Sayfa 202/202 İlkİlk ... 102152192198199200201202
1007 sonuçtan 1,006 ile 1,007 arası

Konu: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-8

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

Wink

barun özbekistandan gitti ama dildoranın kalbinden gitmedi belli ki :) kadın hala çeyiz sandığından nakış nakış işlenmiş nevresim takımlarını sıra sıra çıkarıyor.:)

işte esmer bi nevresim takımı:img-in_lo..nevresim takımının kenarları dantel oyalı (saçlar).nevresim takımının göğüs bölgesi çift kişilik.at koştur yani :)nevresim üzerine küçük küçük kalpler konulmuş ( gülüşler ) bi kaç da bulut serpiştirilmiş (dişler ) ve nevresimi açınca karşınıza sizi dikizleyen iki dürbün çıkacak..(gözler)..ve orta yerde de bi kayık var (dudişler ) gir o kayığa rafting yap :)misafir gelince açarım diyeceğiniz cinsten değildir biline.misafir gitsin yerde yatsın :img-hyste nevresimimi virmem kimseye :)

bu güzel suratın terapi etkisi olduğunu söylemiştim değilmi.:img-in_lo

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,340

Aldığı Beğeni: 1,339

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmmm

Allahım ne büyük acılar bunlar. Meğer bana İPUCU vermemenizde bir neden varmış :icon_sorr Arnav'ın oğlu ve eski sevgilisi diye biri girecek sanırım diziye :icon_sorr sanırım demiyeyim aglamakelebek'ciğim çok önceden bu İPUCU'nu paylaşmıştı benle :) sonra sizlerin daha önceki yorumlarınızda da okumuştum beni bekleyen gerçeği :img-wink:

366. bölümü izlerken YOK ARTIK dedim çünkü ŞAKA GİBİ idi :img-beee: Khushi elindeki PIRASA ile evire çevire o kötü adamı mı dövdü yoksa ben mi öyle algıladım Hayır PIRASA ile yerlere yuvarlanan kötü adamı izleyince boşuna BOLLYWOOD demiyorlar bunlara :img-hyste:img-hyste Bizim diziler çok çok kötü ama elindeki PIRASA ile evire çevire adam döven karakter izlemedik çok şükür :img-hyste:img-hyste

Bu bölüm artık nasıl canımı sıktıysa Arnav'ın küçük hali olan o veledi de izleyince 367 ye filan hiç bakmak istemedim ama mecbur devam edeceğiz artık. allahım bana kalan bölümleri izlemek için SABIR ver

diyerek BYEEE anacığım bye

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.