Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
18 sonuçtan 16 ile 18 arası

Konu: Kaçak Gelinler - Replikler

Durum:
    DmL~Karahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    . . .
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

21.bölüm.

Şebnem: (Parmak güreşini kazanır) Hahay! İşte bu kadar. Zaten ben hep bu oyunlarda çok iyi olmuşumdur, valla. Kutu oyunlarında çok iyiydim ben. (Selim sorar gibi bakar) Şimdi diceksin ki bu parmak güreşi, kutu oyunu mu? Olsun ben bütün oyunlarda iyiydim, hepsinde iyiydim, hepsinde her zaman bir numaraydım, zaten Şebnem Gürsoy diyince akla hep bir numaralık gelir. :img-hyste
    Selim: Şebnem! Biz küçükken tıp diye bir oyun vardı, hatırlar mısın? 1-2-3 tıp diyince susuyorduk. :img-hyste Konuşan da kaybediyordu, hatırladın mı?
    Şebnem: Hıı. Ben onda hep yanıyodum ya. :img-hyste:img-hyste
    Selim: Nedense hiç şaşırmadım. :img-hyste
    Şebnem: Burda durcaz mı hep böyle kös kös ben sıkıldım yaa!
    Selim: Tamam, tamam gözlerini kapat, böyle güzel güzel şeyler hayal et.
    Şebnem: (Gözlerini kapatır) Tamam.
    Selim: Hı, mesela... Sahildesin, böyle tatlı tatlı bir rüzgar esiyor, hafif bir güneş var, ayağını kumsala uzatmışsın...
    Şebnem: Sonra da denize giriyorum dimi?
    Selim: Hıı, denize giriyorsun. Yüzüyorsun, rahatlıyorsun, ama bu sırada hiç konuşmuyorsun, en azından bir süre, n'olur. :img-hyste
    Şebnem: Haa! Köpek balığı geliyooo! İmdaat, kaçııın!
    Selim: Köpek balığını unut!
    Şebnem: Unutamam, geliyo, geliyo! :img-hyste
    Selim: Hayır hayır, köpek balığı gelmiyo, köpek balığı sen bağırınca kaçtı Şebnem! :img-hyste
    Şebnem: Aaa kaçmadı hala peşimden geliyo, pis köpek balığı, git, git balık!
    Selim: Tamam, tamam. Tamam, Allah'ım sen bana sabır ver. :img-hyste Şebnem, aç gözlerini ve n'olur hiçbir şey hayal etme, olur mu?
    Şebnem: (Gözlerini açar) Üf, sana da yaranılmıyo be. Ay, burnum kaşındı, burnum kaşındı, burnum kaşındııı. (Selim yanağını uzatır, Şebnem burnunu Selim'in yanağına sürter:img-in_lo) Tamam, geçti. (Selim gülümser:img-in_lo)

Durum:
    DmL~Karahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    . . .
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

21.bölüm.

Şebnem: Aydan yok mu?
    Selim: Yok, gitti.
    Şebnem: Saat de daha erken aslında ama.
    Selim: Öyle gerekti.
    Şebnem: Peki, o zaman, ben başka bir masaya geçiyim, sana afiyet olsun.
    Selim: Niye geldin buraya Şebnem?
    Şebnem: Yani, burası halka açık bir yer sonuçta.
    Selim: Şebnem! Niye geldin buraya dedim.
    Şebnem: Allah Allah! Acıktım, yemek yicem, manzarayı seyredicem, fotoğraf çekilicem, yüklicem internete falan. Sanane ya?
    Selim: Dün de geçerken uğramıştın zaten.
    Şebnem: Evet?
    Selim: Muhtemelen bugün de öyle yaptın. Büyük ihtimalle yarın da öyle yapacaksın ama sen yapmadan ben söyliyim, yarın akşam marinada olucam. Çünkü saçma sapan oyunlar düzenleyip benim nerde olduğumu öğrenmeye çalışacaksın.
    Şebnem: Selim, saçmaladığının farkındasın dimi?
    Selim: Şebnem, tamam, tamam. Aramızda bir şey yok, beni sevmiyorsun, tamam, anladım.
    Şebnem: (Güler) Bravo ya, gerçekten. Tebrik ederim. Ya sonunda kalın kafana girebildi demek, seni sevmiyorum, evet! (Selim masadaki bardağı fırlatır:img-eat::img-hyste) B-ben, en iyisi bir tatsızlık çıkmadan gidiyim.
    Selim: (Şebnem'i tutar) Hiçbir yere gitmiyorsun, çünkü ben gidiyorum Şebnem.
    Şebnem: (Arkasından) Selim! Selim! (Peşinden gider) Selim, dursana! Ya dur diyorum, Selim, ya Selim dursana! (Tutar)
    Selim: Bırak Şebnem!
    Şebnem: Bırakmıyorum, benim de iki çift lafım var, dinliceksin!
    Selim: Senin için gerçekten üzülüyorum, biliyo musun?
    Şebnem: Bana niye üzülüyosun sen ya, sen asıl kendine üzül!
    Selim: Ben mi kendime üzüliyim, ben niye kendime üzülecekmişim Şebnem? Ben utanılacak, sıkılınacak n'aptım? Ben sadece bana gerçekten aşık olduğuna inandığım için o yaptığın bütün saçmalıklara katlandım! Ama sen n'aptın?
    Şebnem: Ay çok güzel, bunları ayık kafayla düşündün yani, bravo!
    Selim: Şebnem, yeter. Yeter artık!
    Şebnem: (Selim'i tekrar tutar) Gel buraya ya nereye gidiyosun!
    Selim: (Şebnem'i kollarından tutar) Şebnem, bırak artık peşimi. Anladın mı? Düş yakamdan, rahat bırak beni!
    Şebnem: (Arkasından bağırır) Selim! Ya sen kendini ne zannediyosun ya, sen bana bunları hangi cürretle söylüyosun? Ya sen kimsin ya, kimsin?!
    Selim: (Geri döner) Yazık, gerçekten çok yazık. Hayatın boyunca yalnız kalacaksın, biliyosun dimi? Seni gerçekten seven insanları böyle iterek, kendinden iterek hayatına devam edeceksin. Zaten sen sevgiden, aşktan ne anlarsın ki? Sen kendinden başka kimseyi düşünmeyen, sevmeyen bencilin tekisin. Bugüne kadar kime değer verdin Şebnem? Şu haline bak, şu haline bak. Acınacak haldesin!
    Şebnem: (Tokat atar, vurmaya başlar, ağlamaklı) Aptal, aptal, gerizekalı pislik...
    Selim: (Kolundan tutar) Şebnem!
    Şebnem: Bırak beni! (Tekrar vurmaya çalışır, Selim tutar, kendine çeker. Şebnem de Selim'i tutup öper:img-in_lo Sonrası kelimelere sığmıyor:icon_whis)

Durum:
    ömer&ceren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    sarı Laleler :)
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Şebnem-kızlar

Şebnem: biz sevgili falan değiliz.
    Almila: niye ya? bi saattir burda anlatıyorsun ama o bana bunu dedi, ben de ona bunu bunu dedim diye?
    Şebnem: evet?
    Kainat: e aşkını da itiraf etmişsin?
    Almila: öpüşmüşsünüz de ayrıca, onu da atlamayalım.
    Şebnem: arkadaşım, öpüşünce direk sevgili mi olunuyo allah allah!
    Kainat: yani tabi, öyle net bişey diyemeyiz de...
    Şebnem: diyemeyiz tabi! zaten ben kestaneciye söyleniyordum o duydu. "Şebnem beni çok mutlu ettin"miş! niye mutlu oluyorsun ya, sanki mantı açtık adama, sanki emlakçıyla konuştuk kirasını indirdik, kredi çekip tekne mi aldık, mutlu olmuşmuş!
    Almila: bende jeton düşmedi yalnız, Kainatcım sende düştü mü?
    Kainat: yok, ben de öyle bön bön bakıyorum valla, hala anlamış değilim.
    Şebnem: ya insan bi seni seviyorum der, bi sana aşığım der, bi aşkını itiraf eder, bi bişey söyler yani, ööyle baktı, mal mal suratıma baktı! odun!
    Almila: belki içinden söylemiştir.
    Şebnem: pardon?
    Kainat: belki heyecanlanmıştır, şaşkınlıktan konuşamamıştır çocuk.
    Şebnem: alakası yok! zaten hata bende, sen niye ağzını açıyosun ki, sen niye söylüyosun adama değil mi?
    Almila: valla bence boşuna kızıyosun. Selim'in seni sevdiğini hepimiz biliyoz ki.
    Şebnem: bilmek farklı, duymak farklı arkadaşım! hayret birşey. ayrıca, bugüne kadar hep aşk itirafları Şebnem Gürsoy'dan bekleniyordu, ben aşk itirafında bulundum da noldu? al, karşılığını alamadım, şu halime bak ya!
    Kainat: valla ben daha bişey diyemiycem ya.
    Almila: ben de.
    Şebnem: diyemiyceksiniz tabi! hayret bişey. o Selim buraya gelecek!
    Almila: ne?
    Şebnem: o Selim buraya gelecek, "seni çok seviyorum Şebnemcim" diyecek. yoksa ben onunla asla sevgili olmam, bak söylüyorum ha. "çık mıtlı ettin, bini çık mıtlı ettin" Gerizekalı.

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri