Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon
1006 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    131
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 438

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları (1)

Özcan Deniz, "İstanbullu Gelin"le ekrana dönüyor!
    Ranini tv

Son olarak O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizi ile ekranda izlediğimiz Özcan Deniz'in yeni projesi için de aynı yapım şirketiyle el sıkıştığı duyulmuştu. Özcan Deniz'in hangi proje ile ekrana döneceği de belli oldu.

16-20 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek olan dünyanın en büyük içerik fuarı MIPCOM'da lansmanı yapılması planlanan, kod adı "İstanbullu Gelin" olan dramanın başrol erkek oyuncusu Özcan Deniz oldu.

Hikayesi hakkında henüz detay vermek istemediğimiz İstanbullu Gelin'in masa başı çalışmaları da hızla devam ediyor. Yapım şirketi kadın oyuncu için birkaç isim üzerinde duruyor. Duyumlarımıza göre en geç Ekim başında kadın oyuncu konusunda da karar verilmiş olacak.

Her şey planlandığı gibi giderse en geç Ocak ayında İstanbullu Gelin'in, Star Tv'de yayına çıkması bekleniyor.
    Konu NATY&FACU tarafından (24-10-17 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    T.ü.l.a.y.275 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu defa umarım Özcan Deniz'in partneri çokk uzun biri olmaz :img-hyste şöyle ufak tefek,çıtı pıtı biri olsa da keyifle izlesek :img-wink: çok fazla uzun boylu mankenler dizideki karakterin inandırıcılığına ters düşüyor bence..
    bakalım kim olacak?

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı T.ü.l.a.y.275 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu defa umarım Özcan Deniz'in partneri çokk uzun biri olmaz :img-hyste şöyle ufak tefek,çıtı pıtı biri olsa da keyifle izlesek :img-wink: çok fazla uzun boylu mankenler dizideki karakterin inandırıcılığına ters düşüyor bence..
    bakalım kim olacak?
    Ozcan beyin geri dönmesine çok çok sevindim

özlemiştik :img-in_lo:img-in_lo

ve tülay cim yazdiklarina tamamen katiliyorum Haziran gecesinden sonra özcan beyin hiç bir partnerini beğenmedim hepsi söğuk ve uzun boyludu artik sizin dediğiniz gibi çiti piti bir partneri olsun istiyorum ve bence asli tandoğanla çok yakişabilirler :good: Damla sönmez de güzel olur :good:

Durum:
    haruneda1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı T.ü.l.a.y.275 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakalım kim olacak?
    Aynen Tülaycım valla en son Haziran gecesinde Naz Elmasla uyumluydu sonrakileri at cöpe:icon_whis
    Hele Hatice Sendile uyum sıfırdı.Manken bencede olmasın cnm.Özcan Denizi cok severim insallah uyumlu biri olurda izleriz hatta keşke Naz Elmas olsa yine.Ikisi cok yakışıyordu :img-in_lo
    Şu an kim boşda hmm özlem Yılmazla yakışırmı acaba veya yukardaki arkadaşın da yazdigi gibi Asli Tandogan da iyi olur gibi :img-wink:
    Gerci Asli Tandogan şu an Muhteşem Yüzyıl kösemde.
    Aslında Beren saat de yakışır gibi ama o daha cekmez Dizi :icon_whis
    http://hizliresim.com/r6RQM1http://hizliresim.com/nj27mRhttp://hizliresim.com/vXRE8p

Durum:
    T.ü.l.a.y.275 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nazella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ozcan beyin geri dönmesine çok çok sevindim

özlemiştik :img-in_lo:img-in_lo

ve tülay cim yazdiklarina tamamen katiliyorum Haziran gecesinden sonra özcan beyin hiç bir partnerini beğenmedim hepsi söğuk ve uzun boyludu artik sizin dediğiniz gibi çiti piti bir partneri olsun istiyorum ve bence asli tandoğanla çok yakişabilirler :good: Damla sönmez de güzel olur :good:
    hmm Damla hayatta kabul etmez canım(bir de oluyormuş çok şaşırırım):img-hyste

Alıntı haruneda1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen Tülaycım valla en son Haziran gecesinde Naz Elmasla uyumluydu sonrakileri at cöpe:icon_whis
    Hele Hatice Sendile uyum sıfırdı.Manken bencede olmasın cnm.Özcan Denizi cok severim insallah uyumlu biri olurda izleriz hatta keşke Naz Elmas olsa yine.Ikisi cok yakışıyordu :img-in_lo
    Şu an kim boşda hmm özlem Yılmazla yakışırmı acaba veya yukardaki arkadaşın da yazdigi gibi Asli Tandogan da iyi olur gibi :img-wink:
    Gerci Asli Tandogan şu an Muhteşem Yüzyıl kösemde.
    Aslında Beren saat de yakışır gibi ama o daha cekmez Dizi :icon_whis
    Melike Özlem olabilir aslında :good:ayrıca esas oğlan sarıldığında koynuna girecek dimi ya hani kedi gibi sokuluyor tabiri varya :love01:bakalım kim olacak?Özcan aslında karizmatik duruyor ekranda kızlar çok uzun olunca olmuyor bencede..
    edit:Nurgül ile de asmalı konak da iyilerdi(malum Nurgül'de çok uzun değil)

Sayfa 1/202 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri