Sayfa 5/201 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
1001 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    burcugün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    KAYIP ADALI
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinemacıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuhaf yani decoder satılırmı ya,benim arkadaşımın evinde var ve çok kaliteli bir aile ayrıcanak ,parayla almamışlar onlara vermişler kesinlikle kimseye iltimas geçmezler babası ,annesi namazında insanlar
    arkadaşların nerde oturuyolar hangi bölge merak ettim ,birde dürüstler falan demişin namazında demişsin,ozaman bu diziyi seyrediyorlardır. dizi suriyede falan geçiyor, ya bi koşu sorabilirmisin sinemacıkız ,sen büyüksün yarabbim neler var yaa:img-hyste

arkadaşlar gümüş dizisinde çok arkadaşım var onları buraya çagıralım ,onların dizisi bitiyor yakında,onlarda kaliteli arkadaşlar ,sizde dostluk kurun bence
    şamata yaptıgımızı bilirlerseler gelirler
    Konu BERNA tarafından (18-04-07 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: birbiri ardina yazilmis mesajlar

Durum:
    _sporty_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Elm Sokağı
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar cidden çevresinde decoderi olanlar varsa..rica etsin..izletsin diziyi.onlar izlemek sitediği diziyi gelip sizin evde izlesin..sizde gidip kaderi onlarda:img-hyste
    3 bin aletle 70 milyonun nabzının tuutlduğunu düşünürseniz.. bir kaç aletin etkisinin büyük olduğunu anlarsınız

Durum:
    MİHRİMAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yüreğim yangın yeri
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Allah şimdi starda yeni fragmanı izledim ali şeyhe ömer bey sizde bana ait bir şey var diyor ve ali yine sibele bağırıyor eğer kaçmasaydın oğlum ölmeyecekti diyor .

farklı bir fragmandı bu .

ve ali lamianın annesine de o kazada siz kızınızı ben oğlumu kaybettim diyor .

lamia ise deniz kenarında kendi kendine düşünüyor ali için diyorki hiç mi beni düşünmüyorsun .

veeeeeeee şeyh lamiayı yine dolduruyor .lamiaya ali için o partiye benimle iş yapmak için geldi senin için gelmedi diyor ya bu şeyh çok sinir bozucu bir karekter olmaya başladı.

Durum:
    dilosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Patrick Jane.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı MİHRİMAH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet evet dilosh canım şimdi yeniden fragmanı izledim lamianın annesi hastanede .fragmanda arka planda hemşireler var hastaları gezdiriyorlar.
    hmm ben gerçekten öLdü diye tahmin ediodum..lamia ya yalan sölüyo o zmn şeyh.. bi mezara gdiyolar..

Durum:
    MİHRİMAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yüreğim yangın yeri
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı _sporty_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cidden çevresinde decoderi olanlar varsa..rica etsin..izletsin diziyi.onlar izlemek sitediği diziyi gelip sizin evde izlesin..sizde gidip kaderi onlarda:img-hyste
    3 bin aletle 70 milyonun nabzının tuutlduğunu düşünürseniz.. bir kaç aletin etkisinin büyük olduğunu anlarsınız
    vallahi ben öyle decoderlilere yakın bir yerlerde oturmuyorum .ya arkadaşlar biz biraz daha gayret edersek bu konuya çözüm bulacağız bizim elimizden bir şey kaçamaz .

Alıntı dilosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmm ben gerçekten öLdü diye tahmin ediodum..lamia ya yalan sölüyo o zmn şeyh.. bi mezara gdiyolar..
    o şeyh neler söylemiyorki lamiaya her türlü olumsuz ifadeleri kullanıyor özellikle ali ile ilgili hep olumsuz konuşuyor.

ver biraz önceki fragmanda birde şeyh aligilin şirketlerine ihtarmı uyarımı ne göndermiş işlerden dolayı onları zor duruma düşürmek istiyor gasliba tazminatmı isteyecek nedir.

bu durumdan dolayı alinin babası rahatsızlanıp hastaneye kaldırılıyor.

ya bu şeyhi ben anlamadım ali ona hiç bir şey yapmadı ne dir bu düşmanlık daha tanımadı bile ali yol bu şayhin kafasında var kesinlikle ruh hastası.
    Konu BERNA tarafından (18-04-07 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: birbiri ardina yazilmis mesajlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)