Sayfa 4/32 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
157 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları

Durum:
    GULE_HAVIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MY BS
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dulcemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence yersiz tartışıyosunuz dizinin tutumadığını söylüyosunuz nerden biliyosunuz dizinin reytingi düşük geldi diye dizi tutmadı diyosunuz çok yanlış dizinin reytinginin düşük gelmesinin tek nedeni bence yanlış bi günde ve saat te.eğer dizi sezona girerse ve yeni sezonda başka gün ve saatte olursa görürsünüz dizinin tutup tutmadığını ben şahsen diziyi büyük bi zevkle izliyorum her hafta..

bence sansi kalmadi butun gunler dolu yeni sezon idali diziler baslar ve kader unutulur gider.
    bence iyi bir final yapilmali ozcan icin. ve butun oyuncular icin.

Durum:
    busegurses001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GULE_HAVIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence sansi kalmadi butun gunler dolu yeni sezon idali diziler baslar ve kader unutulur gider.
    bence iyi bir final yapilmali ozcan icin. ve butun oyuncular icin.
    evet cnm çok haklısın bencede en yakın zamanda iyi bir final yapılmalı eğer reytingler şimdi böyleyse gelecek sezon hiç şansı olamaz sanki siz yeni sezon devam ederse veya günü değişirse reytinglerin iyi olacağını mı zannediyosunuz bi kere diğer günler de dolu ben şuna kesinlikle katılmıyorum yok yanlış gün yok yanlış saat bunlar boş şeyler eğer böyle bişey varsa aynı gün yayınlanan sağır oda doktorlar bebeğim k.vadisi gibi diziler nasıl izleniyo baksanıza geçen hafta başlayan k.yelleri bile ilk bölümüyle 3. oldu o yüzden bu olay günle veya saatle ilgili bişey değil tutan dizi her günde tutar boş şey bunlar:img-wink:

Durum:
    NurgülÖzcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    asmalı konak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

nie ya bitmemeli özcanın en cok sevdigim ikinci dizisi bu
    inşallah devam eder
    birceyle cok yakıstılar
    umarım reytinglerde düzelir

Durum:
    şekeristan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Rob♥Enrique
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yHa aşkım benm dün gece çok tatLıydıı.. siyaH gmLk bi insanDa bu kadarmı qsL durur yHa.. saniye saniye isLedm..:happy0064
    o şarkıyı şaşırdığı anda toparlamaya çalışırkenky yaptığı harekeT fLn spRdy..Bi keRe dHa aşık oLdm özCanım'a yHaa..:img-in_lo :img-in_lo

Durum:
    nghn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim düşüncelerim ne ifade eder bilemiyorum ama birkaç satırda ben yazmak isterim.

Ö.D'i bir ses sanatçısı olarak oldukça başarılı ama bir televizyon oyuncusu olarak bence başarılı değil.Ben dizilerini çok çok izlemedim ama her dizisine biraz göz gezdirip oyunculuk açısından nasıl bir ilerleme sarfettiğini görmek için dizilerinin her birine baktım.Benim fikrim başarılı değil.Çok kötü bir oyuncu mu?Kesinlikle değil.Ondan çok daha kötü oyuncular şuan ekranda boy gösteriyor.Çok iyi bir oyuncu mu?Hayır değil.Her duyguyu yansıtabildiğini düşünmüyorum.Kızgınlık,sinirli bir tavır sergileneceği zaman evet bunu başarabiliyor ama onun haricindeki duygu aktarımını ben gerçekçi bulmuyorum.

Seslendirmeye gelince.Ne olursa olsun oyuncunun kendi sesini kullanması taraftarıyım.Çünkü ses ne kadar gerçekliğe yakın olursa sahnenin inandırıcılığı o kadar artar.Bu açıdan diğer 2 dizisine nazaran avantaj elde ettiğini düşünüyorum Özcan'ın.Ancak gördüğüm kadarıyla Kader dizisinde dejavantajlar o kadar öne çıktı ki ses avantajı arka planda kaldı.

Dizilerinin taraftarı olmasamda milyonları peşinden sürükleyen çiftlerin esas oğlanı oldu Özcan.Bahar/Havin/Duygu hepsinde de bir ten uyumu bir ahenk yaşandı ama sanıyorum KAder dizisindeki bayanla diğer kadın oyunculara nazaran daha az bir ten uyumu yakaladı.Pasif bir görüntü çiziyor gibi geldi bana ama sürekli izlemediğim için yanılıyorda olabilirim.

Bir dizide karakter tek başına yeterli olmuyor dizilerde izleyici en çok çeken şeylerden biride "çift" olma özelliği ve yan konularla ana konunun beslenebilmesidir.Senaryonun zenginliğidir.Sanıyorum bunlar Kader dizisinde diğer 2 dizisiyle karşılaştırıldığında daha az.Bu sebeptendir ki KAder dizisi bu eleştirilerle karşı karşıya.

Bence bu dizi 2. sezona kesinlikle uzatılmamalıdır.Zaten dizilerimiz genel olarak hikayelerini çok çabuk tüketip sonra da iç sıkan bir kısır döngü içine girmekte.Bu dizinin başına da benzer birşeyler gelmemesi için bu sezon bitirmek en azından "bir son" görebilmek için en doğrusu bitirmek olur yeni sezona uzatmadan.

Umuyorum kimsenin canını sıkmadan yazabildim.Herkese iyi eğlenceler
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 4/32 İlkİlk 1234567814 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)