Sayfa 2/202 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1006 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    haruneda1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı T.ü.l.a.y.275 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm Damla hayatta kabul etmez canım(bir de oluyormuş çok şaşırırım):img-hyste

Melike Özlem olabilir aslında :good:ayrıca esas oğlan sarıldığında koynuna girecek dimi ya hani kedi gibi sokuluyor tabiri varya :love01:bakalım kim olacak?Özcan aslında karizmatik duruyor ekranda kızlar çok uzun olunca olmuyor bencede..
    edit:Nurgül ile de asmalı konak da iyilerdi(malum Nurgül'de çok uzun değil)
    Evet Tülaycım Nurgülede yakışıyorlardi :img-wink:
    Özlemin olmasını cok isterim ama bizim kızda nerde o şanz :icon_sorr
    Piyasada okadar kötü oyuncu var ekranda olan oyunculuk sıfır olan ama gercekten güzel ve yetenekli oyunculara Özlem gibi mesale teklif gitmiyor:img-tomat
    http://hizliresim.com/r6RQM1http://hizliresim.com/nj27mRhttp://hizliresim.com/vXRE8p

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    131
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 438

Bahsedilme
    6 Mesaj

UÇANKUŞ'TAN AL HABERİ: ÖZCAN DENİZ'İN 120 BİN TL ALACAĞI "İSTANBULLU GELİN" DİZİSİNİN KANALI BELLİ OLDU!..

Geçen yıl "Kaderimin Yazıldığı Gün" dizisi 50. bölümde final yapan Özcan Deniz, yeni projesi "İstanbullu Gelin" için hazırlık yapıyor. Özcan Deniz'in yapım şirketi 03 Medya'yla anlaşmasının hemen ardından dizinin kanalı da belli oldu. Bölüm başına 129 bin TL alacağı konuşulan ünlü oyuncunun yeni dizisi de bir önceki projesi gibi Star TV'de yayınlanacak. Yönetmeni henüz netlik kazanmayan dizinin senaristi "Küf" filmiyle ödül alan Ali Aydın...

Tesadüflerle başlayan bir aşkın hikayesini ekrana taşıyacak olan proje için Gizem Karaca başta olmak üzere birçok ünlü kadın yıldıza teklif götürüldü. Ancak Gizem Karaca, çekimleri beklemek yerine Merve Boluğur, Hatice Aslan, Cansel Elçin ve Yusuf Çim'le başka bir diziye başlama kararı aldı. "İstanbullu Gelin" için şu günlerde diğer başrol kadın adaylarıyla görüşmeler devam ediyor.

ÖNCE CANNES'TA SATILACAK

Dizi daha çekilmeden Cannes'ta 17 ve 20 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Mipcom fuarında satışa sunulacak. Dünyanın en önemli TV otoritelerini buluşturacak olan organizasyon için Özcan Deniz'le geçen haftalaeda çok özel bir fotoğraf çekimi yapıldı. Star TV yöneticileri de çekimlere katıldı. Ünlü sanatçının fotoğrafları 3 gün sürecek Cannes'daki fuarda afişleri ve katalogları süsleyecek.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    131
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 438

Bahsedilme
    6 Mesaj

Özcan Deniz'in yeni dizisi İstanbullu Gelin'in yönetmeni belli oldu!
    Ranini tv

O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı yeni drama İstanbullu Gelin için ön hazırlıklar hızla başladı. Özcan Deniz'in başrolünde olduğu, Ali Aydın'ın senaryolaştırdığı İstanbullu Gelin'in reji koltuğunda bu sefer deneyimli bir yönetmen var.

Televizyon seyircisinin rejisine Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den aşina olduğu, son olarak Show Tv'de 10 bölüm yayınlanan Arkadaşlar İyidir'in yaratıcı yönetmeni olarak gördüğümüz Zeynep Günay Tan, İstanbullu Gelin'in reji koltuğunda oturacak. Masa başı çalışmalarının başladığı imkansız bir aşk hikayesi üzerine kurgulanan dizide Özcan Deniz'in partnerinin kim olacağı henüz netleşmedi..

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Gerçekten ozcan beyin yeni partnerini merak ediyorum

umarim kerem beyin yeni projesi gibi olmaz partneri benim için hayalkirikliliği oldu .

Dediğiniz gibi özcan en son Naz elmas la harika bir oyum yakalamişti

Bence tekrar bir araya gelmeliler olmaz demiyin halit bey ve begüzar hanimin yeni dizisi başladi çokta güzel eyting aliyor.

Zaten haziran dan sonra bu ikilinin projelerini tam anlamayila beğenmedim hele partnerlerini hiiiiiiiiiiiiiç

bu olmsuzluğu da haziran gecesinin kötu sonuna bağliyorum o dizi nin finali ile saçmaladilar :img-tomat:img-tomat

naz in dizilerinin çoğu erken finale bitti nefes /candan öte/ el gib/i güzel çirkin sonra da yan karakteleri canlandirdi hal bu ki piyasa da çok para kazanan oyuncularda çok daha iyi :icon_whis

özcan bey de dizilerde KYG den başka pek başarili olamadi kader /aşk yakar / samanyolu 27 bölum surdu galiba /bir zamanlar osmanli 20 bölum /karagül de daha çok konuk oyuncuydu / en son KYG de rol aldi ki 50 ci bölumde bitti dizi

bence bu ikili tekrar dizi sektorunde şeytanin bacağini kirmak için bir araya gelmeliler :img-wink::img-wink:

ama galiba Naz elmas kösem dizisine katilmiş neyse .

Lütfen ozcan beye bu defa doğru duzgun partner seçsinler hatiçe şendil hiç olmamişti :img-tomat
    aslinda ben vildan hanimi da yakiştirmiştim kendise :good:

Hazal kaya diyecem de çok kuçuk durur yaninda ama bütun çiti pitti adaylarim başka dizilede :icon_sorr

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    310

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Her seferınde Özcan'a çok şey soylerler yıne de Özcan'sız kımse yapamaz! Olmaz olamaz derler. Filmlerine, oyunculuğuna yok şımarıklığına. Özcan sadece kendıne has bır adam! En başından berı böyleydı. Turku soyledıgı zamanlarda da Beyaz Kelebekler zamanında da.

En baştan berı onu seviyorum. Bunun onun bılmem nesiyle alakası yok. Ben Yalan dizisini de izledim, Asmalı Konak'ı da izledim, Kaderimin Yazıldığı Gün'ü de. Onla oynayan her oyuncu da onu çok sever. Bunu en ıyı Naz Elmas anlatır, Burcu Kara anlatır. Eskı haberlere göz atabılırsınız...

Hatıce'de hıc de fena olmamıstı açıkçası. Ama Begum ıle daha guzel gorunuyordu. İşin özunde dizinin senaryo felakettı anca o kadar surdu. O zamankı yorumlarıma da bakabılrısınız.

Hazıran Gecesı'nın sonu öyle degıldı, ah ah ah... Sonu baska olacaktı... Neyse hıc sımdı uzulemem bır zaman anlatırım... O dizide de Özcan baskaydı ama, 4 çocuk babası Baran...

Havın'ı sevmezdım, Duygu'yu da sevmezdım. Oldukça kotu ıkı kadın... Neyse...

Hazal Kaya hıc aklınıza bıle gelmesın dızı baslasa bıle ızlemem. Çok sevdıgım oyuncuların eger senaryosu bana hıtap etmıyorsa vallahı ızlemıyorum. Kördugum'de Aslantug efsanesı vardı ben dızıyı bırakalı 20 hafta olmustu. Bır daha da bakmadım...

Damla'yı da gecın. Hıc de sevmıyorum oyunculuğunu fanlarından ozur. Gızem Karaca da ıyıkı kabul etmemıs... Bır boş bakıslı da o !

Özcan'a dolu dolu bır ısım lazım! Nurgul gıbı. Begum gıbı. Nesrın Cavadzade gıbı. Boyle 30larında bırı lazım. Özlem Yılmaz olurdu. Aslı Tandoğan olmazdı. Zaten Aslı Tandoğan'ı da sevmem. O kıza tek Lamıa yakıştı o da tukendı gıttı...

Dolu dolu bırı lazım!

Özcan'ı kaptırabılecek bırı lazım!

Yıne tutacaktır dızı... Bakın görun.

Sayfa 2/202 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri