Sayfa 103/201 İlkİlk ... 3539399100101102103104105106107113153 ... SonSon
1001 sonuçtan 511 ile 515 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    dilosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Patrick Jane.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bal gözlüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet canım sarılıyorlar çok tatlıydılar.........(her ne kadar özcan'ı kimseyle paylaşamasam da.....:img-hyste )

evet dizinin önceki adı da "ÖLMEDEN ÖNCE" olunca insan düşünmeden edemiyor bence de toplu katliam olacak.. mutlu son olur mu bilemem aslında ben de mutsuz son istiyorum ne kadar kötüyüm ya......:img-hyste napim seviyorum mutsuz sonları...:img-hyste

Özcanı bende payLaşamam ama..:img-hyste ay ağLarLar onLar şimdii.. :icon_sorr Yazık ikiside hayattan bezmiş insanLar birbirLeri yanında mutLu oLabiliyoLar anca..ama genede mutsuz sonda ısrarcı gördüm kendimi bakalım hayırlısı ama sıradan bi final oLmaz diye düşünüyorum farkLı oLacaktır.. Diziimizin farkLıLığından kaynakLanıyo buda havamızıda atalım yani dizimizle

Durum:
    bal gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    DNZ'mm
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dilosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gerçekten hakediyor..ama dediğim gibi kanalın stratejisi yanLış.. Diziyi attıLar böyLe bir günün içine kapışsın diye.. bende o diziLerden birini izLiyorum ilk sezonda izLemiştim sıkı bi takipçisiydim (imzadaki diziyi) ama kaderle aynı saate denk geLdi.. internnetten izLiyorum daha sonra.. herkes böyle OoLdu zaten birini izLiyo tercih yapıyo o gün ertesi gün diğeri için internete başvuruLuyor..

Dediğin gibi öyle ki her gün rayına oturmuş diziLer var.. onLarın arasına biranda koymakta pek mantıkLı değiL..Ama cumartesi gibi fazLa yoğun oLmayan birgün iyi olurdu.Ama artık gününün değişeceğini sanmıyorum.. Umarım herşey yoLuna girer dizimizde..
    diloş iyi hoş diyorsun da kader ilk başladığında karşısında hiçbir dizi yoktu doğru düzgün sonra apar topar kanal d dizisini perşembe'ye çekti , birkaç hafta sonra da reytingleri alt üst eden dizi başladı zaten....:img-yes:
    yani şimdi hangi güne alsınlar biz gün değişikliği falan diyoruz da hergün dolu...:img-yes:
    ben de arkadaşın avatarındaki diziyi izliyordum sıkı bir takipçisiydim hem de ama tercih yapmak zorunda kaldım napim şimdi anca reklam arasında bakabiliyorum bir de netten bakıyorum...:img-yes:

Durum:
    nalan-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ezel
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet gerçekten hakediyor..ama dediğim gibi kanalın stratejisi yanLış.. Diziyi attıLar böyLe bir günün içine kapışsın diye.. bende o diziLerden birini izLiyorum ilk sezonda izLemiştim sıkı bi takipçisiydim (imzadaki diziyi) ama kaderle aynı saate denk geLdi.. internnetten izLiyorum daha sonra.. herkes böyle OoLdu zaten birini izLiyo tercih yapıyo o gün ertesi gün diğeri için internete başvuruLuyor..

Dediğin gibi öyle ki her gün rayına oturmuş diziLer var.. onLarın arasına biranda koymakta pek mantıkLı değiL..Ama cumartesi gibi fazLa yoğun oLmayan birgün iyi olurdu.Ama artık gününün değişeceğini sanmıyorum.. Umarım herşey yoLuna girer dizimizde..
    evet gercekten cok zor bir gün,kader aslinda hic oldugu yeri hak etmiyor, yanlis anlasilmasin dedigim gibi bende kaderi büyük bir zevkle izliyorum, ama millete masal meraki yok, tr gerceklerini görmek istiyorlar, zagten görüyorlarda, buda reytinglerden belli. senin benim gibi bircok insan internetten ertesi gün izliyorlar, ikinci favorilerini, ama bircokunda bu imkanda yok.

Durum:
    bal gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    DNZ'mm
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özcanı bende payLaşamam ama..:img-hyste ay ağLarLar onLar şimdii.. :icon_sorr Yazık ikiside hayattan bezmiş insanLar birbirLeri yanında mutLu oLabiliyoLar anca..ama genede mutsuz sonda ısrarcı gördüm kendimi bakalım hayırlısı ama sıradan bi final oLmaz diye düşünüyorum farkLı oLacaktır.. Diziimizin farkLıLığından kaynakLanıyo buda havamızıda atalım yani dizimizle
    dimi ama atalım havamızı kesinlikle farklı bir final olur.....:img-yes: ben de mutsuz sonda ısrarlıyım . bu arada burçin bunları okuyunca acayip kızacak bize o mutlu son istiyordu..:img-hyste :img-hyste
    bakalım neler olacak her hafta heyecan artıyor ve kader her hafta izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor....:img-yes:

Durum:
    dilosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Patrick Jane.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bal gözlüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diloş iyi hoş diyorsun da kader ilk başladığında karşısında hiçbir dizi yoktu doğru düzgün sonra apar topar kanal d dizisini perşembe'ye çekti , birkaç hafta sonra da reytingleri alt üst eden dizi başladı zaten....:img-yes:
    yani şimdi hangi güne alsınlar biz gün değişikliği falan diyoruz da hergün dolu...:img-yes:
    ben de arkadaşın avatarındaki diziyi izliyordum sıkı bir takipçisiydim hem de ama tercih yapmak zorunda kaldım napim şimdi anca reklam arasında bakabiliyorum bir de netten bakıyorum...:img-yes:

Evt cnm kader başladığında karşısında dizi yoktu o yüzden zaten yayınlandığımız saatte birinci oLuyoduk..ama zaten belirlli bir kitlesi oLan diziyi kanal d perşembeye çekince yeni başlayan bir diziyi değilde onu izlemeyi tercih ettiLer doğaL oLarak.. e sonra maLum dizi başLadı.. 3. Lüğe kaLdık.. herşey yoLuna giricektir inşaLlah.. umarım yükseLir reytingLer hakettiği yere..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)