Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-6

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı tuhimera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rhett ona bakarsan cadaloz Manoroma da hizmetçiymiş önceden, asıl dayıyı ayartıp ilk o kapaklanmış Raizadalara Bu Raizadalar da çok saftiriklermiş ayol.Şiyamji bile çulsuz bir avukatken Anjeliyi gözüne kestirmiş, o da zengin kapıya kapaklananlardan birisi :img-hyste
    raizadalar lanetli olabilirler aslında:img-hyste ailenin gelinleri ve damatları peş parasız ve kurnaz..raizadalar zengin ve akılsız:img-hyste
    bide arnav..övünüyodun kendinle..sen çalışmışsın başkaları yemiş.:img-hyste

Alıntı berail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyudum uyandım gıybet time hala is başında. :img-hyste Gidin yatin bu kadar günah yeter. :img-hyste
    Ama benimde gitmeden bir gıyet yapasım geldi bak.:img-hyste
    Kuzenlerden en akıllısı NK idi. Zira buajide ona göz koymuştu. :img-wink: Ama uyanık NK bu oyuna gelmedi işte. :img-hyste
    Haydin iyi geceler:love01:
    NK ..adamsın adam.:good::img-hyste buaji napsın..o shantivanın havasından mı suyundan mı..pisliğinden mi bilinmez:img-hyste..giren bi daha çıkmak istemedi.bende hariprakashı alayım bari:img-hyste

yattım:img-hyste

ek : avatarımı tüm sevenlere sevipte kavuşamayanlara gönderiyorum:img-hyste..
    :love01:

Durum:
    berail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Arnav'ın tefiresinde:))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rhett-butler8/1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    raizadalar lanetli olabilirler aslında:img-hyste alenin gelinleri ve damatları peş parasız ve kurnaz..raizadalar zengin ve akılsız:img-hyste
    bide arnav..övünüyodun kendinle..sen çalışmışsın başkaları yemiş.:img-hyste

NK ..adamsın adam.:good::img-hyste buaji napsın..o shantivanın havasından mı suyundan mı..pisliğinden mi bilinmez:img-hyste..giren bi daha çıkmak istemedi.bende hariprakashı alayım bari:img-hyste
    He ya birde çakallar ilk önce bir çemkiriyorlar bir çemkiriyorlar sanırsın rajkumarın torunları mübarek. :img-tomat
    Bakınız kuşi her daim çemkirdi zavallı Arnav'a:img-beee:
    Payal hem Arnav'a hem Akash'a:img-beee:
    Buaji desen Arnav'ımı önce artist artist tehtid etti utanmadan.:img-tomat Sonra bir bakmışsın oğlum sen mi geldin diye dişlerini göstere göstere sırıtıyor.:img-beee:

Rhett'in ekine ek: Avatarı ilk gördüğüm an Ama yakışmış pek bir yakışmış :img-wink:

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

bi işide düzgün yapın yahu ekip.:img-hyste
    Maalesef rhett maalesef ekip isi duzgun yapmiyor. Dun yine 348 odasinin avina ciktim:img-hyste ve gozume batan olaylarda cektigim resimleri kurcalarken yine birsey gordum.:img-hyste
    Gazetedeki dedektiflik ilanini bile duzgun yapmamis bunlar. O ilan oraya yapistirilmis, dikkatli bakinca kagittaki renk farki belli oluyor. Birde hangi akla hizmet spor sayfasina o tur reklami koymuslar bunuda anlamadim. Yukarda Delhi-Calcutta macini yaziyor, olmek ve oldurmek icin geliyorlar diyor ama altta dedektiflik burosu reklami. Yoksa bunlar hep bir mesajmi, Khushu Arnavin oldurulme ihtimalini dusunsun diyemi yapilmis.

:img-hyste
    bencede o oda sahtedir.hem odanın yerleri o kadar kirli ki..öyle bi oda var ise de o yerler nasıl kirli kalabilir.adamların dansları şukela...adamların senaryoları şukelaa..barun sobtii çok şukelaa:img-hyste..gel gör ki..pisliklerde şukela.:img-hyste...o shantivana bi bayram temizliği şartmış..shantivanın bahçesine halıları serecen tek tek bi güzel yıkayacan:img-hyste
    Alıntı sude9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yan kısımda ki pencereyi ayna sandım..ondan 8 görünen lambanın 7 olduğuna,8.görüntünün ayna yansıması olduğuna dair fikir yürüttüm..ama sunrise mod 2 pencere deyince ileri yürütmeleri geri yürütmelere çevirdim..zira söyleyen sunrise mod:img-hystepek bi khushı gördüm kendimi..348 etkisimi acaba:img-hyste
    Eveeet ben galiba odanin sirrini buldum.:img-hyste Gece gece oda avina ciktigim yetmedigi gibi birde sabaha kadar ruyamda bununla ugrastim ve hatta titliya yanima geldi ve buldum buajinin odasi burasi dedi ve onuda bir guzel azarladim.:img-hyste
    Sude bu 46liklar icin liste yapmismiydim, yapmadiysan listenin en basina beni yaz anacim, durum cok vahim.:img-hyste
    Neyse lafi uzatmiyayim ben bir sir acikliyacaktim degilmi, evet acikliyorum o oda Arnavin odasi.:img-hyste
    Odanin yuz olcumu Payal ve Akasin odasi olmak icin musait degil, onlarin odasi cok kucuk, evet sagdan soldan, alttan ustten her bir yonden inceledim elimde bir cetvelim eksikti ve sonuc olarak odayi kucuk buldum.:img-hyste O buyuklukte bize gosterilen bir tane oda var o da Arnavin odasi.:img-hyste Yanliz Arnavin odasinin kapisi acildiginda uzun duvar kismi kapinin saginda kaliyor ve 348 suhagraat odasinda ise o uzun duvar kapinin sol tarafinda. Bunun cozumunude teknolojide bulmuslardir diyorum. Yoruldum ben artik bu odayi aramaktan bu yuzden o oda Arnavin odasi diyorum ve olaya noktayi koyuyorum.:img-hyste Iki rutusla odayi o hale getimisler, uzerinde pencere olan iki cakma duvar, diger duvari kapatacak baska bir cakma duvar koymuslar, hepsini ayni renkte boyamislar, yerede boydan boya pek haliya benzemeyen ama hali vazifesi goren birsey sermisler olmus gitmis.

Durum:
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Bahsedilme
    38 Mesaj

Alıntı Argosy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen istedigin kadar nefret ediyorum diyedur, ben seni aglarima dusurdum yavvrumm, diyen nuri alco kilikli kupe
    Nuri Alco kilikli kupe:img-hyste, sevdim ben bu tabiri.

Rhett senin bu sevgin bende travma oluşturuyor bilesin. Sayende eşime çoraplarını ortaya bırakma diye kızmaya utanıyorum. Ter kokmuyor diye adama neredeyse trip atasım geliyor. Son olarak bugün senin bu mesajını okuduktan yaklaşık iki saat sonra benden kurabiye isteyen babama az kalsın sakallı mı yoks sakalsız mı olsun diye soracakken dilimi ısırdım.:img-tomat Uzun bir süre kurabiye falan yapmaya kalkışmayacağım.:img-hyste
    Bende aksam kek yapayim cayin yanina dedim ama sonra rhettin igrenc tarfi geldi aklima vazgec Sunrise dedim.:img-hyste
    Ek'e not, tamamdir mesaj alinmistir.:img-wink:

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sudeji benim dupattam masum dupatta olabilir mi? Bi onu da irdeleseydin.
    Benim hic dupattam bile yok, anliyormusun hadi gulumseee.:img-hyste
    Sen mavide olsa bir dupattan var ve buna sevin titloiya benimki hic yok, benim sarim var oda rengarenk, mavi yesil pembe hepsi var icinde. :)

Aslinda konuyla alakasiz ama simdi bizim dizide bolca rituel ve ayin yapiliyor ya o olmasa dizi olmazmis gibi.. beintehaada bunlarin hicbiri yok ama dizide olmus yani. Sonracigima ek o!arak hani bunlarda gozlere odaklanip hicbiseye bakmamistik ya, ben o dizide cocugun burnuna, kaslarina, adem elmasina, adem elmasi ustundek siyah siyah tras olunmus killara cokbakiyorum., gozlere konstrasyon saglayamiyorum. Kizin kulaklari kepce mesela.. kendimi sunrise mod gibi hissettim. Ve lafin ozu, biz İPKKND kessinlikle hipnoz olarak izledik.. :img-wink: Arnav ve Khushi hipnoz etti bizi. 33. Bolumde bir kere kucaga dustu kiz. Bizde 33. Bolume kadar en az 10 kucaklama, dupatta dolama vardir.
    Hep rabba vee etkisi bunlar, diger dizinin rabba vee si eksik. Bende gecen hafta sonu biraz izledim, elektrik alamadim ama denk geldikcede izliyebilirim.

müttefikim..sen kelebeğin öyle masum masum dediğine bakma..gitti kuşinin en ihtiraslı arnavjininde 3/4 ihtiraslı haline ait bölümü seçti:img-hyste ondan sonra da yok ben masumum..zortt masumsun kelebek:img-hyste masum olan biri var isede bu kişi Sunrise modumuzdur:img-hyste ..
    bize ait tüm bölümler +18 olduğu halde:img-hyste modumuzun bölümünde bol bol ıslanma vardır.ki sanıyorum modumuzun bölümüde epeyce ihtiraslı:img-hyste o zaman masum değiliz hiçbirimiz kelebekk:img-hyste
    Neler oluyor burda, ben masumum tabi beni niye karistiriyorsunuz, benim bolumum bambaska, benimkiler masumca cocuklasip oynuyorlar. Aaaaaa ustume iyilik saglik kuru iftiraya kurban gidiyorum. :img-hyste Dokunma bana dokunama Khushime, dokunma bolumume , yoksa ben Sunrise:img-hyste cok kotu seyler yapabilirim.

Durum:
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Bahsedilme
    38 Mesaj

Alıntı Argosy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazir bizim ekip buradayken, ben de yeni yespitlerimi getireyim.
    Khushinin aksesuarlari ve Arnavjiye ettikleri Volume Bilmem Kac
    Ah o halhal ah, nede guzel olaylara vesile olmus.
    Payalin adi payal diye uyuz Akash sen git kiza payal al, yani kizin adi su olsaydi gidip bir bardak su mu verecekti, tovbe tovbe.
    Arnav ilk baslarda romantik gozukmesede romantik aslinda, adam hediyeden anliyor, hep Khushinin sevecegi seyleri hediye etti ona.

Alıntı sude9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sunrise mod değilse hiçbirimiz değiliz tespitine katılıyorum müttefik..:img-hyste

forumdan oralara yakın olan birileri yok mu..olmadı bulak yollayak..boşver bu soruları..duvarı sorak müttefik..duvarı..biliyon di mi hangi duvar:img-hyste
    Ne oluyor niye benim kulagimi cinlatiyorsunuz yine.:img-hyste
    Ben tamamen masumum , asil suclu olan rhett ve sizide hep pesinden suruykluyor. Hani su hikayedeki flutle fareleri toplayip denize doken kahraman gibi hepinizi ardina toplayip sizi denize dokecek ve sonra Arnava tek basina sahip olacak, sakin sakin rhettin oyununa gelmeyin, tikayin kulaklarinizi ve onun flutunun sesini duymayin.:img-hyste

Bana ayrilan hayirli vaktin sonuna gelmis bulunmaktayim. Yayinda ve yapimda emegi gecen herkese hayirli geceler diliyorum efenim. Simdi biz burda o kadar Arnav khushi dedik, ruyayi Sunrise modum gorecek, bu nasil bir tezat.. arnavida görecek, jalebileri de hupletecek..:img-hyste:img-hyste
    Al iste, bir kulak cinlatma olayi daha, titliya ruyada seni niye azarladigim simdi belli oldu. Sen bana iftira atarsan azarida yersin, Arnavmis, Arnavi kim kaybetmiski ben bulayim.:img-hyste

Alıntı tuhimera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rhett ona bakarsan cadaloz Manoroma da hizmetçiymiş önceden, asıl dayıyı ayartıp ilk o kapaklanmış Raizadalara Bu Raizadalar da çok saftiriklermiş ayol.Şiyamji bile çulsuz bir avukatken Anjeliyi gözüne kestirmiş, o da zengin kapıya kapaklananlardan birisi :img-hyste
    Kisi kendinden bilirmis isi, kendisi kapakladigi icin Payal ve Khushiyi bu yuzden sevmedi ve kabul etmek istemedi ya. '
    Kendisi para icin evlenmistir kesin ve gelinlerinide kendisi gibi zannetti.

Uyudum uyandım gıybet time hala is başında. :img-hyste Gidin yatin bu kadar günah yeter. :img-hyste
    Ama benimde gitmeden bir gıyet yapasım geldi bak.:img-hyste
    Kuzenlerden en akıllısı NK idi. Zira buajide ona göz koymuştu. :img-wink: Ama uyanık NK bu oyuna gelmedi işte. :img-hyste
    Haydin iyi geceler:love01:
    Aaaaaa buajimizin gunahini almayalim, buaji ona goz koymadi NK oyle zannetti. Buaji sadece onun isminden dolayi ekstra sevdi, agzindan dusurmedigi nand Kishorlu isimli birini gorunce cok sevindirik oldu. Buajinin ona goz koymasi tamamen NKin husnu kuruntusu, buajiyi gelinlikle goren hep o.

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.