Sayfa 3/32 İlkİlk 123456713 ... SonSon
157 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları

Durum:
    crispino111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özcan Deniz şarkıcı türkücü takımı içinde rol yapabilen tek insandır. açıklama yapılmasına da gerek yok. gayet net gözükmektedir. mimikleri fevkalade inandırıcı ve muhteşemdir. kendi ses tonu da mükemmel, çok iyi yapmış, gayet iyi kullanabiliyor. Dizinin tutmamasının sebebi oyuncular değildir ...

Durum:
    cinalimm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin günü ve saati değişsin!!!ayrıca bütün bu tartışmalarda sadece birceyi suçlamak iyi bi şey diil.evet bende beyenmiyorum birceyi ama her başarısız iş gibi bir kişiyi günah keçisi ilan etmemek lazım..hadi diyelim birce kötü..kabul..seneryoya ne demeli.kanalın politikasına ne demeli..diğer oyuncu seçimlerine ne demeli..daha öncede söylediğim gibi dizide en fazla 4-5 oyuncu dışında diğerleri birceden daha mı iyiydi?....başta senaryo olmak üzere diziyi bu hale getirdiler..ayrıca özcan denize bir şey olmaz kimse merak etmesin...bi sonraki proje için iyi oldu böyle olası..herşey yeni bi tecrübe.....

Durum:
    saliha abla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alperkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu dizi başladıgında daha ilk bölümden demiştim bu dizi tutmaz diye diziyi öyle bir lanse ettiler ki öyküsünü özcan deniz yazıyor falan filan daha sayabilecegim birsürü şey ama öyküde hiçbir özgün taraf yoktu ve şukadarını söyleyeyim özcanı sevmiyorum demiyorum ama gerçekten iyi bir oyuncu degil bunu bu dizide daha iyi anladık çünkü özcanın diger dizilerindeki oyunculara kadroya bakarsanız çok iyi anlarsınız yani hep profesyonel ve çok çok iyi oyunculardı özcanın orada yaptıgı en ufak bir hata bile belli olmuyordu ama bu dizide apacak ortada birkere kendi sesiyle oynamamalıydı sesini kullanamıyor dublajı herkes yapamaz sert bir imaj vermek isteniyor ama ses tonunda o yok ama şuda var gerçek bir oyuncu kendi sesini iyi kullanabilmeli zaten konservatuar mezunlarına bakın hepsinin sesi iyidir
    ben birce akatay ve özcanın diger partnerlerin karşılaştırılmasına karşıyım hepsinin yeri ayrıdır ve oyunculugu ama bircenin rol kabiliyeti gerçekten sıfır yada çok acemi
    diziyi resmen mustafa ugurlu götürüyor şu bir gerçek ki özcan bu dizide başarısız oldu çok ben hiç şaşırmıyorum ama
    sizin görüşlerinizin büyük bir bölümü dogru ama oyunculuk konusu ile ilgili düşüncelerinize katılmıyorum
    ŞÖHRET dizisinde atilla saral kendi sesiyle oynamıyor
    SILA dizisinde baran aga kendi sesi ile oynamıyor
    GÜMÜŞ dizisinde kıvanç tatlıtug kendi sesiyle bir dönem oynamadı
    ve bu diziler çok izlendi yani bir oyuncu kendi dublajını kendi yapar diye kural yok ,dublaj çok farklı iş , sinema fotograf verme sanatı
    surat ifadeleriniz ,çizgileriniz bu dizideki cem karakteri gibi ise ,sesiniz 10 numara olsa bile ki o sesde yok e ozaman ben neyini seyredecegim,ancak KENAN İMİRZALI gibi hatlarınız var ise sesinizi nejat uygur bile verse seyredilirsiniz.
    oyuncu olmak için mektepli olmak şart degil,duyguları ve tepkileri tam,eksiksiz ifade edebilen ekran yüzü olan herkes oyuncu olur.
    bu dizide şeyh ömer mustafa ugurlu olmazdı ben izlerken herhangi bir gazino patronu seyrediyor gibi görüyorum. bu mustafa ugurlunun kötü oyuncu oldugu anlamına da gelmez. ancak özcan deniz oyunculuk için çok gayret ediyor
    sonucu genel degerlendirir.genel degerlendirme dereceleri çok düşük
    birce akalay yerinde kim olursa olsun reyting bundan yukarda olmaz.
    yönetmen için laf konuşmuşlar,yönetmen e hangi oyuncuyu getirirsen onu çeker. cast sorumlusu var iş onun, açıkcası YAN OYUNCULAR YETERLİ DEGİL
    Konu saliha abla tarafından (03-06-07 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    dulcemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar bence yersiz tartışıyosunuz dizinin tutumadığını söylüyosunuz nerden biliyosunuz dizinin reytingi düşük geldi diye dizi tutmadı diyosunuz çok yanlış dizinin reytinginin düşük gelmesinin tek nedeni bence yanlış bi günde ve saat te.eğer dizi sezona girerse ve yeni sezonda başka gün ve saatte olursa görürsünüz dizinin tutup tutmadığını ben şahsen diziyi büyük bi zevkle izliyorum her hafta..

Durum:
    crispino111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dulcemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence yersiz tartışıyosunuz dizinin tutumadığını söylüyosunuz nerden biliyosunuz dizinin reytingi düşük geldi diye dizi tutmadı diyosunuz çok yanlış dizinin reytinginin düşük gelmesinin tek nedeni bence yanlış bi günde ve saat te.eğer dizi sezona girerse ve yeni sezonda başka gün ve saatte olursa görürsünüz dizinin tutup tutmadığını ben şahsen diziyi büyük bi zevkle izliyorum her hafta..
    herşey öyle kolay değil işte. isterse en kral güne koysun tutmaz. sorun gün falan değil. koysun pazartesiye acı hayat beyaz gelincik köprü salıya koysun binbir gece ezo gelin arka sokaklar koysun çarşambaya yaprak dökümü avrupa yakası, perşembe zaten kurtlar vadisi cuma ıhlamurlar, sıla yabancı damat ne yapacak hafta sonuna mı koyacak :img-hyste

Sayfa 3/32 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)