Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kaçak Gelinler - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    $A$K!TO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    OlduğuKadar...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı olsun.. ŞebSel'li sahneler çok bi çok olup bolca yorumlandığı bi başlık olsun...
    Anket için teşekkürler...

Bölümün Yıldızı: ŞebSel.. Şebnem...Selin.. hem komedi hem romantizm..tüm sahneleri başarılıydı...şebnem bulunduğu her sahneyi güzelleştiriyor...:good:

Bölümün İkinci Yıldızı: Özgür...

Bölümün Gıcığı: Pınar.. korkarım sadece bu bölümle de sınırlı kalmayarak devam edecek gıcıklığına..:img-beee:

Bölümün Favori Sahnesi: Aslında ŞebSel'in her sahnesi favori olabilir...ama rüya sahnesi süpriz olduğundan çok bi çok hoş geldi:img-in_lo

[B]Bölümün En Komik Sahnesi: [/B)] Şebnem'in rüyadan uyandıktan sonraki hallerii..bi de Selim yattığı yerde Aydan'ı her anışında Şebnem'in Selim'in ayağına vurması..:img-eat:

Bölümün En Romantik Sahnesi: Şebnem'in itirafı...Selin o sahnede çook başarılıydı..:good:

Bölümün En Üzücü Sahnesi: Pasta yeme sahnesindeki Şebnem'in durumu bana pek bi dokundu..:icon_sorr

Bölümün En Sinir Sahnesi: -ne dizisi olduğunu hala kestiremediğim- set sahneleri..ege'si..pınar'ı..kainat'ı derken Can'ı da kaybettik sette..:icon_whis

Etkilendiğiniz ufak detaylar: Bilardo ve pasta sahnelerinde Şebnem'in geçmişi hatırlayıp hüzünlenmesi..hepten rafa kaldırılan öpüşme sahnesinin etkilerinin duruyor olması güzel.. ilerleyen bölümlerde Selim'in geri dönüşlerini de görürüz inşallah..

Favori Repliğiniz:....korkuyorum..evet...ama seni düşününce herşeyi göze alıyorum..Selim..ben seni seviyorum..
    Tebrikler şebnem..itirafın everesti olmuş... şahane bi sahneydi... Selim'den de aynı güzellikte gelmesini diliyorum...

Bölüme 10 Puandan Kaç Puan verirsiniz?: Bölüm geçeli çok oldu ama etkisi hala sürüyor...dizinin bütünü için 7...ŞebSel sahnelerinin tamamına 9...10 da gelecek bölüme nasip olur innnşallah ...

Durum:
    leyla.aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    #Barış#Özgürlük#Huzur
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merak etmiştik, fotoğraf geldi..:happy0064

Spoiler İçermektedir

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 203

Bahsedilme
    12 Mesaj

Bölümün Yıldızı: Selim ve Şebnem

Bölümün İkinci Yıldızı: Özgür

Bölümün Gıcığı: Pınar.. Gerek yoktu bence böyle bir karaktere.

Bölümün Favori Sahnesi: ŞebSel'in rüya sahnesi. :img-in_lo

Bölümün En Komik Sahnesi: Özgür ve Can'ın restauranttaki sahnesi.

''Özgür: Ben lavaboya gitcem.
    Can: Tamam git kardeşim.
    Özgür: Yalnız mı gitcem.?
    Can: Özgür ne istiyosun?''
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Bölümün En Romantik Sahnesi: Şebnem'in Selim uyurken onun saçını, yüzünü okşadığı sahne.. :img-in_lo

Bölümün En Üzücü Sahnesi: Şebnem'in Selim'le anılarını hatırladığı bilardo sahnesi ve diğer çiftlerimiz pasta yerken bizimkilerin kalakaldığı sahne. :icon_sorr

Bölümün En Sinir Sahnesi: Pınar'ın sahnelerine sinir oldum ben.

Etkilendiğiniz ufak detaylar: Şebnem'in Selim'e oturması için yardımcı olmakta ısrar etmesi, yani ona tutunmasını istemesi. Şebnem'in Selim'e çorba içirmesi, Selim'in çorbayı beğenmesi. Şebnem elma soyarken onu izlemesi ve güzel soydu diye şaşırması.. Bir de Özgür Şebnem'in tişörtüne pasta dökülmesin diye peçete koyarken Selim'in ona napıyosun falan demesi. :img-in_lo

Favori Repliğiniz: ''... Sevgilin olmak istiyorum her şeyden çok..''
    ''Selim.. Ben seni seviyorum..''

Bölüme 10 Puandan Kaç Puan verirsiniz?: 8,5'tan 9 :img-hyste ŞebSel sahnelerini çok beğendiğim için. :img-wink:

Durum:
    kosinki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de bu bölümde eğlendim.Şebnem her zaman ki gibi harikaydı. Sezar'ın hakkı Sezar'a gerçi ben önce ki bölümlerde de Şebneme hiç kızmamış ve onu anlamıştım Selim'e karşı tavırlarının sebebini çok iyi biliyordum ( bire bir yaşadım çünkü) . Emin olun orada ki en bağlı ve en aşık isim Şebnem hepsi kopabilir ama Şebnen kopamaz sevdi mi tam seven biri o . Aşk onun güvenli hayatını alt üst edecek biliyor, hem çok aşık, çok kıskanç ve çabuk kırılan bir sevgili olacak bazen vaz geçecek ama peşini de kolay kolay bırakmayacak . Müfit sonunda doğdu hareketi yapacak görünen o ki i:-) kainatın ailesinin ayrılmasına ben de sevinenlerdenim :-( gerçekten Rüya ve Harun beyi görmeyi isterim onlar güzel renkler :-) gelecek bölümle ilgili büyük bir beklentim yok bunları hırsızlar alıkoysa bile aralarında bir şey olmayacak gibi duruyor izleyip göreceğiz:-) artı kimsenin birbirine seni seviyorum demesi gerekmiyor gönlümden geçen Selim'in biraz da zor kullanarak bizim kızı öpmesi Şebnemin biraz direniyormuş gibi yapıp teslim olması ardından birbirlerine güzel sözler söylemelerini isterim göreceğiz :-)

Durum:
    leyla.aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    #Barış#Özgürlük#Huzur
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ĝαмźε Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

[...] Bir de Özgür Şebnem'in tişörtüne pasta dökülmesin diye peçete koyarken Selim'in ona napıyosun falan demesi. :img-in_lo
    Bunu fark etmemiştim Kesinlikle tekrar izleyip dikkat edeceğim. :)
    Ben Özgür Şebnem'e tişörtü yüzünden isyan edeceği yerde Selim'in araya girip -Bir şey diyordun- diye konuyu değiştirmeye çalışmasına bayılmıştım zaten :img-wink:

kosinki
    Zor kullanarak öpmesi ... evet benim de görmek istediğim sahnelerin başında geliyor

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri