Sayfa 136/136 İlkİlk ... 3686126132133134135136
679 sonuçtan 676 ile 679 arası

Konu: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10

Durum:
    Arnavzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziye başlama hikayem oldukça ilginç; Siyah Beyaz Aşk dizisinde yaşadığım hayal kırıklığından dolayı senaristle kuşlu sitede atışırken yine SBA izleyicisi olan arkadaşlarım bana diziyi önerdi..Hint dizisi hiç izlemedim fragman bile görmüşlüğüm yok ama Hint dizilerine önyargılıydım ancak bir arkadaşımın “keşke ben hiç izlememiş olsam ve yeniden izleme heyecanı yaşasam” gibi kurduğu cümle beni en azından kısa videolarını izlememem için ikna etti..Girdim netten araştırdım oyunculara baktım Khushi çok sıradan silik bir tip..Şu meşhur Arnava bakayım dedim ; görünce beğenip/beğnmemeye dair duygu oluşmadı;.cııık olmaz izlenmez bu dizi dedim.:closed_2:Neyse hadi kısa video açayım dedim açtım Hamamböceği sahnesiydi..O sahneyi izleyince merak duygum oluştu ve izleme maceram başladı..

İlk bölüm “eyvahlar olsun bayağı kötü “ diye düşündüğümü hatırlıyorum Sonra ne oldu anlayamadım baktımki 8. Bölümdeyim ve inanılmaz merak ediyorum..Fotoğraflarına bakıp silik, sünepe gördüğüm Khsuhiyi çok tatlı,güzel ve izlenilesi bulduğumu da farkettim..Hmm Arnav?Can alıcı soru..Arnavı ilk gördüğümde havalı bulmuştum ama yakışıklı değildi ,sonra ne oldu ne ara gözümde bu kadar yakışıklı birine dönüştü bilemiyorum..İnanın bilmiyorum..Diziyi öneren arkadaşım aile sahnelerini atlamamı söylemişti ancak ben aileleleri de sevdim ayıla bayıla izledim..Senaryoda inanılmaz hatalar olmasına rağmen hiçbiri umrumda olmadı izledim..Ben hayatımda hiçbir diziyi bu kadar erakla izlediğimi hatırlamıyorum..

Neyse bir gün tüplü sitede kamera arkası görüntülerine denk geldim..Zamanlama olarak 14. Bölüm falan izliyorum sanırım yani Arnavın en sert hallerinin olduğu..Neyse videoyu açtımki Arnav arkada yatağın üstünde takla atıyor..Eyvahlar olsun bu nedir nasıl bir şeydir, gerçek mi şaka mı, diziden sahne mi diye düşünürken kendimi büyük bir şokun içinde buldum..Evet Barun’un nasıl biri olduğunu o ilk izlediğim videoda öğrendim..Uzun süredir hiçbir şeye bu kadar şaşırmamıştım..Daha öncesinde diğer kamara arkalarını izlemiş olsaydım bu kadar şaşırmazdım azıcık alışmış olurdum ama ilk videonun o yatak üzerinde taklalı Arnav video olması benim için soğuk duş etkisinde oldu tabi..

Arnav ile Khushinin bu derece duygu vermesinde bence iki oyuncununda fiziksel olarak birbirine uyumlu olmasının payı var. Sanaya ince kemikli, zarif, küçük suratlı bir kadın.Barun çok iri bir adam değil ,boyu falan da çok uzun değil, kemikleri iri birisi değil o yüzden onun yanına extradan zarif, ince kemikli kadınlar yakışır ve Sanayada bu özellikler olduğu için görüntü olarak birbirlerini tamamladılar..Eski sayfalarda Barunun yakıştırıldığı farklı güzel oyuncular gördüm ama ben onların hiçbiriyle yakışmayacağını düşünüyorum çünkü o kadınlar çok güzel kadınlar ve evet sanırım iyi de oynuyorlar ama Baruna göre iriler hiçbir zaman Sanaya gibi yakışmazlar Barunun yanına..

Hayatımda İlk kez kamera arkası görüntüleri bu kadar merak ediyorum..Sanaya ile Barunun kamera arkası halleri en az kameranın önü kadar ilginç..Ben izlediğim dizide/sinemada vs partnerleri gerçek hayatta yakıştırmaya eğilimli biri değilim ama ben bu ikisinin biribirlerinden etkilendiğine eminim..Barun yeni evli olduğu için, Sanayadan etkilenmeyi planmadığı için ve Sanayada sevgilisi olduğu için mantık çerçevesinde düşününce olamayacak bir şey olduğuna kanaat getirdikleri için hissetiklerini bastırdıklarını ve sonra bunun arkadaşlığa evrildiğini düşünüyorum..Bence ikisi birbirlerinin hayatından çıkmak istemediler ve iyi bir arkadaş oldular.. Sevgili olamıyorsak arkadaş olalım mantığı..Ben de kendi hayatımda benzeri bir durum yaşamıştım o duyguyu çok iyi anlıyorum ve yanıldığı hiç sanmıyorum..İyi arkadaş kalmayı başardıkları için mutluyum keşke herkes onlar gibi olabilse..

Elbette Sanaya ve Barunun oyunculukları da çok başarılı..Bence Sanaya gerçekten çok iyi bir oyuncu duygu geçişlerini çok iyi veriyor, tutkuyu verme üzerine de dünyada Barundan üstüne tanımam ; ses tonunu, bakışlarını, vücut dilini iyi kullanıyor..Ben Arnavı çok sevdim çok iyi yazılmış ancak Barunuda çok sevdim..Bu zamana kadar karakterlerinden etkilendiğim oyuncular oldu ama kendilerini gerçek haliyle magazinde görünce çekici bulmazdım ama Barunu ben sadece Arnav olarak değil Barun olarak da çok beğeniyorum..Arnav ve Barun ikisi taban tabana zıt olmasına rağmen ikisinide çok beğeniyorum .Şu sıralar dünyadaki erkekler bir yana Arnav/Barun bir yana modundayım (Sen aklımı koru Yarabbim..)

Yazacak çok şeyim var ve ben henüz yazacağımın yüzde birini yazmadığım halde çok uzun olduğu için şimdilik bu kadar diyorum..

2. Beğenenler;
    Defneci (15-09-18), lavinya (15-07-18)

Durum:
    azisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün.Emir&Feri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    2
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ 2011/ Genel Yorumlar-10

Arkadaslar bir ben mi gördüm yoksa görenleriniz oldumu bilmiyorum?Medyatavada 15 gün önce bir haber okudum ESfilm dizimizin haklarini satin almis.Yani dizi uyarlanacak.Bana göre asla orijinaliin yerini tutmaz tabi.Ama merak ediyorum nasil bir uyarlama ile seyircinin karsisina cikacaklar.Bu konuyla ilgili bir haber gören olursa burada paylasirsa cok sevinirim:)Hadi hayirlisi:)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Hint dizilerine İppknd ile baslayıp hala devam edince ister istemez özel günlerinde gelen( KarwaChot , Diwali vs) videolar cıkıyor karşıma :) Özellikle Arshi temalı.. İcim bir hoş oluyor.

Çok özledim diziyi, diziye dair yorumları , sabahlara kadar oturup izlemeyi.. Cidden ya... Hatırladım da İppknd Kanal 7 de başladıgında ilgimi çektiğinde diziye başlayıp 1 hafta boyunca aralıksız diziyi izlemiştim , sadece yemek,tuvalet ihtiyaçlarım için başından kalkıyordum telefon veya bilgisayarın.

Annem ne kızdıydı o zamanlar ama benden 1 ay sonra bir Arnavzede olup saat 4 dedin mi işini gücünü bırakıp diziyi izlemeye başladıgını ve hatta dışarda işi olduğunu bilipte dizi saatinde koşa koşa eve geldigini

Çayı demlerdik, yanına bisküviler vs. Ve Hoop Bir Garip Aşk izlemece....

Şu kanal 7'nin ek kanalı verse diziyi vallahi izleyecem yeniden. O derece özledim. Nice dizi izliyorum hint dizisi cok sevdiklerimde var icinde ama hic biri İpkkndyi izlediğm ilk heyecani vermiyor.

İlk diwali, ilk holi, ilk evlilik ritüelleri, ilk hint kültürüne etkileşimin, ilk karwachot... Her anlamda ilk bu dizi benim için. Yeri bambaşka..
    ..

Arnavzede'ler, Ören bayan Khushi'ciler.. Gelin bir toplaşalım ya :) özlemediniz mi siz burda diziyi değerlendirmeyi.

Bu arada yeni dizinin haberini gördüğümde bende @azisim bende merak ettim. Bu dizinin konusu ideal bir konu ve hep tutar. Eger cidden bundan uyalacaklarsa Adini Sen Koy daki gibi ( aman hepsini getirmeyin akliniza) öpüşme sevişme olmadan da aşk yaşayan bir cift görmek isterim :)

5. Beğenenler;
    deren1970 (04-02-19), lavinya (04-11-18)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,340

Aldığı Beğeni: 1,339

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm

Sevgili Defne'ciğim sesini yeni duydum ablam. Cidden ben de çok özledim ARNAV-KHUSHI'yi. Sadece ben de değil annem bile keşke tekrar verseler de izleyelim diyor İlk izleidğim Hint dizisi olduğu için mi bilmiyorum demiyeceğim şu an devam eden, Türk isimleri Ah Kalbim ve Sev Yeter olan dizilerin bazı bölümlerine bakıyorum da YOK ARTIK, BU KADAR DA OLMAZ baabında saçmalığın dik alası klişeler sahneleri görünce Arnav-Khushi'ciğimi daha çok özler oldum. Saçmalığın en az olduğu dizi sanırım BİR GARİP AŞK bazen ben de açıp Arnav-Khushi sahnelerini izliyorum desem

ben de çok özledim hem diziyi hem de sizleri, güzel yorumlaşmalarımızı arkadaşlar

7. Beğenenler;
    Defneci (05-02-19), lavinya (04-02-19), Narin (05-02-19)

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.