Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon
1001 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Kader - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    NurgülÖzcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    asmalı konak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

harika gidiyo dizi ilk bölümde ikinci bölümde tam bekledigim gibi özcan gene esip geciyo
    cok özletmisti kendini ama degmis
    reytinglerde güzel zirveyi hakediyo bu dizi hakkaten bi sinema tadında

özcan keske diger dizilerindede kendi sesiyle oynasaydı daha gercekci

Durum:
    Havin70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    hamburg
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Saba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.. Bu dizinin konusu ve çekimleri çok ilginç geldiğinden, ilk bölümü seyretmiştim. 2. bölümü de merakla bekledim. Her şey iyi gidiyor gibiydi, ta ki bir genç kızın, daha iki gündür tanıdığı ve aralarında aşk olup olmadığı anlaşılamayan yabancı bir adamla, hiç bir rahatsızlık duymadan, öyle bir ortamda birlikte olmasını görene kadar.. Ben hiç hoşlanmadım. Benim için dizinin bütün büyüsü sona erdi. Artık Türk dizilerinde ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum. Bunlar olabilecek şeyler ama sanki özellikle özendirilmeye çalışılıyor. Ne oldu bizim geleneklerimize ve eski masum aşklara.. Hele bu birlikteliğin, bir masum aşk hissiyle oluştuğunu söylemek kesinlikle imkansız.Tamamen bir fiziksel dürtü olduğu yansıtılmış. Bu kız ne kadar rahat.. Onun bir yabancıya bu kadar güvenmesi, otel odasına yerleşmesi bile tuhafken,bu durum..Hayır, kız yabancı değil ki, annesi Türk, babası Ortadoğu dan, geleneksel aile yapısında yetişmiş.. Bir genç kızın sevdiğiyle beraber olma hayali bu mudur yani, bu şekilde midir? Gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım ve bundan sonra takip edeceğimi zannetmiyorum.Şimdi kız hamile kalır herhalde..Zaten moda oldu dizilerde, evlilik dışı birliktelikler,evlilik dışı hamilelikler.. Ama yine de sevenleri için yolu açık olsun diyorum. Zaten başarılı gidiyor, sadece artık bana hitap etmiyor. Belki de ben çok eski kafalı kalıyorum, bilemem. Ama aşkın doğrudan cinselliğe bağlanması,dizilerde, medyada, bana çok rahatsız edici gelmeye başladı. Üstelik ortada aşk falan da görmüş değilim. Bu şekilde davranan bir kız, benim severek seyredebileceğim bir dizi hikâyesinin baş kahramanı olamaz.Sanırım ben eski zamanların masumiyetini arıyorum. Bulamayacağım herhalde. Hepinize sevgiler, iyi seyirler..

Ben katilmiyorum, cünki eskiden filmler daha masumdu demissiniz. Fakat eskidende masum degildi. Tek eskiye karsi farkli olan sey, eskiden yani türkan soray, hülya kocyigit zamanlari cinsel sahneleri göstermiyorlardi, fakat bir kac dakika sonradan birden hamile kalan bir cok kadin oluyordu eski filmlerde de. Bu sadece türk filmlerinde degil, yabanci filmlerde de böyle. Bizim simdiki zamanda artik hersey cok acik sekilde anlatiliyor, eskiden kapali sekilde anlatiliyordu. Eskiden Türkan Soraylar mesela nasil evlenmeden hamile kalabiliyorlardi. Ozaman kimse yadirgamiyordu, cünki o sahneler gösterilmiyordu.
    Bu bu zamana özenti birsey degil kisilerin evlenmeden öncde iliskide olmalari, sadece daha cok ortada yasaniyor ve tabiki sayisi eskiye nazaran daha fazla , ama eskiden böyle bir sey yok denilemez.

Bence sakincasi yok böyle birseyin. Benim icin önemli olan iliskinin sebebi. Burada asktan dolayi, bu da cok normal. Bu dizide sadece bizlere askin baslangicini bu sekilde gösterdiler. Cok güzel ve büyüleyici bir sahneydi, öyle basit yansitilmadi, bunun üzerine neden böyle gidiliyorki.

Durum:
    ezgi su - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

valla hicbirseye yanmiyorum ama haticeye cok acidim...
    zavalli kizi ne hale getirmislerdi bir allahin kuluda yapma demedi..hadi iscileri anladim canlarinin korkusundan seslerini cikarmiyorlar ama ya o mennana ne demeli..gelmis kizi alip götürün baska yerde namusunuzu temizleyin diyor sinir bozucu sey...

mirzayada cok acidim sevdigi kizi gözlerinin önünde ne hale getirdiler ama sesini cikartamiyordu:icon_sorr :icon_sorr :icon_sorr

bir arkadasa demistim ama adini hatirlamiyorum..dedigim gibi oldu...kizi namus meselesi diye öldürmekten beter ettiler...yazik oldu kiza ya..insallah özcan deniz o kizada bir el atar...gerci ben bu hafat sadece basini izliyebildim..ondan belki özcan deniz gelip kizi kurtrdi belkide kizi coktan öldürdüler..

Durum:
    saliha abla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Saba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.. Bu dizinin konusu ve çekimleri çok ilginç geldiğinden, ilk bölümü seyretmiştim. 2. bölümü de merakla bekledim. Her şey iyi gidiyor gibiydi, ta ki bir genç kızın, daha iki gündür tanıdığı ve aralarında aşk olup olmadığı anlaşılamayan yabancı bir adamla, hiç bir rahatsızlık duymadan, öyle bir ortamda birlikte olmasını görene kadar.. Ben hiç hoşlanmadım. Benim için dizinin bütün büyüsü sona erdi. Artık Türk dizilerinde ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum. Bunlar olabilecek şeyler ama sanki özellikle özendirilmeye çalışılıyor. Ne oldu bizim geleneklerimize ve eski masum aşklara.. Hele bu birlikteliğin, bir masum aşk hissiyle oluştuğunu söylemek kesinlikle imkansız.Tamamen bir fiziksel dürtü olduğu yansıtılmış. Bu kız ne kadar rahat.. Onun bir yabancıya bu kadar güvenmesi, otel odasına yerleşmesi bile tuhafken,bu durum..Hayır, kız yabancı değil ki, annesi Türk, babası Ortadoğu dan, geleneksel aile yapısında yetişmiş.. Bir genç kızın sevdiğiyle beraber olma hayali bu mudur yani, bu şekilde midir? Gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım ve bundan sonra takip edeceğimi zannetmiyorum.Şimdi kız hamile kalır herhalde..Zaten moda oldu dizilerde, evlilik dışı birliktelikler,evlilik dışı hamilelikler.. Ama yine de sevenleri için yolu açık olsun diyorum. Zaten başarılı gidiyor, sadece artık bana hitap etmiyor. Belki de ben çok eski kafalı kalıyorum, bilemem. Ama aşkın doğrudan cinselliğe bağlanması,dizilerde, medyada, bana çok rahatsız edici gelmeye başladı. Üstelik ortada aşk falan da görmüş değilim. Bu şekilde davranan bir kız, benim severek seyredebileceğim bir dizi hikâyesinin baş kahramanı olamaz.Sanırım ben eski zamanların masumiyetini arıyorum. Bulamayacağım herhalde. Hepinize sevgiler, iyi seyirler..
    millet internetde tanışıyor ertesi gün sevgili oluyor. elektrik nedir bilirmisiniz siz
    demekki yaşamamışsınız ,çag uzay çagı
    kız zorda kalmış napsın zorla abdülmecit in ogluyla gerdegemi girecekti ,bu normalmi sizce ,karşısında temiz,yakışıklı,zengin bir adam var ve odasındasınız ,zaten bişeyler hissetmiyorsanız duygusuz birisiniz demektir.
    bence iyi oldu ali eliniçabuk tuttu öleceklersede beraber ölsünler
    bence aslında siz yazdıklarınızla diziyi arkadan vurup tirbünlere oynuyorsunuz .
    Konu saliha abla tarafından (23-03-07 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    alperkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı saliha abla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    millet internetde tanışıyor ertesi gün sevgili oluyor. elektrik nedir bilirmisiniz siz
    demekki yaşamamışsınız ,çag uzay çagı
    kız zorda kalmış napsın zorla abdülmecit in ogluyla gerdegemi girecekti ,bu normalmi sizce ,karşısında temiz,yakışıklı,zengin bir adam var ve odasındasınız ,zaten bişeyler hissetmiyorsanız duygusuz birisiniz demektir.
    bence iyi oldu ali eliniçabuk tuttu öleceklersede beraber ölsünler
    bence aslında siz yazdıklarınızla diziyi arkadan vurup tirbünlere oynuyorsunuz .
    dogru kız zorda kalmış önüne gelen herhangi biriyle birlikte olsun bu nasıl bir anlayış nasıl bir zihniyettir nasıl örnek olmayı düşünüyorlar anlamadıgım birşey var neden bayanları hep güçsüz gösteriyorlar başkaları elinden tutmadan yaşamamıyorlar bak lamiayada ali el verdi :img-hyste halbuki onun aliye ihtiyacı felan yok kendi başının çaresine bakar kendi ayakları üzerinde dursa bence çok daha iyi örnek olur ekran başında bu diziyi izleyenlere ama böyle olurla aliyle kim birlikte olacak öyle degilmi:img-hyste

Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)