Sayfa 52/201 İlkİlk ... 24248495051525354555662102152 ... SonSon
1001 sonuçtan 256 ile 260 arası

Konu: Kaçak Gelinler - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Gamze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Klaroline♥Olicity
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 203

Bahsedilme
    12 Mesaj

Nazar değmesin başlığımıza.
    :happy0064

Öncelikle dizimizin günü değişmiş. İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum.. Cuma gününün birincisi Karagül var rakibimiz çok sağlam. Ama cumaya aldıklarına göre bunu da biliyorlardır herhalde. Onun için pozitif düşünmek istiyorum. Acun dizimize sahip çıksın başka bir şey istemiyorum..

Özetimiz gelmiş, ben de herkes gibi ilk cümleye bayıldım. :img-in_lo

''Şebnem'le sevgili olan Selim'in keyfine diyecek yoktur.'' :img-in_lo

Valla Selimcim bizim de keyfimize diyecek yok ne yalan söyleyelim. Siz mutlu biz daha mutlu.. :img-hyste:img-hyste

Bölüm resimlerine de ayrı bayıldım. Alınları birbirine değen ŞebSel'i yerim ben :img-in_lo
    Nasıl güzel bakmışlar öyle, keyifleri yerinde..
    Sonra oğlanlar kızların evinde, kahvaltı masasında. Tam da görmek istediğim sahnelerden. Ve dediğiniz gibi Selim'in Şebnem'i o tulumun içinde görmesini ben de çok sevdim.. :img-in_lo

Bölümün diğer ayrıntılarını yazamadım bile daha..
    Ben biraz onları yazadurayım, yazmazsam içimde kalır. :img-hyste

Durum:
    DmL~Karahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    . . .
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı meLis_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senihayla mufitin ayni evde nikahsiz yasamasi pek etik degildi tabi yani genc degiller sonucta :img-wink: bu evlilik cok iyi oldu :) Sebo da peri kizlari gibi masallah :img-beee: Selim bir kez daha ask olacak bu guzelligi gorunce :img-in_lo yanliz 22 bolum icin denmis ama o kadar olay nasil sigacak bir bolume bilemedim :icon_whis Sebnemin ailesi gelse fena olmayacak artik. Yani senihanin ozel gunu bu olmalilar haha selimi dusunemiyorum Sebnem kesin tanitir selimi sevgilim diye Selimde kibarliktan kirilir :img-hyste Sebsel dansi da bekliyorum ve senihanin cicegini sebonun kapmasini sonra Selimle bakismalarini bekliyorum :img-wink:
    Bak bunlar da çok güzel hayaller oldu. Selim'de zaten tam kaleyi içten fethedecek tip var, Seniha'yla konuşurken de kibarlıktan kırılıyor. "Estağfurullah Seniha hanımcım, estağfurullah olur mu öyle şey" :img-hyste Anne babasına da öyle davranırdı kesin ama geleceklerini sanmıyorum malesef. :icon_sorr Yine de umarım çiçek atma ve dans görürüz en azından.

Ayrıca spoiler devamı;
    Spoiler İçermektedir

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DmL~Karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz her türlü izleriz zaten ama yine de cumaya alınırsa kaybedilecek bir kitle olduğunu düşünüyorum ben. Hani zaten birinci olalım iddiamız yok kanalın da bu değildir beklentisi ama cuma günü olursa elimizdeki reytingin de bir kısmını kaybedebiliriz. Karagül izleyen yok çevremde ama KG cuma olursa Medcezir'i seçecek kişiler tanıyorum.

Bir de spoiler;
    Spoiler İçermektedir
    Bizim evdekiler bayıla bayıla Karagül'e bakıyorlar valla :img-hyste Aslında ben de bakardım ama KG olduğu sürece hiç şansı yok. Yalnız evdekilerle ciddi bir mücadeleye gireceğiz demektir bu :icon_sorr Kuşlu sitede dedikoducunun söylediğine göre çocukların izlemesi için cumaya alınmış. Perşembe düşünülmüyormuş bile :img-beee: Umarım hayırlısı olur

Ben de Seniha ve Müfit'in aynı evde evlenmeden kalmalarını hiç hoş bulmuyordum. Hatta otel sahnelerinden bile rahatsız oldum :icon_whis Melis'ciğim söylediğin gibi kaç yaşında insanlar sonuçta. O yüzden düğünün bir an evvel olmasına sevindim diyebilirim. Yine olayları bol bir bölüm izleyeceğiz anlaşılan :good: Şebo'mun mükemmel olduğu fotoğraf düğüne ait demek ki. Dans sahnesi de olur inşallah. Bide Selim Şebnem'i görünce ufak çaplı bir kalp krizi geçirecek galiba :img-hyste

Durum:
    bEeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Zeyker♥Chair
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizimizin cumaya alinmasi hic hoşuma gitmedi acikcası
    Cuma günü Medcezir var izlemesemde izleyen kitle çogunlukta ayrica reytingte birinciliği kimseye kaptırmaya ve benimde izledigim Karagül var..
    Cars.günleri cok disli rakipleri olmamasina rağmen reytingler olumsuz geliyor kaldiki cuma günleri ciddi dişli rakipler var.
    Dizinin sık gün degistirmesinin kan kaybettirdigini düsünüyorum ins.cumada kalici olur
    Ve reyting konusunda umarim yanılırm:img-wink:

Malum resime gelirsek yani şimdi ŞebSel ciddi ciddi sevgilimi biri beni çimdiklesin :img-hyste

Durum:
    meLis_m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    &Ömerin Defnesi&
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DmL~Karahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak bunlar da çok güzel hayaller oldu. Selim'de zaten tam kaleyi içten fethedecek tip var, Seniha'yla konuşurken de kibarlıktan kırılıyor. "Estağfurullah Seniha hanımcım, estağfurullah olur mu öyle şey" :img-hyste Anne babasına da öyle davranırdı kesin ama geleceklerini sanmıyorum malesef. :icon_sorr Yine de umarım çiçek atma ve dans görürüz en azından.

Ayrıca spoiler devamı;
    Spoiler İçermektedir
    Evet cok kibar cocuk ozellikle sebnemin ailesine karsi :img-wink: ama oyle konusurken cok tatli olmuyormu :img-in_lo anne babanin gelecegini bende dusunmuyorum sebnemin nikahina bil gelmediler dusun hatta kaza gecirdiginde bile gelen olmadi :img-beee: nikahta restoranta mi kiyiliyor anlamadim mekan bi tuaf :icon_whis ayy ayy sebsele yakisirdi ztm bu olay :img-wink: o anda sebselin bakismalarini merak ediyorum :) kendileri evleniyormus gibi hissederler mi acaba :img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri