Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon
157 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları

Durum:
    ayrılık_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Kader - Bölüm Yorumları

bir kere dizinin reytinglerinin kötü olmasının yayınlandığı kanalla uzaktan yakından alakası yok... star 4 büyük kanaldan biri ve en az diğer üç kanal kadar seyircisi var... ancak yayınlandığı gün ve saatin yanlış olması yüzünden olabilir. ve tabi ki özcan ın bu dizisi diğer dizilerine göre bayağı vasat kalıyor... oyuncu seçiminde yanlışlıklar var...

Durum:
    tuceny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    DENİZ
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ayrılık_87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kere dizinin reytinglerinin kötü olmasının yayınlandığı kanalla uzaktan yakından alakası yok... star 4 büyük kanaldan biri ve en az diğer üç kanal kadar seyircisi var... ancak yayınlandığı gün ve saatin yanlış olması yüzünden olabilir. ve tabi ki özcan ın bu dizisi diğer dizilerine göre bayağı vasat kalıyor... oyuncu seçiminde yanlışlıklar var...
    bana göre var ben starı izlemeyn biri olarakkk
    ilk defa bi diziizler oldum özcan sayesinde
    ki bi çok kişide tanıyorum
    ama dedigin gibi saati ve gün cok yablıs aasında basta cok iidi ama kvdisi gelince e doğal olarak kaydıı reytibgler

Durum:
    NurgülÖzcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    asmalı konak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi cok güzel gidiyo hersey reyting demek degil
    ....birce de cok iyi özcan da i bi ikili oldular

ömer e laf söz bulamıyorum artık her gecen gün beni daha da şaşırtıyo iyice delirdi su son 2 bölüm
    inşallah cocugu alırlarr da biter su zulüm

Durum:
    bal gözlüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    DNZ'mm
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tamam arkadaşlar herkes düşüncesini söylemekte özgür. ve kimse kimseye katılmak zorunda değil. yeter artık bu konu çok uzadı , bir tartışma halini almasın.:img-yes:

ama son kez şunu söylemek istiyorum. bizler birce'yi sevmiyor değiliz güzel kız , beğeniyoruz. ama sadece biraz daha kendini geliştirmesi gerektiğini ,duyguyu bize geçiremediğini söylüyoruz. mesela bence ilk dört bölüm gayet iyiydi sonradan nedense duyguyu veremez oldu.:img-wink:

ve de şu konuda çok yanılıyorsunuz. biz birce'ye önyargılı yanaşmadık. en azından kendi adıma konuşayım ben önyargılı yanaşmadım. ben aksine naz elmas'a önyargılı yanaşmıştım nurgül'den sonra olmaz diye. ama naz daha ilk bölümden bu önyargılarımı boşa çıkardı. öyle de devam etti.

bir de şunu söylemek istiyorum . naz elmas'ı sevmiyor olabilirsiniz ama oyunculuğu iyi değil demek çok acımasızca olur. ne olur elinizi vicdanınıza koyun. ben de fanı değilim ama oyunculuğunu çok beğeniyorum.....:img-yes: hele ki birce ondan daha iyi demek bu söylediğinize özcan bile güler yani... nurgül yeşilçay'a gelince onu zaten oyunculuk performansı konusunda kıyaslayamam bile ne birce'yle ne de bir başkasıyla....:img-wink:

ve şu da bilinsin ki ben ne naz elmas , ne nurgül yeşilçay , ne de burcu kara fanıyım. üçünün de oyunculukları beni ilgilendirir. ve ben üçünün de oyunculuklarını beğeniyorum. ve kusura bakmayın birce akalay onların yanında çok vasat kalıyor. tabi yine söylüyorum bu benim düşünmcem farklı düşünenlere saygı duyarım.:img-yes:

bir de özcan'ın arabesk imajı olduğu , birce'nin onun yanında harcandığını söyleyen bir arkadaş olmuş. yazık çok yazık.:img-yes: demekki özcan'ın daha önce yaptığı işleri hiç izlememişsiniz. özcan artık ilk çıktığı günkü konumunda değil arkadaşlar. kendini çok geliştirdi, ve oyunculukta da yeterince ispatladı kendini . bunu sadece bizler değil sinema eleştirmenleri , tiyatrocular bile söylüyor.:img-yes: kusura bakmayın ama bu gelişimi görmemek için kör olmak gerekir , ya da art niyetli olmak.:img-yes:

neyse uzun lafın kısası herkes kendi düşüncesini söylemekte özgürdür. aynı fikirleri paylaşmak zorunda değiliz ama ne olur en azından birbirimize saygılı olalım.... :img-yes:
    Konu bal gözlüm tarafından (03-06-07 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    marla_singer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    I'm jack's broken heart
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı infinite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir gazeteci edasındaki yazınızın serim,dügüm ve çözüm kısımları hoş ancakkk
    1oo1 gecenin oyuncusu şehrazat ile lamia karakterini kıyaslamanız komik
    şehrazat ı oynayan oyuncu açmış bir gül ün yapraklarının tek ,tek döküldügü zaman,lamia karakterini oynayan birce ise yeni açan gonca bir gül gibi.
    daha açıkcası birce fıstık gibi nitelendirilen kız (nokta)
    şayet kader dizisinin senaristi şeyh ömer tarafından belli bir rakkam karşılıgı benimle olurmusun teklifinde bulundursaydı emin ol dizi 1 olurdu
    bir bedel karşılıgı degilde begendigi aşkı ile 3. bölümde birlikte oldu diye cezalandırıldı. İşte biz seyirciler de malesef buyuz.
    son dönem de aliye ile patlayan halit ergenç in karşısında sokaktan geçen bayan bile olsaydı patlardı (havin karakterinin patladıgı gibi ) anacak bu dizinin lastigi 4. bölümden itibaren patlamıştır. bu tarz agır yapımlarda oyunculuk gücü gerekir. yapılan yanlışlık hem senarist e,yapımcıya, bu işi benden daha iyi bilen yok diyene ders olmuştur.
    kader ve binbirgeceyi aynı sıfatta deklare edip aynı değerlendirmenin üzerinde bir karşılaştırma beyanatı vermmedim zaten binbir geceyide izlemişliğim çok az vardır .bknz (sadece ettiysem birceyle bergüzal korelin fiziksel özellikleri nitelğinde bir karşılaştırma yaptım ama en ince dille ona benzer şekilde bir kız istredğimi söyledim bu rolü bergüzar oynamalı sıfatında birşey deklare etmedim
    sadece tabiri cazise doğu masalrından fırlamış gibi bir kız isteyerek daha masalsı olur bu atmosferin içinde oranın havasına uygun hoş olucağını söyledim ..bergüzar havasında dedim ama bergüzar oynamalı demedim bizzat edikkat ediniz birce genç bergüzar yaşça büyük olabilir ama bergüzarın arap kızları gibi bir havası var oranın havasını oranın büyüsünü taşıyor bence bergüzar. bergüzar gibi o havayı taşıyan bayanlar var dedğiniz uslüb deyimiyle yeni acan gonca gül gibi kızlar

ayrıca şeyh ömerin yapacığı olan nitekim teklifte beni alakadar etmezdi zaten yazımdda öyle bişiy belirtmedim neden ihtiyaç duyuldu onuda pek anlamış değilim şahsınzca bu binbirgece ile kader dizisi ile yapılan karşılaştırma

çünkü ben ne iki konuyu karşılaştırıp bir değerlendime içine girmedim ..

uslübumda bir yanlışlık varsa affola
    saygılar
    Konu marla_singer tarafından (03-06-07 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/32 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri