Sayfa 2/148 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
739 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,231

Aldığı Beğeni: 2,646

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı nirvana91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni sayfamız hayırlı olsun...

Garip'in eski eşinin ilerleyen bölümlerde geleceğini tahmin ediyordum ama Defne Samyeli gibi birini beklemiyordum. Gerçi Akif, Esma'ya Garip'i anlatırken manken biriyle evlenmiş demişti demek ki mankenimiz Defne hanımmış. Adı da garip zaten "Siren" Vallahi Esma'yı hiç bir şey yıkamamıştı bugüne kadar yıkarsa bu Siren yıkar Esma'yı :img-hyste

Özette Esma'nın unuttuğu plan içine şüphe tohumları eker diyor. Acaba Süreyya'yla Can'ın fotoları mı eline geçti? Eğer öyleyse Esma nasıl tepki verecek merak ediyorum.
    Kendin Renau. 12 iken rakibin yeni model bir merced. olması gibi bir durum bu. Allah Esma'ya sabırlar versin.
    Defne kızından genç görünecek.

2. Beğenenler;
    nirvana91 (01-02-18)

Durum:
    nirvana91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hiç...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    118

Aldığı Beğeni: 69

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendin Renau. 12 iken rakibin yeni model bir merced. olması gibi bir durum bu. Allah Esma'ya sabırlar versin.
    Defne kızından genç görünecek.
    Ay buna iyi güldüm ya :img-hyste Arada nasıl bir çekişme olacak merak ediyorum. Eski eş neden geliyor mesela hem de bunca yıl sonra? Gelme nedeni önemli. "Siren"ler Esma sultan için çalıyor :img-hyste

2.fragman gelmiş.

Fikret, Faruk'tan dayak yemiş iyi de olmuş ellerine sağlık. Süreyya da İpek'in kolundan çekip seninle çok fena kapışıcaz diyor. Yürü be Süreyya hepimiz arkandayız. Böyle bir Süreyya izlemek istiyorum ben. Bebek konusunda ayar verdiği sahne de muazzamdı mesela. Ara ara Süreyya'yı böyle çıldırtın.

Murat, Bade'ye evlenme teklifi ediyor. Faruk bir de Murat'ı dövsün gerçi Murat'ı dövme hakkı Garip'te :img-hyste Annesine inat olsun diye böyle bir hamlede bulunmak da tam Murat'a göre bir hareket zaten. İnşallah Bade, ağzının payını verir...

4. Beğenenler;
    mimoza17 (01-02-18)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,231

Aldığı Beğeni: 2,646

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı nirvana91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay buna iyi güldüm ya :img-hyste Arada nasıl bir çekişme olacak merak ediyorum. Eski eş neden geliyor mesela hem de bunca yıl sonra? Gelme nedeni önemli. "Siren"ler Esma sultan için çalıyor :img-hyste

2.fragman gelmiş.

Fikret, Faruk'tan dayak yemiş iyi de olmuş ellerine sağlık. Süreyya da İpek'in kolundan çekip seninle çok fena kapışıcaz diyor. Yürü be Süreyya hepimiz arkandayız. Böyle bir Süreyya izlemek istiyorum ben. Bebek konusunda ayar verdiği sahne de muazzamdı mesela. Ara ara Süreyya'yı böyle çıldırtın.

Murat, Bade'ye evlenme teklifi ediyor. Faruk bir de Murat'ı dövsün gerçi Murat'ı dövme hakkı Garip'te :img-hyste Annesine inat olsun diye böyle bir hamlede bulunmak da tam Murat'a göre bir hareket zaten. İnşallah Bade, ağzının payını verir...
    Esma tahttan iniyor.
    Bütün çocukları isyanda..
    Faruk Osman direkt evden taşınırız diyorlar..
    Murat da Badeye evlenme teklif ederek ''madem öyle, işte böyle '' diyor.
    Fikret ise ailesine ihanet etmekle meşgul, hem tüm Boranlara hem de İpek'e..

Sonuçta ilk aklı başına gelen yine Faruk gibi..
    Parçalanıyoruz gibi bir şey söylemiş.
    İnşallah ailesini yeniden bir araya getirebilir.

6. Beğenenler;
    angelic (02-02-18), nirvana91 (02-02-18)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,514

Aldığı Beğeni: 815

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar
    Yeni başlık hayırlı olsun aileyi parçalayan bence fikret olacak bu davranışlarla
    Esmaya tepki göstermeleride ayrı bir konu zaten Murat şaşırttı valla evlenme
    teklifi edeceğini düşünmemiştim Osmana kıyamam o bile annesine nasıl tepki
    gösterdi aslında onun tepkisi başkaydı Süreyya ile ilgiliydi güzel konuştu annesine
    valla

8. Beğenenler;
    mimoza17 (02-02-18), nirvana91 (04-02-18), tubaaslı (14-10-18)

Durum:
    pir
    pir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    1 Mesaj

SADECE ADEMİ MERAK EDİYORUM

Ben görmeyeli forum değişmiş beğendim mi? cafcaflı olmuş neyse sadede gelelim

dizide en çok ademin ne yapacağını merak ediyorum mesela fikreti kullanırken aklında azda olsa ona karşı kardeşlik ilgisi var mı ?evet fikreti kullanıyor ama ona
    karşı azcık bile samimiyeti yok mu?senaristler bunu gösterse çok iyi olurdu

ve merak ediyorum adem gerçeği öğrendiğinde boranlara karşı tavrı nasıl olacak annesine neler yapacak ve mezarındaki babasından nasıl özür dileyecek

nedense bunlar 3. sezonda ancak olurmuş gibi geliyor son bir şey daha şu çakmak mevzusundan hiç bir şey anlamadım faruk ne diye öyle tuhaf tuhaf baktı ki...

Sayfa 2/148 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri