Sayfa 18/72 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon
358 sonuçtan 86 ile 90 arası

Konu: Jet Sosyete - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziyi ben zaten izleme niyetinde degildim. Fragmani bile beni izleme hic izlemeye degmez diye bagiriyordu. Ayrica fragmana baktigimda bile karakterlerin hicbir albenisi yoktu. Hicbiri beni cekmemisti. Izlemedim, izleme niyetinde de degilim. Ben eger gulmek istiyorsam aciyorum Avrupa Yakasi'ni izliyorum hala. Bu diziden yuz kat bin kat iyidir Avrupa Yakasi. Su dizideki butun karakterleri toplasam bir Bulhan Altintop, bir Dursun bir Makbule etmez yani. Taklitler aslini yasatir. Bana onyargili diyenler olacaktir, izlemeden nerden bileceksin diyenler olacaktir. Evet izlemeden biliyorum. Ben Gulse Birsel'in diger yazdigi komedi dizisini de izlemedim. Reytinglerine sasirmadim ama bu sekilde de devam edecegini sanmiyorum.

2. Beğenenler;
    DowneyJr (19-02-18)

Durum:
    ekrempoke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı NeelaSeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    reytingler yüksek gelince sevinmistim, gercekten o kadar kötümüydü ilk bölüm?
    ben heyecanla bekliyordum, izlemeye vakit bulamadigim icin üzülmüstüm, gülse birsel den
    bu kadar elestiri alabilecek birsey beklemiyordum, aceba hic baslamasam mi diye düsünüyorum simdi.
    yo bence izleyin, sevip sevmeme kişiden kişiye göre değişir. ben şahsi olarak böyle abartılı oyunculuklar olduğu için beğenmedim, baya bi yordu beni. ama bi başkası çok sevebilir de.

ama ipucu olması açısından herkesin burhan altıntop gibi davrandığını hayal edin

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 99

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı pusat_yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyle ilgili hem ekşide hem de burda takip ettiğim yorumların yüzde 90ı olumsuz ve dizi resmen yerden yere vurulmuş..
    Pazar günü için nihayet uzun bir aradan sonra büyük kanallardan biri komedi dizisi ekrana sürdü ve bu bir Gülse Birsel işiydi..İzleyicide kredisi yüksek bir isim Gülse Birsel...İzleyici ilk bölüme bayağı iyi bir şans verdi dizi AB ve ABC grubunda 1.oldu..
    Ama nereye bakarsam hep olumsuz yorumlar okuyorum ve en büyük sorunun ''yaratılan karakterlerin gerçekçi olmaması ve abartılı konuşma tarzları''
    Açıkçası ben de izlerken samimi bir karakter yakalayamadım.
    Hasibe Eren'in rolünden ümitliydim bana daha kendi halinde bir karakter gibi gelmişti ama Pelin'in konuşma tarzı benim hiç hoşuma gitmedi.
    Melike rolü içlerinden gerçek anlamda sıyrılmış,kendi halinde bir roldü.Gerçekçi ve tam bir laf cambazı...
    Önümüzdeki bölümde bakalım roller nasıl işlenecek,bu reytingin devamı gelecek mi göreceğiz...

Bazı karakterler başka dizi ve filmlerden çıkıp gelmiş gibi. Çoğu arkadaş Avrupa Yakasında ki bir karaktere benzetmişler ama ben Çağlar Çorumlu sahnelerinde kendimi Güldür Güldür Şov da oynadığı Şevket karakterini izliyor gibi hissettim.

Abim ve Annem beğendiler diziyi ama onlarda bazı karakterler için Gülse bir takım başka yerlerden esinlenmiş gibi dediler. Annem ile sabah konuştuk biraz güzeldi ama zaman zaman boşluklar vardı dedi.

O toparlar diye umut ediyor. Ama ben sanmam. Ülkemiz de komedi yazanlar çok büyük başarı elde ettikleri yapımlardan sonra maalesef kalitelerini her geçen gün bozuyorlar. Çok dikkatli bir izleyen biriysen bunu fark ediyorsun.

Dizi bazı şeyler eksik bazı şeyler de fazla olmuş. İlk bölümde patronu Çağlar Çorumlu tarafından canlandırılan karakteri genel müdür yaptı sonra görevden alıyorum dedi. 2. bölüm fragmanına göre aynı muhabbet 2. bölüm de olacak görünüyor. 2 bölüm üst üste aynı olayın olması gereksiz olmuş.

Bu sene 2. defa hayal kırıklığına uğrayacağım galiba. Biri Cem Yılmaz'ın son filmi Arif&216 oldu biri de bu olacak gibi duruyor. Arif&216 filminin ilk yarısı tam bir fiyaskoydu benim için. Ayça Tekindor'un yorumu doğru çıkacak galiba filan diyordum film ara verdiğinde ama neyse ki ikinci devre film olması gereken kıvama azda olsa gelmişti.

5. Beğenenler;
    pusat_yusuf (19-02-18)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    93

Aldığı Beğeni: 544

Bahsedilme
    5 Mesaj

Esinlenme olayı net bisekil de ortada
    Burhan Altıntop da yabancı bir yapım var ordaki karakter. Çoğu kişi bilmez..
    Her karakter bir yerlerden esinilmis. Ama samimiyet yok. doğallık yok
    Yalan Dünya 2 gibi bişey olmuş

Durum:
    turrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ardeşen-Erzurum
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ilk bölümünü izleyince o kadarda kötü olmadığı kanaatine vardım biraz haksızlık etmişiz evet bir Avrupa yakası değil tabi ki ama çok kötü bir sitkomda değil

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)