Alıntı rhett-butler8/1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:img-hyste
yani şimdi barun benle ama serbest bırakıyorum.sonra kilitleniyo kurtuluncada senin adresini veriyorum bunun bi çözüm olduğuna emin misin
Çok eminim:img-hyste

o sahnede arnav ne diyor
-ne oldu sana bütün bunlarda ne .nasıl bunlar bütün duygularımızdan daha önemli olabiliyor.
kuşi :evet.her ritüelin her özel durumun bi anlamı var.ritüellerin bi anlamı yoksa evliliğinde bi anlamı yok söyle bana nasıl anlamı olur
arnav : seni seviyorum lanet olsun
diyor ve hakikaten de lanet bi karı:img-hyste
sonra sırıtıyorr kuşi ve hor hor uyuyan ritüeller uyanıyorr ve aa anlam kazandık diyor
kızın derdi ritüel falan değildi.arnav buna baktım ölecem seni seviyorum diyeyim bari dedikten sonra kuşi bi şımardı işte:img-hyste hani aşkları çekiştirmeli sıkmalı morartmalı oldu ya.kuşiyi o sakin ıloveyou pek sarmadı.:img-hysteanlamın yok yok diye bikbikleneyim.bi çatı havası alayım.
zuzi.görüyon dimi tatikleri
Kushi ilk I love you'yu bir SOS olarak algıladı. Arnav'ın başım belada deme taktiği olarak düşündü:img-hyste Oysa Arnav sorup durdu ben sana sinyal falan göndermedim nasıl anladın ki dedi yine de Kushi de yer etmedi. Zaten jeton düşmüyor diye Arnav kızı sallayıp duruyor. Bak sallayarak söylediğinde nasıl anladı hemen gülümsedi:img-hyste

İki gönül bir oldu samanlık seyran olmadı. İki gönül bir oldu yatak alev almadı. Napsın Arnav suni bir ateş yakarak konuyu halletmeye çalıştı. O da işe yaramayınca yanıyorum ulaaan dedi kıza. O biraz işe yaradı:img-hyste

chuknudan pardon arnavdan hiçbir zaman şüphe duymadım:img-heh:
Yani insan emin olamıyor. Kızın aklını alamadı nihayetinde:img-hyste