Sayfa 2/32 İlkİlk 12345612 ... SonSon
157 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları

Durum:
    ezgi su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı saliha abla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BİRCE AKALAY kendi gelecegi ve kariyeri açısından bu dizide oynamakla hata yapmış.
    NEDEN Mİ ? son derece modern,alt yapısı yeterli,bilgili,güzel bir kızın ,çok sayıda arabesk hayranı olan erkek başrol oyuncusu ile birlikte bu dizide oynaması.
    ne alakasi var simdi onu anlamadim..

hem diyelimki öyle oldu özcan denizin simdiye kadar oynanan dizileri cok tutuldu..demekki olay özcanin arebesk takilmasiyla ilgili degil...

bir kere oyuncu bakimindan hata yapildi...aslinda kurgu güzel senaryo güzel neden tutulmadigini ben pek anlyamadim..sahsen ben her oyuncunun sahnesini pür dikkat izliyorum ama birce akalayin sahnesi geldigi zaman sadece sesleri dinlememde yeterli oluyor..olayin özcanla hicbiralakasi yok(nokta)

Durum:
    caddys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    .-/
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı saliha abla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BİRCE AKALAY kendi gelecegi ve kariyeri açısından bu dizide oynamakla hata yapmış.
    NEDEN Mİ ? son derece modern,alt yapısı yeterli,bilgili,güzel bir kızın ,çok sayıda arabesk hayranı olan erkek başrol oyuncusu ile birlikte bu dizide oynaması.
    ama olay fazla uzatıldı
    fakat bole saçma yorumlar oldukça bn çileden çıkıoRum
    tabiiki herkes düşüncesini paylasabilir
    ama bu kişisel düşünceden çıkmış duRumda aRtık

bu tamamen özcan denizi( )
    sevmemeden dolayı yaptıgın bir yorum arabesk fln saçma seyler bunlar

bu adam 3. dizisini çekio
    ve ilk 2 dizisi izlenme rekorları kıran dizileRdi.
    bunun özcan denizin hayranlarıyla hiçbir alakası yhok

Durum:
    crispino111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bir dizide sahneler arası inandırıcılık yitirildiğinde o dizi kopar. tutmamasının nedeni çok açık. dizinin ilk 2 bölümü belki de gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri olmaya adaydı. ama 3. bölümden itibaren saçmalıklar , mantık hataları diziyi mahvettiler ve 3. bölüm den itibaren de seyirci dayanamadı ve reytingler düştü. bu kadar basit. 3. bölümde özcan deniz kaçarken arkadan 4 kişi en az 35-40 kere ateş ediyor ve çok çok yakın bir mesafe, sadece bir kurşun giriyor, o da zoraki. inandırıcılık burada kopmuştu zaten. komediye dönmüştü. dizi de kaybetti, senaryo güzel ama tek sorunu iyi uyarlanamaması. 3. bölümde yönetmen adnan güler di. tek sorumlu da adnan gülerdir...

Durum:
    merve_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Nazz
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tamam çoğunuz haklısnız ama birceyede sürekli laf söyleniyo çok iyi oynayamıyo olabilir ama berbat değil bence güzel kızda dizinin çok izlenmemeside birceden değil hep birceye yüklenmeyin bence dizinin günü en önemli neden çünkü o gün oynayan diziler seyirci tarafından çok sevilen ve beğenilen diziler bunun için heralde hemde sonuçda dizide olanlar oldu birce diziye seçildi geri dönüşü yok bu kadarda yüklenmeyelim kıza

Durum:
    alperkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben bu dizi başladıgında daha ilk bölümden demiştim bu dizi tutmaz diye diziyi öyle bir lanse ettiler ki öyküsünü özcan deniz yazıyor falan filan daha sayabilecegim birsürü şey ama öyküde hiçbir özgün taraf yoktu ve şukadarını söyleyeyim özcanı sevmiyorum demiyorum ama gerçekten iyi bir oyuncu degil bunu bu dizide daha iyi anladık çünkü özcanın diger dizilerindeki oyunculara kadroya bakarsanız çok iyi anlarsınız yani hep profesyonel ve çok çok iyi oyunculardı özcanın orada yaptıgı en ufak bir hata bile belli olmuyordu ama bu dizide apacak ortada birkere kendi sesiyle oynamamalıydı sesini kullanamıyor dublajı herkes yapamaz sert bir imaj vermek isteniyor ama ses tonunda o yok ama şuda var gerçek bir oyuncu kendi sesini iyi kullanabilmeli zaten konservatuar mezunlarına bakın hepsinin sesi iyidir
    ben birce akatay ve özcanın diger partnerlerin karşılaştırılmasına karşıyım hepsinin yeri ayrıdır ve oyunculugu ama bircenin rol kabiliyeti gerçekten sıfır yada çok acemi
    diziyi resmen mustafa ugurlu götürüyor şu bir gerçek ki özcan bu dizide başarısız oldu çok ben hiç şaşırmıyorum ama

Sayfa 2/32 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)