlayacak seyler yasarlar..DILEK10

44. Bölüm:

Khushinin adini duyanca Shyam tepsiyi düsürür..Arnavi da hickirik tutar..Onu gören Anjeli "seni biri özlemis" der..Manorama da bayan Kashyap dan bahseder...Masada Lavanya nin adini duyan Naniji sinirlenir ve Arnav ile ufak bir atisma yasar..Arnav masayi terk eder.. Khushi de ablasiyla yeniden dikis dikerek eve katkida bulunma konusunda konusurlar..Bu arada Arnav Shyam ile evlilik ve Nanijisinin onun üzerinde yaptigi baskidan konusur..Shyam Nanijiyiyle konusup isleri halldecegini dair Arnavi ikne eder Sonra Nanijiye gider Lavanya nin eve gelip kalmasi konusunda Nanijiyi ikna etmeye calisir..Khushide Arnavi düsünüp durur..Kendi kendine Arnavla yeniden karsilacak hesaplasakmis gibi hissettigini söyler..Sonunda aklina ofiste unuttugu Devi maya heykelcigi gelir.. Bu arada Arnav Shyam ve Anjeliye saat hediye eder..Khushi ofise gitmeye karar verir..Ablasini halasini zar ,zor ikna eder .. Arnav Lavanya yi arar ,soför gönderecegini ve valizini toplayip artik Raizadalarda kalacagini söyler.. Khushide Arnav da birbirlerinden habersiz ofistedirler..
    DILEK10

45. Bolum:

Arnav pazar gunu olmasina ragmen sirkettedir. Ama bir turlu kendini isene veremiyordur. Surekli Khushi'yle tapinakta carpistiklari ani dusunmektedir. Khushi de pazar gunu sirkette kimse olmaz diyerek esyalarini almaya gelir. Kapidan iceri girer girmez her ikiside birbirlerini hissederler. Arnav masasindan kalkar ve Khushi'nin geldigini gorur. Khushi Arnav'i fark etmez gider masasina oturur. Her ikiside yasadiklari anlari hatirlar. Khushi masasindan kalkarken Arnav'i fark eder ve telaslanir. Bu sirada calisan gelir, esyalarinin depoda oldugunu ogrenir.
    Arnav Khushi'yi ofisine cagirir ama O dinlemez ve depoya gider. Arnav cok sinirlenmistir. Bir hisimla depoya gelir. Ust raftan heykelcigi almaya calisan Khushi Arnav'a dogru donmeye calisirken tabureden duser. Duserken heykelcik elinden kayar. Arnav heykelcigi yakalayarak yere dusen Khushi'nin uzerine duser. Bakisirlar... Bakisirlar... Bakisirlar.... Khushi'nin telefonu bu romantik ani bozar. Arnav Khushi ile konusmaya calisir ama O dinlemez onu hizla kapiya dogru yonelir. Arnav hiddetle kapiyi kapatir ve kapinin kolu yere duser, depoda kilitli kalirlar. Konusmaya calisan Arnav telefon calinca sinirlenir ve alir yere atar. O sirada Khushi'nin gozlerinden Arnav'i perisan eden gozyaslari dokulur. Khushi kapiyi zorlar acamaz, pencereyi acar, ruzgarin etkisiyle dupattasi ucar ve Arnav'in basina dolanir. (*asudem*)

46. Bolum:

Arnav Khushi'ye dupattasini uzatir. Khushi dupattasini takar ruzgarin etkisiyle dupatta yine Arnav'a dogru ucar. Karsilikli bakismalar devam etmektedir. Shyam tek ayak uzerinde bir suru yalan soylemektedir Anjeli ve aileye.(Shyam'a motor carpti bacagi kirildi gercekten tek ayak uzerinde soyluyor =))
    Arnav Khushi'yle konusmak ister ama Khushi onula konusmak istemedigi soyler. Bunu tekrar tekrar soylemesi Arnav'i iyice sinirlendirmistir. Khushi kapiyi kirarsa onu dinleyecegini soyler. Vura vura kapiyi kiran Arnav"Simdi beni dinleyecek misin?" der. Khushi "Seni dinlemeyecegim. Benden nefret ettigini, benim yuzumu gormek istemedigini soylemistin, mutlu ol Lucknow'a gidiyorum" der. Arnav ardindan bakakalir.
    Khushi eve gelir ablasina Lucknow'a geri donelim hazirlan der. Shyam'da bu arada Lavanya ile Arnav'in Shantivan'da yasamasini sozyler anneanneye. Arnav eve doner Khushi'nin onun dinlememesi ve dikabsliligi onu fena halde kizdirmisti. Surekli depoda yasadiklarini hatirlar.(*asudem*)
    47.Bölüm-

Arnav ciceklerini sular ..Bir yandan da Khushiyle ofiste kaldiklari anlari düsünür..Onu dalgin sekilde cicekleri sularken gören Anjeli Onunla konusur.. Lavanya ile ilgili kararinda emin olup olmadigini sorar..Gercek Ask'dan bahseder..Anjelinin her söyledigi kelimede Arnav Khushiyi düsünür..Ama Arnav aska inanmadigini ,bir gün basina öyle bir sey gelse bile geri duracagini söyler...Khushide annesi ile telefonda konusur babasinin isini kaybettigini ögrenir..Ablasina Locknowa geri dönmeleri gerektigini söyler..Arnav da Lavanya nin evine gider..Onu alip kendi evlerine götürmek icin ..Lavanya nin ufak bir hareketi Arnava Khushinin arkasini dönüp gitmesini hatirlatir ve bu Onu cok öfkelendirir..Payel babasinin borc bataginda olmasindan dolayi kendini suclar..Halalari kizlar ile konusur..Khushide Shyami arayip is icin konusmak ister ama Shyam Anjeliye yakalanir..DILEK10

48. Bölüm:

Arnav, aşkı anlatan ablasına: “Dediğin gibi bir aşka düşersem onu kendimden uzak tutarım; çünkü ben beynimle yaşarım.” diyor. Ablası: “Nefes alamazsın.” diyor Eniştesinin tavsiyelerini dinleyen Arnav Kushi’ye yaptığı zulümleri hatırlıyor…Lavanya’nın konağa girdiği bölüm.

49. Bölüm:

Konaktaki yemek masasında Khushi’nin adı geçiyor ve kamera zoom yapıyor: Kızcağıza karşı niyeti bozmuş olan iki erkek, enişte ve Arnav! (Ahahhah manzaraya bak yaasdfghjklşi, hooşt köpek!)

50. Bölüm:

Ablasını tapınağa getirme bahanesiyle Kushilerin muhite gelen Arnav, Khushilerin kapısına kilit vurdukları evin önünü pişmanlıktan dilek ağacına çevirecek, az kaldı

51. Bölüm:

Anjeli tapinakda ip ( dilek ipi sanirsam ) baglarken Shyami görür gibi olur ama tam göremez ..Arnav da ablasi tapinakta iken Khushilerin kapisina baka kalir ( oyyysss garibimmm ) Rabba veee esliginde Khushi ile yasadiklari anlari düsünür..( zaten aklindan ciktigi yokki ) Sonra Anjeli gelir arabaya binip ordan ayrilacaklari an Shyam ile karsilasirlar..Shyam yine yalanin biri bin para.. ...Khushi ile Payel de Locknowa dönmek icin yola cikmislardir.. Bayan Kashyap da mutfakda yemek pisir-eme-mekle megul...Manorama dayanamaz ona yardim eder..Khushide yolda halasinin verdigi jalebi tatlisi ve söyledigi sözler üzerine aklina bir fikir gelir..Geri halasinin evine dönüs karari alir ve tatlici dükkani acmaya karar verir..
    DILEK10

52. Bölüm:

Kizlar sonunda halalarini tatlici dükkani acma konusunda ikna ederler.. Bay mutlunun dükkaninin yanina seyyar tatlici acarlar..Tatli hazirliklari baslar..Raizadalarin evinde de Naniji Lavanya yi mutfakta yemekler konusunda sinava sokar.. Lavanya Nanijinin dediklerinden hic bir sey anlamaz herseyi birbirine karistirir..Tüm aile yemek masasinda toplanir..Naniji yine is basinda sofradaki yemeklerin icinde malzemeleri ister Lavanyadan....Khushilerin ilk is günü cok umduklari gibi olmamistir.. tek tük satis yapmislardir..Ve malzemeler hep ellerinde kalmisdir.. Naniji yemekleri yapanin Lavanya olmadigini anlayinca sinirlenir..Lavanya isittigi laflar üzerine aglayarak masayi terkeder.. Bu duruma öfkelenen Arnav da masadan kalkar..DILEK10

53. Bolum

Tatlici dukkani acan Khushi ve Halasi ilk gun satislari iyi gitmemistir. Bu arada Lavanya anneanneye kendini kabul ettirmeye calisiyordur. Khushi gece evinin onunde otururken kayan yildizi gorur. Ayni yildizi Arnav ve Anjeli de gormustur. Anjeli Arnav’in gozlerini kapar ve dilek tutmasini soyler. O anda Khushi de dilek diliyordur. Onlar fark etmeselerde kalpleri birbirlerini dilemistir. Arnav Khushi’nin Lucknow’a dondugunu sanarak uzulur ve onunla yasadigi anlari dusunur. Tam bu sirada Lavanya Arnav’in yanina gelir. Ama anneanne takiptedir. (*asudem*)

54. Bolum

Lavanya’yi Arnav’in odasinda goren anneanne onu azarlar ve odasina gidip yatmasini, erken kalkarak sabah duasina inemesini soyler. Sabah uyanamayan Lavanya’yi Manorama uyandirir. Lavanya ‘nin dus almadan duaya katildigini ogrenen anneanne cok sinirlenir. Bu arada Khushi tatlilarini buyuk otellere goturup siparis almayi dusunur. (*asudem*)

55. Bölüm:

Arnav, Khushi’yi hatırlatan incileri fırlatırken: “Kaybetmeyeceğim, artık sadece ismi var! Devamlı onu düşünüyorum, görüyorum. Büyüledi sanki.” Khushi partiye sipariş hazırlıyor.

56. Bolum

Khushi otellere tatlilarini pazarlamaya calisirken Arnav’da ablasinin evlilik yildonumu partisini hazirlamaya calisiyordur. Lavanya partide Khushi’nin fotograf cekimleri icin giydigi sareeyi giymeyi dusundugunu soyler. Ve Rabba vee Arnav o ani hatirlar ve Khushi’yi aklindan cikaramadigi icin sinirlernir. Lavanya’ya Khushi’nin adini duymak istemedigini soyler. (Yalan kulliyen yalannnnn) Khushi’nin son gittigi oteli Arnav arar ve Lucknow tatlilari istedigini soyler. Otelin tatli satin aldigi tatlici sehirde degildir ve siparisi Khushi alir. Arnav dolabinda incileri gorur ve avucuna alir. Khushi ile ilk karsilasmalarini, inci elbise bagini kopardigi ani hatirlar. Neden bu kizi aklimdan cikaramiyorum diye sinirlenir ve incileri firlatir.(*asudem*)

Bölüm 57...
    Khushi ve Payal parti icin tatlilari getirirler. Kapidan iceri girer girmez hafif bir ruzgar Arnav Khushi’yi hisseder ama onun gittigini zannettigi icin uzerinde durmaz. Khushi’de Arnav onu gormesin diye evin icinde kose bucak kacmaktadir ve farkinda olmadan Arnav’in odasina gelir ve dolaba saklanir. What the… Arnav Khushi’yi dolapta bulur ve Rabba veee…… Khushi Arnav’in yanindan kosarak uzaklasir. Akash’in baygin baygin Payal’I suzmesi Manorama’nin hosuna gitmez. Pecete aramaya havuz basina giden Khushi Arnav’a yakalanir. Neden Lucknow’a gitmedigini sorar. Ikisi tartisirken Lavanya gelir ve Khushi farkinda olmadan halhalini ardinda birakarak oradan ayrilir. Lavanya’nin hazirladigi dans gosterisi herkesi sasirtmistir.*asudem*

Khushinin Arnavın dolabından çıktığı bölüm.(Bölüm sonunda kızımız halhalını da düşürüverecektir.)Havuz başında, ilk köşeye kıstırmaca… “Terbiyesizlik ediyorsun!” “Çünkü bir tek terbiyesizlikten anlıyorsun!” O_o “O zaman da çaresizdim şimdi de çaresizim.” Khushi halhalını koyverdi de gitti (Şu damat olayı bütün “ilk buluşma” heyecanını dağıtıyor püff )

58. Bölüm:

Khushi ne kadar Arnav’dan uzak durmak istese de durmadan karsilasirlar. Shyam Khushi’ye yakalanacagim korkusuyla kendi partisinden kacar. Anjeli ve Arnav pastayi birlikte kesmek zorunda kalir. Anjeli’yi uzuntulu goren Khushi ona moral verici sozler soyler. Khushi’nin soylediklerini duyan anneannenin ona olan hayranligi daha da artmistir. Manorama tatlilarin uzerine limon SIKARAK Khushi ve Payal’I zor durumda birakmistir. *asudem*

59. Bölüm: Khushi berbat olan tatlilarin yerine jalebi yaparak durumu kurtarmistir. Lavanya’da sarhos olup agzina geleni soyler ve durumu iyice berbat eder. Shyam tek ayak uzerinde yalanlar soyleyerek Anjeli’nin kalbini yine kazanir. Anneanne Lavanya’nin soylediklerinden dolayi cok sinirlidir. Khushi’nin olgunluguyla Lavanya’nin ucari tavirlarini karsilastirirken odaya ozur dilemek icin Lavanya girer.*asudem*

Büyükannenin Khushi ile Lavanya’yı kıyaslaması… Ama höğh yani o nasıl kıyaslama asdfgh ‘Eşeğin kulağına su kaçırmak’ dedikleri bu olsa

60. Bölüm:

Khushi, Payal ve Hala bu zor durumdan nasil cikacaklarini dusunurler ama bir care bulamazlar. Lavanya anneanneden ozur diler ama anneannenin siniri hala gecmemistir. Uyumak icin yataga yattiklarinda Payal Khushi’nin halhalinin bileginde olmadigini fark eder. Ama Khushi nerede dusurdugunu bilemez. Bu sirada Arnav havuz basinda halhali bulur. Rabba veee esliginde halhala bakar bakar bakar….. Ve Khushi ile karsilastiklari anlari hatirlar. Anjeli Lavanya ve anneanne arasindaki sorunu cozecek bir fikir bulur. Khushi’nin Lavanya’ ya ders vermesini isteyecektir. Bunun icin Manaroma ile Khushi’nin evine gider.*asudem*

Konu Argosy tarafından (20-04-16 Saat 07:50:36 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    SHANTIVAN'da havuzbasi
    Konular
    111
    Verdiği Beğeni
    15

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bölüm 61:

Hala ve Manaromanin didismelerinden sonar konuya girebilen Anjeli Khushi’den Lavanya’yi iyi bir gelin olarak egitmesi icin Shantivan’a gelmesini ister. Laptopuyla nisanli olan Arnav yazi yazmaya calisirken Lavanya gelir. Evdeki herkesin kalbini kazanacagini soyler. Arnav ise ablasini mutlu gormek onun icin daha onemli oldugunu soyler. Lavanya Arnav’a ablasindan baska onun icin onemli olan biri olup olmadigini sordugunda Khushi gelir aklina. Insaattaki an, takvim cekimindeki an, depoda kilitli kaldiklari an….. Lavanya kenidisini soyleyecegi umuduyla tekrar sorar: Senin icin onemli biri var mi? Arnav’in cevabi: Hayir yok! … Khushi Anjeli’nin teklifini kabul etmez. Anjeli Khushi’yi ikna etmek icin Arnav’la yaptiklari sozlesmeyi hatirlatir ve o prayi odemesini ister. Ya Anjeli’nin teklifini Kabul edecekti yada anlasmadaki parayi odeyecekti….*asudem*
    *
    Anjalinin lavanyayı eğitmesi için Khushi yi tehdit yoluyla eve çağırdığı bölüm.

62. Bölüm:

Shyam Khushi’nin Shantivan’a gitmesini istemediginden Anjeli’nin istedigi parayi verebilecegini soyler. Ama Khushi Lavanya’ya ders vermeyi secer, Shantivan’a gelir. Lavanya Khushi’den hic birsey ogrenmek istemedigini soyler ve evden ayrilmaya karar verir. Khushi Lavaya ile konusarak onu evde kalmaya ikna eder.*asudem*

Bölüm 63:

Khushi Lavanya’dan sonar anneanneyide ikna eder ve dersler baslar. Zencefilli cay ve baharatli aparatifler gecer not alir. Anneanne Arnav’dan bahsetmeye baslayinca Khushi gitmek istedigini soyler. Cunku sarti Arnav ise gidince gelmek o isten donmeden de oradan ayrilmaktir. Anjeli Arnav’in toplantisi oldugunu gec donecegini soyler, Khushi de biraz daha kalmaya karar verir. Ama Arnav’in toplantisi iptal olur, eve donerken Lavanya’yi arar. Lavanya mutfakta aksam yemegini hazirladigini soyler. Arnav eve gelir, kapidan girer girmez Khushi ve Arnav birbirlerini hissederler. Tam bu sirada elektrik kesilir. Arnav mutfaga gelir ve Lavanya sandigi Khushi’nin omuzuna elini koyar, He heee , ho hooo… sarki baslar. Elektrikler gelir Khushi arkasini doner. Sinirden kuplere binen Arnav Khushi’yi evden kovar.*asudem*
    Arnavın Khushiyi evde gördüğü bölüm.

Bölüm 64:

Arnav Khushi'yi eve getiren Anjeli’ye kizar. Onun yuzunu gormek istemedigini, onun para icin herseyi yapacak bir kiz oldugunu soyler. Ne anneanneyi ne de Anjeli’yi dinler Khushi’yi evden kovar.
    (Arnav’in Khushi’ye her “get out” deyisinde icimden birseyler kayip gidiyor =( .. )
    Khushi giderken Arnav arkasindan pisman bir sekilde bakar ama Arnav Singh Raizada soyledigi sozden verdigi karardan donmez. Anjeli Arnav’a Khushi’yi kovdugun gibi gidip geri getireceksin der ama Arnav “hayir burasi benim evim” der. Anjeli cok uzulur kendisini odasina kitler. Arnav Khushi’nin evine gelir. Tabii ki ozur dilemek icin degil. Khushi’ye yarin ise geri don der ve iki deste para birakir masanin uzerine. Her ne kadar parayi Arnav’in suratina carpmak istesede babasinin durumu aklina gelir ve susar.*asudem*

Arnav'ın Khushi'yi aşağılayıp evden kovduğu ve ablasını ağlattığı bölüm.(Bölüm sonunda arnav, khushilere gidecek ve cebinden çıkardığı destelerle kızı eve geri çağıracaktır)

65. Bolum

Anjeli sabah duasina gelmemistir. Evin her yerinde Anjeli’yi ararlar ama bulamazlar. Anneanne olanlardan dolayi Arnav’I suclarken bu sirada Khushi gelir. Arnav Anjeli’yi aramaya gidecegini soyleyince anneanne Khushi’nin de onunla gitmesini, boylece Anjeli’nin onlari gorunce sevinecegini soyler. Arnav ve Khushi beraber gitmek istemeselerde anneanne beraber gidip Anjeli’yi bulmadan da eve donmemelerini soyler. Yolda giderken Khushi Arnav’a endiselenmemesini, onu bulacaklarini soyler. Arnav buyuk bir ofkeyle tum bunlar senin yuzunden oldu diye Khushi’yi azarlar. Khushi’nin aklina Cuma gunu gidilen tapinak gelir ve oraya giderler. Tapinagin merdivenlerini hizli adimlarla cikan Arnav Anjeli’yi orada bulur, rahatlamistir. Karsilikli tekerlemelerden sonar Arnav ablasindan ozur diler. Hep beraber eve donerler.*asudem*
    Arnavın ablasını tapınakta bulduğu ve birlikte ağladıkları bölüm.

66. Bölüm:

Anjeli Shaym’I eve cagirir Khushi’nin ona Rakhi bilekligi baglayip kardeslik bagi kurmalarini ister. Tabii Shyam bir suru yalanla Anjeli’yi kandirip gelemeyecegini soyler. Rakhi toreni yapilir. Anjeli ve Khushi Lavanya’ya ogreteceklerinin listesini hazirlarlar. Bu sirada Khushi dugunun ne zaman olacagini sorunca Lavanya Arnav’la ikisinin evlilige inanmadiklarini boyle birseyin olmayacagini, evlilik olmadan beraber yasayacaklerini soyler. Boyle bir beraberlik Khushi’nin hayat tarzina uymadigi icin Khushi $oklardadir….*asudem*

‘Köyden indim şehre’ modunda takılan Khushi, Arnav’ın ‘birlikte yaşadığını’ öğreniyor ve -ne haddineyse artık- bayaa bir yaygara yapıyor. “Arnav’la konuşmak hoparlörün önünde konuşmak gibi!“

67. Bolum

Shyam Khushi’in Shantivan’da calismasina kizar ve esyalarini alarak evi terk eder. Khushi Arnav’in Lavanya’yi evlilik disi bir yasantiya zorladigini dusunur ve bu dusuncelerle uykuya dalar. Ruyasinda Khushi yargic, Lavanya davaci, Arnav’da davali taraftadir. Bir yandan Arnav’la bir yandan Halasiyla ugrasirken firlayarak uyanir uykusundan. Lord Krishna’nin dogum gunu kutlamalarindan bahsedilirken Lavanya herseyi yanlis anlar, konusmalariyla da anneanneyi iyice sinir eder. Lavanya Arnav’a Khushi’nin isi Kabul etme sartini soyler.”Sen ise gidince eve gelecek. Sen gelmeden de evden ayrilacak” der. Bunu ogrenen Arnav kuplere biner. Giris kapisinin holunde karsilasirlar. Arnav nasil boyle bir sart kosar diye icinden gecirirken, Khushi’de evlenmeden nasil Lavanya ile beraber yasar diye icinden gecirir. Bir birlerine ofkeyle bakiyorlardir. Khushi hizli adimlarla oradan uzaklasir. Khushi dogum gunu ritueliyle ilgili herseyi Lavanya’ya anlatir. *asudem*

68. Bolum

Rituel hazirliklari icin alisverise cikan Arnav ablasina soru sormak icin evi arar. Telefona Khushi cikar “safran mi kakule mi alacagim ablama ver telefonu” der. Khushi kakule alinacak deyince sinirlenir”bana akil vermek icin para almiyorsun” diye azarlar. Anjeli’de aynisini soyleyince telefonu Khushi’nin yuzune kapar. Arnav elinde paketlerle kapidan iceri girer Khushi’de mutfaktan disari cikar bu esnada birbirlerini hissederler ve ruzgar baslar. Ask ruzgari…… Birbirlerine dogru yururken Khushi’nin ayagi kayar ve yine Arnav’in kollarinda…. Rabba veeee……. Khushi Anjeli’ye eve erken gitmek istedigini soyler Anjeli’de biraz daha kalmasini soyler. Bu sirada Arnav gelir “odediginin iki katini odersen kalir” der. Anneanne durumu toparlar, Halayi ve Payal’I de torene cagirirlar.*asudem*

69. Bolum

Dogum gunu ritueline hazirlik devam ediyor. Tum hazirliklari Khushi yapmistir. Hala ve Payal’de onlara katilir. Manaroma memnun olmasa da en cok bu ise Akash sevinir yeniden Payali gordugu icin.
    Ve…. Eve polisler gelir. Eve yeni hizmetci alininca onun hakkinda polis tarafindan inceleme yapilir. Bu yuzden geldik derler. Biz sizi aramadik deyince, bizi Lavanya aradi derler. Niyeti Khushi’yi kotu durama dusurerek isi birakmasini saglamaktir. Polisler Khushi’yi karakola goturmek uzereyken olaya anneanne el koyar. Khushi’ye kefil olacagini, eger arastirilmasi gereken biri varsa onun Lavanya oldugunu soyler. Tam bu sirada da olaya Arnav el koyar. *asudem*

70. Bolum

Arnav sade yag kutusunu getiriken koluna yag bulasir. Bunu goren Khushi bunun bir isaret oldugunu kutlamaya katilmasi gerektigini soyler. Ama Arnav dinlemez. Lavanya anneannenin gozune nasil girecegini dusunurken Khushi bunun bir yolu oldugunu soyler. Lavanya’ya saarii giydirip Arnav’ida kutlamaya gelmesi icin ikna etmesini soyler. Lavanya ne kadar dil doksede Arnav’I ikna edemez. Khushi’nin aklina baska bir plan gelir. Evin elektrigini keserler boylece Arnav asagi iner ve toren yerindeki mumu yakar. Bu sefer ablasini kiramaz. Kutlamalara katilir. Lavanya ile Khushi’nin konusmalarindan bu planin Khushi’ye ait oldugunu ogrenen Arnav’in sinir kat sayisini siz dusunun =)..
    Lavanya’yi kolundan tuttugu gibi odaya getirir. Sende mi Khushi’nin etkisi altina girdin diye onu azarlar. Lavanya da anneanneyi kazanacagim diye Arnav’I kaybedemem diyerek Khushi’den intikam almayi planlar.
    Elektrikleri kesme numarasıyla Arnavı dini törene getirdikleri bölüm.*asudem*

71. Bolum

Anma toreni bitmistir. Akash Khushi leri birakmak icin evden ciktiklarinda Lavanya Khushi’yi durdurur ve isinin bitmedigini soyler. Khushi’yi Lavanya’nin odasinda goren anneanne, Arnav’a gec oldugu icin Khushi’yi eve goturmesini soyler. Arnav’in torene inmesi icin elektrikleri kesme fikrinin Khushi’den ciktigini ogrendiginden beri intikam almak icin firsat kollayan Arnav hemen kabul eder. Arabada Khushi’yi azarlar, Khushi bu altta kalir mi o da aklina geleni soyler ve Arnav’I iyice kizdirir. Arnav’da Khushi’yi arabadan atar, camura dusmesine sebep olur. Sonra gelir elini uzatir ve arabaya binmesini soyler. Khushi’de once ozur dile der. Arnav’da peki yolda boyle dur deyip arabaya atlar gider. Arnav eve gelir odasina cikar ve sinirle anahtari yataga firlatir. Ama ici rahat degildir. Tekrar Khushi’yi biraktigi yere geri doner ama Khushi yoktur. Khushi yuruyerek eve ulasmistir.*asudem*

Arnavın kandırıldığını anlayıp Khushiyi eve götürme bahanesiyle yolda bir güzel azarladığı ve çamur sıçrattığı bölüm.

72. Bolum

Khushi ve Payal isi yuzunden tartisirlar ve Khushi ablasini guldurmek icin sarhos taklidi yapmaya baslar. Bu sirada Arnav Khushilerin evin onune gelir ve pencereden onu gorur. Khushi Arnav’I hissetmistir. Arnav Khushi’yi evde gordugu icin rahatlamis ama kendisini taklit ettigi icin ayni zamanda sinirlenmistir. Khushi intikamini almak icin Arnav’in arabasinin benzin deposuna seker doldurur ve araba calismaz. Khushi Lavanya’nin evlilik hakkindaki dusuncelerini degistirmek icin gun boyu evlilikle ilgili seyler anlatir. Arnav toplantiyi evde yapmaya karar verir. Akash arabayi Payal’lerin evin onundeki tamirciye getirir. Khushi Arnav’in telefonunun sesini degistirir.
    Khushi intikam serisine geçiyor… (Söylemezsem çatlarım: Arabanın benzin deposuna şeker koyarsanız araba aynen çalışmaya devam eder, hatta performansı artar bile. Diğer bilgiler şehir efsanesidir.)*asudem*

Bölüm 73.

Khushi Lavanya’ya evlilik konusunu anlatmaya devam eder. Toplantinin tam ortasinda Arnav’in telefonu calar. Arayan tabii ki Khushi’dir. Tam da Arnav’in telefonlari sessize alin diye uyari yaptigi sirada. Allahim bu nasil bir muzik =).. Khushi intikamini almaya devam ediyor. Arnav’in ayakkabilarinin icine mango suyu doldurur. Meyve suyu dolu ayakkabilarla yemek masasina gelen Arnav’la tum ev halki dalga gecer. Manaroma Lavanya’ya anneannenin gozune girmek icin Lakshmi’yle ilgilenmesini soyler. Lavanya’da anneanneden izin alarak Lakshmi’nin sorumlulugunu alir. Arnav da basina gelenleri cozmeye calisir. Telefonun zil sesi ve ayakkabilarindaki meyve suyu…. Yerde birsey bulur bu sirada Akash benzin deposunda seker oldugundan sorun ciktigini soyler. Yerde buldugu sekerdir ve aklina odada karsilastigi Khushi gelir. *asudem*

"Mango suyu" desem yeterli olacaktır sanırım

Bölüm 74.

Shyam Anjeli’nin kolyesini alarak Khushi’nin cantasina koyar. Hirsizlikla suclanip isten ayrilmasi icin. Arnav hala dunku olaylarin etkisindedir. Yeleginin ceplerini, ayakkabilarini kontrol ederek giyer. Khushi kapida “Diktator”le karsilasmiyayim diye dua ederken Arnav kapiyi acar ve sessizce yaninden gecer gider. Shyam Khushi’nin cantasina koydugu kolyeyi takmasini soyler Anjeli’ye. Khushi Arnav’in laptopunu odasina getirir. Yerine birakirken laptopun kirik oldugunu fark eder ve yanina Arnav gelir. Telefonun sesini degistirdigini ayakkabilarina meyve suyu doldurdugunu bildigini soyler ve ne hakla laptopuma dokunursun diye azarlar. Her zaman ki gibi yerini ve statusunu hatirlayarak onu rencide eder. Khushi ve Arnav tartisirken Anjeli gelir ve laptopu kendisinin kirdigini soylese de Arnav Khushi’yi sozleriyle asagilamaya devam eder.
    *asudem*
    Arnav'ın Khushiyi, yaptıkları yüzünden çok kötü azarladığı bölüm.

75. Bolum

Lavanya Laxmi’yi yuruyuse cikarir. Khushi’de havuz basindan cayi almaya gider. Arkasindan da Arnav havuz basina gelir, Khushi’yle birseyler konusmak ister ama Khushi konusmak istemedigini soyler, arkasini doner. Arnav’in dupattasini cektigini sanarak bir fincan sicak cayi Arnav’a firlatir. Dupattasinin aslinda cicege takildigini farkettiginde is isten gecmistir. Arnav sicak cayla haslanmistir. Ortaligi devirerek oradan uzaklasir. Anjeli Arnav’a nasil oldugunu sordugunda Khushi olanlari anlatacakken Arnav birsey yok deyip konuyu kapatarak Anjeli’yi odadan yollar. Khushi cok uzgun bir sekilde ozzur dilemek icin geldiginde Arnav yuzune kapiyi kapatir. Lavanya’da bu arada Laxmi’yi kaybetmistir. Tum cesaretini toplayip havuz basina gelen Khushi Arnav’dan tum yaptiklari icin ozur diler. Khushi’nin ozur dilemesi Arnav’in hosuna gitmistir. Yuzunda tatli bir tebessum belirir. Manaroma Laxmi’nin yerine baska bir keci getirir. Khushi bunu anlar. *asudem*

Khushinin, bir yanlış anlama dolayısıyla çocuğu cayır cayır yaktığı ve ardından ağlaya ağlaya burnunu çeke çeke özür dilediği bölüm (Arnavın burada ilk defa sanki biraz tebessüm ettiğini bile söyleyebiliriz.)

76. Bölüm:

Khushi Laxmi’yi sokaklarda arar ve sonunda bulur. Anneanne kucagindakinin Laxmi olmadigini fark eder. Lavanya’yi azarlar. Bu sirada Khushi Laxmi’yi getirir. Anneanne cok mutlu olmustur. Lavanya’yi azarlarken Khushi bunun kendi plani oldugunu soyler. Anneanne Lavanya’yi korumak icin yalan soyledigini anlar. Asagiya indiklerinde Arnav’la karsilasirlar, yanagindaki lekeyi gostererk temizlemesini soyler bu esna da Lavanya gelir ve Arnav’in yanagini temizler. Khushi belli etmemeye calissada Arnav kalbine yerlesmeye baslamistir. Shyam’in israri uzerine Anjeli kolyeyi takmak icin odaya geldiginde kolyeyi yerinde bulamaz. Manaroma hirsizin Khushi oldugunu ima eder . Khushi cantasini sehpanin uzerine bosaltir.
    *asudem*
    Lavanya ve Khushi keçi vasıtasıyla yakınlaşıyor. Khushi: “Sizin birlikteliğiniz için her şeyi yaparım, bu benim işim.” Kulak misafiri olan Arnav… Arnav’ın yanağındaki izi silen Lavanya; kıskanan Khushi… RabbaVeeee :) (İlişkilerin etik kalabilmesi için Arnav’ın bu bölümlerde Lavanya’dan ayrılması gerekirdi ya hadi niysaa -_- )

Bölüm 77.

Cantasini sehpanin uzerine bosaltan Khushi’nin en son eline Arnav’in dilek anahtari gecer ve o ani hatirlar. Aradiklari kolyeyi Laxmi’nin boynunda bulurlar. Anjeli ve Lavanya Khushi’yi jalebi yapmasi icin onu mutfaga getiriler. Jalebi yaparken Khushi Lavanya’yi evlilik icin ikna etmeye devam eder. Laxmi sorunun cozumunde Lavanya ile Khushi’nin aralari duzelmistir ve Khushi’nin evlilik hakkinda konusmalari onu etkilemeye baslamistir. Khushi Lavanya’ya bir erkegin elinden bayanin uzerine dupatta duserse onunla evlenecegini soyler ve bunun icin plan yaparlar. Khushi gec kaldigini fark eder ve hizli hizli yururken Arnav’la carpisirlar, Khushi’nin kupesi Arnav’in giysisine takilmistir. Rabba veee esliginde Arnav kupeyi cikarir ve Khushi’ye verir. Bu sefer dupattasi kol dugmesine takilir. Arnav Khushi’ye “iyi misin?” der saskinlik icinde basini sallar. Shyam Khushi’yi teselli etmek icin kapida bekler ama hayal kirikligina ugrar. Plani Laxmi sayesinde suya dusmustur. Ertesi sabah Lavanya kulaginda Bluetooth, uzerinde Khushi tarsi elbisesiyle Arnav’a cay ikram etmektedir. Kushi’nin soylediklerini Arnav’a soylemektedir. Tabii arada taksi soforuyle konusmalarda karisinca orataya cok garip bir konusma cikar. Lavanya Arnav’dan dupattayi basina atmasini ister. Arnav dupattayi atar ve dupatta Khushi’nin basina duser…..
    *asudem*
    Khushinin küpesinin ve şalının Arnavın üzerine ilk takıldığı bölüm.(Bölüm sonunda Arnavın attığı şal lavanya yerine Khushinin başına düşecektir.)

Bölüm 78.

Dupatta Khushi’nin basindadir. Arnav odadan cikinca Khushi’yi gorur ve bakislari ona kitlenir. Her ne kadar istemese de kabul etmese de Khushi’nin aski yavas yavas tum benligini sarmaktadir. Arnav’I evlilige ikna etmek icin yeni bir plan yapilir. Khushi ve Lavanya cilginca dans ederken Arnav gelir. Lavanya’ya boyle yaparak orta sinif biri gibi davraniyorsun diye azarlar. Khushi’ye evden telefon gelir ve oradan ayrilir. Telasla eve gelir, annesi ve babasi gelmistir. Onlari gorunce cok sevinir. Lavanya herkesi salonda toplamistir. Herkesin onunde Arnav’a Khushi sayesinde evlilik hakkindaki fikirlerinin degistigini ve onunla evlenmek istedigini soyler. Arnav Lavanya’ya bir sey soylemeden oradan ayarilir. Sirkete gelmistir, oradan Khushi’yi arar.
    *asudem*
    Khushi ile Lavanyanın müzik eşliğinde yastık savaşı yaptığı, Lavanyanın herkesin önünde Arnava evlenme teklif ettiği bölüm.(Bölüm sonunda Arnav ofisten Khushiyi arayıp hesap soracaktır)

Bölüm 79.

“Khushi Kumari Gupta” telefondaki ses boyle diyordu… Arayan Arnav, Khushi’yi Lavanya’nin aklina evlilik fikrini soktugu icin azarlar. Khushi anne ve babasinin yaninda Lavanya ile konusuyormus gibi yapip telefonu kapatir. Arnav’in daha soyleyecekleri bitmemistir, tekrar arar ama Khushi telefonun fisini ceker. Lavanya ogle yemegi hazirlar ve sirkete getirir. Toplanti yaptigi kisiler Lavanya’yi Arnav’in karisi zanneder. Arnav cok sinirlenir ve Lavanya’yi eve yollar. Eve geldiginde Lavanya’ya Khushi gibi olma demedim mi sana neden onun gibi davraniyorsun diye bagirir ve bunlarin hepsini Khushi’ye odetecegini soyler. Khushi evde kose bucak Arnav’dan kacarken mutfakta yakalanir. Telefonu neden yuzume kapattin diye hesap sorarken Khushi elindeki un kutusunu yere dusurur ve Arnav’in uzeri un olur. Hala’da Khushi’nin Shyamla evlenmesinin iyi olacagini anne ve babasina anlatir. Lavanya ve Khushi Arnav’i nasil ikna edeceklerini dusunurken Lavanya ampulu patlatir. Khushi de ampul alamaya giderken Arnav’a yakalanir. Tam ona bagirmaya basladigi sirada bayilma numarasi yapar, Arnav su almaya gittiginde de oradan kacar*asudem*

Khushinin Arnavdan köşe bucak kaçtığı, mutfakta yakalandığı ama son anda kurtulduğu bölümdür. (Bölüm sonunda Arnav Khushi ile karşılaşacak ama uyanık kızımız fenalaşma numarası yapacak ve su isteme bahanesiyle ortamdan yine tüymeyi başaracaktır)

Bölüm 80.

Khushi’nin bayilma numarasindan sonra Arnav iyice sinirlenmistir. Odasina gelen Lavanya iyi olup olmadigini sordugunda “Yeter Khushi” diye bagirir. Lavanya Arnav’in arabasini alarak ofise dosya goturur. Arabayi goren Khushi Arnav gitti diye sevinir ama kapiyi caldiginda Arnav’i karsisinda gorur. Yenge ile isim var deyip havuz kenarina kacacakken Arnav kapilari kapatir ve Khushi kollarinin arasinda kalir. Ablam sayesinde buradasin, Lavanya’yi egit baska islere karisma, evlilik ile ilgili fikirleri kendine sakla, seviyeni bil diye azarlar. Khushi’de evlilik hakkinda dusunduklerini soyler, gitmek uzereyken Arnav elinden yakalar. En son ve en guzel kol bukucumuz Arnav Khushi’nin kolunu buker ve sen kime karaktersiz dersin der. Ne kadar cok kizsada Khushi’nin goz yaslarina dayanamaz ve onu birakir. Khushi Lavanya’ya ampul takmasini ogretirken sigortalar atar. Havuz basina sigortayi tamir etmeye gittiklerinde Arnav’da gelir. Mumu tutarken eli yanmasin diye Arnav Khushi’nin yardimina kosar. Bu sirada da Lavanya duser. “Dustugumu gordugun halde neden bana yardim etmedin” der. Gozu Khushi’den baskasini gormuyor ki. Anne ve babalarinin olum yildonumleri gelmistir. Arnav ve Anjeli cok uzgundur.
    *asudem*
    Her defasında kaçmayı başaran Khushi, bu kez Arnavın ahtapot gibi kollarından kurtulamayacaktır. Karşılıklı ağız dalaşı yaptıkları esnada Khushi Arnav'a "Sen karaktersizsin" cümlesi sarfedecek ve ipler işte o anda kopacaktır...
    Konu Argosy tarafından (27-04-16 Saat 08:22:11 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)