Sayfa 101/201 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
1001 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    nalan-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ezel
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese iyi aksamlar!

ben ilk bölümden itibaren kaderi izliyorum. yalniz ikinci bölümden itibaren ben sogumustum kaderden, cünkü hemen ikinci bölümde ali ve lamianin iliski yasamasini ben cok ucuz bulmustum, ama yinede devam ettim diziye. ve sunu belirtmek istedim, bu bölüm benim ilgimi tekrar cekti bu dizi, bayagi güzel ve actionluydu. güzel olan ayri birseyde, bu dizinin hizli ilerlemesi, bayagi yeni konular girdi. ama reytingleri bir türlü düzelmiyor gibi. cok iddiali bir gün persembe aksamlari, zagten benimde izledigim ve asla vazgecmeyecegim iki favori dizim var, ama kaderi internetten kesin ertesi günü izliyorum.

Durum:
    bal gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    DNZ'mm
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sinema fiLmi gibi dizi izlioruz waLla..:img-hyste :img-hyste özcanda var evet mutsuz sonlara bayıLıyor aynı bnm gibi ama şarkıda da demiş ya "ÖLECEKSEM SENDEN OLSUN" ... bunu öLümü göze aldığı için mi yazmş yoksa öLecekk mi gerçekten acaba..:img-hyste

ALinin başına bi insanın başına geLebiLecek berbat olayLarın hepsi geLmiş.. Yazık ama çok iyi bir karakter ALi.. oğLunu kaybetmesi:icon_sorr resmini aLıp ağLaması yok mu:icon_sorr

ya
    evet bayılıyor mutsuz sonlara asmalı konak döneminde söylemişti zaten ben olsam mutsuz sonla bitirirdim filmi diye..........mutsuz sonları severim demişti. ben de severim mutsuz sonları ama bu dizide küçük emrah gibi oldu yani acıların çocuğu...:img-hyste

özcan'ın ağlama sahnelerine bayılıyorum zaten ve de bakışlarına tabiki....:img-yes: valla o şarkıyı neden yazmış bilemeyecem ama dizinin sonunda öleceğine eminim...:img-yes: bak buradaki yorumları okuyormuş mesela benim inadıma öldürmezmiş kendini dizide....:img-hyste :img-hyste

Durum:
    dilosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Patrick Jane.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nalan-k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese iyi aksamlar!

ben ilk bölümden itibaren kaderi izliyorum. yalniz ikinci bölümden itibaren ben sogumustum kaderden, cünkü hemen ikinci bölümde ali ve lamianin iliski yasamasini ben cok ucuz bulmustum, ama yinede devam ettim diziye. ve sunu belirtmek istedim, bu bölüm benim ilgimi tekrar cekti bu dizi, bayagi güzel ve actionluydu. güzel olan ayri birseyde, bu dizinin hizli ilerlemesi, bayagi yeni konular girdi. ama reytingleri bir türlü düzelmiyor gibi. cok iddiali bir gün persembe aksamlari, zagten benimde izledigim ve asla vazgecmeyecegim iki favori dizim var, ama kaderi internetten kesin ertesi günü izliyorum.
    İyi akşamLar..

perşembe akşamı gerçekten yoğun birgün..ve uzun süreli devam eden dizilerin oLması ve fanatikleirnin boL oLduğu dizilerin oLduğu bugünde yepyeni bir dizinin çok iyi bir performans göstermesi zordu. yayınlandığımız saatte 3. oLmamıza rağmen reytingler düşük..umarım iLerde yükseLir..

Durum:
    dilosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Patrick Jane.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bal gözlüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bayılıyor mutsuz sonlara asmalı konak döneminde söylemişti zaten ben olsam mutsuz sonla bitirirdim filmi diye..........mutsuz sonları severim demişti. ben de severim mutsuz sonları ama bu dizide küçük emrah gibi oldu yani acıların çocuğu...:img-hyste

özcan'ın ağlama sahnelerine bayılıyorum zaten ve de bakışlarına tabiki....:img-yes: valla o şarkıyı neden yazmış bilemeyecem ama dizinin sonunda öleceğine eminim...:img-yes: bak buradaki yorumları okuyormuş mesela benim inadıma öldürmezmiş kendini dizide....:img-hyste :img-hyste

Ah vakti oLsada okusa keşke o şimdi ya çekimdedir ya da şarkılarını birine dinletiyodur:img-hyste

şarkının sözLeri onLarı anımsatıyo bakaLım..ben bayılıorum mutsuz sonLarı acayip hemde ama bu sefer kendi öLmesin..Lamia öLsün ya da mutLu son oLsun ama dizinin bkader oLmadan önceki adına geLincede "ÖLMEDEN ÖNCE" :img-hyste ölcekLer topLu katLiam şeyhide lamiayıda aliyide vurucak sanki:img-hyste

demek bu böLümde sarıLıyoLar..:img-in_lo

Durum:
    nalan-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ezel
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamLar..

perşembe akşamı gerçekten yoğun birgün..ve uzun süreli devam eden dizilerin oLması ve fanatikleirnin boL oLduğu dizilerin oLduğu bugünde yepyeni bir dizinin çok iyi bir performans göstermesi zordu. yayınlandığımız saatte 3. oLmamıza rağmen reytingler düşük..umarım iLerde yükseLir..
    kesinlikle insallah yükselir, ama dedigim gibi gercekten cok zor bir durum, cünkü o saate iki ayri kanalda cok güzel baska diziler var, biri zagten efsane ve digeride nerdeyse ayni konuda olan, yani tr gercekleri uzun zamandir oynayan dizi, tek cagre gün degismesi lazim, ama buda cok zor cünkü bütün hafta nerdeyse ard arda dizilerle yüklü. özcan deniz icin cok zor, cünkü o alisik güzel reytingler koparmaya, hak ediyorda zagten, cünkü dizi gercekten güzel.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)