Sayfa 200/201 İlkİlk ... 100150190196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    tuceny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    DENİZ
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslr
    birce yüüznden reytingler kötü demiyoruz
    zaten
    bende cok begeniyorum
    bana göre nazdan bin kat iii
    o degil mevzu
    sadece su son bölümde begenmedim performasını bu kadar birce düsmanlıgı die bisey yok
    cok güzel kız inşallah daha da ii olucak
    +nie karsılastırmak zorundayız ki iila
    mantıklı olalım dizi gayetii gidiyo
    biraz hızlı gidiyo belki finali getirmeye calsiyolar yada baska bisey
    ama devam ediyo deniyosa ne mutlu bize
    inş gün ve saati degisir

Durum:
    marla_singer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    I'm jack's broken heart
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bazı söyleyeceklerim var dizi ile ilgili
    bölüm 1 izleyip baktım usanmadan sıkılmadan değerlendirerek ama sonuç hüsran çünkü dizide aldığım o elektirik deklare edilen şey çok önemli
    bir çift görebiliceksem ilk başta o çifti başka hissetmem inanmam lazım ne özcandan ne birceden o elektiriği almadım açıkcası bana yeteri kadar innadırıcı gelmiyor gelemedi gelemeyecekte (bknz benim fikrim )bu yüzdende izlemiyor çift olarak mayası tutu telefuz edilen şey bu iki çifte bulmadım açıkcası nurgulün baharı bahardı nazın havinide havindi bu iki profilde açıkcası çok iyi tutmuştu özcanla açıkcası bahar gibi deli dolu karekterden sonra haziran gecesini nazıl izleyecğimi bilmiyordum ön yargıyla baklabilirdim varsayarsam taki dönen fragmanlarda o kısacık nazın gülüşünü görene kadar (işte kıscaık o an bile nazı havin yaptı bana bu .çok inemli havine biçilmiş kaftan nazdı )işte o andan itibarn havin diye gönlüme yer etti hikayeyide çok ama çok benimsedim bir çift vardı benim için buda havin barandı

ama lamia ve ali çiftini benimseyemedm ne bilim olmadı kız oscarlıkta oynasa tabiri cazise yadırgıyorum lamia olarak
    gelelim fiziksel güzeliklerine (niye gelelim buda etkilenmemim için bir kaç sebepten biri )hoş masum bir havası var ama yeteri kadar alımlı değil doğu masalarından fırlayan güzelikte birşey bekliyordum açıkcası (bnz örnek olarak binbirgecenin şehrazatı ne kadar farklı bir doğudaki o prensesler gibi bir havası var sanki )
    veya büyük gece siyahı sürmeli iki çift göz beni etkileybilirdi kimbilir

nazın oyuncluğundan başlanmış söze ekleyim dedi naz bu tutukluğu gayet iyi seyri meydan etti bu tutukluk havin profilinde zaten bizzat tenefüs ediyordu
    bu nazın kötü oyuncluğu değil havin karekterinin profilidir

neyse kısa ve öz bitiriyim birceden bu lezzeti alamıyorum
    çiftlerinden nurgülden ve nazdanda bu lezzeti alıp doyuma ulaşıyordum

saygılar

Durum:
    meryemce20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ADIL BABANIN CIFTLIGI :-)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı infinite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birce akalay çok başarılı ben çok begeniyorum ve özcan ile çok yakışıyorlar.:love04:
    kıskananlar çatlasın :bella :klme ,nedir bu kıza bu kadar yüklenmek dizi başlamadan kızı atıp tutmaya başladınız ,hala devam ediyorsunuz. yazık kıza be sanki birce diziyi bu hale getirdi.
    BİRCE SENİ DESTEKLİYORUZ :cheer:
    Birce Kurtlar Vadisinde oynasaydı dizi 17. mi olurdu biraz mantıklı olmak lazımbye
    sana katiliyorum canim sanki bütün suc bircedeymis gibi davraniyolar yazik kiza ya üstüne gitmeyin ayrica bicok kötü oynayan oyuncular var(ismi lazim degil)
    ayrica özcanin halebi ailesini diziden cikarmasida sacmaydi.onlarin hepsi süper oyuncuydu.bu arada farkettiyseniz senaryo kendini tekrarliyo yazik lamia ya ya kizi ping pong topu gibi kullaniyolar bi onun elinde bi bunun biktim artik ya su seyh i hapise attirsalr bari

Durum:
    infinite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı masum_leydi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı söyleyeceklerim var dizi ile ilgili
    bölüm 1 izleyip baktım usanmadan sıkılmadan değerlendirerek ama sonuç hüsran çünkü dizide aldığım o elektirik deklare edilen şey çok önemli
    bir çift görebiliceksem ilk başta o çifti başka hissetmem inanmam lazım ne özcandan ne birceden o elektiriği almadım açıkcası bana yeteri kadar innadırıcı gelmiyor gelemedi gelemeyecekte (bknz benim fikrim )bu yüzdende izlemiyor çift olarak mayası tutu telefuz edilen şey bu iki çifte bulmadım açıkcası nurgulün baharı bahardı nazın havinide havindi bu iki profilde açıkcası çok iyi tutmuştu özcanla açıkcası bahar gibi deli dolu karekterden sonra haziran gecesini nazıl izleyecğimi bilmiyordum ön yargıyla baklabilirdim varsayarsam taki dönen fragmanlarda o kısacık nazın gülüşünü görene kadar (işte kıscaık o an bile nazı havin yaptı bana bu .çok inemli havine biçilmiş kaftan nazdı )işte o andan itibarn havin diye gönlüme yer etti hikayeyide çok ama çok benimsedim bir çift vardı benim için buda havin barandı

ama lamia ve ali çiftini benimseyemedm ne bilim olmadı kız oscarlıkta oynasa tabiri cazise yadırgıyorum lamia olarak
    gelelim fiziksel güzeliklerine (niye gelelim buda etkilenmemim için bir kaç sebepten biri )hoş masum bir havası var ama yeteri kadar alımlı değil doğu masalarından fırlayan güzelikte birşey bekliyordum açıkcası (bnz örnek olarak binbirgecenin şehrazatı ne kadar farklı bir doğudaki o prensesler gibi bir havası var sanki )
    veya büyük gece siyahı sürmeli iki çift göz beni etkileybilirdi kimbilir

nazın oyuncluğundan başlanmış söze ekleyim dedi naz bu tutukluğu gayet iyi seyri meydan etti bu tutukluk havin profilinde zaten bizzat tenefüs ediyordu
    bu nazın kötü oyuncluğu değil havin karekterinin profilidir

neyse kısa ve öz bitiriyim birceden bu lezzeti alamıyorum
    çiftlerinden nurgülden ve nazdanda bu lezzeti alıp doyuma ulaşıyordum

saygılar
    bir gazeteci edasındaki yazınızın serim,dügüm ve çözüm kısımları hoş ancakkk
    1oo1 gecenin oyuncusu şehrazat ile lamia karakterini kıyaslamanız komik
    şehrazat ı oynayan oyuncu açmış bir gül ün yapraklarının tek ,tek döküldügü zaman,lamia karakterini oynayan birce ise yeni açan gonca bir gül gibi.
    daha açıkcası birce fıstık gibi nitelendirilen kız (nokta)
    şayet kader dizisinin senaristi şeyh ömer tarafından belli bir rakkam karşılıgı benimle olurmusun teklifinde bulundursaydı emin ol dizi 1 olurdu
    bir bedel karşılıgı degilde begendigi aşkı ile 3. bölümde birlikte oldu diye cezalandırıldı. İşte biz seyirciler de malesef buyuz.
    son dönem de aliye ile patlayan halit ergenç in karşısında sokaktan geçen bayan bile olsaydı patlardı (havin karakterinin patladıgı gibi ) anacak bu dizinin lastigi 4. bölümden itibaren patlamıştır. bu tarz agır yapımlarda oyunculuk gücü gerekir. yapılan yanlışlık hem senarist e,yapımcıya, bu işi benden daha iyi bilen yok diyene ders olmuştur.

Durum:
    saliha abla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

BİRCE AKALAY kendi gelecegi ve kariyeri açısından bu dizide oynamakla hata yapmış.
    NEDEN Mİ ? son derece modern,alt yapısı yeterli,bilgili,güzel bir kızın ,çok sayıda arabesk hayranı olan erkek başrol oyuncusu ile birlikte bu dizide oynaması.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)